WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts - en to fa_IR translation catalogue (351 entries)

en: %1$s requires PHP %2$s or later. Please update PHP on your server to use this plugin.
fa_IR: %1$s به PHP نسخه %2$s یا بالاتر نیاز دارد. لطفاً PHP را در سرور خود به روز کنید تا از این افزونه استفاده کنید.

en: %1$s requires WooCommerce to be active. You can download WooCommerce %2$s.
fa_IR: %1$s برای فعال بودن به ووکامرس نیاز دارد. می توانیدووکامرس %2$s را دانلود کنید.

en: %1$s requires WooCommerce version %2$s or later. Please update WooCommerce to use this plugin.
fa_IR: %1$s نیاز به نسخه %2$s ووکامرس یا بالاتر دارد. لطفاً ووکامرس را برای استفاده از این افزونه به روز کنید.

en: %1$s requires WordPress version %2$s or later. Please update WordPress to use this plugin.
fa_IR: %1$s نیاز به نسخه %2$s وردپرس یا بالاتر دارد. لطفاً وردپرس را برای استفاده از این افزونه به روز کنید.

en: %s supports automatic updates. To receive them, enter your CodeCanyon Purchase Code below.
fa_IR: %s از به روز رسانی خودکار پشتیبانی می کند. برای دریافت آنها ، کد خرید CodeCanyon خود را در زیر وارد کنید.

en: 1 day
fa_IR: 1 روز

en: 1 hour
fa_IR: 1 ساعت

en: 12 hours
fa_IR: 12 ساعت

en: 14 days
fa_IR: 14 روز

en: 15 minutes
fa_IR: 15 دقیقه

en: 2 days
fa_IR: 2 روز

en: 2 hours
fa_IR: 2 ساعت

en: 3 days
fa_IR: 3 روز

en: 3 hours
fa_IR: 3 ساعت

en: 30 minutes
fa_IR: 30 دقیقه

en: 4 days
fa_IR: 4 روز

en: 45 minutes
fa_IR: 45 دقیقه

en: 5 days
fa_IR: 5 روز

en: 5 minutes
fa_IR: 5 دقیقه

en: 6 days
fa_IR: 6 روز

en: 6 hours
fa_IR: 6 ساعت

en: 7 days
fa_IR: 7 روز

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
fa_IR: اقدام ناموفق بود. لطفا صفحه را تازه کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Add Condition
fa_IR: اضافه کردن شرط

en: Add Product
fa_IR: افزودن محصول

en: Add Range
fa_IR: افزودن محدوده

en: Add Rule
fa_IR: افزودن قانون

en: Add this product to cart now to get a special price.
fa_IR: برای دریافت قیمت ویژه ، این محصول را هم اکنون به سبد خرید اضافه کنید.

en: Add to cart - After
fa_IR: افزودن به سبد خرید - بعد

en: Add to cart - Before
fa_IR: افزودن به سبد خرید - قبل

en: Add to cart button - After
fa_IR: افزودن به دکمه سبد خرید - بعد

en: Add to cart button - Before
fa_IR: افزودن به دکمه سبد خرید - قبل

en: Add to cart form - After
fa_IR: افزودن به فرم سبد خرید - بعد

en: Add to cart form - Before
fa_IR: افزودن به فرم سبد خرید - قبل

en: Added Up
fa_IR: اضافه شده بالا

en: Added up
fa_IR: اضافه شده بالا

en: Added up by category
fa_IR: اضافه شده توسط دسته‌بندی

en: Adjustment
fa_IR: تنظیم

en: Affects products with a sale price set in product settings. Setting this to regular price may override price adjustments made by other plugins.
fa_IR: محصولات را با قیمت فروش تعیین شده در تنظیمات محصول تحت تأثیر قرار می دهد. تنظیم این روی قیمت عادی ممکن است تعدیل قیمت انجام شده توسط سایر افزونه ها را نادیده بگیرد.

en: All rules disabled
fa_IR: همه ی قوانین غیر فعال شد

en: Allow regular coupons with cart discounts
fa_IR: کوپن های معمولی را با تخفیف های سبد خرید مجاز کنید

en: Allows integration with 3rd party extensions that add custom product taxonomies, e.g. product brands.
fa_IR: اجازه می دهد تا با برنامه های افزودنی شخص سوم که طبقه بندی محصولات سفارشی را اضافه می کنند ، به عنوان مثال. برند های محصول.

en: Amounts in conditions include tax
fa_IR: مبالغ در شرایط شامل مالیات است

en: An unexpected error occurred.
fa_IR: یک خطای غیر منتظره رخ داده است.

en: Any pricing rule applied
fa_IR: هر قانون قیمت گذاری اعمال می شود

en: Applies in all cases.
fa_IR: در همه موارد اعمال می شود.

en: Applies to all items.
fa_IR: به همه ی آیتم ها اضافه می شود.

en: Applies to all products.
fa_IR: به همه ی محصولات اضافه می شود.

en: Apply All
fa_IR: افزودن همه

en: Apply One
fa_IR: افزودن یک

en: Apply One - Per Cart Item
fa_IR: افزودن یک - در هر آیتم سبد خرید

en: Apply all applicable rules
fa_IR: همه قوانین قابل اجرا را اعمال کنید

en: Apply bigger discount
fa_IR: افزودن تخفیف بزرگتر

en: Apply bigger fee
fa_IR: افزودن هزینه بیشتر

en: Apply first applicable rule
fa_IR: اولین قانون قابل اجرا را اعمال کنید

en: Apply if other rules are not applicable
fa_IR: اگر سایر قوانین قابل اجرا نیستند اعمال کنید

en: Apply rule for bigger price
fa_IR: قانون را برای قیمت بزرگتر اعمال کنید

en: Apply rule for smaller price
fa_IR: برای قیمت کمتر قانون اعمال کنید

en: Apply smaller discount
fa_IR: افزودن تخفیف کوچکتر

en: Apply smaller fee
fa_IR: افزودن هزینه کمتر

en: Apply this rule and disregard other rules
fa_IR: این قانون را اعمال کنید و سایر قوانین را نادیده بگیرید

en: Apply with individual use coupons
fa_IR: با کوپن های استفاده شخصی اقدام کنید

en: Apply with other applicable rules
fa_IR: با سایر قوانین قابل اجرا اعمال کنید

en: At Full Price
fa_IR: در قیمت کامل

en: At least one condition is required for this rule.
fa_IR: حداقل یک شرط برای این قانون لازم است.

en: At least one product must be added to a group.
fa_IR: حداقل یک محصول باید به یک گروه اضافه شود.

en: At least one quantity range is required for this pricing rule.
fa_IR: حداقل یک محدوده کمیت برای این قانون قیمت گذاری لازم است.

en: Automatic Update Setup
fa_IR: تنظیمات بروز رسانی خودکار

en: Automatically add free product to cart
fa_IR: به صورت خودکار کالای رایگان را به سبد خرید اضافه می کند

en: Available macros: {{price}} , {{original_price}} , {{description}} . The latter displays public description as set in pricing rule.
fa_IR: ماکروهای موجود: {{price}} , {{original_price}} , {{description}}. مورد آخر توضیح عمومی را در قانون قیمت گذاری نشان می دهد.

en: Base price for products on sale
fa_IR: قیمت پایه برای محصولات در حراج

en: Bulk pricing
fa_IR: قیمت عمده

en: Buy
fa_IR: خرید

en: Buy %s get %s
fa_IR: خرید %s دریافت %s

en: Buy %s get %s - Repeating
fa_IR: خرید %s دریافت %s - تکرار کردن

en: Buy / Get
fa_IR: خرید / دریافت

en: Buy x get x
fa_IR: خرید x دریافت x

en: Buy x get x - Repeating
fa_IR: خرید x دریافت x - تکرار کردن

en: Buy x get y
fa_IR: خرید x دریافت y

en: Buy x get y - Repeating
fa_IR: خرید x دریافت y - تکرار کردن

en: Cart Discount
fa_IR: تخفیف سبد خرید

en: Cart Discount (deleted)
fa_IR: تخفیف سبد خرید (حذف شده)

en: Cart Discounts
fa_IR: تخفیفات سبد خرید

en: Cart Discounts Settings
fa_IR: تنظیمات تخفیف های سبد خرید

en: Cart table - After
fa_IR: جدول سبد خرید - بعد

en: Cart table - Before
fa_IR: جدول سبد خرید - قبل

en: Cart totals - After
fa_IR: جداول سبد خرید - بعد

en: Cart totals - Before
fa_IR: جداول سبد خرید - قبل

en: Change - Include all adjustment types
fa_IR: تغییر - شامل همه انواع تنظیمات

en: Change - Include simple adjustments
fa_IR: تغییر - شامل تنظیمات ساده

en: Change display prices in shop
fa_IR: تغییر قیمت نمایش در فروشگاه

en: Checkout Fee
fa_IR: بررسی هزینه

en: Checkout Fees
fa_IR: بررسی هزینه ها

en: Checkout Fees Settings
fa_IR: تنظیمات بررسی هزینه ها

en: Checkout button - After
fa_IR: دکمه بررسی - بعد

en: Checkout button - Before
fa_IR: دکمه بررسی - قبل

en: Checkout form - After
fa_IR: فرم بررسی - بعد

en: Checkout form - Before
fa_IR: فرم بررسی - قبل

en: Click here to export
fa_IR: برای برون ریزی اینجا کلیک کنید

en: Closing quantity must not be lower than opening quantity.
fa_IR: مقدار بسته نباید کمتر از مقدار باز باشد.

en: Combine to one total discount
fa_IR: با یک تخفیف کل ترکیب کنید

en: Combine to one total fee
fa_IR: با یک هزینه کل ترکیب کنید

en: Combined discount title
fa_IR: عنوان تخفیف ترکیبی

en: Combined fee title
fa_IR: عنوان هزینه ترکیبی

en: Condition type no longer exists. Delete this placeholder after reviewing your settings.
fa_IR: نوع شرایط دیگر وجود ندارد. پس از بررسی تنظیمات ، این متن راهنما را حذف کنید.

en: Condition type was disabled. Enable it or delete this placeholder after reviewing your settings.
fa_IR: نوع شرایط غیرفعال شده است. پس از بررسی تنظیمات ، آن را فعال یا حذف کنید.

en: Conditions
fa_IR: شرایط

en: Countdown Timer
fa_IR: تایمر شمارش معکوس

en: Custom taxonomy condition was disabled. Enable it or delete this placeholder after reviewing your settings.
fa_IR: شرایط طبقه بندی سفارشی غیرفعال شد. پس از بررسی تنظیمات ، آن را فعال یا حذف کنید.

en: Custom taxonomy no longer exists. Delete this placeholder after reviewing your settings.
fa_IR: طبقه بندی سفارشی دیگر وجود ندارد. پس از بررسی تنظیمات ، این متن راهنما را حذف کنید.

en: Customer Notifications
fa_IR: اعلان های مشتری

en: DAYS
fa_IR: روز ها

en: Days
fa_IR: روز ها

en: Description
fa_IR: شرح

en: Disabled
fa_IR: غیر فعال شد

en: Discount
fa_IR: تخفیف

en: Discount %s has been applied to your cart.
fa_IR: تخفیف %s بر روی سبد خرید شما اعمال شده است.

en: Discount Per Cart Item
fa_IR: تخفیف در هر آیتم سبد خرید

en: Discount Per Cart Line
fa_IR: تخفیف در هر خط سبد خرید

en: Discount amount
fa_IR: مبلغ تخفیف

en: Discount amount threshold
fa_IR: آستانه مقدار تخفیف

en: Discount percentage
fa_IR: درصد تخفیف

en: Discounted
fa_IR: بدون تخفیف

en: Discounted price
fa_IR: قیمت با تخفیف

en: Display all individual discounts
fa_IR: همه تخفیف های فردی را نمایش دهید

en: Display all individual fees
fa_IR: نمایش تمام هزینه های فردی

en: Display individual pricing tables
fa_IR: جداول قیمت گذاری جداگانه را نمایش دهید

en: Display missing range with regular price
fa_IR: محدوده از دست رفته را با قیمت منظم نمایش دهید

en: Display one pricing table with all variations
fa_IR: یک جدول قیمت گذاری با همه تغییرات نمایش دهید

en: Display quantity next to price
fa_IR: نمایش تعداد بعد از قیمت

en: Display regular price when discounting
fa_IR: هنگام تخفیف ، قیمت منظم را نشان دهید

en: Display separately
fa_IR: نمایش جداگانه

en: Display subtotal when displaying quantity
fa_IR: نمایش جمع هنگام نمایش تعداد

en: Display when product is not discounted
fa_IR: هنگامی که محصول تخفیف ندارد ، نمایش داده شود

en: Displays a countdown timer for time restricted pricing rules.
fa_IR: تایمر شمارش معکوس را برای قوانین محدود شده در زمان قیمت نشان می دهد.

en: Displays a dynamically updated price on a single product page. This price reflects all pricing adjustments that would be applicable if a specified quantity was added to cart.
fa_IR: قیمت به روز شده به صورت پویا را در یک صفحه محصول واحد نمایش می دهد. این قیمت منعکس کننده کلیه تنظیمات قیمت گذاری است که در صورت افزودن مقدار مشخص به سبد خرید ، قابل اعمال خواهد بود.

en: Displays a notification when only one step is remaining to get a discount.
fa_IR: وقتی فقط یک مرحله برای دریافت تخفیف باقی مانده است ، اعلانی را نمایش می دهد.

en: Displays a notification when pricing rule, cart discount or checkout fee is applied.
fa_IR: هنگام اعمال قانون قیمت گذاری ، تخفیف سبد خرید یا هزینه تسویه حساب ، اعلانی را نمایش می دهد.

en: Displays a table with potential savings that come with higher quantities purchased.
fa_IR: جدولی با پس انداز بالقوه که با مقادیر بیشتری خریداری شده ارائه می شود را نشان می دهد.

en: Displays a total amount saved by customer on cart and checkout pages.
fa_IR: مبلغ کل ذخیره شده توسط مشتری را در صفحات سبد خرید و پرداخت نمایش می دهد.

en: Displays banners on product pages when product pricing rules are applicable. Banners can be customized using CSS styling, template overrides or filters.
fa_IR: هنگامی که قوانین قیمت گذاری محصول قابل اجرا است بنرهایی را در صفحات محصول نمایش می دهد. بنرها را می توان با استفاده از یک استایل CSS ، تغییر الگوها یا فیلترها سفارشی کرد.

en: Do not change
fa_IR: تغییر ندهید

en: Do not display missing range
fa_IR: محدوده از دست رفته را نشان ندهید

en: Do not remind me again
fa_IR: دوباره به من یادآوری نکن

en: Enable
fa_IR: فعال سازی

en: Enable upsell notifications
fa_IR: فعالسازی اعلان های پر فروش

en: Enabled custom taxonomy conditions
fa_IR: شرایط طبقه بندی سفارشی فعال شده است

en: Enter your Envato Purchase Code to enable automatic updates.
fa_IR: برای فعال کردن به روزرسانی های خودکار ، کد خرید Envato خود را وارد کنید.

en: Error: Please fix this element.
fa_IR: خطا:‌لطفا این عنصر را ثابت کنید.

en: Error: Uploaded configuration file is not valid.
fa_IR: خطا: فایل پیکربندی بارگذاری شده معتبر نیست.

en: Exclude products already on sale
fa_IR: محصولی را که قبلاً در حراج بوده حذف کنید

en: Exclude products from all rules
fa_IR: محصولات را از کلیه قوانین حذف کنید

en: Exclusive
fa_IR: انحصاری

en: Exclusive - Per Cart Item
fa_IR: انحصاری - در هر آیتم سبد خرید

en: Export settings
fa_IR: تنظیمات برون ریزی

en: Fee
fa_IR: هزینه

en: Fee %s has been applied to your cart.
fa_IR: هزینه %s به سبد خرید شما اعمال شده است.

en: Fee Per Cart Item
fa_IR: هزینه در هر آیتم سبد خرید

en: Fee Per Cart Line
fa_IR: هزینه در هر خط سبد خرید

en: Fixed discount
fa_IR: تخفیف ثابت

en: Fixed discount per cart item
fa_IR: تخفیف ثابت در هر آیتم سبد خرید

en: Fixed discount per cart line
fa_IR: تخفیف ثابت در هر خط سبد خرید

en: Fixed discount per group
fa_IR: تخفیف ثابت در هر گروه

en: Fixed discount per item
fa_IR: تخفیف ثابت در هر آیتم

en: Fixed fee
fa_IR: هزینه ثابت

en: Fixed fee per cart item
fa_IR: هزینه ثابت در هر آیتم سبد خرید

en: Fixed fee per cart line
fa_IR: هزینه ثابت در هر خط سبد خرید

en: Fixed price
fa_IR: قیمت ثابت

en: Fixed price per group
fa_IR: قیمت ثابت در هر گروه

en: Fixed price per item
fa_IR: قیمت ثابت در هر آیتم

en: Fixed price per range
fa_IR: قیمت ثایت در هر محدوده

en: From
fa_IR: از

en: Get
fa_IR: دریافت

en: Group
fa_IR: گروه

en: Group of products
fa_IR: گروه محصولات

en: Group of products - Repeating
fa_IR: گروه محصولات - تکرار کردن

en: HOURS
fa_IR: ساعات

en: Hide This Notice
fa_IR: این اعلان را مخفی کن

en: Hours
fa_IR: ساعات

en: If multiple discounts are applicable
fa_IR: در صورت اعمال تخفیف های متعدد

en: If multiple fees are applicable
fa_IR: در صورت اعمال هزینه های متعدد

en: If you have any questions, please contact %s.
fa_IR: اگر سوالی دارید ، لطفا تماس بگیرید %s.

en: Import & Export
fa_IR: درون ریزی و برون ریزی

en: Import settings
fa_IR: تنظیمات درون ریزی

en: Include cart discounts and coupons
fa_IR: شامل تخفیفات و کوپن های سبد خرید

en: Include tax
fa_IR: شامل مالیات

en: Individual
fa_IR: فردی

en: Individual cart item
fa_IR: آیتم سبد خرید فردی

en: Individual product
fa_IR: محصول فردی

en: Individual variation
fa_IR: متغیر فردی

en: Inline
fa_IR: در خط

en: Inline - Horizontal
fa_IR: در خط - افقی

en: Inline - Vertical
fa_IR: در خط - عمودی

en: Items
fa_IR: آیتم ها

en: Label
fa_IR: لیبل

en: Layout
fa_IR: طراحی

en: Loading data...
fa_IR: در حال بارگیری داده ها ...

en: MINUTES
fa_IR: دقایق

en: Macro {{description}} displays public description
fa_IR: ماکرو {{description}} توضیحات عمومی  را نمایش می‌دهد

en: Macro {{description}} displays public description.
fa_IR: ماکرو {{شرح}} توصیف عمومی را نمایش می دهد.

en: Macro {{title}} displays discount title.
fa_IR: ماکرو {{title}} عنوان تخفیف را نمایش می دهد.

en: Macro {{title}} displays fee title.
fa_IR: ماکرو {{title}} عنوان هزینه را نمایش می دهد.

en: Message
fa_IR: پیام

en: Method
fa_IR: روش

en: Minutes
fa_IR: دقایق

en: Modal
fa_IR: پاپ آپ

en: Modal - Horizontal
fa_IR: پاپ آپ - افقی

en: Modal - Vertical
fa_IR: پاپ آپ - عمودی

en: No Limit
fa_IR: بدون محدودیت

en: No discount limit
fa_IR: بدون محدودیت تخفیف

en: No fee limit
fa_IR: بدون محدودیت هزینه

en: No limit
fa_IR: بدون محدودیت

en: No products in group.
fa_IR: هیچ محصولی در این گروه.

en: No quantity ranges.
fa_IR: محدوده کمیتی وجود ندارد.

en: No results found
fa_IR: هیچ نتایجی یافت نشد

en: No rules configured.
fa_IR: هیچ قانونی پیکربندی نشده است.

en: No taxonomies enabled
fa_IR: طبقه بندی فعال نیست

en: Non-Exclusive
fa_IR: غیر انحصاری

en: Not Taxable
fa_IR: مشمول مالیات نیست

en: Note
fa_IR: یادداشت

en: Note: User interface load time depends on a number of entries. Load time will increase by a fraction with each additional entry.
fa_IR: توجه: زمان بارگذاری رابط کاربر به تعدادی از ورودی ها بستگی دارد. زمان بار با هر ورودی اضافی کسری افزایش می یابد.

en: Notification message must not be empty.
fa_IR: پیام اعلان نباید خالی باشد.

en: Order total - After
fa_IR: کل سفارش - بعد

en: Order total - Before
fa_IR: کل سفارش - قبل

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Other Products
fa_IR: محصولات دیگر

en: Other product variations
fa_IR: سایر تغییرات محصول

en: Other products
fa_IR: محصولات دیگر

en: Other products in categories
fa_IR: محصولات دیگر در دسته بندی ها

en: Other products with attributes
fa_IR: محصولات دیگر با ویژگی ها

en: Other products with tags
fa_IR: محصولات دیگر با برچسب ها

en: Payment details - After
fa_IR: جزئیات پرداخت - بعد

en: Payment details - Before
fa_IR: جزئیات پرداخت - قبل

en: Percentage discount
fa_IR: درصد تخفیف

en: Percentage discount per cart item
fa_IR: درصد تخفیف در هر آیتم سبد خرید

en: Percentage fee
fa_IR: درصد هزینه

en: Percentage fee per cart item
fa_IR: درصد هزینه در هر آیتم سبد خرید

en: Please change it and try again.
fa_IR: لطفاً آن را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.

en: Please fix it and try again.
fa_IR: لطفاً آن را برطرف کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Position in cart
fa_IR: موقعیت در سبد خرید

en: Position in checkout
fa_IR: موقعیت در بررسی

en: Position on page
fa_IR: موقعیت در صفحه

en: Positions
fa_IR: موقعیت ها

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price Discount Limit
fa_IR: محدودیت تخفیف قیمت

en: Price discount limit
fa_IR: محدودیت تخفیف قیمت

en: Price discount limit %
fa_IR: محدودیت تخفیف قیمت %

en: Pricing & Discounts
fa_IR: قیمت گذاری و تخفیفات

en: Pricing Rule
fa_IR: قانون قیمت گذاری

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Product Banners
fa_IR: بنرهای محصول

en: Product Group
fa_IR: گروه محصول

en: Product Pricing
fa_IR: قیمت گذاری محصول

en: Product Pricing Settings
fa_IR: تنظیمات قیمت گذاری محصول

en: Product discount has been applied to your cart.
fa_IR: تخفیف محصول برای سبد خرید شما اعمال شده است.

en: Product meta - After
fa_IR: متای محصول - بعد

en: Product meta - Before
fa_IR: متای محصول - قبل

en: Product summary - After
fa_IR: خلاصه محصول - بعد

en: Product summary - Before
fa_IR: خلاصه محصول - قبل

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Products - Buy
fa_IR: محصولات - خرید

en: Products - Get
fa_IR: محصولات - دریافت

en: Promotion
fa_IR: پیشرفته

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Purchase Code
fa_IR: کد خرید

en: Purchase Code belongs to another product.
fa_IR: کد خرید متعلق به محصول دیگری است.

en: Purchase Code format is invalid.
fa_IR: فرمت کد خرید نامعتبر است.

en: Purchase Code has been successfully reset.
fa_IR: کد خرید با موفقیت بازنشانی شد.

en: Purchase Code has been successfully updated.
fa_IR: کد خرید با موفقیت به روز شد.

en: Purchase Code is not valid.
fa_IR: کد خرید معتبر نیست.

en: Quantities
fa_IR: تعدادها

en: Quantities & Discount
fa_IR: مقدار و تخفیف

en: Quantity
fa_IR: مقدار

en: Quantity Ranges
fa_IR: محدوده های مقدار

en: Quantity discounts
fa_IR: تخفیف مقدار

en: Quantity range cannot be left open when adding subsequent quantity ranges.
fa_IR: هنگام افزودن محدوده های بعدی نمی توان محدوده مقدار را باز گذاشت.

en: Quantity range must start with a higher value than previous quantity range.
fa_IR: محدوده مقدار باید با مقداری بالاتر از محدوده کمیت قبلی شروع شود.

en: Quantity ranges must not overlap.
fa_IR: محدوده های مقدار نباید همپوشانی داشته باشند.

en: Regular price
fa_IR: قیمت عادی

en: Replace main price
fa_IR: جایگزینی قیمت اصلی

en: Restrict purchase of matched products
fa_IR: خرید محصولات همسان را محدود کنید

en: RightPress Support
fa_IR: پشتیبانی RightPress

en: RightPress fixed cart discount
fa_IR: تخفیف ثابت سبد خرید RightPress

en: RightPress no longer serves automatic updates as your %s has expired.
fa_IR: Rightpress دیگر به روزرسانی خودکار را ارائه نمی دهد زیرا %s شما منقضی شده است.

en: Rule must not contain conditions of non-existent type.
fa_IR: قانون نباید حاوی شرایطی از نوع غیر موجود باشد.

en: Rule must not contain disabled conditions.
fa_IR: قانون نباید حاوی شرایط غیرفعال باشد.

en: Rule selection method
fa_IR: روش انتخاب قانون

en: SALE ENDS IN
fa_IR: پایان فروش در

en: SECONDS
fa_IR: ثانیه ها

en: Sale price
fa_IR: قیمت فروش

en: Same Products
fa_IR: محصولات مشابه

en: Same as products at full price
fa_IR: همان محصولات با قیمت کامل

en: Select values
fa_IR: انتخاب مقادیر

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings updated.
fa_IR: تنظیمات بروز است.

en: Settings were successfully imported.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت وارد شد.

en: Simple
fa_IR: ساده

en: Simple adjustment
fa_IR: تنظیم ساده

en: Simple discount
fa_IR: تخفیف ساده

en: Simple fee
fa_IR: ساده رایگان

en: Sorry, coupon "%s" is not valid when other discounts are applied to the cart.
fa_IR: متاسفیم، کوپن "%s" وقتی تخفیف های دیگری برای سبد خرید اعمال می شود معتبر نیست.

en: Submit
fa_IR: ثبت

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Tax class
fa_IR: کلاس مالیاتی

en: Text
fa_IR: متن

en: There is a new version of %s available. To enable automatic updates, enter your CodeCanyon Purchase Code below.
fa_IR: نسخه جدیدی از %s موجود است. برای فعال کردن به روز رسانی خودکار ، کد خرید CodeCanyon خود را در زیر وارد کنید.

en: This functionality may increase page load time. Rules with complex conditions may confuse customers when prices change unexpectedly.
fa_IR: این قابلیت ممکن است زمان بارگذاری صفحه را افزایش دهد. قوانینی با شرایط پیچیده ممکن است در هنگام تغییر غیرمنتظره قیمت ، مشتریان را گیج کند.

en: This only works with Buy X Get Y rules when all properties of a free product are known - specific product or specific variation must be selected.
fa_IR: این تنها با قوانین Buy X Get Y زمانی کار می کند که تمام خصوصیات یک محصول رایگان شناخته شده باشد - محصول خاص یا تنوع خاص باید انتخاب شود.

en: This plugin uses a JavaScript-driven user interface. If this notice does not disappear in a few seconds, you should check Console for any JavaScript errors or get in touch with %s.
fa_IR: این افزونه از رابط کاربری جاوا اسکریپت استفاده می کند. اگر این اطلاعیه در چند ثانیه ناپدید نشد ، باید کنسول را برای خطاهای جاوا اسکریپت بررسی کنید یا با %s تماس بگیرید.

en: Tiered pricing
fa_IR: قیمت گذاری طبقه ای

en: Time left less than
fa_IR: زمان کمتر از

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To - No limit
fa_IR: به - بدون محدودیت

en: Total Discount Limit
fa_IR: محدودیت تخفیف کل

en: Total Limit
fa_IR: محدودیت کل

en: Total discount limit
fa_IR: محدودیت تخفیف کل

en: Total discount limit %
fa_IR: محدودیت تخفیف کل %

en: Total fee limit
fa_IR: محدودیت هزینه کل

en: Total fee limit %
fa_IR: محدودیت هزینه کل %

en: Total limit
fa_IR: محدودیت کل

en: Total limit value
fa_IR: مقدار محدودیت کل

en: Unable to validate settings.
fa_IR: تأیید تنظیمات امکان پذیر نیست.

en: Unable to verify Purchase Code right now. Please try again later.
fa_IR: تأیید کد خرید در حال حاضر امکان پذیر نیست. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Undefined quantity handling
fa_IR: دست زدن به مقدار تعریف نشده

en: Upsell Notifications
fa_IR: اعلان های پرفروش

en: User Interface Loading
fa_IR: بارگیری رابط کاربری

en: Value is required.
fa_IR: مقدار ضروری است.

en: Value must be a whole number.
fa_IR: مقدار باید یک عدد کامل باشد.

en: Value must be greater than or equal to 1.
fa_IR: مقدار باید بیشتر یا برابر با 1 باشد.

en: Value must be positive.
fa_IR: مقدار باید مثبت باشد.

en: Value to display
fa_IR: مقدار برای نمایش

en: Variable product handling
fa_IR: دست زدن به محصول متغیر

en: Volume
fa_IR: حجم

en: Volume Pricing Table
fa_IR: جدول قیمت گذاری حجم

en: Warning! Combining discounts may result in unexpected tax calculation when percentage discounts are used and different tax rates apply to different cart items.
fa_IR: هشدار! ترکیب تخفیف ها ممکن است محاسبه مالیات غیرمنتظره ای را به همراه داشته باشد که از درصد تخفیف استفاده شود و نرخ های مختلف مالیاتی برای اقلام مختلف سبد خرید اعمال شود.

en: Warning! Importing settings will irrecoverably overwrite your existing settings, including any pricing rules, discounts and fees.
fa_IR: هشدار! وارد کردن تنظیمات غیر قابل جبران کردن تنظیمات موجود شما ، از جمله قوانین قیمت گذاری ، تخفیف ها و هزینه ها است.

en: Where do I find my Purchase Code?
fa_IR: کد خرید خود را از کجا پیدا کنم؟

en: You Saved
fa_IR: شما ذخیره کردید

en: You can %1$s your support subscription or use %2$s to keep this plugin updated.
fa_IR: می توانید اشتراک پشتیبانی خود را %1$s کنید یا از %2$s برای به روز نگه داشتن این افزونه استفاده کنید.

en: You must enter your Purchase Code %s to enable automatic updates.
fa_IR: برای فعال کردن به روزرسانی های خودکار ، باید کد خرید %s خود را وارد کنید.

en: Your Price
fa_IR: قیمت شما

en: Your Price:
fa_IR: قیمت شما:

en: here
fa_IR: اینجا

en: other methods
fa_IR: روشهای دیگر

en: per cart item
fa_IR: در هر آیتم سبد خرید

en: per cart line
fa_IR: در هر خط سبد خرید

en: per group
fa_IR: در هر گروه

en: per item
fa_IR: در هر آیتم

en: renew
fa_IR: تمدید

en: support subscription
fa_IR: اشتراک پشتیبانی
