WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts - en to fa_IR translation catalogue (238 entries)

en: Select user capabilities
fa_IR: قابلیت‌های کاربر را انتخاب کنید

en: Select countries
fa_IR: انتخاب کشورها

en: Select coupons
fa_IR: انتخاب کوپن‌ها

en: Select taxonomy terms
fa_IR: ترم‌های طبقه بندی را انتخاب کنید

en: Select payment methods
fa_IR: روش پرداخت را انتخاب کنید

en: Select product attributes
fa_IR: ویژگی های محصول را انتخاب کنید

en: Select product categories
fa_IR: دسته بندی محصولات را انتخاب کنید

en: Select product tags
fa_IR: انتخاب برچسب های محصول

en: Select product types
fa_IR: انتخاب نوع محصول

en: Select product variations
fa_IR: تغییرات محصول را انتخاب کنید

en: Select products
fa_IR: انتخاب محصولات

en: Select user roles
fa_IR: نقش کاربر را انتخاب کنید

en: Select shipping classes
fa_IR: انتخاب کلاس‌های حمل و نقل

en: Select shipping methods
fa_IR: روش های حمل و نقل را انتخاب کنید

en: Select shipping zones
fa_IR: مناطق حمل و نقل را انتخاب کنید

en: Select states
fa_IR: انتخاب استان

en: Select customers
fa_IR: مشتریان را انتخاب کنید

en: Select days of week
fa_IR: انتخاب روزهای هفته

en: (DELETED)
fa_IR: (حذف شده)

en: Select values
fa_IR: انتخاب مقادیر

en: All time
fa_IR: همیشه

en: all time
fa_IR: همیشه

en: select date
fa_IR: انتخاب تاریخ

en: select date and time
fa_IR: انتخاب تاریخ و زمان

en: meta field key
fa_IR: کلید زمینه متا

en: e.g. 90210, 902**, 90200-90299, SW1A 1AA, NSW 2001
fa_IR: مثال. 90210, 902**, 90200-90299, SW1A 1AA, NSW 2001

en: select time
fa_IR: انتخاب زمان

en: value
fa_IR: مقدار

en: yes
fa_IR: بله

en: no
fa_IR: خیر

en: at least one of any
fa_IR: حداقل یکی از هرکدام

en: at least one of selected
fa_IR: حداقل یکی از برگزیده ها

en: all of selected
fa_IR: همه انتخاب شده است

en: only selected
fa_IR: فقط انتخاب شده ها

en: none of selected
fa_IR: هیچکدام از برگزیده ها

en: none at all
fa_IR: اصلا

en: from
fa_IR: از

en: to
fa_IR: به

en: specific date
fa_IR: تاریخ خاص

en: is empty
fa_IR: خالی است

en: is not empty
fa_IR: خالی نیست

en: contains
fa_IR: حاوی

en: does not contain
fa_IR: شامل نمی شود

en: begins with
fa_IR: شروع با

en: ends with
fa_IR: پایان می یابد با

en: equals
fa_IR: برابر است

en: does not equal
fa_IR: برابر نیست

en: less than
fa_IR: کمتر از

en: less or equal to
fa_IR: کمتر یا مساوی با

en: more than
fa_IR: بیشتر از

en: more or equal to
fa_IR: بیشتر یا مساوی با

en: is checked
fa_IR: بررسی شده است

en: is not checked
fa_IR: بررسی نشده است

en: in list
fa_IR: در لیست

en: not in list
fa_IR: در لیست نیست

en: at least
fa_IR: حداقل

en: not more than
fa_IR: نه بیشتر از

en: within past
fa_IR: در گذشته

en: earlier than
fa_IR: زودتر از

en: matches
fa_IR: مسابقات

en: does not match
fa_IR: مطابقت ندارد

en: Cart item count
fa_IR: شمارش مورد سبد خرید

en: Coupons applied
fa_IR: کوپن های اعمال شده

en: Cart item quantity - Attributes
fa_IR: مقدار مورد سبد خرید - ویژگی ها

en: Cart item quantity - Categories
fa_IR: مقدار کالا سبد خرید - دسته ها

en: Cart item quantity - Shipping classes
fa_IR: تعداد مورد سبد خرید - کلاس‌های حمل و نقل

en: Cart item quantity - Tags
fa_IR: تعداد کالاهای مورد نظر - برچسب ها

en: Cart item quantity - Variations
fa_IR: مقدار کالای مورد نظر - تغییرات

en: Cart item quantity - Products
fa_IR: مقدار کالا سبد خرید - محصولات

en: Cart - Items - Quantity
fa_IR: سبد خرید - آیتم ها - تعداد

en: Cart item subtotal - Attributes
fa_IR: زیرمجموعه مورد سبد خرید - ویژگیها

en: Cart item subtotal - Categories
fa_IR: آیتم سبد خرید - دسته بندی ها

en: Cart item subtotal - Shipping classes
fa_IR: مجموع کل مورد سبد خرید - کلاس‌های حمل و نقل

en: Cart item subtotal - Tags
fa_IR: مورد سبد خرید - برچسب ها

en: Cart item subtotal - Variations
fa_IR: آیتم سبد خرید - تغییرات

en: Cart item subtotal - Products
fa_IR: آیتم سبد خرید - محصولات

en: Cart - Items - Subtotal
fa_IR: سبد خرید - آیتم ها - جمع

en: Cart items - Attributes
fa_IR: آیتم های سبد خرید - ویژگی ها

en: Cart items - Categories
fa_IR: آیتم های سبد خرید - دسته بندی ها

en: Cart items - Shipping Classes
fa_IR: موارد سبد خرید - کلاس‌های حمل و نقل

en: Cart items - Tags
fa_IR: موارد سبد خرید - برچسب ها

en: Cart items - Variations
fa_IR: آیتم های سبد خرید - تغییرات

en: Cart items - Products
fa_IR: آیتم های سبد خرید - محصولات

en: Cart - Items
fa_IR: سبد خرید - آیتم ها

en: Cart total quantity
fa_IR: مقدار کل سبد خرید

en: Cart subtotal
fa_IR: زیرمجموعه سبد خرید

en: Cart total weight
fa_IR: وزن کل سبد خرید

en: Cart
fa_IR: سبد خريد

en: Payment method
fa_IR: روش پرداخت

en: Shipping method
fa_IR: روش حمل و نقل

en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

en: Custom Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی سفارشی

en: User capability
fa_IR: قابلیت کاربر

en: Customer
fa_IR: مشتری

en: Is logged in
fa_IR: کاربر وارد سایت شده است

en: User meta
fa_IR: متا کاربر

en: User role
fa_IR: نقش کاربر

en: Spent - Total
fa_IR: صرف شده - مجموع

en: Spent - Average per order
fa_IR: میانگین هزینه ها به ازای هر سفارش

en: Spent - Last order
fa_IR: صرف شده - آخرین سفارش

en: Last order
fa_IR: آخرین سفارش

en: Order count
fa_IR: تعداد سفارش

en: Customer review count
fa_IR: تعداد بررسی مشتری

en: Customer - Value
fa_IR: مشتری - مقدار

en: Order items - Attributes
fa_IR: موارد سفارش - ویژگی‌ها

en: Order items - Categories
fa_IR: موارد سفارش - دسته‌بندی‌ها

en: Order items - Tags
fa_IR: موارد سفارش - برچسب‌ها

en: Order items - Variations
fa_IR: موارد سفارش - متغیرها

en: Order items - Products
fa_IR: موارد سفارش - محصولات

en: Order Items
fa_IR: موارد سفارش

en: Shipping
fa_IR: باربری

en: Order total
fa_IR: سفارش کل

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Product attributes
fa_IR: ویژگی های محصول

en: Product category
fa_IR: دسته بندی محصول

en: Product
fa_IR: خدمات و کالا

en: Product meta field
fa_IR: فیلد متای محصول (Product Meta Field)

en: Product is on sale
fa_IR: محصول در حالت فروش فوق العاده میباشد

en: Product regular price
fa_IR: قیمت معمول محصول

en: Product sale price
fa_IR: قیمت فروش ویژه محصول

en: Product shipping class
fa_IR: کلاس حمل و نقل محصول

en: Product stock quantity
fa_IR: موجودی انبار محصول

en: Product type
fa_IR: نوع محصول

en: Product Property
fa_IR: ویژگی محصول

en: Product tags
fa_IR: برچسب های محصول

en: Product variation
fa_IR: تنوع محصولات

en: Purchased - Attributes
fa_IR: خریداری شده - ویژگی ها

en: Purchased - Categories
fa_IR: محصول خریداری شده - دسته بندی ها

en: Purchased - Tags
fa_IR: محصول خریداری شده - برچسب ها

en: Purchased - Variations
fa_IR: خریداری شده - تغییرات

en: Purchased - Products
fa_IR: محصول خریداری شده - فایل محصول

en: Quantity purchased - Attributes
fa_IR: تعداد آیتم های محصول خریداری شده - ویژگی ها

en: Quantity purchased - Categories
fa_IR: تعداد آیتم های محصول خریداری شده - دسته بندی ها

en: Quantity purchased - Tags
fa_IR: تعداد آیتم های محصول خریداری شده - برچسب ها

en: Quantity purchased - Variations
fa_IR: تعداد آیتم های محصول خریداری شده - متغیرها

en: Quantity purchased - Products
fa_IR: تعداد خریداری شده - محصولات

en: Purchase History - Quantity
fa_IR: تعداد آیتم های محصول خریداری شده - تعداد آیتم ها

en: Value purchased - Attributes
fa_IR: مقادیر خریداری شده - ویژگی ها

en: Value purchased - Categories
fa_IR: مقادیر خریداری شده - دسته بندی ها

en: Value purchased - Tags
fa_IR: مقادیر خریداری شده - برچسب ها

en: Value purchased - Variations
fa_IR: مقادیر خریداری شده - متغیرها

en: Value purchased - Products
fa_IR: مقدار خریداری شده - محصولات

en: Purchase History - Value
fa_IR: تاریخچه خرید - مقادیر

en: Purchase History
fa_IR: سابقه خرید

en: Shipping country
fa_IR: کشور حمل و نقل

en: Shipping postcode
fa_IR: کد پستی حمل و نقل

en: Shipping state
fa_IR: وضعیت حمل و نقل

en: Shipping zone
fa_IR: منطقه حمل و نقل

en: Checkout - Address
fa_IR: پرداخت نهایی - آدرس

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date & time
fa_IR: تاریخ/زمان

en: Time
fa_IR: زمان

en: Days of week
fa_IR: روزهای هفته

en: Date & Time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Current
fa_IR: جاری

en: current day
fa_IR: روز جاری

en: current week
fa_IR: هفته جاری

en: current month
fa_IR: ماه جاری

en: current year
fa_IR: سال جاری

en: Days
fa_IR: روز ها

en: Weeks
fa_IR: هفته

en: Months
fa_IR: ماه

en: Years
fa_IR: سال

en: day | days
fa_IR[0]: روز
fa_IR[1]: روزها

en: week | weeks
fa_IR[0]: هفته
fa_IR[1]: هفته

en: month | months
fa_IR[0]: ماه
fa_IR[1]: ماه

en: year | years
fa_IR[0]: سال
fa_IR[1]: سال

[ctx: Log entry status]
en: Processing
fa_IR: درحال پردازش

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: در حال آماده‌سازی <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: در حال آماده‌سازی <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Log entry status]
en: Success
fa_IR: موفقیت

en: Success <span class="count">(%s)</span> | Success <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: <span class="count">(%s)</span> موفق
fa_IR[1]: <span class="count">(%s)</span> موفق

[ctx: Log entry status]
en: Warning
fa_IR: هشدار

[ctx: Log entry status]
en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: ناموفق <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: ناموفق <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Log entry status]
en: Error
fa_IR: خطا

en: Activity Log
fa_IR: گزارش فعالیت

en: Add Log Entry
fa_IR: افزودن محتوای لاگ

en: Add New Log Entry
fa_IR: افزودن محتوای لاگ جدید

en: Edit Log Entry
fa_IR: ویرایش ورودی گزارش

en: New Log Entry
fa_IR: محتوای لاگ جدید

en: View Log Entry
fa_IR: مشاهده محتوای لاگ

en: Search Activity Log
fa_IR: جستجوی لاگ فعالیت

en: No Log Entries Found
fa_IR: هیچ محتوای لاگی پیدا نشد

en: No Log Entries Found In Trash
fa_IR: هیچ لاگی در زباله‌دان پیدا نشد

en: Invalid log entry actor id.
fa_IR: شناسه اکتور ورودی لاگ نامعتبر است.

en: Invalid log entry event type.
fa_IR: نوع رویداد محتوای لاگ نامعتبر است.

en: Execution ended prematurely.
fa_IR: اجرای پایان زودرس.

en: Reason unknown.
fa_IR: دلیل ناشناخته است.

en: Unexpected error occurred.
fa_IR: یک خطای غیر منتظره رخ داده است.

en: user #%d
fa_IR: کاربر #%d

en: system
fa_IR: سیستم

en: User profile
fa_IR: پروفایل کاربر

en: Any %s
fa_IR: هر %s

en: Other locations
fa_IR: مکانهای دیگر

en: All zones
fa_IR: همه مناطق

en: Standard Rate
fa_IR: نرخ استاندارد

en: %d second ago | %d seconds ago
fa_IR[0]: %d ثانیه قبل
fa_IR[1]: %d ثانیه قبل

en: In %d second | In %d seconds
fa_IR[0]: %d ثانیه قبل
fa_IR[1]: %d ثانیه قبل

en: Now!
fa_IR: اکنون!

en: In
fa_IR: در

en: ago
fa_IR: پیش

en: minute | minutes
fa_IR[0]: دقیقه
fa_IR[1]: دقیقه

en: %d minute | %d minutes
fa_IR[0]: %d دقیقه
fa_IR[1]: %d دقیقه

en: hour | hours
fa_IR[0]: ساعت
fa_IR[1]: ساعت

en: %d hour | %d hours
fa_IR[0]: %d ساعت
fa_IR[1]: %d ساعت

en: %d day | %d days
fa_IR[0]: %d روز
fa_IR[1]: %d روز

en: %d week | %d weeks
fa_IR[0]: %d هفته
fa_IR[1]: %d هفته

en: %d month | %d months
fa_IR[0]: %d ماه
fa_IR[1]: %d ماه

en: %d year | %d years
fa_IR[0]: %d سال
fa_IR[1]: %d سال

en: Invalid time period.
fa_IR: دوره زمانی نامعتبر.

en: Invalid datetime.
fa_IR: تاریخ نامعتبر.

en: Invalid time period length.
fa_IR: طول دوره زمانی نامعتبر.

en: Target length undefined.
fa_IR: طول هدف مشخص نشده.

en: Properties
fa_IR: املاک

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Add values
fa_IR: افزودن مقادیر

en: Start typing...
fa_IR: شروع تایپ...

en: Error: Please fix this element.
fa_IR: خطا ! لطفا مشکل این آیتم را بررسی و برطرف نمایید.

en: Value is required.
fa_IR: مقدار ضروری است.

en: Value must be a whole number.
fa_IR: مقدار باید یک عدد کامل باشد.

en: Value must be positive.
fa_IR: مقدار باید مثبت باشد.

en: Value must be greater than or equal to {{value}}.
fa_IR: مقدار باید بیشتر از {{value}} یا برابر باشد.

en: Unable to validate settings.
fa_IR: تأیید تنظیمات امکان پذیر نیست.

en: Settings updated.
fa_IR: تنظیمات بروز است.

en: Import & Export
fa_IR: درون ریزی و برون ریزی

en: Import settings
fa_IR: تنظیمات درون ریزی

en: Warning! Importing settings will irrecoverably overwrite your existing settings.
fa_IR: هشدار! درون‌ریزی تنظیمات، باعث می‌شود که تنظیمات فعلی شما غیرقابل برگشت شود.

en: Export settings
fa_IR: تنظیمات برون ریزی

en: Click here to export
fa_IR: برای برون ریزی اینجا کلیک کنید

en: Settings were successfully imported.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت وارد شد.

en: Error: Uploaded settings file is invalid. It might be corrupted or truncated.
fa_IR: خطا: فایل تنظیمات آپلود شده نامعتبر است ممکن است خراب بوده یا خراب شود. و دوباره امتحان کنید.

en: Error: Uploaded file contains settings for a different plugin. Please check your file and try again.
fa_IR: خطا: فایل آپلود شده شامل تنظیمات برای پلاگین دیگری است. لطفا فایل خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Error: There was an error processing uploaded settings file. Please try again.
fa_IR: خطا: به هنگام آپلود فایل تنظیمات خطایی رخ داده است. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: User Interface Loading
fa_IR: بارگیری رابط کاربری

en: This plugin uses a JavaScript-driven user interface. If this notice does not disappear within a few seconds, you should check Console for any JavaScript errors or get in touch with %s.
fa_IR: این افزونه از رابط کاربری جاوا اسکریپت استفاده می کند. اگر این اطلاعیه در چند ثانیه ناپدید نشد ، باید کنسول را برای خطاهای جاوا اسکریپت بررسی کنید یا با %s تماس بگیرید.

en: RightPress Support
fa_IR: پشتیبانی RightPress
