Element Pack - en to fa_IR translation catalogue (5574 entries)

en:  On Hover
fa_IR:  در هاور

en:  Open Street Map
fa_IR:  نقشه خیابان باز

en:  Remember Me
fa_IR: مرا به خاطر بسپار

en:  Settings
fa_IR: تنظیمات

en:  The number of comments to pass over in the query.
fa_IR:  تعداد نظراتی که باید در کوئری ارسال شود.

en:  Title Color
fa_IR:  رنگ عنوان

en: %1$s - [Duplicated]
fa_IR: %1$s - [تکراری]

en: %1s Footer %2s CSS/Script
fa_IR: %1s فوتر %2s CSS/اسکریپت

en: %1s Header %2s CSS/Script
fa_IR: %1s هدر %2s CSS/اسکریپت

en: %s Comments
fa_IR: %s دیدگاه ها

en: %s item | %s items
fa_IR[0]: %s مورد
fa_IR[1]: %s مورد

en: &mdash; No forum &mdash;
fa_IR: &mdash; بدون انجمن &mdash;

en: &mdash; No parent &mdash;
fa_IR: &mdash; بدون والد &mdash;

en: &nbsp;lessions
fa_IR: &nbsp;درس

en: &nbsp;quizzes
fa_IR: &nbsp;آزمون

en: &nbsp;students
fa_IR: &nbsp;دانشجو

en: 1 Columns
fa_IR: 1 ستون

en: 1 Hour
fa_IR: ۱ ساعت

en: 1 hour 10 mins
fa_IR: 1 ساعت 10 دقیقه

en: 12 Hour
fa_IR: 12 ساعت

en: 12 Hours
fa_IR: ۱۲ ساعته

en: 15 Days
fa_IR: 15 روز

en: 15 Minutes
fa_IR: 15 دقیقه

en: 2 Columns
fa_IR: 2 ستون

en: 24 Hour
fa_IR: 24 ساعت

en: 24 Hours
fa_IR: 24 ساعته

en: 3 Column
fa_IR: 3 ستون

en: 3 Hour
fa_IR: 3 ساعت

en: 30 Days
fa_IR: 30 روز

en: 30 Minutes
fa_IR: 30 دقیقه

en: 360 Product Viewer
fa_IR: نمایشگر 360 محصول

en: 360&#176; Product Viewer
fa_IR: 360&#176; نمایشگر محصول

en: 3D Depth
fa_IR: عمق سه بعدی

en: 3D Text
fa_IR: متن 3 بعدی

en: 3rd Party
fa_IR: بخش 3rd

en: 3rd Party Widgets
fa_IR: ابزارک های شخص ثالث

en: 3rd Party:
fa_IR: بخش 3rd:

en: 4 Columns
fa_IR: 4 ستون

en: 404 Page
fa_IR: صفحه 404

en: 6 Hour
fa_IR: 6 ساعت

en: 60 Minutes
fa_IR: 60 دقیقه

en: 7 Days
fa_IR: 7 روز

en: <a href="https://www.mapbox.com/account/access-tokens" target="_blank">Click Here</a> to get access token. This Access Token needs for show Open Street Map widget correctly.
fa_IR: برای دسترسی به توکن دسترسی ، <a href="https://www.mapbox.com/account/access-tokens" target="_blank"> اینجا کلیک کنید </a>. این توکن دسترسی برای نمایش صحیح ابزارک نقشه باز شهری نیاز است.

en: <strong>BdThemes Limited</strong>,<br>Latifpur, Bogra - 5800,<br>Bangladesh
fa_IR: <strong>BdThemes محدود</strong>,<br>Latifpur, Bogra - 5800,<br>بنگلادش

en: @1 Click edit button to change this text. Lorem agaca ipsum.
fa_IR: @ 1 برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. خود لورم آگاسر.

en: @2 Click edit button to change this text. Lorem agaca ipsum.
fa_IR: @ 2 برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. خود لورم آگاسر.

en: @3 Click edit button to change this text. Lorem agaca ipsum.
fa_IR: @ 3 برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. خود لورم آگاسر.

en: A Facebook page ID is a unique identifier assigned to each Facebook page. It can be used to access information about the page, such as its name, profile picture, and cover photo, as well as to interact with the page's content and followers.
fa_IR: شناسه صفحه فیسبوک یک شناسه منحصر به فرد است که به هر صفحه فیسبوک اختصاص داده شده است. می توان از آن برای دسترسی به اطلاعات مربوط به صفحه ، مانند نام ، تصویر پروفایل و عکس کاور آن و همچنین تعامل با محتوا و دنبال کنندگان صفحه استفاده کرد.

en: A Facebook page access token is a string of characters that is generated by Facebook and is used to grant an app or server access to a specific Facebook page.
fa_IR: توکن دسترسی به صفحه فیس‌بوک رشته‌ای از کاراکترها است که توسط فیس بوک تولید می‌شود و برای دسترسی یک برنامه یا سرور به یک صفحه خاص فیس بوک استفاده می‌شود.

en: A R R O W S
fa_IR: پیکان ها

en: A n i m a t i o n
fa_IR: انیمیشن

en: A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.
fa_IR: آرامشی شگفت انگیز تمام روح من را تسخیر کرده است ، مانند این صبح های شیرین بهار که با تمام قلب از آن لذت می برم.

en: ACF Accordion
fa_IR: آکاردئون ACF

en: ACF Boolean
fa_IR: ACF بولیین

en: ACF Choice
fa_IR: انتخاب ACF

en: ACF Field
fa_IR: فیلد ACF

en: ACF Gallery
fa_IR: گالری ACF

en: ACF List
fa_IR: لیست ACF

en: ACF Slider
fa_IR: اسلایدر ACF

en: ACF Tabs
fa_IR: تب‌های ACF

en: ACF Text
fa_IR: متن ACF

en: ACF Textual ( text, textarea, wysiwyg, number, range, email, url and password )
fa_IR: ACF Textual (متن، ناحیه متن، wysiwyg، شماره، محدوده، ایمیل، آدرس اینترنتی و رمز عبور)

en: ACTIVE
fa_IR: فعال

en: AE Plugin Not Installed
fa_IR: افزونه AE نصب نشده است

en: AE Template
fa_IR: قالب AE

en: AFTER REGISTER
fa_IR: پس از ثبت نام

en: AM/PM
fa_IR: ق.ظ/ب.ظ

en: AM/PM Color
fa_IR: رنگ AM/PM

en: API Key is Empty.
fa_IR: کلید API خالی است.

en: API Settings
fa_IR: تنظیمات API

en: ARROWS
fa_IR: پیکان‌ها

en: ASC
fa_IR: صعودی

en: AUTO
fa_IR: خودكار

en: Abetis
fa_IR: ابتیس

en: Abetis Style
fa_IR: استایل ابتیس

en: About
fa_IR: درباره

en: About Us
fa_IR: درباره ما

en: Acara
fa_IR: رویداد

en: Access Token
fa_IR: توکن دسترسی

en: Access Token Secret
fa_IR: سکرت توکن دسترسی

en: Accordion
fa_IR: آکاردئون

en: Accordion #1
fa_IR: آکاردئون #1

en: Accordion #2
fa_IR: آکاردئون #2

en: Accordion #3
fa_IR: آکاردئون #3

en: Accordion Content
fa_IR: محتوای آکاردئون

en: Accordion Title
fa_IR: عنوان آکاردئون

en: Accordion: Content
fa_IR: آکاردئون: محتوا

en: Accordion:Title
fa_IR: آکاردئون : عنوان

en: Account
fa_IR: حساب

en: Action Button
fa_IR: دکمه اکشن

en: Action Button Color
fa_IR: رنگ دکمه اکشن

en: Action Button Type
fa_IR: نوع دکمه اکشن

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Activate All
fa_IR: فعال کردن همه

en: Activate Elementor Now
fa_IR: فعال سازی الان المنتور

en: Activate License
fa_IR: فعال سازی لایسنس

en: Activate the plugin first then you can activate this widget.
fa_IR: ابتدا افزونه را فعال کنید، سپس این ویجت را فعال کنید.

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active / Focus
fa_IR: فعال / فوکوس

en: Active Background
fa_IR: پس زمینه فعال

en: Active Background Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه فعال

en: Active Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) فعال

en: Active Box Shadow
fa_IR: سایه جعبه فعال

en: Active Color
fa_IR: رنگ فعال

en: Active Column
fa_IR: ستون فعال

en: Active Cursor
fa_IR: مکان نمای فعال

en: Active Dot Color
fa_IR: رنگ نقطه فعال

en: Active Dots Color
fa_IR: رنگ نقطه‌های فعال

en: Active Icon
fa_IR: آیکن فعال

en: Active Item
fa_IR: مورد فعال

en: Active Item Background
fa_IR: پس زمینه آیتم فعال

en: Active Item Column Expand
fa_IR: بازکردن ستون آیتم فعال

en: Active Item No
fa_IR: بدون مورد فعال

en: Active Item Overlay Color
fa_IR: رنگ پوشش آیتم فعال

en: Active Item Style
fa_IR: استایل آیتم فعال

en: Active Item Text Color
fa_IR: رنگ متن آیتم فعال

en: Active Overlay Color
fa_IR: رنگ پوشش فعال

en: Active Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) فعال

en: Active Scrollspy
fa_IR: اسکرول اسپی فعال

en: Active Size
fa_IR: اندازه فعال

en: Active Tab Index
fa_IR: ایندکس زبانه پیشفرض

en: Active Tab Number
fa_IR: شماره زبانه فعال

en: Active region color
fa_IR: رنگ منطقه فعال

en: Ad Personalization
fa_IR: شخصی سازی آگهی

en: Ad Storage
fa_IR: ذخیره سازی آگهی

en: Ad User Data
fa_IR: داده‌های کاربر آگهی

en: AdBlock Detector
fa_IR: تشخیص دهنده AdBlock

en: AdBlock Detector?
fa_IR: تشخیص دهنده AdBlock؟

en: Adam Smith
fa_IR: جان اسمیت

en: Add Circle In Bar?
fa_IR: افزودن حلقه در نوار؟

en: Add Custom Attributes
fa_IR: افزودن ویژگی‌های سفارشی

en: Add Images
fa_IR: افزودن تصاویر

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add New Custom Template
fa_IR: افزودن قالب جدید سفارشی

en: Add New Template
fa_IR: افزودن قالب جدید

en: Add New Term
fa_IR: افزودن شرایط جدید

en: Add To Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید

en: Add new
fa_IR: اضافه کنید

en: Add password field
fa_IR: افزودن فیلد رمز عبور

en: Add to Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید

en: Add to Cart Button
fa_IR: دکمه افزودن به سبد خرید

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
fa_IR: کلاس سفارشی خود را بدون نقطه اضافه کنید.مثال: my-class

en: Add your custom class without the dot. { e.g: bdt-custom-class }
fa_IR: کلاس سفارشی خود را بدون نقطه اضافه کنید. {مثال: bdt-custom-class}

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
fa_IR: شناسه سفارشی خود را بدون کلید پوند اضافه کنید.مثال: my-id

en: Add your custom id. { e.g: bdt-custom-id }
fa_IR: شناسه سفارشی خود را اضافه کنید.{ مثال: bdt-custom-id }

en: Add your section id WITH the # key. e.g: #my-id also you can add internal/external URL
fa_IR: شناسه بخش خود را با کلید # اضافه کنید.مثال: #my-id همچنین می‌توانید URL داخلی/خارجی اضافه کنید

en: Added
fa_IR: افزوده شده

en: Added successfully
fa_IR: با موفقیت اضافه شد

en: Additional
fa_IR: اضافی

en: Additional Bottom Message
fa_IR: پیام پایین اضافی

en: Additional CSS class name(s) separated by space(s)
fa_IR: نام (های) اضافی کلاس CSS جدا شده با فاصله

en: Additional Info
fa_IR: اطلاعات اضافی

en: Additional Message
fa_IR: پیام اضافی

en: Additional Message Typography
fa_IR: تایپوگرافی پیام اضافی

en: Additional Option
fa_IR: گزینه اضافی

en: Additional Options
fa_IR: گزینه‌های اضافی

en: Additional Settings
fa_IR: تنظیمات اضافی

en: Additional Style
fa_IR: استایل اضافی

en: Additional Text
fa_IR: متن اضافی

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Address Line Style
fa_IR: استایل خط آدرس

[ctx: Admin String]
en: Duplicate Page
fa_IR: تکرار صفحه

[ctx: Admin String]
en: Duplicate Post
fa_IR: تکرار پست

[ctx: Admin String]
en: Duplicate Template
fa_IR: تکرار تمپلیت

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Animation
fa_IR: انیمیشن پیشرفته

en: Advanced Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه پیشرفته

en: Advanced Blob Style
fa_IR: استایل حباب پیشرفته

en: Advanced Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) پیشرفته

en: Advanced Button
fa_IR: دکمه پیشرفته

en: Advanced Calculator
fa_IR: ماشین حساب پیشرفته

en: Advanced Color
fa_IR: رنگ پیشرفته

en: Advanced Counter
fa_IR: شمارنده پیشرفته

en: Advanced Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی پیشرفته

en: Advanced Divider
fa_IR: جدا کننده پیشرفته

en: Advanced Google Map
fa_IR: نقشه گوگل پیشرفته

en: Advanced Heading
fa_IR: عنوان پیشرفته

en: Advanced Icon Box
fa_IR: جعبه آیکن پیشرفته

en: Advanced Image Gallery
fa_IR: گالری تصویر پیشرفته

en: Advanced Options
fa_IR: گزینه های پیشرفته

en: Advanced Progress Bar
fa_IR: نوار پیشرفت پیشرفته

en: Advanced Radius
fa_IR: گردی پیشرفته

en: Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced Size
fa_IR: اندازه پیشرفته

en: Advanced Style
fa_IR: استایل پیشرفته

en: Advanced Sub Menu
fa_IR: زیر منو پیشرفته

en: Afghanistan (Southern Asia)
fa_IR: افغانستان (آسیای جنوبی)

en: Africa
fa_IR: آفریقا

en: After
fa_IR: بعد

en: After Image
fa_IR: تصویر بعد

en: After Inactivity
fa_IR: بعد از عدم فعالیت

en: After Label
fa_IR: برچسب بعد

en: After Review Text
fa_IR: بعد متن بررسی

en: After Text
fa_IR: متن بعد

en: After Text Color
fa_IR: رنگ متن بعد

en: After Text Typography
fa_IR: تایپوگرافی متن بعد

en: After and Before
fa_IR: بعد و قبل

en: After some second player will stop
fa_IR: پس از کمی پخش متوقف خواهد شد

en: Age
fa_IR: سن

en: Age Gate
fa_IR: دروازه سن

en: Age Invalid Message
fa_IR: پیام سن نامعتبر

en: Air Pollution
fa_IR: آلودگی هوا

en: Ajax Dropdown
fa_IR: دراپ‌داون آجاکس

en: Ajax Load More
fa_IR: بارگذاری بیشتر آجاکس

en: Ajax Query
fa_IR: کوئری آجاکس

en: Ajax Search
fa_IR: جستجوی آژاکس

en: Ajax Success
fa_IR: موفقیت آجاکس

en: Albania (Southern Europe)
fa_IR: آلبانی (جنوب اروپا)

en: Alert
fa_IR: هشدار

en: Algeria (Northern Africa)
fa_IR: الجزایر (شمال آفریقا)

en: Alice
fa_IR: آلیس

en: Align
fa_IR: چینش

en: Align Content
fa_IR: چینش محتوا

en: Alignment
fa_IR: چینش

en: Alite
fa_IR: نخبه

en: All
fa_IR: همه

en: All Courses
fa_IR: همه دوره‌ها

en: All Device
fa_IR: همه دستگاه

en: All Field Inline
fa_IR: همه فیلد درون خطی

en: All Pages
fa_IR: تمام صفحات

en: All Posts
fa_IR: همه‌ی نوشته‌ها

en: All Products
fa_IR: همه محصولات

en: All Rooten Custom Templates
fa_IR: همه قالب‌های سفارشی روتن

en: All Singulars
fa_IR: همه تکی ها

en: All Templates
fa_IR: همه تمپلیت‌ها

en: All Widgets
fa_IR: تمام ویجتها

en: All conditions met
fa_IR: همه شرایط برآورده شود

en: All items will be closed on mobile devices when the page is loaded.
fa_IR: همه آیتم‌ها در موبایل با بارگیری صفحه بسته می‌شوند.

en: Allow & Continue
fa_IR: اجازه و ادامه

en: Allow Fullscreen
fa_IR: اجازه تمام صفحه

en: Alter
fa_IR: تغییر

en: Alternative Photo
fa_IR: عکس جایگزین

en: Alternative Title
fa_IR: عنوان جایگزین

en: Altra
fa_IR: دیگر

en: Always Open
fa_IR: همیشه باز

en: Always Visible
fa_IR: همیشه قابل نمایش

en: American Samoa (Oceania)
fa_IR: ساموآی آمریکایی (اقیانوسیه)

en: Americas
fa_IR: قاره آمریکا

en: Amily Moalin
fa_IR: امیلی معلین

en: Ammonia
fa_IR: آمونیاک

en: Amount
fa_IR: مقدار

en: Amount Color
fa_IR: رنگ مقدار

en: Amount Donated
fa_IR: مبلغ اهدا شده

en: Amplitude
fa_IR: دامنه

en: An account exists with this email address.
fa_IR: حسابی با این آدرس ایمیل وجود دارد.

en: Analog
fa_IR: آنالوگ

en: Analytics Storage
fa_IR: ذخیره سازی آنالیز

en: Anchor Link
fa_IR: لینک لنگر

en: Andorra (Southern Europe)
fa_IR: آندورا (جنوب اروپا)

en: Angle
fa_IR: زاویه

en: Angola (Middle Africa)
fa_IR: آنگولا (آفریقای میانه)

en: Anguilla (Caribbean)
fa_IR: آنگویلا (کارائیب)

en: Animate
fa_IR: تحرک

en: Animate Out
fa_IR: انیمیشن خروج

en: Animated
fa_IR: متحرک

en: Animated Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) متحرک

en: Animated Card
fa_IR: کارت متحرک

en: Animated Card Title
fa_IR: عنوان کارت متحرک

en: Animated Gradient BG
fa_IR: پس زمینه گرادیانت متحرک

en: Animated Gradient Background
fa_IR: پس زمینه متحرک گرادیانت

en: Animated Heading
fa_IR: عنوان متحرک

en: Animated Link
fa_IR: لینک متحرک

en: Animated Shadow Color
fa_IR: رنگ سایه متحرک

en: Animated Tags
fa_IR: برچسب های متحرک

en: Animated,Morphing,Awesome
fa_IR: متحرک ، شکل گیری ، عالی

en: Animation
fa_IR: انیمیشن

en: Animation Delay
fa_IR: تاخیر انیمیشن

en: Animation Delay (s)
fa_IR: تاخیر انیمیشن (ث)

en: Animation Duration
fa_IR: مدت زمان انیمیشن

en: Animation End Time (ms)
fa_IR: زمان پایان انیمیشن(ms)

en: Animation Of
fa_IR: انیمیشن در

en: Animation On
fa_IR: انیمیشن روشن

en: Animation Options
fa_IR: گزینه های انیمیشن

en: Animation Repeat
fa_IR: تکرار انیمیشن

en: Animation Speed
fa_IR: سرعت انیمیشن

en: Animation Speed (ms)
fa_IR: سرعت انیمیشن (ms)

en: Animation Speed (s)
fa_IR: سرعت انیمیشن

en: Animation Time (ms)
fa_IR: زمان انیمیشن (میلی ثانیه)

en: Animation Type
fa_IR: نوع انیمیشن

en: Animation Viewport
fa_IR: پورت نمایش انیمیشن

en: Animation delay
fa_IR: تاخیر انیمیشن

en: Animation playback is reversed
fa_IR: پخش انیمیشن معکوس می‌شود

en: Animations
fa_IR: انیمیشن ها

en: Annal
fa_IR: سالانه

en: Anthe
fa_IR: آنته

en: Antigua and Barbuda (Caribbean)
fa_IR: آنتیگوا و باربودا (کارائیب)

en: Any
fa_IR: هر

en: Any Time
fa_IR: هر زمان

en: Any Topic
fa_IR: هر موضوعی

en: Any class or ID selector accept here for your table of content.
fa_IR: هر کلاس یا انتخاب کننده شناسه ، جدول محتوای شما را در اینجا می‌پذیرد.

en: Any condition met
fa_IR: هر شرایطی برآورده شود

en: Anywhere Template
fa_IR: قالب هرجا

en: Apply & Preview
fa_IR: اعمال و پیشنمایش

en: Apply Link On
fa_IR: اعمال لینک به

en: Approve
fa_IR: تایید

en: Approved
fa_IR: تایید شده

en: Archive
fa_IR: آرشیو

en: Are you in need of a feature that’s not available in our plugin? Feel free to do a feature request from here,
fa_IR: آیا به قابلیتی نیاز دارید که در افزونه ما موجود نیست؟ با خیال راحت از اینجا درخواست کنید،

en: Argentina (Southern America)
fa_IR: آرژانتین (آمریکای جنوبی)

en: Armenia (Western Asia)
fa_IR: ارمنستان (آسیای غربی)

en: Arrow
fa_IR: پیکان

en: Arrow Color
fa_IR: رنگ پیکان

en: Arrow Horizontal Offset
fa_IR: افست افقی پیکان

en: Arrow Rotate
fa_IR: چرخش پیکان

en: Arrow Size
fa_IR: اندازه فلش

en: Arrow Spacing
fa_IR: فاصله پیکان

en: Arrow Style
fa_IR: استایل فلش

en: Arrow Vertical Offset
fa_IR: افست عمودی پیکان

en: Arrows
fa_IR: پیکان ها

en: Arrows & Dots Horizontal Offset
fa_IR: افست افقی پیکان ها و نقطه ها

en: Arrows & Dots Vertical Offset
fa_IR: افست عمودی پیکان ها و نقطه ها

en: Arrows & Fraction Horizontal Offset
fa_IR: افست افقی پیکان ها و کسر

en: Arrows & Fraction Vertical Offset
fa_IR: افست عمودی پیکان ها و کسر

en: Arrows Color
fa_IR: رنگ پیکان ها

en: Arrows Horizontal Offset
fa_IR: افست افقی پیکان ها

en: Arrows Hover Color
fa_IR: رنگ ‌هاور پیکان‌ها

en: Arrows Icon
fa_IR: آیکن پیکان ها

en: Arrows Offset
fa_IR: آفست فلش ها

en: Arrows Position
fa_IR: موقعیت پیکان ها

en: Arrows Size
fa_IR: اندازه پیکان ها

en: Arrows Space Between
fa_IR: فاصله بین پیکان ها

en: Arrows Spacing
fa_IR: فاصله پیکان‌ها

en: Arrows Vertical Offset
fa_IR: افست عمودی پیکان ها

en: Arrows and Dots
fa_IR: پیکان ها و نقطه ها

en: Arrows and Dots Position
fa_IR: موقعیت پیکان‌ها و نقطه‌ها

en: Arrows and Fraction
fa_IR: فلش و کسر

en: Arrows and Fraction Position
fa_IR: پیکان ها و موقعیت کسری

en: Arrows and Thumbnavs
fa_IR: پیکان ها و بندانگشتی

en: Articles by
fa_IR: مقالات توسط

en: Aruba (Caribbean)
fa_IR: آروبا (کارائیب)

en: Ascending
fa_IR: صعودی

en: Aspect Ratio
fa_IR: نسبت ابعاد

en: Asset Manager
fa_IR: مدیریت فایل ها

en: Atlas
fa_IR: اطلس

en: Atribute Name Color
fa_IR: رنگ نام ویژگی

en: Atribute Value Color
fa_IR: رنگ مقدار ویژگی

en: Attachment Caption
fa_IR: زیرنویس پیوست

en: Attention
fa_IR: توجه

en: Audience ID
fa_IR: شناسه مخاطب

en: Audio
fa_IR: صوت

en: Audio Player
fa_IR: پخش کننده صوتی

en: Audio Title
fa_IR: عنوان صوت

en: Australia (Oceania)
fa_IR: استرالیا (اقیانوسیه)

en: Australia and New Zealand
fa_IR: استرالیا و نیوزلند

en: Austria (Western Europe)
fa_IR: اتریش (اروپا غربی)

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author Avatar
fa_IR: آواتار نویسنده

en: Author Information
fa_IR: اطلاعات نویسنده

en: Author Name
fa_IR: نام نویسنده

en: Author Name / Category
fa_IR: نام نویسنده / دسته بندی

en: Authors
fa_IR: نویسندگان

en: Auto
fa_IR: خودكار

en: Auto Collapse Sub Index
fa_IR: جمع کردن خودکار ایندکس زیر

en: Auto End
fa_IR: پایان خودكار

en: Auto Fill
fa_IR: تکمیل خودکار

en: Auto Height
fa_IR: ارتفاع خودکار

en: Auto Hiding Menu
fa_IR: پنهان کردن خودکار منو

en: Auto Hiding Menu Shadow
fa_IR: پنهان کردن خودکار سایه منو

en: Auto Login After Register
fa_IR: ورود خودکار پس از ثبت نام

en: Auto Match On Theme
fa_IR: مطابقت خودکار با قالب

en: Auto Mode
fa_IR: حالت خودکار

en: Auto Play
fa_IR: پخش خودکار

en: Auto Start
fa_IR: شروع خودکار

en: Auto VR Concept
fa_IR: مفهوم خودکار VR

en: Auto height only works when cross domain with "allow origin all in header".
fa_IR: ارتفاع خودکار فقط زمانی کار می‌کند که دامنه متقاطع با "مجاز همه در هدر مجاز باشد".

en: Automatic
fa_IR: اتوماتیک

en: Autoplay
fa_IR: پخش خودکار

en: Autoplay Interval
fa_IR: فاصله پخش خودکار

en: Autoplay Interval(ms)
fa_IR: فاصله پخش خودکار (میلی ثانیه)

en: Autoplay Speed
fa_IR: سرعت پخش خودکار

en: Avatar
fa_IR: آواتار

en: Avatar Color
fa_IR: رنگ آواتار

en: Avatar Icon in Button
fa_IR: آیکن آواتار در دکمه

en: Avatar Link
fa_IR: لینک آواتار

en: Avatar Size
fa_IR: اندازه آواتار

en: Avatar in Button
fa_IR: آواتار در دکمه

en: Average Words Per Minute
fa_IR: میانگین کلمات در دقیقه

en: Avg. Rating (Static)
fa_IR: میانگین امتیاز (استاتیک)

en: Azerbaijan (Western Asia)
fa_IR: آذربایجان (غرب آسیا)

en: B A Z E L
fa_IR: بازل

en: B U T T O N S
fa_IR: دکمه‌ها

en: BAZEL
fa_IR: بازل

en: BG Parallax Effects
fa_IR: افکت‌های پارالاکس پس زمینه

en: BUTTONS
fa_IR: دکمه‌ها

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Back Background Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه پشت

en: Back Delay
fa_IR: تأخیر برگشت

en: Back Speed
fa_IR: سرعت برگشت

en: Back To Top With Progress
fa_IR: بازگشت به بالا با پیشرفت

en: Back to Library
fa_IR: بازگشت به کتابخانه

en: Backdrop Filter
fa_IR: فیلتر پس زمینه

en: Backgorund
fa_IR: پس زمینه

en: Background
fa_IR: تصویر زمینه

en: Background Attachment
fa_IR: پیوست پس‌زمینه

en: Background Blur
fa_IR: پس زمینه تاری

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Background Color (End)
fa_IR: رنگ پس زمینه (پایان)

en: Background Color (Start)
fa_IR: رنگ پس زمینه (شروع)

en: Background Expand
fa_IR: گسترش پس زمینه

en: Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه

en: Background List
fa_IR: لیست پس زمینه

en: Background Over/Underlay
fa_IR: پس زمینه روی/زیر

en: Background Overlay
fa_IR: پوشش پس زمینه

en: Background Parallax
fa_IR: پارالاکس پس زمینه

en: Background Particles Effects
fa_IR: افکت های ذرات پس زمینه

en: Background Radius
fa_IR: گردی پس زمینه

en: Background Rotate
fa_IR: چرخش پس زمینه

en: Background Solid
fa_IR: پس زمینه جامد

en: Background Thickness
fa_IR: ضخامت پس زمینه

en: Background Type
fa_IR: نوع پس‌زمینه

en: BackgroundColor
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Backgrund
fa_IR: پس‌زمینه

en: Badge
fa_IR: نشان

en: Badge (Step)
fa_IR: نشان (مرحله)

en: Badge Align
fa_IR: چینش نشان

en: Badge Background
fa_IR: پس زمینه نشان

en: Badge Color
fa_IR: رنگ نشان

en: Badge Horizontal Offset
fa_IR: افست افقی نشان

en: Badge Offset
fa_IR: آفست نشان

en: Badge Position
fa_IR: موقعیت نشان

en: Badge Rotate
fa_IR: چرخش نشان

en: Badge Size(px)
fa_IR: اندازه نشان (px)

en: Badge Spacing
fa_IR: فاصله نشان

en: Badge Text
fa_IR: متن نشان

en: Badge Vertical Offset
fa_IR: افست عمودی نشان

en: Badge font Size(px)
fa_IR: اندازه فونت نشان (px)

en: Bag
fa_IR: کیف

en: Bahamas (Caribbean)
fa_IR: باهاما (کارائیب)

en: Bahrain (Western Asia)
fa_IR: بحرین (غرب آسیا)

en: Baidu
fa_IR: بایدو

en: Band
fa_IR: باند

en: Bangladesh
fa_IR: بنگلادش

en: Bangladesh (Southern Asia)
fa_IR: بنگلادش (آسیای جنوبی)

en: Bar
fa_IR: نوار

en: Bar (Horozontal)
fa_IR: نوار (افقی)

en: Bar (Vertical)
fa_IR: نوار (عمودی)

en: Bar Color
fa_IR: رنگ نوار

en: Bar Height
fa_IR: ارتفاع نوار

en: Bar Size
fa_IR: اندازه نوار

en: Bar Width
fa_IR: عرض نوار

en: BarCode
fa_IR: بارکد

en: Barbados (Caribbean)
fa_IR: باربادوس (کارائیب)

en: Barcode
fa_IR: بارکد

en: Bars
fa_IR: نوار ها

en: Base Color
fa_IR: رنگ پایه

en: Based on
fa_IR: بر اساس

en: Basic
fa_IR: پایه

en: Basic Animation
fa_IR: انیمیشن پایه

en: Basic Tags
fa_IR: برچسب های پایه

en: Basket
fa_IR: سبد

en: Batty
fa_IR: باتي

en: Bbpress Forum Form
fa_IR: فرم انجمن بی‌بی‌پرس

en: BdThemes Intro
fa_IR: معرفی BdThemes

en: Be aware! When Global Link activated then title link and read more link will not work
fa_IR: توجه! وقتی لینک عمومی فعال شد ، لینک عنوان و لینک بیشتر بخوانید کار نمی‌کند

en: Be aware! When Item Wrapper Link activated then read more link will not work
fa_IR: توجه! هنگامی که لینک بسته بندی مورد فعال شد، لینک ادامه مطلب کار نخواهد کرد

en: Be aware! When Item Wrapper Link activated then title link and read more link will not work
fa_IR: آگاه باشید هنگامی که لینک بسته بندی مورد فعال شد ، لینک عنوان و ادامه مطلب کار نمی‌کند

en: Before
fa_IR: قبل

en: Before Icon
fa_IR: قبل از آیکن

en: Before Image
fa_IR: تصویر قبل

en: Before Image Visiblity
fa_IR: قابلیت مشاهده تصویر قبل

en: Before Label
fa_IR: برچسب قبل

en: Before Review Text
fa_IR: قبل متن بررسی

en: Before Text
fa_IR: متن قبل

en: Before Text Color
fa_IR: رنگ متن قبل

en: Before Text Typography
fa_IR: تایپوگرافی متن قبل

en: Belarus (Eastern Europe)
fa_IR: بلاروس (اروپا شرقی)

en: Belgium (Western Europe)
fa_IR: بلژیک (اروپا غربی)

en: Belize (Central America)
fa_IR: بلیز (آمریکای مرکزی)

en: Bell Ring
fa_IR: صدای زنگ

en: Benin (Western Africa)
fa_IR: بنین (غرب آفریقا)

en: Bermuda (Northern America)
fa_IR: برمودا (آمریکای شمالی)

en: Best Savings On Black Friday Deals - ⚡Up To 85% Off🔥
fa_IR: بهترین پس انداز در حراج جمعه سیاه - ⚡تا 85٪ تخفیف🔥

en: Best blogging addon for building quality blogging website with fine-tuned features and widgets. It's Free! Download it.
fa_IR: بهترین افزونه وبلاگ برای ساخت وب سایت وبلاگ با کیفیت و ویژگی‌ها و ویجت‌های دقیق که بصورت رایگان است! دانلود کنید.

en: Bestia
fa_IR: بستیا

en: Bhutan (Southern Asia)
fa_IR: بوتان (آسیای جنوبی)

en: Big Buck Bunny
fa_IR: حیوان دست آموز بزرگ

en: Billing
fa_IR: صورتحساب

en: Bing
fa_IR: بینگ

en: Bio
fa_IR: بیوگرافی

en: Blend
fa_IR: ترکیبی

en: Blend Mode
fa_IR: حالت ترکیبی

en: Blend Type
fa_IR: نوع ترکیب

en: Blob Content
fa_IR: محتوای حباب

en: Blob Style
fa_IR: استایل حباب

en: Block
fa_IR: بلوک

en: Blog
fa_IR: وبلاگ

en: Blog Button Text
fa_IR: متن دکمه وبلاگ

en: Blog Posts
fa_IR: پست‌های وبلاگ

en: Blog Posts Comments
fa_IR: نظرات پست‌های وبلاگ

en: Blog Profile
fa_IR: پروفایل وبلاگ

en: Bloomstar
fa_IR: ستاره

en: Blur
fa_IR: بلور

en: Blur Effect
fa_IR: افکت تاری

en: Blur Level
fa_IR: سطح تاری

en: Bobbleaf
fa_IR: برگ

en: Body
fa_IR: بدنه

en: Body Alignment
fa_IR: چینش بدنه

en: Body Color
fa_IR: رنگ بدنه

en: Body Text
fa_IR: متن بدنه

en: Bogura
fa_IR: بوگورا

en: Bold
fa_IR: بولد

en: Bold & Italic
fa_IR: بولد و ایتالیک

en: Bolivia (Southern America)
fa_IR: بولیوی (آمریکای جنوبی)

en: Bonaire, Sint Eustatius and Saba (Caribbean)
fa_IR: بونیر، سنت اوستاتیوس و صبا (کارائیب)

en: Bones
fa_IR: اسکلت

en: Border
fa_IR: حاشیه (Border)

en: Border 1
fa_IR: حاشیه (Border) 1

en: Border 2
fa_IR: حاشیه (Border) 2

en: Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border)

en: Border Color (End)
fa_IR: رنگ حاشیه(Border) (پایان)

en: Border Color (Start)
fa_IR: رنگ حاشیه(Border) (شروع)

[ctx: Border Control]
en: Border Type
fa_IR: نوع مرزی

[ctx: Border Control]
en: Dashed
fa_IR: خط تیره

[ctx: Border Control]
en: Dotted
fa_IR: نقطه چین

[ctx: Border Control]
en: Double
fa_IR: دوخط

[ctx: Border Control]
en: Groove
fa_IR: شیار

[ctx: Border Control]
en: Solid
fa_IR: ممتد

en: Border Height
fa_IR: ارتفاع حاشیه (Border)

en: Border Hover Color
fa_IR: رنگ‌هاور حاشیه (Border)

en: Border Options
fa_IR: تنظیمات حاشیه (Border)

en: Border Radius
fa_IR: گردی گوشه‌ حاشیه (Border)

en: Border Radius Fill
fa_IR: گردی حاشیه (Border) پر

en: Border Radius Level
fa_IR: سطح گردی حاشیه (Border)

en: Border Size
fa_IR: اندازه حاشیه (border)

en: Border Style
fa_IR: استایل حاشیه (Border)

en: Border Type
fa_IR: نوع حاشیه (border)

en: Border Width
fa_IR: عرض حاشیه (Border)

en: Borders color
fa_IR: رنگ حاشيه‌ها (Border)

en: Bosnia and Herzegovina (Southern Europe)
fa_IR: بوسنی و هرزگوین (جنوب اروپا)

en: Both
fa_IR: هر دو

en: Both Center
fa_IR: هر دو مرکز

en: Botswana (Southern Africa)
fa_IR: بوتسوانا (آفریقای جنوبی)

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Bottom Avatar
fa_IR: آواتار پایین

en: Bottom Center
fa_IR: پایین مرکز

en: Bottom End
fa_IR: پایان پایین

en: Bottom Gap
fa_IR: شکاف پایین

en: Bottom Justify
fa_IR: پایین جاستیفای

en: Bottom Left
fa_IR: پایین چپ

en: Bottom Part
fa_IR: قسمت پایین

en: Bottom Right
fa_IR: پایین راست

en: Bottom Space
fa_IR: فاصله پایین

en: Bottom Spacing
fa_IR: فاصله انتهایی

en: Bottom Start
fa_IR: شروع پایین

en: Bottom Top
fa_IR: پایین بالا

en: Bottom to top
fa_IR: پایین به بالا

en: Bottom-Half
fa_IR: پایین نیم

en: Bottom-Left
fa_IR: پایین چپ

en: Bottom-Right
fa_IR: پایین راست

en: Boundary
fa_IR: مرز

en: Box
fa_IR: جعبه

en: Box Border
fa_IR: حاشیه (Border) جعبه

en: Box Content
fa_IR: محتوای جعبه

en: Box Shadow
fa_IR: سایه جعبه

en: Box Shadow Options
fa_IR: تنظیمات سایه جعبه

en: Boxed Icon
fa_IR: آیکن جعبه ای

en: Bracket
fa_IR: براکت

en: Bracket On
fa_IR: براکت در

en: Brand Carousel
fa_IR: کاروسل برند

en: Brand Grid
fa_IR: گرید برند

en: Brand Image
fa_IR: تصویر برند

en: Brand Items
fa_IR: آیتم‌های برند

en: Brand Name
fa_IR: نام برند

en: Brand Short Description Type Here.
fa_IR: تایپ توضیحات کوتاه برند در اینجا.

en: Branding
fa_IR: برندینگ

en: Brazil (Southern America)
fa_IR: برزیل (آمریکای جنوبی)

en: Breadcrumb
fa_IR: مسیر پیمایش

en: Breadcrumbs
fa_IR: نوار مسیر

en: Breakpoint
fa_IR: نقطه شکست

en: Brendan - Make It Clap
fa_IR: برندان - کف بزن

en: Brightness
fa_IR: روشنایی

en: Browse Categories
fa_IR: مرور دسته ها

en: Browser
fa_IR: مرورگر

en: Brunei (Southeastern Asia)
fa_IR: برونئی (آسیای جنوب شرقی)

en: Bubble
fa_IR: حباب

en: Bubble Dataset Label
fa_IR: برچسب مجموعه داده حباب

en: Bubble Dataset Label #1
fa_IR: برچسب مجموعه داده حباب #1

en: Bubble Dataset Label #2
fa_IR: برچسب مجموعه داده حباب #2

en: Bubble Dataset Label #3
fa_IR: برچسب مجموعه داده حباب #3

en: Bubble Datasets
fa_IR: مجموعه داده‌های حباب

en: BuddyPress Friends
fa_IR: دوستان بادی پرس

en: BuddyPress Group
fa_IR: گروه بادی پرس

en: BuddyPress Member
fa_IR: عضو بادی پرس

en: Buddypress Friends
fa_IR: دوستان بادی‌پرس

en: Buddypress Group
fa_IR: گروه بادی‌پرس

en: Buddypress Member
fa_IR: عضو بادی‌پرس

en: Builder Post
fa_IR: پست بیلدر

en: Builder Settings
fa_IR: تنظیمات بیلدر

en: Bulgaria (Eastern Europe)
fa_IR: بلغارستان (اروپا شرقی)

en: Bullet Number
fa_IR: شماره گلوله

en: Burger
fa_IR: برگر

en: Burkina Faso (Western Africa)
fa_IR: بورکینافاسو (غرب آفریقا)

en: Burundi (Eastern Africa)
fa_IR: بوروندی (شرق آفریقا)

en: Business Days & Times
fa_IR: روزهای کاری و زمانها

en: Business Hours
fa_IR: ساعات کاری

en: Butt
fa_IR: بات

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button & Link Color
fa_IR: رنگ لینک و دکمه

en: Button (No)
fa_IR: دکمه (خیر)

en: Button (Yes)
fa_IR: دکمه (بله)

en: Button A
fa_IR: دکمه A

en: Button A Icon
fa_IR: آیکون دکمه A

en: Button Alignment
fa_IR: چینش دکمه

en: Button Animation
fa_IR: انیمیشن دکمه

en: Button B
fa_IR: دکمه B

en: Button B Icon
fa_IR: آیکون دکمه B

en: Button Background
fa_IR: پس زمینه دکمه

en: Button Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه دکمه

en: Button Click
fa_IR: کلیک دکمه

en: Button Color
fa_IR: رنگ دکمه

en: Button Full Width
fa_IR: دکمه تمام عرض

en: Button Gap
fa_IR: شکاف دکمه

en: Button Height
fa_IR: ارتفاع دکمه

en: Button Hide on Mobile
fa_IR: پنهان کردن دکمه در موبایل

en: Button ID
fa_IR: شناسه دکمه

en: Button Icon
fa_IR: آیکن دکمه

en: Button Link
fa_IR: لینک دکمه

en: Button Max Width
fa_IR: حداکثر عرض دکمه

en: Button Offset
fa_IR: افست دکمه

en: Button Only
fa_IR: فقط دکمه

en: Button Position
fa_IR: موقعیت دکمه

en: Button Size
fa_IR: اندازه دکمه

en: Button Size (Deprecated)
fa_IR: اندازه دکمه (منسوخ)

en: Button Style
fa_IR: استایل دکمه

en: Button Text
fa_IR: متن دکمه

en: Button Text (No)
fa_IR: متن دکمه (خیر)

en: Button Text (Yes)
fa_IR: متن دکمه (بله)

en: Button Text Color
fa_IR: رنگ متن دکمه

en: Button Type
fa_IR: نوع دکمه

en: Button Width
fa_IR: عرض دکمه

en: Button Width Auto
fa_IR: عرض دکمه خودکار

en: Button Width(%)
fa_IR: عرض دکمه(%)

en: Buttons Color
fa_IR: رنگ دکمه‌ها

en: Buttons Width
fa_IR: عرض دکمه‌ها

en: By Parent
fa_IR: توسط والد

en: By clicking this scroll button, to which section in your page you want to go? Just write that's section ID here such 'my-header'.
fa_IR: با کلیک بر روی این دکمه اسکرول، به کدام بخش در صفحه خود می خواهید بروید؟ فقط شناسه بخش را در اینجا بنویسید، مانند 'my-header'.

en: By clicking this scroll button, to which section in your page you want to go? Just write that's section ID here such 'my-header'. N.B: No need to add '#'.
fa_IR: با کلیک روی این دکمه اسکرول ، به کدام بخش از صفحه خود می خواهید بروید؟ فقط کافیست شناسه بخش را با عنوان 'my-header' در اینجا بنویسید. توجه: نیازی به افزودن "#" نیست.

en: By default, the element sticks to the top of the viewport. You can set the position option to use a different position.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، این المان به بالای دستگاه مشاهده می‌چسبد. می‌توانید گزینه موقعیت را برای استفاده از موقعیت متفاوت تنظیم کنید.

en: By:
fa_IR: توسط:

en: CHECK ICON
fa_IR: آیکن انتخاب

en: CHECKED ICON
fa_IR: آیکن علامت‌گذاری شده

en: CLOSE BUTTON
fa_IR: بستن دکمه

en: CLOSE ICON
fa_IR: آیکون بستن

en: CODABAR
fa_IR: کودابار

en: COPIED
fa_IR: کپی شد

en: CSS Classes
fa_IR: کلاس های CSS

en: CSS ID
fa_IR: شناسه CSS

en: CSV File
fa_IR: فایل CSV

en: Cache Feeds
fa_IR: کش فیدها

en: Cache Google Sheet
fa_IR: کش گوگل شیت(Sheet)

en: Cache Reviews
fa_IR: کش بررسی ها

en: Cache Time
fa_IR: زمان کش

en: Cache Time(m)
fa_IR: زمان کش(m)

en: Cache Weather
fa_IR: کش آب و هوا

en: Cache the File
fa_IR: کش فایل

en: Cache the Gallery
fa_IR: کش گالری

en: Calendly
fa_IR: تقویم

en: Call Out
fa_IR: فراخوانی

en: Call to action description
fa_IR: توضیحات فراخوانی برای اقدام

en: Call to action title
fa_IR: عنوان فراخوانی برای اقدام

en: Calm
fa_IR: آرام

en: Calypso
fa_IR: کالیپسو

en: Cambodia (Southeastern Asia)
fa_IR: کامبوج (آسیای جنوب شرقی)

en: Cameroon (Middle Africa)
fa_IR: کامرون (آفریقای میانه)

en: Campaign
fa_IR: کمپین

en: Campaigns
fa_IR: کمپین‌ها

en: Canada (Northern America)
fa_IR: کانادا (آمریکای شمالی)

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Canvas
fa_IR: بوم

en: Cape Verde (Western Africa)
fa_IR: کیپ ورد (غرب آفریقا)

en: Caption
fa_IR: زیرنویس

en: Caption Border
fa_IR: حاشیه (Border) زیرنویس

en: Caption Color
fa_IR: رنگ زیرنویس

en: Caption Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) زیرنویس

en: Caption Position
fa_IR: موقعیت زیرنویس

en: Caption Radius
fa_IR: گردی زیرنویس

en: Caption all Time
fa_IR: زیرنویس تمام وقت

en: Carbon monoxide
fa_IR: مونوکسید کربن

en: Card Wrapper
fa_IR: بسته بندی کارت

en: Caribbean
fa_IR: کارائیب

en: Carme
fa_IR: کارمن

en: Carmie
fa_IR: کارمی

en: Carousel
fa_IR: گردونه

en: Carousel Settings
fa_IR: تنظیمات گردونه

en: Carpo
fa_IR: کارپال

en: Cart
fa_IR: سبد خريد

en: Cart Badge
fa_IR: نشان سبد خرید

en: Cart Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) سبد خرید

en: Cart Button
fa_IR: دکمه سبد خرید

en: Cart Header
fa_IR: هدر سبد خرید

en: Cart Hide On Mobile ?
fa_IR: پنهان کردن سبدخرید در موبایل؟

en: Cart Hide on mobile ?
fa_IR: پنهان کردن سبدخرید در موبایل؟

en: Cart Icon
fa_IR: آیکون سبد خرید

en: Cart Items
fa_IR: آیتم های سبد خرید

en: Cart Page
fa_IR: صفحه سبد خرید

en: Cart Space
fa_IR: فضای سبد خرید

en: Cart Title
fa_IR: عنوان سبد

en: Cart Title Color
fa_IR: رنگ عنوان سبدخرید

en: Cart Total
fa_IR: مقدار کل سبد خرید

en: Cart: Categories
fa_IR: سبد خرید: دسته بندی‌ها

en: Cart: Items Number
fa_IR: سبد خرید: شماره آیتم‌ها

en: Cart: Products
fa_IR: سبد خرید: محصولات

en: Cart: Subtotal Price
fa_IR: سبد خرید: قیمت کل

en: Cart: Tags
fa_IR: سبد خرید: برچسب‌ها

en: Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: Categories Hide on mobile ?
fa_IR: پنهان کردن دسته بندی ها در موبایل؟

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Category Color
fa_IR: رنگ دسته بندی

en: Category/Tags Color
fa_IR: رنگ دسته بندی/برچسب ها

en: Category/Tags Typography
fa_IR: تایپوگرافی دسته بندی/برچسب ها

en: Cayman Islands (Caribbean)
fa_IR: جزایر کیمن (کارائیب)

en: Cell Border
fa_IR: حاشیه (border) سلول

en: Cell Name
fa_IR: نام سلول

en: Cell Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) سلول

en: Center
fa_IR: مرکز

en: Center Center
fa_IR: مركز مركز

en: Center Left
fa_IR: مرکز چپ

en: Center Position
fa_IR: موقعیت مرکز

en: Center Right
fa_IR: مرکز راست

en: Center Slide
fa_IR: اسلاید مرکز

en: Center of Viewport Hits The Widget
fa_IR: ضربه مرکز دستگاه مشاهده به ویجت

en: Centered Slides
fa_IR: اسلایدها در مرکز

en: Central African Republic (Middle Africa)
fa_IR: جمهوری آفریقای مرکزی (آفریقای میانه)

en: Central America
fa_IR: آمریکای مرکزی

en: Central Asia
fa_IR: آسیای مرکزی

en: Chad (Middle Africa)
fa_IR: چاد (آفریقای میانه)

en: Chad (Northern Africa)
fa_IR: چاد (شمال آفریقا)

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Change Price
fa_IR: تغییر قیمت

en: Changed
fa_IR: تغییر یافته

en: Changelog
fa_IR: تغییرات

en: Changelog File
fa_IR: فایل تغییرات

en: Charitable Campaigns
fa_IR: کمپین های خیریه

en: Charitable Donation Form
fa_IR: فرم کمک خیریه

en: Charitable Donations
fa_IR: کمک های خیرخواهانه

en: Charitable Donors
fa_IR: خیرین خیرخواه

en: Charitable Login
fa_IR: ورود خیر

en: Charitable Profile
fa_IR: پروفایل خیر

en: Charitable Ragistration
fa_IR: ثبت نام خیریه

en: Charitable Registration
fa_IR: ثبت نام خیر

en: Charitable Stat
fa_IR: آمارخیریه

en: Chart
fa_IR: نمودار

en: Cheatin&#8217; huh?
fa_IR: کلیک میزنی ها؟

en: Check Box
fa_IR: چک باکس

en: Check Help Center
fa_IR: بررسی مرکز راهنمایی

en: CheckBox/Radio Field
fa_IR: فیلد رادیو/چک باکس

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Checkbox Active Color
fa_IR: رنگ چک باکس فعال

en: Checkbox Checked Color
fa_IR: رنگ چک باکس فعال

en: Checkbox Color
fa_IR: رنگ چک باکس

en: Checked
fa_IR: بررسی شده

en: Checked Bg Color
fa_IR: رنگ پس زمینه چک باکس فعال

en: Checked Color
fa_IR: رنگ چک باکس فعال

en: Checkout
fa_IR: پرداخت

en: Checkout Button
fa_IR: دکمه پرداخت

en: Checkout Page
fa_IR: صفحه پرداخت

en: Chicken
fa_IR: مرغ

en: Child Categories of
fa_IR: دسته بندی های فرزند از

en: Child menu not visible in off-canvas for some design issue.
fa_IR: منوی کودک برای برخی از مشکلات طراحی در خارج از بوم قابل مشاهده نیست.

en: Chile (Southern America)
fa_IR: شیلی (آمریکای جنوبی)

en: China (Eastern Asia)
fa_IR: چین (آسیای شرقی)

en: Choose
fa_IR: انتخاب

en: Choose Avatar Icon
fa_IR: انتخاب آیکن آواتار

en: Choose Branding Image
fa_IR: انتخاب تصویر برندینگ

en: Choose Divider
fa_IR: انتخاب جداکننده

en: Choose Effect
fa_IR: انتخاب افکت

en: Choose File
fa_IR: انتخاب فایل

en: Choose Icon
fa_IR: انتخاب آیکن

en: Choose Icon Color
fa_IR: انتخاب رنگ آیکن

en: Choose Image
fa_IR: انتخاب عکس

en: Choose Key
fa_IR: انتخاب کلید

en: Choose Link Icon
fa_IR: انتخاب آیکن لینک

en: Choose Photo
fa_IR: انتخاب عکس

en: Choose Poster
fa_IR: انتخاب پوستر

en: Choose SVG
fa_IR: انتخاب Svg

en: Choose Sidebar
fa_IR: انتخاب نوار کناری

en: Choose Template
fa_IR: انتخاب قالب

en: Choose Toggle Icon
fa_IR: انتخاب آیکن تاگل

en: Choose a table
fa_IR: انتخاب یک جدول

en: Choose from dropdown
fa_IR: انتخاب از منوی کشویی

en: Choose visualization or custom data to display. If you choose visualization that means change colors depending on values
fa_IR: بصری یا داده‌های سفارشی را برای نمایش انتخاب کنید. اگر بصری را انتخاب کنید به این معنی است که رنگ‌ها را بسته به مقادیر تغییر دهید

en: Choose whether to display all donors or just donors who left comments.
fa_IR: انتخاب کنید آیا همه اهدا کنندگان یا فقط اهداکنندگانی که نظر داده اند نمایش داده شوند.

en: Choose which action you want to at the end of countdown.
fa_IR: در پایان شمارش معکوس ، کدام عملکرد را می خواهید انتخاب کنید.

en: Chrome
fa_IR: کروم

en: Chrome Dark
fa_IR: کروم تاریک

en: Circ
fa_IR: سیرک

en: Circle
fa_IR: دایره

en: Circle Icon
fa_IR: آیکن دایره

en: Circle Info
fa_IR: اطلاعات دایره

en: Circle Menu
fa_IR: منوی دایره ای

en: Circle Menu Distance
fa_IR: فاصله منوی دایره

en: Circle Menu Items
fa_IR: موارد منوی دایره

en: Circle Menu Size
fa_IR: اندازه منوی دایره

en: Circle Shadow?
fa_IR: سایه حلقه؟

en: Circle Size
fa_IR: اندازه دایره

en: City Name
fa_IR: نام شهر

en: City and Region required, for example: Boston, MA
fa_IR: شهرستان و ناحیه مورد نیاز،مثال: بوستون، MA

en: Classic
fa_IR: کلاسیک

en: Classic Submenu
fa_IR: زیرمنو کلاسیک

en: Click
fa_IR: کلیک

en: Click %1s HERE %2s to find place ID
fa_IR: برای یافتن شناسه مکان %1s اینجا %2s کلیک کنید

en: Click %1s HERE %2s to find place ID. It will show only recent 5 reviews.
fa_IR: %1s اینجا %2s کلیک کنید تا شناسه مکان را بیابید. فقط 5 بررسی اخیر را نشان خواهد داد.

en: Click Here
fa_IR: کلیک کنید

en: Click History
fa_IR: تاریخچه کلیک

en: Click History is the list of web pages a user has visited recently of Table Of Content. This feature also responsible for Hash Generator.
fa_IR: تاریخچه کلیک لیستی از صفحات وب است که کاربر اخیراً از جدول محتوا بازدید کرده است. این ویژگی همچنین مسئول Hash Generator است.

en: Click Me
fa_IR: مرا کلیک کن

en: Click edit button to change this text. If you are going to use you need to be sure there text.
fa_IR: برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، باید مطمئن باشید که متن وجود دارد.

en: Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
fa_IR: برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

en: Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
fa_IR: من بلوک متن هستم برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

en: Click me
fa_IR: مرا کلیک کن

en: Click me to show menus
fa_IR: برای نمایش منوها روی من کلیک کنید

en: Click to toggle
fa_IR: کلیک برای انتخاب

en: Clickable
fa_IR: قابل کلیک

en: Clicked
fa_IR: کلیک شده

en: Climax
fa_IR: اوج

en: Clip
fa_IR: کلیپ

en: Clipboard
fa_IR: کلیپ بورد

en: Close
fa_IR: بستن

en: Close All Items on Mobile
fa_IR: بستن همه آیتم‌ها در موبایل

en: Close Button
fa_IR: دکمه بستن

en: Close Button Align
fa_IR: چینش دکمه بستن

en: Close Button Background
fa_IR: پس زمینه دکمه بستن

en: Close Button Border
fa_IR: حاشیه (Border) دکمه بستن

en: Close Button Color
fa_IR: رنگ دکمه بستن

en: Close Button Delay Show
fa_IR: تاخیر نمایش دکمه بستن

en: Close Button Delay Time(sec)
fa_IR: زمان تاخیر دکمه بستن

en: Close Button Hover Color
fa_IR: رنگ‌هاور دکمه بستن

en: Close Button Style
fa_IR: استایل دکمه بستن

en: Close Button Text
fa_IR: متن دکمه بستن

en: Close Level
fa_IR: سطح بستن

en: Close Status
fa_IR: وضعیت بسته

en: Close This Day
fa_IR: بستن این روز

en: Close dialog
fa_IR: محاوره نزدیک

en: Close on Click Background
fa_IR: بستن روی کلیک پس زمینه

en: Close on Press ESC
fa_IR: بستن با کلید ESC

en: Closed
fa_IR: بسته

en: Closest to Goal
fa_IR: نزدیکترین هدف

en: Cloud Style
fa_IR: استایل ابر

en: Cloud Tags
fa_IR: ابر برچسب ها

en: Cloudy
fa_IR: ابری

en: Coarse particulate matter
fa_IR: ذرات معلق درشت

en: Code Color
fa_IR: رنگ کد

en: Code Radius
fa_IR: گردی کد

en: Coding
fa_IR: کدگذاری

en: Col Span
fa_IR: اسپن (Span) ستون

en: Collapse
fa_IR: گسترش

en: Collapsible All Item
fa_IR: قابل باز شدن همه موارد

en: Colombia (Southern America)
fa_IR: کلمبیا (آمریکای جنوبی)

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Color 1
fa_IR: رنگ 1

en: Color 2
fa_IR: رنگ 2

en: Color Burn
fa_IR: رنگ رایت

en: Color Dodge
fa_IR: رنگ دوج

en: Color Hover
fa_IR: رنگ‌هاور

en: Color List
fa_IR: لیست رنگ

en: Color Primary
fa_IR: رنگ اصلی

en: Color Secondary
fa_IR: رنگ ثانویه

en: Color axis
fa_IR: محور رنگ

en: Color-Burn
fa_IR: رنگ رایت

en: Color-Dodge
fa_IR: رنگ دوج

en: Colors
fa_IR: رنگ‌ها

en: Colour
fa_IR: رنگ

en: Column
fa_IR: ستون

en: Column (Deprecated)
fa_IR: ستون (منسوخ)

en: Column Color
fa_IR: رنگ ستون

en: Column Gap
fa_IR: شکاف ستون

en: Column Name
fa_IR: نام ستون

en: Column One
fa_IR: ستون یک

en: Column Reverse on Desktop
fa_IR: ستون معکوس روی دسکتاپ

en: Column Reverse on Mobile
fa_IR: ستون معکوس روی موبایل

en: Column Space
fa_IR: فاصله ستون

en: Column Spacing
fa_IR: فاصله ستون‌ها

en: Column Width
fa_IR: عرض ستون

en: Columns
fa_IR: ستون‌ها

en: Columns (Max 10)
fa_IR: ستون‌ها (حداکثر 10)

en: Columns Gap
fa_IR: شکاف ستون‌ها

en: Comb 1
fa_IR: شانه 1

en: Comb 2
fa_IR: شانه 2

en: Comb 3
fa_IR: شانه 3

en: Comb Animation
fa_IR: انیمیشن شانه

en: Comma separated review IDs
fa_IR: شناسه‌های نظرات بصورت جدا شده با کاما

en: Comment
fa_IR: نظر

en: Comment Box
fa_IR: جعبه نظر

en: Comment Color
fa_IR: رنگ نظر

en: Comment Count
fa_IR: تعداد نظر

en: Comment Count Type
fa_IR: نوع شمارش نظرات

en: Comment Length
fa_IR: طول نظر

en: Comment List
fa_IR: لیست نظر

en: Comment Type
fa_IR: نوع نظر

en: Comments
fa_IR: نظرها

en: Comments are closed.
fa_IR: نظرات بسته شده است.

en: Comoros (Eastern Africa)
fa_IR: کومور (شرق آفریقا)

en: Company Name
fa_IR: نام شرکت

en: Company Name/Address
fa_IR: نام/آدرس شرکت

en: Company Name/Address Active Color
fa_IR: رنگ فعال نام/آدرس شرکت

en: Company Name/Address Color
fa_IR: رنگ نام/آدرس شرکت

en: Comparison Heading
fa_IR: عنوان مقایسه

en: Comparison List
fa_IR: لیست مقایسه

en: Complete
fa_IR: تکمیل

en: Conditions
fa_IR: شرایط

en: Conditions:
fa_IR: شرایط:

en: Confetti Effects
fa_IR: افکت‌‌های Confetti

en: Confetti Type
fa_IR: نوع Confetti

en: Confirm Password
fa_IR: تایید رمز عبور

en: Confirm Password Label
fa_IR: برچسب تکرار رمز عبور

en: Confirm Password Message
fa_IR: پیام تایید رمز عبور

en: Confirm Password Placeholder
fa_IR: نگه دارنده مکان تکرار رمز عبور

en: Confirm password field
fa_IR: فیلد تایید رمز عبور

en: Confirm your password
fa_IR: تایید رمز عبور

en: Confirmation Message
fa_IR: پیام تأیید

en: Congo (Brazzaville) (Middle Africa)
fa_IR: کنگو (برازاویل) (آفریقای میانه)

en: Connect Section / Widget
fa_IR: اتصال بخش / ویجت

en: Connect Section Background
fa_IR: پس زمینه بخش اتصال

en: Consumer Key
fa_IR: کلید  مشتری

en: Consumer Secret
fa_IR: سکرت مشتری

en: Contact Form 7
fa_IR: فرم تماس 7

en: Contact Form Email
fa_IR: ایمیل فرم تماس

[ctx: Contact Form String]
en: Could not get invisible captcha response!
fa_IR: پاسخ کپچای نامرئی دریافت نشد!

[ctx: Contact Form String]
en: Invisible captcha not defined!
fa_IR: کپچای نامرئی تعریف نشده است!

[ctx: Contact Form String]
en: Sending message please wait...
fa_IR: در حال ارسال پیام لطفا صبر کنید ...

en: Contact Number
fa_IR: شماره تماس

en: Contact Number Field
fa_IR: فیلد شماره تماس

en: Contact Number*
fa_IR: شماره تماس*

en: Contact Us
fa_IR: تماس با ما

en: Contacts
fa_IR: مخاطب

en: Contain
fa_IR: شامل

en: Container
fa_IR: کانتاینر

en: Container Class
fa_IR: کلاس کانتاینر

en: Container Width
fa_IR: عرض کانتاینر

en: Container Width (px)
fa_IR: عرض کانتینر (px)

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Align
fa_IR: چینش محتوا

en: Content Alignment
fa_IR: چینش محتوا

en: Content Area
fa_IR: ناحیه محتوا

en: Content Background
fa_IR: پس زمینه محتوا

en: Content Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه محتوا

en: Content Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) محتوا

en: Content Border Radius
fa_IR: گردی حاشیه (Border) محتوا

en: Content Caption
fa_IR: زیرنویس مطالب

en: Content Color
fa_IR: رنگ محتوا

en: Content Fixed Height
fa_IR: ارتفاع ثابت محتوا

en: Content Gap
fa_IR: شکاف محتوا

en: Content Inner Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) محتوا

en: Content Margin
fa_IR: مارجین محتوا

en: Content Max Width
fa_IR: حداکثر عرض محتوا

en: Content Mix Color
fa_IR: رنگ ترکیب محتوا

en: Content Overflow
fa_IR: سرریز محتوا

en: Content Overlay Spacing
fa_IR: فاصله همپوشانی محتوا

en: Content Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) محتوا

en: Content Position
fa_IR: موقعیت محتوا

en: Content Position Unchanged
fa_IR: موقعیت محتوا بدون تغییر

en: Content Protector
fa_IR: محافظ محتوا

en: Content Protector?
fa_IR: محافظت محتوا؟

en: Content Reverse
fa_IR: محتوای معکوس

en: Content Reverse ( Mobile Device )
fa_IR: معکوس محتوا (دستگاه موبایل)

en: Content Show
fa_IR: نمایش محتوا

en: Content Source
fa_IR: منبع محتوا

en: Content Spacing
fa_IR: فاصله محتوا

en: Content Style
fa_IR: استایل محتوا

en: Content Switcher
fa_IR: سوئیچر محتوا

en: Content Transition
fa_IR: انتقال محتوا

en: Content Type
fa_IR: نوع محتوا

en: Content Vertical Align
fa_IR: چنش عمودی محتوا

en: Content Vertical Position
fa_IR: موقعیت عمودی محتوا

en: Content Width
fa_IR: عرض محتوا

en: Content Width(%)
fa_IR: عرض محتوا(%)

en: Context Menu
fa_IR: منوی زمینه

en: Continent
fa_IR: قاره (Continent)

en: Continent (EX)
fa_IR: قاره (EX)

en: Continue to Donate
fa_IR: ادامه به اهدا

en: Contrast
fa_IR: کنتراست

en: Control Area
fa_IR: منطقه کنترل

en: Convert Quantity Button
fa_IR: دکمه تبدیل کمیت

en: Cook Islands (Oceania)
fa_IR: جزایر کوک (اقیانوسیه)

en: Cookie Consent
fa_IR: رضایت کوکی

en: Cool Number
fa_IR: شماره جالب

en: Copied Text
fa_IR: متن کپی شده

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy Button
fa_IR: دکمه کپی

en: Copy the license key from your account and paste it below for work element pack properly.
fa_IR: کلید لایسنس را از حساب خود کپی کنید و آن را در زیر برای کارکردن درست المنت پک جای‌گذاری کنید.

en: Core
fa_IR: هسته

en: Core Widgets
fa_IR: ابزارک های هسته

en: Core:
fa_IR: هسته:

en: Cost:
fa_IR: هزینه:

en: Costa Rica (Central America)
fa_IR: کاستاریکا (آمریکای مرکزی)

en: Couldn't understand
fa_IR: نفهمیدم چگونه کار میکند

en: Count
fa_IR: شمارش

en: Count Color
fa_IR: رنگ تعداد

en: Count Hide
fa_IR: پنهان کردن تعداد

en: Count Layout
fa_IR: طرح تعداد

en: Count Number
fa_IR: شماره شمارش

en: Count Start Number
fa_IR: شماره شروع تعداد

en: Count Text
fa_IR: متن شمارش

en: Count Text Color
fa_IR: رنگ متن شمارش

en: Count Text Typography
fa_IR: تایپوگرافی متن تعداد

en: Countdown
fa_IR: شمارش معکوس

en: Countdown End!
fa_IR: پایان شمارش معکوس!

en: Counter
fa_IR: شمارنده

en: Counter End Number
fa_IR: مقدار پایان شمارنده

en: Counter Layout
fa_IR: طرح شمارنده

en: Counter Number
fa_IR: شماره شمارنده

en: Counter Number One
fa_IR: شمارنده شماره یک

en: Counter Number Three
fa_IR: شمارنده شماره سه

en: Counter Number Two
fa_IR: شمارنده شماره دو

en: Counter Start Number
fa_IR: مقدار شروع شمارنده

en: Counter Text
fa_IR: متن شمارنده

en: Counter Text One
fa_IR: شمارنده متن یک

en: Counter Text Three
fa_IR: شمارنده متن سه

en: Counter Text Two
fa_IR: شمارنده متن دو

en: Countries
fa_IR: کشورها

en: Country
fa_IR: کشور

en: Country (optional)
fa_IR: کشور (اختیاری)

en: Country Name
fa_IR: نام کشور

en: Country name (optional)
fa_IR: نام کشور (اختیاری)

en: Country name will not work dynamically on Local GMT. So in this case, you may deactivate Show Country Option.
fa_IR: نام کشور به صورت پویا در GMT محلی کار نخواهد کرد. بنابراین در این مورد، می‌توانید نمایش گزینه کشور را غیرفعال کنید.

en: Coupon Code
fa_IR: كد تخفیف

en: Coupon Layout
fa_IR: طرح کد تخفیف

en: Coupon Message
fa_IR: پیام کد تخفیف

en: Coupon Placeholder
fa_IR: نگه دارنده مکان کد تخفیف

en: Coupon Reveal
fa_IR: نمایش کد تخفیف

en: Coupon Text
fa_IR: متن کد تخفیف

en: Coupon/Update Button
fa_IR: دکمه کوپن/بروزرسانی

en: Cover
fa_IR: کاور

en: Coverflow
fa_IR: جریان

en: Coverflow Effect
fa_IR: افکت جریان

en: Coy
fa_IR: کوی

en: Create New Forum
fa_IR: ایجاد انجمن جدید

en: Create New Forum in &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: ایجاد انجمن جدید در &ldquo;%s&rdquo;

en: Create New Topic
fa_IR: ایجاد تاپیک جدید

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: ایجاد تاپیک جدید در &ldquo;%s&rdquo;

en: Creative Button
fa_IR: دکمه خلاقانه

en: Creator
fa_IR: سازنده

en: Croatia (Southern Europe)
fa_IR: کرواسی (جنوب اروپا)

en: Crosshair
fa_IR: خط کش

en: Crypto Currency
fa_IR: ارز دیجیتال

en: Crypto Currency Card
fa_IR: کارت ارز دیجیتال

en: Crypto Currency Carousel
fa_IR: کاروسل ارز دیجیتال

en: Crypto Currency Chart
fa_IR: نمودار ارز دیجیتال

en: Crypto Currency Chart Carousel
fa_IR: کاروسل نمودار ارز دیجیتال

en: Crypto Currency Grid
fa_IR: گرید ارز دیجیتال

en: Crypto Currency List
fa_IR: لیست ارز دیجیتال

en: Crypto Currency Table
fa_IR: جدول ارز دیجیتال

en: Crypto Currency Ticker
fa_IR: تیکرارز دیجیتال

en: Crypto Currency list
fa_IR: لیست ارز دیجیتال

en: Cuba (Caribbean)
fa_IR: کوبا (کارائیب)

en: Cube
fa_IR: مکعب

en: Cubic
fa_IR: مکعب

en: Curaçao (Caribbean)
fa_IR: کوراسائو (کارائیب)

en: Currency
fa_IR: واحد پول

en: Currency Format
fa_IR: فرمت واحد پول

en: Currency Image
fa_IR: تصویر واحد پول

en: Currency List
fa_IR: لیست واحد پول

en: Currency Logo
fa_IR: لوگوی ارز

en: Currency Name
fa_IR: نام واحد پول

en: Currency Percentage
fa_IR: درصد ارز

en: Currency Price
fa_IR: قیمت واحد پول

en: Currency Symbol
fa_IR: نماد واحد پول

[ctx: Currency Symbol]
en: Baht
fa_IR: بات

[ctx: Currency Symbol]
en: Dollar
fa_IR: دلار

[ctx: Currency Symbol]
en: Euro
fa_IR: یورو

[ctx: Currency Symbol]
en: Franc
fa_IR: فرانک

[ctx: Currency Symbol]
en: Guilder
fa_IR: گیلدر

[ctx: Currency Symbol]
en: Krona
fa_IR: کرونا

[ctx: Currency Symbol]
en: Lira
fa_IR: لیر

[ctx: Currency Symbol]
en: Peseta
fa_IR: پستا

[ctx: Currency Symbol]
en: Peso
fa_IR: پزوی

[ctx: Currency Symbol]
en: Pound Sterling
fa_IR: پوند استرلینگ

[ctx: Currency Symbol]
en: Real
fa_IR: رئال

[ctx: Currency Symbol]
en: Ruble
fa_IR: روبل

[ctx: Currency Symbol]
en: Rupee
fa_IR: روپیه

[ctx: Currency Symbol]
en: Rupee (Indian)
fa_IR: روپیه (هند)

[ctx: Currency Symbol]
en: Shekel
fa_IR: شیکل

[ctx: Currency Symbol]
en: Taka
fa_IR: تاکا

[ctx: Currency Symbol]
en: Won
fa_IR: وون

[ctx: Currency Symbol]
en: Yen/Yuan
fa_IR: ین / یوان

en: Currency Text
fa_IR: متن واحد پول

en: Current
fa_IR: فعلی

en: Current Category Page
fa_IR: صفحه دسته بندی فعلی

en: Current Date
fa_IR: تاریخ فعلی

en: Current Page
fa_IR: صفحه فعلی

en: Current Plugin & SDK versions, and if active or uninstalled.
fa_IR: نسخه‌های فعلی افزونه و SDK، و اگر فعال یا حذف شده باشد.

en: Current Post
fa_IR: پست فعلی

en: Current Query
fa_IR: کوئری فعلی

en: Current Time
fa_IR: زمانی فعلی

en: Current User
fa_IR: کاربر فعلی

en: Currently Turned Off
fa_IR: در حال حاضر غیرفعال است

en: Currently Turned On
fa_IR: در حال حاضر فعال است

en: Currently:
fa_IR: اکنون:

en: Cursor
fa_IR: مکان نما

en: Cursor Effects
fa_IR: افکت های نشانگر

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom Attributes
fa_IR: ویژگی‌های سفارشی

en: Custom CSS / JS
fa_IR: CSS و JS سفارشی

en: Custom CSS/JavaScript
fa_IR: CSS/JavaScript سفارشی

en: Custom Caption
fa_IR: زیرنویس سفارشی

en: Custom Carousel
fa_IR: گردونه سفارشی

en: Custom Color
fa_IR: رنگ سفارشی

en: Custom Content
fa_IR: محتوای سفارشی

en: Custom Content After
fa_IR: بعد از محتوای سفارشی

en: Custom Content Before
fa_IR: قبل از محتوای سفارشی

en: Custom Date Format
fa_IR: فرمت تاریخ سفارشی

en: Custom Device
fa_IR: دستگاه سفارشی

en: Custom End Date
fa_IR: تاریخ پایان سفارشی

en: Custom Format
fa_IR: فرمت دلخواه

en: Custom GMT
fa_IR: GMT سفارشی

en: Custom Gallery
fa_IR: گالری سفارشی

en: Custom Gap
fa_IR: گپ سفارشی

en: Custom HTML Table
fa_IR: جدول HTML سفارشی

en: Custom Icon
fa_IR: آیکن سفارشی

en: Custom JSON Code
fa_IR: کد JSON سفارشی

en: Custom Js
fa_IR: جاوا اسکریپت سفارشی

en: Custom Label
fa_IR: برچسب سفارشی

en: Custom Language
fa_IR: زبان سفارشی

en: Custom Link
fa_IR: لینک سفارشی

en: Custom Lost Password URL
fa_IR: لینک URL فراموشی رمزعبور سفارشی

en: Custom Margin
fa_IR: فاصله (Margin) سفارشی

en: Custom Message
fa_IR: پیام سفارشی

en: Custom Offset
fa_IR: آفست سفارشی

en: Custom Page
fa_IR: صفحه سفارشی

en: Custom Page ID
fa_IR: شناسه صفحه سفارشی

en: Custom Post Name
fa_IR: نام پست سفارشی

en: Custom Post Type
fa_IR: نوع پست سفارشی

en: Custom Prefix yAxes
fa_IR: پیشوندهای سفارشی yAxes

en: Custom Profile
fa_IR: پروفایل سفارشی

en: Custom Register URL
fa_IR: لینک ثبت نام سفارشی

en: Custom Selector
fa_IR: انتخاب گر سفارشی

en: Custom Shape
fa_IR: شکل سفارشی

en: Custom Start Date
fa_IR: تاریخ شروع سفارشی

en: Custom Style
fa_IR: استایل سفارشی

en: Custom Styles
fa_IR: استایل سفارشی

en: Custom Suffix yAxes
fa_IR: پسوند سفارشی yAxes

en: Custom Symbol
fa_IR: نماد سفارشی

en: Custom Text
fa_IR: متن سفارشی

en: Custom Text (All)
fa_IR: متن سفارشی (همه)

en: Custom Text (Filter)
fa_IR: متن سفارشی (فیلتر)

en: Custom Time Format
fa_IR: قالب زمان سفارشی

en: Custom Timezone
fa_IR: منطقه زمانی سفارشی

en: Custom Trigger
fa_IR: فعال ساز سفارشی

en: Custom URL
fa_IR: آدرسی URL سفارشی

en: Custom Width (px, em, rem)
fa_IR: عرض سفارشی (px, em, rem)

en: Custom Width(px)
fa_IR: عرض سفارشی(px)

en: Custom marker
fa_IR: نشانگر سفارشی

en: Cyprus (Western Asia)
fa_IR: قبرس (آسیای غربی)

en: Czech Republic (Eastern Europe)
fa_IR: جمهوری چک (اروپا شرقی)

en: D O T S
fa_IR: نقطه ها

en: DESC
fa_IR: نزولی

en: DISPLAY CONDITION
fa_IR: شرط نمایش

en: DIVIDER
fa_IR: جداکننده

en: DOTS
fa_IR: نقطه

en: Dailymotion Video
fa_IR: ویدیوی Dailymotion

en: Danger
fa_IR: خطر

en: Dark
fa_IR: تاريك

en: Dark Mode
fa_IR: حالت تاریک

en: Darken
fa_IR: تاریک

en: Dash
fa_IR: خط تیره

en: Dash Space
fa_IR: فاصله خط تیره

en: Dash Speed
fa_IR: سرعت خط تیره

en: Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: Dashed
fa_IR: خط‌ چین

en: Data
fa_IR: داده

en: Data Alignment
fa_IR: چینش داده

en: Data Position
fa_IR: موقعیت اطلاعات

en: Data Table Settings
fa_IR: تنظیمات جدول داده

[ctx: DataTable String]
en: Next
fa_IR: بعدی

[ctx: DataTable String]
en: No matching records found
fa_IR: هیچ رکوردی مطابقی یافت نشد

[ctx: DataTable String]
en: Previous
fa_IR: قبلی

[ctx: DataTable String]
en: Search :
fa_IR: جستجو :

[ctx: DataTable String]
en: Show %1s Entries
fa_IR: نمایش %1s ورودی

[ctx: DataTable String]
en: Showing %1s to %2s of %3s entries
fa_IR: نمایش %1s تا %2s از %3s ورودی

en: Dataset Label
fa_IR: برچسب مجموعه داده

en: Dataset Label #1
fa_IR: برچسب مجموعه داده #1

en: Dataset Label #2
fa_IR: برچسب مجموعه داده #2

en: Dataset Label #3
fa_IR: برچسب مجموعه داده #3

en: Dataset Label #4
fa_IR: برچسب مجموعه داده #4

en: Dataset Label #5
fa_IR: برچسب مجموعه داده #5

en: Datasets
fa_IR: مجموعه داده‌ها

en: Datatable
fa_IR: جدول داده

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date & Time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Date Color
fa_IR: رنگ تاریخ

en: Date Created
fa_IR: تاریخ ایجاد

en: Date Format
fa_IR: فرمت تاریخ

en: Date Range
fa_IR: محدوده تاریخ

en: Date Reverse
fa_IR: تاریخ معکوس

en: Date Typography
fa_IR: تایپوگرافی تاریخ

en: Date set according to your timezone: %s.
fa_IR: تاریخ براساس منطقه زمانی شما تنظیم شده است:%s.

en: Day
fa_IR: روز

en: Day Alignment
fa_IR: چینش روز

en: Day Color
fa_IR: رنگ روز

en: Day Level
fa_IR: سطح روز

en: Day Mode
fa_IR: حالت روز

en: Day Typography
fa_IR: تایپوگرافی روز

en: Day and Time
fa_IR: روز و زمان

en: Day of Week
fa_IR: روز هفته

en: Day(s)
fa_IR: روز

en: Days
fa_IR: روز

en: Days Area Width(%)
fa_IR: عرض منطقه روز(%)

en: Days Style
fa_IR: استایل روز

en: Deactivate All
fa_IR: غیر فعال کردن همه

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال سازی لایسنس

en: Debug Mode:
fa_IR: دیباگ فعال:

en: Decimal Symbol
fa_IR: نماد اعشار

en: Decimal places
fa_IR: مکان های اعشار

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Default 12 hours.
fa_IR: پیش‌فرض 12 ساعت.

en: Default 72 hours.
fa_IR: 72 ساعت پیش فرض.

en: Default Active
fa_IR: فعال پیش فرض

en: Default Cache 12 hours.
fa_IR: کش پیش فرض 12 ساعت.

en: Default Mode
fa_IR: حالت پیش فرض

en: Default Nav
fa_IR: ناوبری پیشفرض

en: Default Shapes
fa_IR: اشکال پیش فرض

en: Default Value
fa_IR: مقدار پیشفرض

en: Default Volume
fa_IR: میزان صدای پیشفرض

en: Default Zoom
fa_IR: بزرگنمایی پیش فرض

en: Default description. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
fa_IR: توضیحات پیشفرض.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

en: Define multiple stops for a property by using a comma separated list of values.
fa_IR: با استفاده از لیست مقادیر جدا شده با کاما، چندین توقف برای یک ویژگی تعریف کنید.

en: Delay
fa_IR: تاخیر

en: Delay (ms)
fa_IR: تاخیر (ms)

en: Delay Hide
fa_IR: تأخیر پنهان کردن

en: Delay Show
fa_IR: تاخیر نمایش

en: Delay Time (ms)
fa_IR: زمان تاخیر (ms)

en: Delimiter
fa_IR: جداکننده

en: Demaxa
fa_IR: دمکسا

en: Democratic Republic of the Congo (Middle Africa)
fa_IR: جمهوری دموکراتیک کنگو (آفریقای میانه)

en: Denmark (Northern Europe)
fa_IR: دانمارک (شمال اروپا)

en: Deposits
fa_IR: واریز ها

en: Depth
fa_IR: عمق

en: Depth Color
fa_IR: عمق رنگ

en: Descending
fa_IR: نزولی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Description Background
fa_IR: پس زمینه توضیحات

en: Description Hide on mobile ?
fa_IR: پنهان کردن توضیحات در موبایل؟

en: Description Padding
fa_IR: فاصله داخلی(Padding) توضیحات

en: Description Word Count
fa_IR: تعداد کلمات توضیحات

en: Description.
fa_IR: توضیحات.

en: Description:
fa_IR: توضیحات:

en: Design
fa_IR: طراحی

en: Desktop
fa_IR: دسکتاپ

en: Desktop to Larger
fa_IR: دسک تاپ به بزرگتر

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Details Link
fa_IR: لینک جزئیات

en: Details Link Text
fa_IR: متن لینک جزئیات

en: Details Text Color
fa_IR: رنگ متن جزئیات

en: Device
fa_IR: دستگاه

en: Device Slider
fa_IR: اسلایدر دستگاه

en: Dia
fa_IR: دیا

en: Diagonal
fa_IR: مورب

en: Dial
fa_IR: شماره گیری

en: Dialog
fa_IR: دیالوگ

en: Difference
fa_IR: متفاوت

en: Digit Pad
fa_IR: دیجیت پد

en: Digital
fa_IR: دیجیتالی

en: Dione
fa_IR: دیون

en: Direction
fa_IR: جهت

en: Direction Hide On
fa_IR: جهت پنهان کردن روشن

en: Disable Default Cursor
fa_IR: غیرفعال‌کردن مکان‌نما پیش‌فرض

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Display Conditions
fa_IR: شرایط نمایش

en: Display Menu as a Toggle
fa_IR: نمایش منو بصورت تاگل

en: Display Times
fa_IR: نمایش زمان

en: Display Times Expiry (Hour)
fa_IR: زمان انقضا نمایش (ساعت)

en: Display Type
fa_IR: نمایش نوع

en: Display mode
fa_IR: حالت نمایش

en: Display only for Specific Page
fa_IR: نمایش فقط برای صفحه خاص

en: Display only for logged in Users?
fa_IR: نمایش فقط برای کاربران وارد شده؟

en: Display type
fa_IR: نوع نمایش

en: Disqus
fa_IR: بحث (Disqus)

en: Disqus User Name
fa_IR: نام کاربری Disqus

en: Distance
fa_IR: فاصله

en: Divider
fa_IR: جدا کننده

en: Divider Color
fa_IR: رنگ جدا کننده

en: Divider Crop
fa_IR: برش جداکننده

en: Divider Size
fa_IR: اندازه جداکننده

en: Divider Type
fa_IR: نوع جدا کننده

en: Djibouti (Eastern Africa)
fa_IR: جیبوتی (شرق آفریقا)

en: Do not show the overlay with before and after.
fa_IR: پوشش را با قبل و بعد نشان ندهید.

en: Document Height
fa_IR: ارتفاع سند

en: Document Viewer
fa_IR: نمایشگر اسناد

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Doe
fa_IR: دی

en: Dominica (Caribbean)
fa_IR: دومینیکا (کارائیب)

en: Dominican Republic (Caribbean)
fa_IR: جمهوری دومینیکن (کارائیب)

en: Don't Save
fa_IR: عدم ذخیره

en: Don't leave it blank
fa_IR: آن را خالی نگذارید

en: Don't need unused widget? Click on the Deactivate All button.
fa_IR: آیا به ویجت استفاده نشده نیاز ندارید؟ بر روی دکمه غیرفعال کردن همه کلیک کنید.

en: Don't set yes when you set lightbox image with marker.
fa_IR: وقتی تصویر لایتباکس را با نشانگر تنظیم می‌کنید ، بله تنظیم نکنید.

en: Don't use with others addon effect so it will work abnormal.
fa_IR: از افکت افزودنی دیگر استفاده نکنید تا غیر طبیعی عمل نکند.

en: Donate
fa_IR: اهدا

en: Donate Button
fa_IR: دکمه اهدا

en: Donate Now
fa_IR: اکنون اهداء کنید

en: Donation
fa_IR: کمک مالی

en: Donation Amount
fa_IR: مبلغ اهدا

en: Donation Date
fa_IR: تاریخ اهدا

en: Donation Fields
fa_IR: فیلدهای اهدا

en: Donation Form
fa_IR: فرم خیریه

en: Donation History
fa_IR: تاریخ اهدا

en: Donation ID
fa_IR: شناسه اهدا

en: Donation Receipt
fa_IR: رسید اهدا

en: Donation Status
fa_IR: وضعیت اهدا

en: Donation Total
fa_IR: مجموع اهدا

en: Donations
fa_IR: حمایت مالی

en: Donor
fa_IR: اهدا کننده

en: Donor Wall
fa_IR: دیوار اهدا کننده

en: Donors
fa_IR: اهدا کنندگان

en: Donors per Page
fa_IR: اهدا کنندگان در هر صفحه

en: Dot Nav
fa_IR: ناوبری نقطه ها

en: Dot Size
fa_IR: اندازه نقطه

en: Dots
fa_IR: نقطه

en: Dots Color
fa_IR: رنگ نقطه ها

en: Dots Horizontal Offset
fa_IR: افست افقی نقطه ها

en: Dots Offset
fa_IR: آفست نقاط

en: Dots Position
fa_IR: موقعیت نقطه ها

en: Dots Size
fa_IR: اندازه نقطه ها

en: Dots Spacing
fa_IR: فاصله نقطه ها

en: Dots Vertical Offset
fa_IR: افست عمودی نقطه ها

en: Dotted
fa_IR: نقطه چین

en: Double
fa_IR: دوبل

en: Doughnut
fa_IR: دونات

en: Down
fa_IR: پایین

en: Download Discounts
fa_IR: تخفیف دانلود

en: Download History
fa_IR: تاریخچه دانلود

en: Download Monitor
fa_IR: مانیتور دانلود

en: Download Receipt
fa_IR: دانلود رسید

en: Download and install plugin first then you can activate this widget.
fa_IR: ابتدا افزونه را دانلود و نصب کنید سپس می‌توانید این ویجت را فعال کنید.

en: Downloaded
fa_IR: دانلود شده

en: Drag
fa_IR: کشیدن

en: Drag Color
fa_IR: رنگ کشیدن

en: Drag Control
fa_IR: کنترل کشیدن

en: Drag Free Mode
fa_IR: کشیدن حالت رایگان

en: Draggable
fa_IR: قابل جابجایی

en: Drama B - DREAMS
fa_IR: درام B - رویاها

en: Draw SVG
fa_IR: ترسیم SVG

en: Drawer Type
fa_IR: نوع کشو

en: Drop Notch
fa_IR: رها کردن بریدگی

en: Dropbar
fa_IR: دراپ بار

en: Dropbar Content
fa_IR: محتوای دراپ بار

en: Dropbar Offset
fa_IR: آفست دراپ بار

en: Dropbar Options
fa_IR: گزینه های دراپ بار

en: Dropbar Position
fa_IR: موقعیت دراپ بار

en: Dropbar content goes here
fa_IR: محتوای دراپ بار در اینجا

en: Dropdown
fa_IR: کشویی

en: Dropdown Alignment
fa_IR: چینش کشویی

en: Dropdown Background
fa_IR: پس زمینه کشویی

en: Dropdown Button
fa_IR: دکمه کشویی

en: Dropdown Content
fa_IR: محتوای کشویی

en: Dropdown Duration
fa_IR: مدت کشویی

en: Dropdown Menu
fa_IR: منوی کشویی

en: Dropdown Menus
fa_IR: منوهای کشویی

en: Dropdown Mode
fa_IR: حالت کشویی

en: Dropdown Offset
fa_IR: آفست کشویی

en: Dropdown Options
fa_IR: گزینه های کشویی

en: Dropdown Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) کشویی

en: Dropdown Position
fa_IR: موقعیت کشویی

en: Dropdown Settings
fa_IR: تنظیمات کشویی

en: Dropdown Style
fa_IR: استایل کشویی

en: Dropdown Width
fa_IR: عرض کشویی

en: Dual Button
fa_IR: دکمه دوتایی

en: Due Date
fa_IR: تاریخ سررسید

en: Duplicator
fa_IR: داپلیکیتور

en: Duration
fa_IR: مدت

en: Duration (ms)
fa_IR: مدت زمان  (ms)

en: Duration(s)
fa_IR: مدت

en: Dynamic
fa_IR: پویایی

en: Dynamic Background
fa_IR: پس زمینه پویا

en: Dynamic Backgrounds
fa_IR: پس زمینه های پویا

en: Dynamic Bullets?
fa_IR: گلوله های پویا؟

en: Dynamic Carousel
fa_IR: کاروسل پویا

en: Dynamic Days & Times
fa_IR: روزها و زمان های پویا

en: Dynamic Grid
fa_IR: گرید پویا

en: Dynamic Menu
fa_IR: منوی پویا

en: EDD Cart
fa_IR: سبد خرید EDD

en: EDD Category Carousel
fa_IR: کاروسل دسته‌بندی EDD

en: EDD Category Grid
fa_IR: گرید دسته بندی EDD

en: EDD Checkout
fa_IR: تسویه‌حساب EDD

en: EDD Download History
fa_IR: تاریخچه دانلود EDD

en: EDD History
fa_IR: تاریخچه EDD

en: EDD Login
fa_IR: ورود EDD

en: EDD Mini Cart
fa_IR: سبد خرید کوچک EDD

en: EDD Product
fa_IR: محصول EDD

en: EDD Product Carousel
fa_IR: کاروسل محصول EDD

en: EDD Product Reveiws
fa_IR: نظرات محصول EDD

en: EDD Product Review Carousel
fa_IR: کاروسل نظرات محصول EDD

en: EDD Product Reviews
fa_IR: نظرات محصول EDD

en: EDD Profile Editor
fa_IR: ویرایشگر پروفایل EDD

en: EDD Purchase History
fa_IR: تاریخچه خرید EDD

en: EDD Register
fa_IR: ثبت نام EDD

en: EDD Tabs
fa_IR: زبانه‌های EDD

en: Ease In Out Back
fa_IR: Ease in Out Back

en: Ease In Out Bounce
fa_IR: Ease in out Bounce

en: Ease In Out Circ
fa_IR: Ease-Out Circ

en: Ease In Out Cubic
fa_IR: Ease in out Cubic

en: Ease In Out Expo
fa_IR: Ease out Expo

en: Ease In Out Quad
fa_IR: Ease in out Quad

en: Ease In Out Quart
fa_IR: Ease in out Quart

en: Ease In Out Quint
fa_IR: Ease in out Quint

en: Ease In Out Sine
fa_IR: Ease in out Sine

en: Ease Out Back
fa_IR: Ease out Back

en: Ease Out Bounce
fa_IR: Ease out Bounce

en: Ease Out Circ
fa_IR: Ease-Out Circ

en: Ease Out Cubic
fa_IR: Ease out Cubic

en: Ease Out Expo
fa_IR: Ease out Expo

en: Ease Out In Back
fa_IR: Ease in Out Back

en: Ease Out In Bounce
fa_IR: Ease in out Bounce

en: Ease Out In Circ
fa_IR: Ease-Out Circ

en: Ease Out In Cubic
fa_IR: Ease in out Cubic

en: Ease Out In Expo
fa_IR: Ease out Expo

en: Ease Out In Quad
fa_IR: Ease in out Quad

en: Ease Out In Quart
fa_IR: Ease in out Quart

en: Ease Out In Quint
fa_IR: Ease in out Quint

en: Ease Out In Sine
fa_IR: Ease in out Sine

en: Ease Out Quad
fa_IR: Ease out Quad

en: Ease Out Quart
fa_IR: Ease out Quart

en: Ease Out Quint
fa_IR: Ease out Quint

en: Ease Out Sine
fa_IR: Ease out Sine

en: Ease-In
fa_IR: Ease In

en: Ease-In-Out
fa_IR: Ease In Out

en: Ease-Out
fa_IR: Ease Out

en: Easing
fa_IR: کاهش

en: Easing type
fa_IR: نوع کاهش

en: Eastern Africa
fa_IR: شرق آفریقا

en: Eastern Asia
fa_IR: آسیای شرقی

en: Eastern Europe
fa_IR: اروپای شرقی

en: Easy Digital Download
fa_IR: دانلود آسان دیجیتال

en: Easy Digital Download Integration
fa_IR: ادغام دانلود آسان دیجیتال

en: Easy Digital Download Item
fa_IR: مورد دانلود آسان دیجیتال

en: Ecuador (Southern America)
fa_IR: اکوادور (آمریکای جنوبی)

en: Edd Tabs
fa_IR: زبانه‌های EDD

en: Edge
fa_IR: ادج

en: Edge Dark
fa_IR: ادج تاریک

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Custom Template
fa_IR: ویرایش قالب سفارشی

en: Edit Dropdown Content
fa_IR: ویرایش محتوای دراپ‌داون

en: Edit Page
fa_IR: ویرایش صفحه

en: Edit Profile
fa_IR: ویرایش پروفایل

en: Edit Template
fa_IR: ویرایش قالب

en: Edit Wishlist Items
fa_IR: ویرایش آیتم‌های لیست‌علاقه‌مندی

en: Edit with Elementor
fa_IR: ویرایش با المنتور

en: Edit with Gutenberg
fa_IR: ویرایش با گوتنبرگ

en: Editor
fa_IR: ویرایشگر

en: Effect
fa_IR: افکت

en: Effect A
fa_IR: افکت 1

en: Effect B
fa_IR: افکت 2

en: Effect C
fa_IR: افکت 3

en: Effect D
fa_IR: افکت 4

en: Effect E
fa_IR: افکت 5

en: Effect F
fa_IR: افکت 6

en: Effect G
fa_IR: افکت 7

en: Effect H
fa_IR: افکت 8

en: Effect I
fa_IR: افکت 9

en: Effects Color
fa_IR: رنگ افکت‌ها

en: Effects Duration(ms)
fa_IR: مدت زمان افکت‌ها (ms)

en: Effects Width
fa_IR: عرض افکت‌ها

en: Egypt (Northern Africa)
fa_IR: مصر (شمال آفریقا)

en: Eight (Header Under Pricing)
fa_IR: هشت (هدر زیر قیمت)

en: Eirene
fa_IR: آیرین

en: Ekip
fa_IR: اکیپ

en: El Salvador (Central America)
fa_IR: السالوادور (آمریکای مرکزی)

en: Elanza
fa_IR: الانزا

en: Elara
fa_IR: الرا

en: Element
fa_IR: المان

en: Element Pack
fa_IR: پک المنت

en: Element Pack (Single)
fa_IR: المنت پک (تک)

en: Element Pack Library
fa_IR: کتابخانه المنت پک

en: Element Pack License Information
fa_IR: اطلاعات لایسنس پکج المنت

en: Element Pack Pro
fa_IR: المنت پک پرو

en: Element Pack Pro plugin made with love by <a target="_blank" href="%1$s">BdThemes</a> Team.<br>All rights reserved by <a target="_blank" href="%1$s">BdThemes.com</a>.
fa_IR: افزونه المنت پک پرو توسط تیم <a target="_blank" href="%1$s">BdThemes</a> ساخته شده است.<br>همه حقوق توسط<a target="_blank" href="%1$s">BdThemes.com</a> محفوظ است.

en: Element Selector
fa_IR: انتخابگر المان

en: Element Space
fa_IR: فضای المان

en: Element Type
fa_IR: نوع المان

en: ElementPack
fa_IR: المنت‌پک

en: ElementPack Library
fa_IR: کتابخانه ElementPack

en: Elementor
fa_IR: المنتور

en: Elementor Expert
fa_IR: کارشناس المنتور

en: Elementor Template
fa_IR: قالب المنتور

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email *
fa_IR: ایمیل *

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email Field
fa_IR: فیلد ایمیل

en: Email Field Placeholder
fa_IR: نگهدارنده متن فیلد ایمیل

en: Email Label
fa_IR: برچسب ایمیل

en: Email Placeholder
fa_IR: نگهدارنده مکان ایمیل

en: Email*
fa_IR: ایمیل*

en: Emoji
fa_IR: ایموجی

en: Empty Product Notice
fa_IR: اطلاعیه محصول خالی

en: Empty Topic Tags
fa_IR: برچسب‌های تاپیک خالی

en: Enable
fa_IR: فعال

en: Enable Dropdown
fa_IR: فعال سازی دراپ‌داون

en: Enable Equal Height
fa_IR: فعال کردن ارتفاع برابر

en: Enable Item Style
fa_IR: فعال سازی استایل آیتم

en: Enable Logo Size Cover
fa_IR: فعال سازی کاور اندازه لوگو

en: Enable Original Color
fa_IR: فعال کردن رنگ اصلی

en: Enable Ripple Effects
fa_IR: فعالسازی افکت‌های ریپل

en: Enable Sticky
fa_IR: فعال کردن چسبنده

en: Enable Twitter Auth2 API
fa_IR: فعال سازی Twitter Auth2 API

en: Enable context Menu
fa_IR: فعال کردن منوی زمینه

en: Enable to display posts only when featured image is present.
fa_IR: فعال کردن نمایش پست‌ها فقط در صورت وجود تصویر شاخص.

en: Enables an extra set of restrictions for the content
fa_IR: محدودیت اضافی برای محتوا را فعال می‌کند

en: Enagol Ame
fa_IR: اناگل آمه

en: End
fa_IR: پایان

en: End Action
fa_IR: اقدام پایان

en: End Color
fa_IR: رنگ پایان

en: End Date
fa_IR: تاریخ پایان

en: End Date:
fa_IR: تاریخ پایان:

en: End Delay
fa_IR: تأخیر پایان

en: End Frame
fa_IR: فریم پایان

en: End Message
fa_IR: پیام پایان

en: End Point
fa_IR: نقطه پایان

en: End Point (%)
fa_IR: نقطه پایان (%)

en: End Time
fa_IR: زمان پایان

en: End offset. The value can be in vh, % and px. It supports basic mathematics operands + and -.
fa_IR: آفست پایان. مقدار می‌تواند بر حسب vh، % و px باشد. این عملوندهای پایه ریاضی + و - را پشتیبانی می‌کند.

en: Ending
fa_IR: پایان

en: England (Northern Europe)
fa_IR: انگلستان (شمال اروپا)

en: Enter Day
fa_IR: روز را وارد کنید

en: Enter Page ids separated by comma. for example 1, 2, 3, 4
fa_IR: شناسه های صفحه را که با کاما از هم جدا شده اند، وارد کنید.مثال 1, 2, 3, 4

en: Enter Password
fa_IR: رمز عبور را وارد کنید

en: Enter Post ID
fa_IR: شناسه پست را وارد کنید

en: Enter Product ID
fa_IR: شناسه محصول را وارد کنید

en: Enter Template ID
fa_IR: شناسه قالب را وارد کنید

en: Enter Time
fa_IR: زمان را وارد کنید

en: Enter a CSV File URL
fa_IR: آدرس URL فایل CSV را وارد کنید

en: Enter accepted choice as like as ACF choice field. Ex- red : Red
fa_IR: انتخاب پذیرفته شده را مانند فیلد انتخاب ACF وارد کنید. مثال red : Red

en: Enter data values by semicolon separated(;). Example: 10; 20; 30; 40; 50 etc
fa_IR: مقادیر داده را بصورت جداشده با نقطه ویرگول (;) وارد کنید . مثال: 10; 20; 30; 40; 50 و غیره

en: Enter data values by semicolon separated(;). Example: 2; 4; 8; 16; 32 etc
fa_IR: مقادیر داده بصورت جدا شده با نقطه ویرگول (;) وارد کنید. مثال:2; 4; 8; 16; 32 و غیره

en: Enter each option in a separate line. To differentiate between label and value, separate them with a pipe char ("|"). For example: First Name|f_name
fa_IR: هر گزینه را در یک خط جداگانه وارد کنید. برای تمایز بین برچسب و مقدار ، آنها را با یک کاراکتر ("|") جدا کنید. به عنوان مثال: نام و نام خانوادگی | f_name

en: Enter each parameter of URL on a new line as pairs of param=value
fa_IR: هر پارامتر URL را در یک خط جدید به عنوان جفت param=value وارد کنید

en: Enter fake amount
fa_IR: مقدار جعلی را وارد کنید

en: Enter instagram User Token if you want to show separated user's photos
fa_IR: اگر می خواهید عکسهای کاربر جدا را نشان دهید ، توکن کاربر اینستاگرام را وارد کنید

en: Enter password
fa_IR: رمز عبور را وارد کنید

en: Enter review text
fa_IR: متن نظر را وارد کنید

en: Enter reviewer job title
fa_IR: عنوان شغل بررسی کننده را تایپ کنید

en: Enter reviewer name
fa_IR: نام نظردهنده را وارد کنید

en: Enter the field name. It must be unique and only use lowercase letters, numbers and underscores (Same as Params).
fa_IR: نام فیلد را وارد کنید. باید منحصر به فرد باشد و فقط از حروف کوچک، اعداد و خط زیر (همان Params) استفاده کند.

en: Enter the number of orders placed by the user.
fa_IR: تعداد سفارش‌های ثبت شده توسط کاربر را وارد کنید.

en: Enter the string you want to check if exists in the page URL.
fa_IR: رشته ای را که می‌خواهید بررسی کنید که آیا در URL صفحه وجود دارد را وارد کنید.

en: Enter your Counter Number
fa_IR: شماره شمارنده خود را وارد کنید

en: Enter your Decimal Symbol
fa_IR: نماد اعشار خود را وارد کنید

en: Enter your Decimal places
fa_IR: مکانهای اعشار خود را وارد کنید

en: Enter your Duration
fa_IR: مدت زمان خود را وارد کنید

en: Enter your Prefix
fa_IR: پیشوند خود را وارد کنید

en: Enter your Section ID/Class. Example #sec-1, .sec-1
fa_IR: شناسه/کلاس بخش خود را وارد کنید. مثال #sec-1, .sec-1

en: Enter your Suffix
fa_IR: پسوند خود را وارد کنید

en: Enter your Text
fa_IR: متن خود را وارد کنید

en: Enter your advanced heading
fa_IR: عنوان پیشرفته خود را وارد کنید

en: Enter your button text
fa_IR: متن دکمه خود را وارد کنید

en: Enter your caption about the image
fa_IR: زیرنویس خود را در مورد تصویر وارد کنید

en: Enter your class or id selector of your img parent tag. e.g: .my-class, #my-id
fa_IR: انتخابگر کلاس یا شناسه تگ والد img خود را وارد کنید.مثال: .my-class, #my-id

en: Enter your content text
fa_IR: متن محتوای خود را وارد کنید

en: Enter your count number
fa_IR: شماره شمارش خود را وارد کنید

en: Enter your description
fa_IR: توضیحات خود را وارد کنید

en: Enter your email address
fa_IR: آدرس ایمیل خود را وارد کنید

en: Enter your forum ID here, to get this id go to dashboard then go into the forum and open a specific post
fa_IR: شناسه انجمن خود را اینجا وارد کنید ، برای دریافت این شناسه به داشبورد بروید سپس وارد انجمن شوید و یک پست خاص باز کنید

en: Enter your image caption
fa_IR: زیرنویس تصویر خود را وارد کنید

en: Enter your json TEXT
fa_IR: متن json خود را وارد کنید

en: Enter your json URL
fa_IR: آدرس URL json خود را وارد کنید

en: Enter your language number
fa_IR: شماره زبان خود را وارد کنید

en: Enter your license key here, to activate Element Pack Pro, and get full feature updates and premium support.
fa_IR: برای فعال سازی پک المنت پرو و دریافت به روزرسانی های ویژگی کامل و پشتیبانی پرمیوم ، کلید لایسنس خود را در اینجا وارد کنید.

en: Enter your lottie josn file, if you don't understand lottie json file so please %1s look here %2s
fa_IR: فایل lottie json خود را وارد کنید ، اگر فایل lottie json را درک نمیکنید ، لطفا %1s به اینجا نگاه کنید%2s

en: Enter your lottie josn text, if you don't understand lottie json file so please %1s look here %2s
fa_IR: متن lotione json خود را وارد کنید ، اگر فایل lottie json را نمی فهمید ، بنابراین لطفا %1s به اینجا نگاه کنید %2s

en: Enter your main heading here
fa_IR: عنوان اصلی خود را اینجا وارد کنید

en: Enter your message
fa_IR: پیام خود را وارد کنید

en: Enter your name
fa_IR: نام خود را وارد کنید

en: Enter your prefix title
fa_IR: عنوان پیشوند خود را وارد کنید

en: Enter your split text
fa_IR: متن تقسیم شده خود را وارد کنید

en: Enter your sub title
fa_IR: زیر عنوان خود را وارد کنید

en: Enter your suffix title
fa_IR: عنوان پسوند خود را وارد کنید

en: Enter your text
fa_IR: متن خود را وارد کنید

en: Enter your text here
fa_IR: متن خود را اینجا وارد کنید

en: Enter your title
fa_IR: عنوان خود را وارد کنید

en: Enter your value
fa_IR: مقدار خود را وارد کنید

en: Enter your video link
fa_IR: لینک ویدیو خود را وارد کنید

en: Enter your widget ID or class (for example: #my-gallery) which widget you want to attached the toogle.
fa_IR: شناسه ابزارک یا کلاس خود را وارد کنید (مثال: #my-gallery) ابزارک مورد نظر برای پیوستن به تاگل.

en: Entire Site
fa_IR: کل سایت

en: Envelope
fa_IR: پاكت نامه

en: Equal Height
fa_IR: ارتفاع برابر

en: Equal Height For
fa_IR: ارتفاع برابر برای

en: Equal Tab Height
fa_IR: ارتفاع برابر زبانه

en: Equal or Heigher Than
fa_IR: برابر یا بالاتر از

en: Equal to
fa_IR: مساوی با

en: Equatorial Guinea (Middle Africa)
fa_IR: گینه استوایی (آفریقای میانه)

en: Erect
fa_IR: قائم

en: Eritrea (Eastern Africa)
fa_IR: اریتره (شرق آفریقا)

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error 404
fa_IR: خطای 404

en: Error Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) خطا

en: Error Correction Level
fa_IR: سطح تصحیح خطا

en: Error Description Color
fa_IR: رنگ توضیحات خطا

en: Error Field Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه فیلد خطا

en: Error Field Input Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) ورودی فیلد خطا

en: Error Field Input Border Width
fa_IR: عرض حاشیه (Border) ورودی فیلد خطا

en: Error Field Label Color
fa_IR: رنگ برچسب فیلد خطا

en: Error Message
fa_IR: پیام خطا

en: Error Messages
fa_IR: پیغام خطا

en: Error Text
fa_IR: متن خطا

en: Error in the reCaptcha.
fa_IR: خطا در ریکپچا.

en: Error in the response body.
fa_IR: خطا در بدنه پاسخ.

en: Error, invalid data format. please fix the data format and send again. thanks!
fa_IR: خطا، فرمت داده نامعتبر است. لطفا فرمت داده را اصلاح کنید و دوباره ارسال کنید. با تشکر!

en: Errors
fa_IR: خطاها

en: Ersa
fa_IR: ارسا

en: Essential Shortcodes
fa_IR: کد کوتاه ضروری

en: Estimated Tax:
fa_IR: مالیات برآورد شده:

en: Estonia (Northern Europe)
fa_IR: استونی (شمال اروپا)

en: Ethiopia (Eastern Africa)
fa_IR: اتیوپی (شرق آفریقا)

en: Europe
fa_IR: اروپا

en: Even Color
fa_IR: رنگ زوج

en: Even Columns
fa_IR: ستون‌های زوج

en: Even Item Height
fa_IR: ارتفاع مورد زوج

en: Even Row Background
fa_IR: پس‌زمینه ردیف زوج

en: Event
fa_IR: رویداد

en: Event Button
fa_IR: دکمه رویداد

en: Event Calendar Not Installed
fa_IR: تقویم رویداد نصب نشده است

en: Event Countdown
fa_IR: شمارش معکوس رویداد

en: Event Date
fa_IR: تاریخ رویداد

en: Event Direction
fa_IR: جهت رویداد

en: Event List
fa_IR: لیست رویداد

en: Event Rotation
fa_IR: چرخش رویداد

en: Event Title
fa_IR: عنوان رویداد

en: Events Calendar Carousel
fa_IR: کاروسل تقویم رویداد ها

en: Events Calendar Grid
fa_IR: گرید تقویم رویداد ها

en: Events Calendar List
fa_IR: لیست تقویم رویداد ها

en: Everest Forms
fa_IR: فرمهای اورست

en: Example - .selector / #selector
fa_IR: مثال - .selector / #selector

en: Example - A1:D7
fa_IR: مثال - A1:D7

en: Example: bottom-in-view, 90%
fa_IR: مثال: bottom-in-view, 90%

en: Excerpt
fa_IR: خلاصه

en: Excerpt Color
fa_IR: رنگ خلاصه

en: Excerpt Length
fa_IR: طول خلاصه

en: Excerpt Limit
fa_IR: محدودیت خلاصه

en: Exclude
fa_IR: استثنا

en: Exclude By
fa_IR: به استثنای

en: Exclude Replies
fa_IR: پاسخهای مستثنی

en: Excluded Reviews
fa_IR: نظرات مستثنی

en: Exclusion
fa_IR: استثنا

en: Execute Buttons
fa_IR: دکمه‌های اجرا

en: Exit Popup
fa_IR: خروج پاپ آپ

en: Exit Popup will only work on preview mode. So please don't worry about Editor mode.
fa_IR: خروج از پاپ آپ فقط در حالت پیش نمایش کار می‌کند. پس لطفاً نگران حالت ویرایشگر نباشید.

en: Expand
fa_IR: گسترش

en: Expiry Days
fa_IR: روزهای انقضا

en: Expo
fa_IR: ایکپسو

en: Extend Page
fa_IR: گسترش صفحه

en: Extensions
fa_IR: افزودنی‌ها

en: Extensions:
fa_IR: افزودنی‌ها:

en: External
fa_IR: خارجی

en: External Link
fa_IR: لینک خارجی

en: External Website
fa_IR: وبسایت خارجی

en: External Website URL
fa_IR: آدرس وبسایت خارجی

en: External/Affiliate
fa_IR: خارجی/وابسته

en: Extra CSS class
fa_IR: کلاس CSS اضافی

en: Extra Large
fa_IR: خیلی بزرگ

en: Extra Option
fa_IR: گزینه اضافی

en: Extra Small
fa_IR: خیلی کوچک

en: F R A C T I O N
fa_IR: کسر

en: FAQ
fa_IR: سوال متداول

en: FRACTION
fa_IR: کسر

en: Fable
fa_IR: افسانه

en: Facebook
fa_IR: فيسبوک

en: Facebook APP ID
fa_IR: شناسه برنامه فیس بوک

en: Facebook APP Secret
fa_IR: سکرت برنامه فیس بوک

en: Facebook Access Token
fa_IR: توکن دسترسی فیس بوک

en: Facebook Feed
fa_IR: فید فیسبوک

en: Facebook Feed Carousel
fa_IR: کاروسل فید فیسبوک

en: Facebook Page ID
fa_IR: شناسه صفحه فیسبوک

en: Facebook Page URL
fa_IR: آدرس URL صفحه فیسبوک

en: Facebook Reviews
fa_IR: بررسی های فیسبوک

en: Facebook Social Access
fa_IR: دسترسی اجتماعی فیسبوک

en: Fade
fa_IR: محو

en: Fail to upload. Try again
fa_IR: بارگذاری نشد. دوباره امتحان کنید

en: Fail to upload. Try again.
fa_IR: بارگذاری نشد. دوباره امتحان کنید.

en: Fake Addition
fa_IR: افزودنی جعلی

en: Falkland Islands (Southern America)
fa_IR: جزایر فالکلند (آمریکای جنوبی)

en: False
fa_IR: غلط

en: Fancy Animation
fa_IR: انیمیشن فانتزی

en: Fancy Card
fa_IR: کارت فانتزی

en: Fancy Icon Position
fa_IR: موقعیت آیکن فانتزی

en: Fancy Icons
fa_IR: آیکن فانتزی

en: Fancy List
fa_IR: لیست فانتزی

en: Fancy Slider
fa_IR: اسلایدر فانتزی

en: Fancy Slider Item One
fa_IR: اسلایدر فانتزی مورد یک

en: Fancy Slider Item Three
fa_IR: اسلایدر فانتزی مورد سه

en: Fancy Slider Item Two
fa_IR: اسلایدر فانتزی مورد دو

en: Fancy Tabs
fa_IR: زبانه‌های فانتزی

en: Fancy Tabs Item Four
fa_IR: زبانه فانتزی مورد چهار

en: Fancy Tabs Item One
fa_IR: اسلایدر فانتزی مورد یک

en: Fancy Tabs Item Three
fa_IR: زبانه فانتزی مورد سه

en: Fancy Tabs Item Two
fa_IR: زبانه فانتزی مورد دو

en: Fancy Tabs Items
fa_IR: آیتم های زبانه‌های فانتزی

en: Faroe Islands (Northern Europe)
fa_IR: جزایر فارو (شمال اروپا)

en: Fast
fa_IR: سریع

en: Favourite
fa_IR: مورد علاقه

en: Feature Ability
fa_IR: قابلیت ویژگی

en: Feature Image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Feature List
fa_IR: لیست ویژگی

en: Feature Title
fa_IR: عنوان ویژگی

en: Feature Title #1
fa_IR: عنوان ویژگی #1

en: Feature Title #2
fa_IR: عنوان ویژگی #2

en: Feature Title #3
fa_IR: عنوان ویژگی #3

en: Feature list
fa_IR: لیست ویژگی

en: Featured
fa_IR: ویژه

en: Featured Box
fa_IR: جعبه ویژه

en: Featured Box Title
fa_IR: عنوان جعبه ویژه

en: Featured Image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Featured Image Style
fa_IR: استایل تصویر ویژه

en: Featured Item
fa_IR: مورد ویژه

en: Featured Item Height
fa_IR: ارتفاع مورد ویژه

en: Featured Layout Style
fa_IR: استایل طرح بندی ویژه

en: Featured Title
fa_IR: عنوان ویژه

en: Features
fa_IR: ويژگي ها

en: Features Hide On
fa_IR: ویژگی‌های مخفی در

en: Features Icon
fa_IR: آیکن ویژگی‌ها

en: Fedara
fa_IR: فدرا

en: Fedara Style
fa_IR: استایل فدرا

en: Feeling like to consult with an expert? Take live Chat support immediately from
fa_IR: آیا می‌خواهید با یک متخصص مشورت کنید؟ فوراً از پشتیبانی چت زنده استفاده کنید

en: Fenrir
fa_IR: فنریر

en: Field
fa_IR: فیلد

en: Field Description
fa_IR: توضیحات فیلد

en: Field Name
fa_IR: نام فیلد

en: Field Placeholder Color
fa_IR: رنگ نگهدارنده مکان فیلد

en: Field Space
fa_IR: فاصله فیلد

en: Field Spacing
fa_IR: فاصله فیلد

en: Field Text Color
fa_IR: رنگ متن فیلد

en: Fields
fa_IR: فیلدها

en: Fields Direction
fa_IR: جهت فیلدها

en: Fieldset
fa_IR: مجموعه فیلد

en: Fieldset Color
fa_IR: رنگ مجموعه فیلد

en: Fieldset Width
fa_IR: عرض مجموعه فیلد

en: Fiji (Oceania)
fa_IR: فیجی (اقیانوسیه)

en: File Name Digit Number
fa_IR: شماره دیجیتالی نام فایل

en: File Source
fa_IR: منبع فایل

en: Fill
fa_IR: پر کردن

en: Fill Circle
fa_IR: دایره پر

en: Fill Color
fa_IR: پر رنگ

en: Fill Effect
fa_IR: افکت پر کردن

en: Filled
fa_IR: پر شده

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Filter Bar
fa_IR: نوار فیلتر

en: Filter Bar Title
fa_IR: عنوان نوار فیلتر

en: Filter By
fa_IR: فیلتر بر اساس

en: Filter Category
fa_IR: دسته فیلتر

en: Filter Item Count
fa_IR: تعداد آیتم فیلتر

en: Filter Reviews language
fa_IR: زبان بررسی فیلترها

en: Finalio
fa_IR: فینالیو

en: Find out more
fa_IR: یافتن بیشتر

en: Fine particles matter
fa_IR: ذرات ریز مهم

en: Finest
fa_IR: بهترین

en: Finland (Northern Europe)
fa_IR: فنلاند (شمال اروپا)

en: Firefox
fa_IR: فایرفاکس

en: Fireworks
fa_IR: آتش بازی

en: First Column Width
fa_IR: عرض ستون اول

en: First Form
fa_IR: فرم اول

en: First Name
fa_IR: نام

en: First Name Label
fa_IR: برچسب نام

en: First Name Placeholder
fa_IR: نگهدارنده مکان نام

en: First Purchased Date
fa_IR: تاریخ اولین خرید

en: First Slide
fa_IR: اولین اسلاید

en: First Value
fa_IR: مقدار اولیه

en: First item on the list
fa_IR: اولین آیتم در لیست

en: First name or full name
fa_IR: نام یا نام کامل

en: Fish Frenzy - Oceans Clip
fa_IR: ماهی دیوانگی - کلیپ اقیانوس ها

en: Five (No Features List)
fa_IR: پنج (بدون لیست ویژگی‌ها)

en: Fixed
fa_IR: ثابت

en: Fixed Nav
fa_IR: ناوبری ثابت

en: Fixed Player
fa_IR: پخش کننده ثابت

en: Fixed Position
fa_IR: موقعیت ثابت

en: Flat
fa_IR: فلت

en: Flexure
fa_IR: خم شدن

en: Flip
fa_IR: فلیپ

en: Flip Box
fa_IR: جعبه فلیپ

en: Flip Direction
fa_IR: جهت فلیپ

en: Flip Dropbar
fa_IR: فایل دراپ بار

en: Flip Effect
fa_IR: افکت فلیپ

en: Flip Style
fa_IR: استایل فیلیپ

en: Floating Effects
fa_IR: افکت های شناور

en: Floating Knowledgebase
fa_IR: پایگاه دانش شناور

en: Floating Knowledgebase Widget Placed Here (Only Visible for Editor).
fa_IR: ویجت پایگاه دانش شناور در اینجا قرار دارد (فقط برای ویرایشگر قابل مشاهده است).

en: Floret
fa_IR: گلبرگ

en: Fluent Forms
fa_IR: فرمهای Fluent

en: Flux
fa_IR: شار

en: Focus
fa_IR: فوکوس

en: Fog
fa_IR: مه

en: Follow
fa_IR: دنبال کردن

en: Follow Button
fa_IR: دکمه دنبال کردن

en: Follow Button Text
fa_IR: متن دکمه دنبال کردن

en: Follow Color
fa_IR: رنگ دنبال کردن

en: Follow Cursor
fa_IR: دنبال کردن مکان نما

en: Follow Me
fa_IR: دنبالم کنید

en: Follow Me Text
fa_IR: متن من را دنبال کنید

en: Follow Text
fa_IR: متن دنبال کردن

en: Follow Text Color
fa_IR: رنگ متن دنبال کردن

en: Follow on Instagram
fa_IR: دنبال کردن در اینستاگرام

en: Followers
fa_IR: دنبال کنندگان

en: Following
fa_IR: دنبال شوندگان

en: Font Family
fa_IR: خانواده فونت

en: Font Size
fa_IR: اندازه فونت

en: Font Width
fa_IR: عرض فونت

en: Font size
fa_IR: سایز فونت

en: Footer
fa_IR: فوتر

en: Footer Info
fa_IR: اطلاعات فوتر

en: Footer Info Hide
fa_IR: اطلاعات فوتر پنهان

en: Footer Text
fa_IR: متن فوتر

en: Footer Text/Navigation Gap
fa_IR: شکاف متن/ناوبری فوتر

en: For details please look <a href="%s" target="_blank">here</a>
fa_IR: برای جزئیات لطفاً به <a href="%s" target="_blank"> اینجا </a> نگاه کنید

en: For example: %1s or Go %2s this link %3s and copy and paste the radius value.
fa_IR: مثال: %1s یا به %2s این لینک %3s بروید و مقدار شعاع (radius) را کپی و جایگذاری نمایید.

en: For example: <b>%1s</b> or Go <a href="%2s" target="_blank">this link</a> and copy and paste the radius value.
fa_IR: به عنوان مثال: <b>%1s</b> یا به <a href="%2s" target="_blank"> این لینک بروید </a> و مقدار گردی گوشه را کپی و جایگذاری کنید.

en: For example: your page link is https://facebook.com/bdthemes so your page ID is: bdthemes
fa_IR: به عنوان مثال: لینک صفحه شما https://facebook.com/bdthemes است بنابراین شناسه صفحه شما این است: bdthemes

en: For example: your page link is https://www.yelp.com/biz/apple-store-new-york so your business ID is: apple-store-new-york
fa_IR: به عنوان مثال: لینک صفحه شما https://www.yelp.com/biz/apple-store-new-york است بنابراین شناسه کسب و کار شما این است: apple-store-new-york

en: For good looking set it 1 for default skin and 2 for another skin
fa_IR: برای ظاهر زیبا، آن را برای پوسته پیش فرض 1 و برای پوسته دیگر 2 تنظیم کنید

en: For show ID <a href="admin.php?page=mailchimp-for-wp-forms" target="_blank"> Click here </a>
fa_IR: برای نمایش شناسه <a href="admin.php?page=mailchimp-for-wp-forms" target="_blank"> اینجا کلیک کنید </a>

en: Forgot Password
fa_IR: فراموشي رمز عبور

en: Form Container
fa_IR: کانتاینر فرم

en: Form Fields
fa_IR: فیلدهای فرم

en: Form Fields Label
fa_IR: برچسب فیلدهای فرم

en: Form Grid
fa_IR: فرم شبکه

en: Form ID
fa_IR: شناسه فرم

en: Form Label
fa_IR: برچسب فرم

en: Form Layout
fa_IR: طرح بندی فرم

en: Form Not Found!
fa_IR: فرم یافت نشد!

en: Form Placeholder
fa_IR: مکان‌نگهدار فرم

en: Form Selector
fa_IR: انتخابگر فرم

en: Form Style
fa_IR: استایل فرم

en: Form Submit Button
fa_IR: دکمه ارسال فرم

en: Form Title
fa_IR: عنوان فرم

en: Form Type
fa_IR: نوع فرم

en: Format
fa_IR: فرمت

en: Formidable Forms
fa_IR: فرم های Formidable

en: Forminator Forms
fa_IR: فرم‌های Forminator

en: Forms
fa_IR: فرم ها

en: Forms Layout
fa_IR: طرحبندی فرم ها

en: Forms Per Page
fa_IR: فرمها در هر صفحه

en: Formula
fa_IR: فرمول

en: Forum
fa_IR: انجمن

en: Forum Form
fa_IR: فرم انجمن

en: Forum Meta
fa_IR: متای انجمن

en: Forum Moderators:
fa_IR: مدیران انجمن:

en: Forum Name (Maximum Length: %d):
fa_IR: نام انجمن (حداکثر طول: %d ):

en: Forum Text
fa_IR: متن انجمن

en: Forum Title
fa_IR: عنوان انجمن

en: Forum Type:
fa_IR: نوع انجمن:

en: Forum:
fa_IR: انجمن :

en: Forums
fa_IR: انجمن ها

en: Forums List
fa_IR: لیست انجمن ها

en: Found a better plugin
fa_IR: یک افزونه بهتر پیدا کرده ام

en: Four
fa_IR: چهار

en: Four (Header in at Middle)
fa_IR: چهار (هدر در وسط)

en: Fraction Offset
fa_IR: آفست کسر

en: Fractional Part
fa_IR: قسمت کسری

en: Frame Time
fa_IR: زمان فریم

en: Framed
fa_IR: فریم شده

en: France (Western Europe)
fa_IR: فرانسه (اروپا غربی)

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Freeze Active
fa_IR: فریز فعال

en: French Guiana (Southern America)
fa_IR: گویان فرانسه (آمریکای جنوبی)

en: French Polynesia (Oceania)
fa_IR: پلی‌نزی فرانسه (اقیانوسیه)

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: Friends Type
fa_IR: نوع دوستان

en: From
fa_IR: از

en: From External URL
fa_IR: از URL خارجی

en: From Search Engine URL
fa_IR: از URL موتور جستجو

en: Front
fa_IR: فرانت

en: Front Page
fa_IR: صفحه فرانت

[ctx: Frontend]
en: No products in the cart.
fa_IR: محصولی در سبد خرید نیست.

[ctx: Frontend]
en: On
fa_IR: فعال

[ctx: Frontend]
en: Oops! You did not select any post from settings.
fa_IR: متاسفیم! شما هیچ پستی را از تنظیمات انتخاب نکردید.

[ctx: Frontend]
en: Oops!! There is no template selected, please select a template first.
fa_IR: متاسفیم!! هیچ تمپلیتی انتخاب نشده است، لطفا ابتدا یک تمپلیت را انتخاب کنید.

[ctx: Frontend]
en: Oppps!! There is no post, please select actual post or categories.
fa_IR: متاسفیم!! هیچ پستی وجود ندارد، لطفاً پست یا دسته بندی واقعی را انتخاب کنید.

[ctx: Frontend]
en: Ops! There is no product
fa_IR: وای! هیچ محصولی وجود ندارد

[ctx: Frontend]
en: Return To Shop
fa_IR: بازگشت به فروشگاه

[ctx: Frontend]
en: Something wrong!
fa_IR: مشکلی پیش آمد!

[ctx: Frontend]
en: posts not found
fa_IR: هیچ پستی یافت نشد

en: Full
fa_IR: کامل

en: Full Content
fa_IR: محتوای کامل

en: Full Form
fa_IR: فرم کامل

en: Full Name
fa_IR: نام کامل

en: Full Width
fa_IR: تمام عرض

en: Full Width Button
fa_IR: دکمه تمام عرض

en: Full Width Offset (px)
fa_IR: آفست (px) عریض

en: Full screen
fa_IR: تمام صفحه

en: Fullscreen
fa_IR: تمام صفحه

en: Fullscreen Button
fa_IR: دکمه تمام صفحه

en: Fullscreen Control
fa_IR: کنترل تمام صفحه

en: Fullwidth Button
fa_IR: دکمه تمام عرض

en: Fullwidth Fields
fa_IR: فیلدهای تمام عرض

en: Fullwidth Input
fa_IR: ورودی تمام عرض

en: Fullwidth Nav on Mobile
fa_IR: ناوبری تمام عرض در موبایل

en: Fullwidth Texarea
fa_IR: ناحیه متن تمام عرض

en: Funky
fa_IR: فانکی

en: Furrow
fa_IR: گوزن

en: G2 Avg. Rating
fa_IR: میانگین امتیاز G2

en: G2 Page URL
fa_IR: آدرس صفحه G2

en: G2 Reviews
fa_IR: بررسی های G2

en: G2 Total Rating
fa_IR: مجموع امتیاز G2

en: G2 will show statically right now but we are working for dynamic part.
fa_IR: G2 در حال حاضر از نظر آماری نشان داده می‌شود اما ما در حال کار برای بخش پویا هستیم.

en: GMap Style
fa_IR: استایل نقشه گوگل

en: GZip Enabled:
fa_IR: GZIp فعال:

en: Gabon (Middle Africa)
fa_IR: گابن (آفریقای میانه)

en: Gallery
fa_IR: گالری

en: Gallery 01
fa_IR: گالری 1

en: Gallery 02
fa_IR: گالری 2

en: Gallery 03
fa_IR: گالری 3

en: Gallery Field
fa_IR: فیلد گالری

en: Gallery Items
fa_IR: آیتم های گالری

en: Gallery Layout
fa_IR: طرح بندی گالری

en: Gallery Mode
fa_IR: حالت گالری

en: Gambia (Western Africa)
fa_IR: گامبیا (غرب آفریقا)

en: Gap
fa_IR: شکاف

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generate Access Token
fa_IR: ایجاد توکن دسترسی

en: Genesis
fa_IR: جنیسیس

en: Georgia (Western Asia)
fa_IR: گرجستان (آسیای غربی)

en: Germany (Western Europe)
fa_IR: آلمان (اروپا غربی)

en: Get 20% discount
fa_IR: دریافت 20% d کد تخفیف

en: Get Deals Now
fa_IR: دریافت تخفیف

en: Get Enrolled
fa_IR: ثبت نام شده

en: Get License
fa_IR: دریافت لایسنس

en: Get Pro
fa_IR: گرفتن پرو

en: Get Support
fa_IR: دریافت پشتیبانی

en: Get notified when there are new updates available for your plugins and themes. In the current version of this message it is clear that you are being sent a confirmation email to confirm your opt-in.
fa_IR: وقتی به روزرسانی‌های جدیدی برای افزونه‌ها و قالب‌های شما در دسترس است ، مطلع شوید. در نسخه فعلی این پیام مشخص است که یک ایمیل تأیید برای تأیید انتخاب خود برای شما ارسال می‌شود.

en: Ghana (Western Africa)
fa_IR: غنا (غرب آفریقا)

en: Gibraltar (Southern Europe)
fa_IR: جبل الطارق (جنوب اروپا)

en: Give Donation History
fa_IR: تاریخ اهدا گیو

en: Give Donor Wall
fa_IR: دیوار گیو

en: Give Form
fa_IR: فرم گیو

en: Give Form Grid
fa_IR: فرم شبکه گیو

en: Give Goal
fa_IR: هدف گیو

en: Give Login
fa_IR: ورود گیو

en: Give Profile Editor
fa_IR: ویرایشگر پروفایل گیو

en: Give Receipt
fa_IR: رسید گیو

en: Give Register
fa_IR: ثبت‌نام گیو

en: Give Totals
fa_IR: مجموع گیو

en: Give feedback
fa_IR: بازخورد دادن

en: Give your Query a custom unique id to allow server side filtering
fa_IR: به کوئری خود یک شناسه منحصر به فرد سفارشی بدهید تا فیلتر کردن سمت سرور مجاز باشد

en: Global
fa_IR: عمومی

en: Global Color
fa_IR: رنگ عمومی

en: Global Link
fa_IR: لینک عمومی

en: Global Link URL
fa_IR: آدرس لینک عمومی

en: Go Pro
fa_IR: گرفتن پرو

en: Go for Get Support
fa_IR: رفتن به پشتیبانی

en: Go to %1s this link %2s and copy and paste your page access token from there.
fa_IR: به %1s این لینک %2s بروید و توکن دسترسی صفحه خود را از آنجا کپی و پیست کنید.

en: Go to <a href="https://developer.twitter.com/en" target="_blank">https://developer.twitter.com/en</a> for create your Consumer key and Access Token.
fa_IR: برای ایجاد کلید Consumer و توکن دسترسی به <a href="https://developer.twitter.com/en" target="_blank">https://developer.twitter.com/en</a> بروید.

en: Go to <a href="https://developers.facebook.com/docs/apps/register#create-app" target="_blank">https://developers.facebook.com</a> for create your facebook APP ID.
fa_IR: به <a href="https://developers.facebook.com/docs/apps/register#create-app" target="_blank">https://developers.facebook.com</a>رفته و شناسه برنامه فیسبوک خود را بسازد.

en: Go to <a href="https://developers.facebook.com/docs/instagram-basic-display-api/getting-started" target="_blank">This Link</a> and Generate the access token then copy and paste here.
fa_IR: به <a href="https://developers.facebook.com/docs/instagram-basic-display-api/getting-started" target="_blank">این لینک</a> رفته و توکن دسترسی را ایجاد و در اینجا کپی کنید.

en: Go to <a href="https://developers.facebook.com/docs/instagram-basic-display-api/getting-started" target="_blank">https://developers.facebook.com/docs/instagram-basic-display-api/getting-started</a> for create your Consumer key and Access Token.
fa_IR: به <a href="https://developers.facebook.com/docs/instagram-basic-display-api/getting-started" target="_blank">https://developers.facebook.com/docs/instagram-basic-display-api/getting-started</a>رفته و توکن دسترسی و کلید مشتری را ایجاد کنید.

en: Go to <a href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key" target="_blank">https://developers.google.com</a> and <a href="https://console.cloud.google.com/google/maps-apis/overview">generate the API key</a> and insert here. This API key needs for show Advanced Google Map widget correctly. API Key also works for Google Review widget so you must enabled Places API too.
fa_IR: به<a href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key" target="_blank">https://developers.google.com</a> و <a href="https://console.cloud.google.com/google/maps-apis/overview">رفته و کلید API را بسازید</a> و اینجا درج کنید.این کلید API برای نشان دادن ابزارک نقشه گوگل پیشرفته ضروری است. کلید API همچنین برای ابزارک نظرات گوگل کار می‌کند بنابراین شما باید API مکانها را نیز فعال کنید.

en: Go to <a href="https://help.disqus.com/customer/portal/articles/1255134-updating-your-disqus-settings#account" target="_blank">https://help.disqus.com/</a> for know how to get user name of your disqus account.
fa_IR: به <a href="https://help.disqus.com/customer/portal/articles/1255134-updating-your-disqus-settings#account" target="_blank">https://help.disqus.com/</a>رفته و ناک کاربری disqus را پیدا کنید.

en: Go to <a href="https://home.openweathermap.org/api_keys" target="_blank">https://home.openweathermap.org/api_keys</a> > Copy Key and Paste here. This api key also works for <strong>Air Pollution Widget</strong>
fa_IR: به <a href="https://home.openweathermap.org/api_keys" target="_blank">https://home.openweathermap.org/api_keys</a> > رفته و کلید را کپی و اینجا جایگذاری کنید. این کلید api برای <strong>ابزارک آلودگی هوا</strong> نیز کار می‌کند

en: Go to <a href="https://weatherstack.com/quickstart" target="_blank">https://weatherstack.com/quickstart</a> > Copy Key and Paste here.
fa_IR: به  <a href="https://weatherstack.com/quickstart" target="_blank">https://weatherstack.com/quickstart</a> > رفته و کلید را کپی و در اینجا الطاق کنید.

en: Go to settings
fa_IR: رفتن به تنظیمات

en: Go to this link: %1s snazzymaps.com %2s and pick a style, copy the json code from first with [ to last with ] then come back and paste here
fa_IR: به این لینک بروید:%1s snazzymaps.com %2s و استایلی را انتخاب کنید ، کد json را از ابتدا با [تا آخرین] کپی کنید سپس برگردید و اینجا جای گذاری کنید

en: Go to your <a href="https://developers.facebook.com/apps/" target="_blank">Facebook Developer Account</a> to get access Page ID and Access Token. This credential need for Social Feeds widget.
fa_IR: به <a href="https://developers.facebook.com/apps/" target="_blank">Facebook Developer Account</a> خود بروید تا شناسه صفحه و توکن دسترسی را دریافت کنید. این اعتبار به ویجت فیدهای اجتماعی نیاز دارد.

en: Go to your <a href="https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app" target="_blank">Yelp Developer Account</a> to get access client ID and Key. This credential need for Social Proof widget.
fa_IR: برای دسترسی به شناسه و کلید مشتری ، به <a href="https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app" target="_blank"> حساب برنامه نویس یلپ خود </a> بروید.

en: Go to your Google <a href="https://console.developers.google.com/" target="_blank">developer</a> > Account.
fa_IR: به <a href="https://console.developers.google.com/" target="_blank"> توسعه دهنده </a>> حساب گوگل خود بروید.

en: Go to your Google <a href="https://developers.facebook.com/docs/apps/register#create-app" target="_blank">developer</a>
fa_IR: به <a href="https://developers.facebook.com/docs/apps/register#create-app" target="_blank"> توسعه دهنده </a> گوگل خود بروید

en: Go to your Google <a href="https://www.google.com/recaptcha/" target="_blank">reCAPTCHA</a> > Account > Generate Keys (reCAPTCHA V2 > Invisible) and Copy and Paste here.
fa_IR: به <a href="https://www.google.com/recaptcha/" target="_blank">ریکپچای گوگل</a> > حساب > Generate Keys (reCAPTCHA V2 > Invisible) رفته وکلید های خود را کپی و در اینجا قرار دهید.

en: Go to your Mailchimp > Website > Domains > Extras > API Keys (<a href="http://prntscr.com/xqo78x" target="_blank">http://prntscr.com/xqo78x</a>) then create a key and paste here. You will get the audience ID here: <a href="http://prntscr.com/xqnt5z" target="_blank">http://prntscr.com/xqnt5z</a>
fa_IR: به میل چیمپ> وب سایت> دامنه ها> موارد اضافی> کلیدهای API بروید (<a href="http://prntscr.com/xqo78x" target="_blank">http://prntscr.com/xqo78x</a>) سپس یک کلید ایجاد کنید و اینجا جایگذاری کنید. شناسه مخاطب را در اینجا خواهید گرفت: <a href="http://prntscr.com/xqnt5z" target="_blank">http://prntscr.com/xqnt5z</a>

en: Go to your template > Edit template > look at here: http://prntscr.com/md5qvr for template ID.
fa_IR: برای شناسه قالب به قالب> ویرایش قالب> رفته و به اینجا نگاه کنید: http://prntscr.com/md5qvr.

en: Goal
fa_IR: هدف

en: Goal Amount
fa_IR: مبلغ هدف

en: Goggle Map Embed URL
fa_IR: آدرس URL جاسازی (Embed) نقشه گوگل

en: Goodbyes are never easy. If you have a moment, please share your feedback on how we can improve.
fa_IR: لطفا اگر وقت دارید ، نظرات خود را در مورد چگونگی بهبود با ما به اشتراک بگذارید.

en: Google
fa_IR: گوگل

en: Google Client ID
fa_IR: شناسه مشتری گوگل

en: Google Consent Mode
fa_IR: حالت رضایت گوگل

en: Google Consent Mode for cookie consent. Must make sure, you have installed GTAG on your website. If you disabled any features then they will be sent as denied
fa_IR: حالت رضایت گوگل برای رضایت کوکی. باید مطمئن شوید که GTAG را در وب سایت خود نصب کرده‌اید. اگر هر ویژگی را غیرفعال کنید ، آنها بصورت رد شده ارسال می‌شوند

en: Google Icon
fa_IR: آیکن گوگل

en: Google Map
fa_IR: نقشه گوگل

en: Google Map API Key
fa_IR: کلید API نقشه گوگل

en: Google Map URL
fa_IR: آدرس نقشه گوگل

en: Google Place ID
fa_IR: شناسه مکان گوگل

en: Google Reviews
fa_IR: نظرات گوگل

en: Google Sheet
fa_IR: گوگل شیت(Sheet)

en: Google Sheet ID is Empty.
fa_IR: شناسه گوگل شیت(Sheet) خالی است.

en: Google Sheet Range is Empty.
fa_IR: محدوده گوگل شیت(Sheet) خالی است.

en: Google Sheet Settings
fa_IR: تنظیمات گوگل شیت(Sheet)

en: Grab Cursor
fa_IR: گرفتن نشانگر

en: Gradient
fa_IR: گرادیانت

en: Gradient Color
fa_IR: رنگ Gradient

en: Graduations
fa_IR: اشباع

en: Gravity Forms
fa_IR: فرم های گراویتی

en: Grayscale
fa_IR: خاکستری

en: Greater than or Equal to
fa_IR: بزرگتر یا مساوی با

en: Greece (Southern Europe)
fa_IR: یونان (جنوب اروپا)

en: Greenland (Northern America)
fa_IR: گرینلند (آمریکای شمالی)

en: Greip
fa_IR: گریپ

en: Grenada (Caribbean)
fa_IR: گرانادا (کارائیب)

en: Grid
fa_IR: گرید

en: Grid Color
fa_IR: رنگ شبکه‌

en: Grid Entrance Animation
fa_IR: انیمیشن ورودی شبکه

en: Grid Gap
fa_IR: شکاف گرید

en: Grid Layout
fa_IR: طرح شبکه

en: Grid Line
fa_IR: خط گرید

en: Grid Line?
fa_IR: خط گرید؟

en: Grid Lines
fa_IR: خطوط شبکه‌

en: Grid Tab Item
fa_IR: مورد زبانه شبکه

en: Grid Tab Type
fa_IR: نوع زبانه گرید

en: Grid Template Columns
fa_IR: ستون‌های تمپلیت گرید

en: Groove
fa_IR: شیار

en: Grouped
fa_IR: گروهی

en: Groups Type
fa_IR: نوع گروه ها

en: Guadeloupe (Caribbean)
fa_IR: گوادلوپ (کارائیب)

en: Guam (Oceania)
fa_IR: گوام (اقیانوسیه)

en: Guatemala (Central America)
fa_IR: گواتمالا (آمریکای مرکزی)

en: Guernsey (Northern Europe)
fa_IR: گرنزی (شمال اروپا)

en: Guinea (Western Africa)
fa_IR: گینه (غرب آفریقا)

en: Guinea-Bissau (Western Africa)
fa_IR: گینه بیسائو (غرب آفریقا)

en: Guyana (Southern America)
fa_IR: گویان (آمریکای جنوبی)

en: H O V R R
fa_IR: هاور

en: HOVER
fa_IR: هاور

en: HTML Tag
fa_IR: برچسب HTML

en: HTML also allowed.
fa_IR: HTML مجاز است.

en: Haiti (Caribbean)
fa_IR: هائیتی (کارائیب)

en: Halum
fa_IR: هالوم

en: Hamburger Menu
fa_IR: منوی همبرگری

en: Hard Light
fa_IR: روشن سخت

en: Hard-Light
fa_IR: روشن سخت

en: Harold
fa_IR: هارولد

en: Hash Link
fa_IR: لینک هش

en: Hash Link?
fa_IR: لینک هش؟

en: Hash Location
fa_IR: موقعیت هش

en: Hati
fa_IR: هاتی

en: Have any queries?
fa_IR: سوالی دارید؟

en: Hazel
fa_IR: فندق

en: Header
fa_IR: هدر

en: Header & Pricing Wrap
fa_IR: بسته بندی قیمت و هدر

en: Header Alignment
fa_IR: چینش هدر

en: Header Area
fa_IR: ناحیه هدر

en: Header Button
fa_IR: دکمه هدر

en: Header Color
fa_IR: رنگ هدر

en: Header Text
fa_IR: متن هدر

en: Header Title
fa_IR: عنوان هدر

en: Header Typography
fa_IR: تایپوگرافی هدر

en: Header Wrap
fa_IR: بسته‌بندی هدر

en: Heading
fa_IR: عنوان

en: Heading Background
fa_IR: پس زمینه عنوان

en: Heading Color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Heading Label
fa_IR: برچسب عنوان

en: Heading Text
fa_IR: متن هدینگ

en: Heart
fa_IR: قلب

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Height Adjustment
fa_IR: تنظیم ارتفاع

en: Height(px)
fa_IR: ارتفاع  (px)

en: Helene
fa_IR: هلن

en: Helike
fa_IR: هیلایک

en: Heline
fa_IR: هلین

en: Hello I am
fa_IR: سلام من هستم

en: Hello, I am contact with you because
fa_IR: سلام ، من با شما در تماس هستم زیرا

en: Hello, My name is Adam Smith ! I am Web Developer at BDThemes LTD.
fa_IR: سلام ، اسم من آدام اسمیت است! من توسعه دهنده وب در BDThemes LTD هستم.

en: Help
fa_IR: راهنما

en: Help Desk
fa_IR: به میز راهنما

en: Help Text Color
fa_IR: رنگ متن راهنما

en: Help Text Typography
fa_IR: تایپوگرافی متن راهنما

en: Helper Text
fa_IR: متن راهنما

en: Herse
fa_IR: هرسه

en: Hey! We've raised {total} of the {total_goal} we are trying to raise for this campaign!
fa_IR: سلام ما {total} از {total_goal} در تلاشیم برای این کمپین جمع آوری کنیم!

en: Hey,
fa_IR: سلام ،

en: Hi
fa_IR: سلام

en: Hi, %s. We got your e-mail. We'll reply you very soon. Thanks for being with us...
fa_IR: سلام %s. ما ایمیل شما را دریافت کردیم و خیلی زود به شما پاسخ خواهیم داد. با تشکر...

en: Hidden
fa_IR: مخفی

en: Hidden Item Opacity
fa_IR: شفافیت آیتم پنهان

en: Hidden Replies
fa_IR: پاسخ های پنهان

en: Hidden Topics
fa_IR: تاپیک‌های پنهان

en: Hidden to Visible
fa_IR: پنهان به قابل مشاهده

en: Hide
fa_IR: مخفی

en: Hide Arrow Style
fa_IR: پنهان کردن استایل پیکان

en: Hide Arrow on Mobile
fa_IR: مخفی کردن پیکان در موبایل

en: Hide Arrow on Mobile ?
fa_IR: مخفی کردن پیکان در موبایل؟

en: Hide Arrows and Dots on Mobile
fa_IR: مخفی کردن پیکان و نقطه‌ها در موبایل

en: Hide Close Button
fa_IR: دکمه بستن مخفی

en: Hide Content
fa_IR: پنهان کردن محتوا

en: Hide Delay
fa_IR: تاخیر پنهان

en: Hide Dropdown Arrows
fa_IR: پنهان کردن فلش های کشویی

en: Hide Empty
fa_IR: پنهان کردن خالی

en: Hide Entries On Mobile
fa_IR: مخفی کردن ورودی‌ها در موبایل

en: Hide Event Type Details
fa_IR: جزئیات نوع رویداد را پنهان کنید

en: Hide First Column on Mobile
fa_IR: مخفی کردن اولین ستون در موبایل

en: Hide Free Product
fa_IR: مخفی کردن محصولات رایگان

en: Hide Header
fa_IR: مخفی کردن هدر

en: Hide Label
fa_IR: پنهان کردن برچسب

en: Hide List Content
fa_IR: مخفی کردن محتوای لیست

en: Hide On Before Scrolling
fa_IR: مخفی کردن هنگام اسکرول قبل

en: Hide Out of Stock
fa_IR: مخفی کردن ناموجود

en: Hide Play/Pause Button
fa_IR: دکمه پخش/ مکث مخفی

en: Hide Title Divider
fa_IR: پنهان کردن جدا کننده عنوان

en: Hide at
fa_IR: مخفی در

en: Hide reCAPTCHA Bagde
fa_IR: پنهان کردن نشان ریکپچا

en: High (30%)
fa_IR: بالا  (30%)

en: Highlight
fa_IR: هایلایت

en: Highlighted Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) هایلایت

en: Highlighted Border Width
fa_IR: عرض حاشیه (Border) هایلایت

en: Hold
fa_IR: در انتظار

en: Home
fa_IR: خانه

en: Home Icon
fa_IR: آیکن خانه

en: Home Icon Color
fa_IR: رنگ آیکن خانه

en: Homepage
fa_IR: صفحه اصلی

en: Homepage URL & title, WP & PHP versions, and site language.
fa_IR: آدرس و عنوان صفحه اصلی، نسخه‌های وردپرس و PHP و زبان سایت.

en: Honduras (Central America)
fa_IR: هندوراس (آمریکای مرکزی)

en: HoneyComb Style
fa_IR: استایل لانه زنبوری

en: Honeycombs
fa_IR: لانه زنبوری

en: Hong Kong (Eastern Asia)
fa_IR: هنگ کنگ (آسیای شرقی)

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: Horizontal Layout
fa_IR: طرح افقی

en: Horizontal Offset
fa_IR: افست افقی

en: Horizontal Parallax(X)
fa_IR: پارالاکس افقی(X)

en: Horizontal Position
fa_IR: موقعیت افقی

en: Horizontal Progress
fa_IR: پیشرفت افقی

en: Horizontal Rotation State
fa_IR: حالت چرخش افقی

en: Horizontal Scroll
fa_IR: اسکرول افقی

en: Horizontal Scroller
fa_IR: اسکرولر افقی

en: Horizontal Space
fa_IR: فاصله افقی

en: Hot
fa_IR: داغ

en: Hour
fa_IR: ساعت

en: Hours
fa_IR: ساعت

en: Hours Style
fa_IR: استایل ساعت

en: Hovar (Mobile also turn off)
fa_IR: هوار (موبایل نیز خاموش است)

en: Hover
fa_IR: هاور

en: Hover
fa_IR: هاور

en: Hover Animation
fa_IR: انیمیشن هاور

en: Hover Background
fa_IR: پس زمینه هاور

en: Hover Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه هاور

en: Hover Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border)هاور

en: Hover Box
fa_IR: جعبه هاور

en: Hover Box Five
fa_IR: جعبه هاور پنج

en: Hover Box Four
fa_IR: جعبه هاور چهار

en: Hover Box Items
fa_IR: موارد جعبه هاور

en: Hover Box One
fa_IR: جعبه هاور یک

en: Hover Box Six
fa_IR: جعبه هاور شش

en: Hover Box Three
fa_IR: جعبه هاور سه

en: Hover Box Two
fa_IR: جعبه هاور دو

en: Hover Color
fa_IR: رنگ‌هاور

en: Hover Effect
fa_IR: افکت هاور

en: Hover Effects?
fa_IR: افکت‌های هاور؟

en: Hover Item
fa_IR: هاور مورد

en: Hover Opacity (%)
fa_IR: شفافیت هاور (%)

en: Hover Rotate
fa_IR: چرخش هاور

en: Hover Style
fa_IR: استایل هاور

en: Hover Transform
fa_IR: انتقال هاور

en: Hover Video
fa_IR: هاور ویدئو

en: Hover Video 01
fa_IR: هاور ویدئوی 01

en: Hover Video 02
fa_IR: هاور ویدئوی 02

en: Hover/Active
fa_IR: هاور/فعال

en: Hover/Active Background
fa_IR: پس زمینه فعال/هاور

en: How far off center the confetti can go, in degrees. 45 means the confetti will launch at the defined angle plus or minus 22.5 degrees.
fa_IR: کانفتی چقدر از مرکز می‌تواند برحسب درجه برود. 45 به این معنی است که کانفتی در زاویه تعریف شده مثبت یا منفی 22.5 درجه پرتاب می‌شود.

en: How fast the confetti will start going, in pixels. (default: 45)
fa_IR: کانفتی با چه سرعتی در پیکسل شروع به حرکت می‌کند. (پیش فرض: 45)

en: How much hour(s) you want to cache.
fa_IR: چه مدت ساعت می خواهید کش کنید.

en: How much x parallax move happen on scroll.
fa_IR: چه مقدار حرکت پارالاکس x در پیمایش اتفاق می افتد.

en: How much y parallax move happen on scroll.
fa_IR: چه مقدار حرکت پارالاکس y در پیمایش اتفاق می افتد.

en: Hue
fa_IR: رنگ

en: Hue Rotate
fa_IR: رنگ چرخش

en: Human Different Time
fa_IR: زمان متفاوت انسان

en: Hungary (Eastern Europe)
fa_IR: مجارستان (اروپا شرقی)

en: Hyperion
fa_IR: هایپریون

en: I M A G E
fa_IR: تصویر

en: I agree to the
fa_IR: من موافقم با

en: I agree to the
fa_IR: من موافقم با

en: I am Advanced Heading
fa_IR: من عنوان پیشرفته هستم

en: I am Trailer Box Description Text. You can change me anytime from settings.
fa_IR: من متن توضیحات جعبه تریلر هستم. در هر زمان می‌توانید از تنظیمات من را تغییر دهید.

en: I am item content. Click edit button to change this text.
fa_IR: من محتوای آیتم هستم. برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

en: I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
fa_IR: من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

en: I am slideshow description text, you can edit this text from slider items of slideshow content.
fa_IR: من متن توضیح نمایش اسلاید هستم ، شما می‌توانید این متن را از موارد اسلایدر محتوای نمایش اسلاید ویرایش کنید.

en: I am tab #1 content. Click edit button to change this text. One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin.
fa_IR: من محتوای زبانه  1 هستم. برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. یک روز صبح ، هنگامی که گریگور سامسا از خواب های ناخوشایند بیدار شد ، خود را در بستر خود به یک حیوان وحش وحشتناک تبدیل کرد.

en: I am tab #2 content. Click edit button to change this text. A collection of textile samples lay spread out on the table - Samsa was a travelling salesman.
fa_IR: من محتوای زبانه 2 هستم. برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. مجموعه ای از نمونه‌های پارچه ای که روی میز پهن شده بود - سامسا یک فروشنده مسافرتی بود.

en: I am tab #3 content. Click edit button to change this text. Drops of rain could be heard hitting the pane, which made him feel quite sad. How about if I sleep a little bit longer and forget all this nonsense.
fa_IR: من محتوای زبانه 3 هستم. برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. قطره های باران می‌تواند به شیشه برخورد کند و باعث ناراحتی او می‌شود. چطور اگر کمی بیشتر بخوابم و همه این مزخرفات را فراموش کنم.

en: I am timeline item content. Click edit button to change this text. A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine.
fa_IR: من محتوای مورد تایم لاین هستم. برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. آرامشی شگفت انگیز تمام روح من را تسخیر کرده است ، مانند این صبح های شیرین بهار که با تمام قلب از آن لذت می برم. من تنها هستم و جذابیت وجود را در این نقطه که برای سعادت روحانی مثل من ایجاد شده است احساس می کنم.

en: ICON TEXT
fa_IR: متن آیکن

en: ID
fa_IR: شناسه

en: ID for Coupon Code
fa_IR: شناسه کد تخفیف

en: Ice Tea
fa_IR: چای یخی

en: Iceland (Northern Europe)
fa_IR: ایسلند (شمال اروپا)

en: Icon
fa_IR: آیکن

en: Icon & Text Align
fa_IR: چینش متن و آیکن

en: Icon / Image
fa_IR: آیکن / عکس

en: Icon Alignment
fa_IR: چینش آیکن

en: Icon Area Size
fa_IR: اندازه منطقه آیکن

en: Icon Area Width(%)
fa_IR: عرض ناحیه آیکن(%)

en: Icon Background
fa_IR: پس زمینه آیكن

en: Icon Background Size
fa_IR: سایز پس زمینه آیکون

en: Icon Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) آیکن

en: Icon Box
fa_IR: جعبه آیکن

en: Icon Box Heading
fa_IR: عنوان جعبه آیکن

en: Icon Box Sub Heading
fa_IR: زیرعنوان جعبه آیکن

en: Icon Color
fa_IR: رنگ آیکن

en: Icon Column Gap
fa_IR: شکاف ستون آیکن

en: Icon Columns
fa_IR: ستون‌های آیکن

en: Icon Fill Color
fa_IR: رنگ آیکن پر

en: Icon Flip
fa_IR: آیکن فلیپ

en: Icon Gap
fa_IR: شکاف آیکن

en: Icon Horizontal Offset
fa_IR: افست افقی آیکن

en: Icon Hover
fa_IR: هاور آیکن

en: Icon Hover Color
fa_IR: رنگ‌هاور آیکن

en: Icon Inline
fa_IR: آیکن درون خطی

en: Icon Inline Spacing
fa_IR: فاصله درون خطی آیکن

en: Icon Left/Right
fa_IR: آیکن چپ/راست

en: Icon Mobile Menu
fa_IR: آیکن منوی موبایل

en: Icon Nav
fa_IR: آیکن ناوبری

en: Icon On Hover
fa_IR: آیکن در هاور

en: Icon Padding
fa_IR: فاصله داخلی (padding) آیکن

en: Icon Position
fa_IR: موقعیت آیكن

en: Icon Position Top
fa_IR: آیکن موقعیت بالا

en: Icon Rotate
fa_IR: چرخش آیکن

en: Icon Size
fa_IR: اندازه آیكن

en: Icon Size(px)
fa_IR: اندازه آیکن (px)

en: Icon Space
fa_IR: فاصلۀ آیکن

en: Icon Space Between
fa_IR: فاصله بین آیکن

en: Icon Spacing
fa_IR: فاصله آیکن

en: Icon Stroke Color
fa_IR: رنگ استروک آیکن

en: Icon Style
fa_IR: استایل آیکن

en: Icon Text
fa_IR: متن آیکن

en: Icon Type
fa_IR: نوع آیکن

en: Icon Typography
fa_IR: تایپوگرافی آیکن

en: Icon Vertical Alignment
fa_IR: چینش عمودی آیکن

en: Icon Vertical Offset
fa_IR: افست عمودی آیکن

en: Icon Width
fa_IR: عرض آیکن

en: Icon/Image
fa_IR: آیکن / تصویر

en: Icon/Image Size
fa_IR: اندازه تصویر/ آیکن

en: Icon/Image Spacing
fa_IR: فاصله آیکن/تصویر

en: Icon/Text Space Between
fa_IR: فاصله بین متن/آیکن

en: Iconnav
fa_IR: ایکناو(Iconnav)

en: Iconnav Items
fa_IR: موارد Iconnav

en: Iconnav Position
fa_IR: موقعیت Iconnav

en: Iconnav Title
fa_IR: عنوان آیکن ناو

en: Iconnav Width
fa_IR: عریض Iconnav

en: Icons
fa_IR: آیکن‌ها

en: Icons Background
fa_IR: پس زمینه آیکن‌ها

en: Icons Hide on
fa_IR: آیکن مخفی در

en: Icons Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding)  آیکن ها

en: Icons Style
fa_IR: استایل آیکن ها

en: If a user scrolls to the bottom of the page and the page is not tall enough to scroll to the last table of contents item, then the page height is increased
fa_IR: اگر کاربر به پایین صفحه پیمایش کند و صفحه آنقدر بلند نباشد که بتواند به آخرین مورد فهرست مطالب پیمایش کند، ارتفاع صفحه افزایش می‌یابد.

en: If the connected Carousel/Slider Loop feature is off then please deactivate this option.
fa_IR: اگر ویژگی حلقه اسلایدر/کاروسل متصل خاموش است، لطفاً این گزینه را غیرفعال کنید.

en: If you active this option. You can change (All) text without translator plugin. If you wish you can use translator plugin also.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید شما می‌توانید (همه) متن را بدون افزونه مترجم تغییر دهید. در صورت تمایل می‌توانید از افزونه مترجم نیز استفاده کنید.

en: If you active this option. You can change (All, Filter) text without translator plugin. If you wish you can use translator plugin also.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید می‌توانید متن (همه، فیلتر) را بدون افزونه مترجم تغییر دهید. در صورت تمایل می‌توانید از افزونه مترجم نیز استفاده کنید.

en: If you don't want to scroll after specific section so set that section ID/CLASS here. for example: #section1 or .section1 it's support ID/CLASS
fa_IR: اگر نمی خواهید پس از بخش خاصی اسکرول کنید ، بنابراین شناسه/کلاس آن بخش را اینجا تنظیم کنید. مثال: # section1 یا .section1 شناسه / کلاس پشتیبانی می‌کند

en: If you have long test tab so this can help design issue.
fa_IR: اگر زبانه تست طولانی دارید بنابراین این می‌تواند به طراحی کمک کند.

en: If you have multiple addons like %s so you may need to allocate additional memory for other addons as well.
fa_IR: اگر چندین افزونه مانند %s دارید، ممکن است لازم باشد حافظه اضافی را برای سایر افزونه‌ها نیز اختصاص دهید.

en: If you need element pack essential shortcodes feature so you can do that from here. it's included some basic content feature that not possible by element pack.
fa_IR: اگر به ویژگی کد کوتاه ضروری المنت پک نیاز دارید، می‌توانید از اینجا این کار را انجام دهید. این شامل برخی از ویژگی‌های محتوای اساسی است که توسط المنت پک امکان پذیر نیست.

en: If you need mouse activity, you can fix z-index.
fa_IR: اگر به فعالیت ماوس نیاز دارید ، می‌توانید z-index را ثابت کنید.

en: If you need to show element pack template library in your editor so please enable this option. It's amazing feature for elementor.
fa_IR: اگر نیاز به نمایش کتابخانه تمپلیت المنت پک در ویرایشگر خود دارید، لطفاً این گزینه را فعال کنید. این ویژگی شگفت انگیز برای المنتور است.

en: If you set yes so tab will swiping on mobile device by touch.
fa_IR: اگر بله را تنظیم کنید ، زبانه با لمس بر روی دستگاه تلفن همراه کشیده می‌شود.

en: If you set yes so your music will automatically repeat again and again.
fa_IR: اگر بله تنظیم کنید ، موسیقی شما بطور خودکار بارها و بارها تکرار می‌شود.

en: If you want to Trigger this switch Dynamically from anywhere else, please enter the id or class of the target element . Example. #btn-1, .btn-1
fa_IR: اگر می خواهید این سوئیچ را از هر جای دیگر به صورت پویا راه اندازی کنید ، لطفا شناسه یا کلاس المان مورد نظر را وارد کنید. مثال. #btn-1, .btn-1

en: If you want to Trigger this switch Dynamically from anywhere else, please enter the id or class of the target element . Example. #btn-2, .btn-2
fa_IR: اگر می خواهید این سوئیچ را از هر جای دیگر به صورت پویا راه اندازی کنید ، لطفا شناسه یا کلاس المان مورد نظر را وارد کنید. مثال. #btn-2, .btn-2

en: If you want to combine your JS and css and load in a single file so enable it. When you enable it all widgets css and JS will combine in a single file.
fa_IR: اگر می خواهید JS و css خود را ترکیب کنید و در یک فایل بارگذاری کنید، آن را فعال کنید. هنگامی که آن را فعال می‌کنید، همه ویجت های css و JS در یک فایل واحد ترکیب می شوند.

en: If you want to hover your transform effect hover by column/section, so you need to go column/section > Motion Effect > Hover Transform and set the option YES.
fa_IR: اگر می خواهید افکت تبدیل خود را بر اساس ستون/بخش ببرید ، باید به ستون/بخش> افکت موشن> هاور انتقال بروید و گزینه بله را تنظیم کنید.

en: If you want to impress user by some fake data so you can set it here.
fa_IR: اگر می خواهید با برخی از اطلاعات جعلی کاربر را تحت تأثیر قرار دهید ، می‌توانید آن را در اینجا تنظیم کنید.

en: If you want to load magnifying image as large so open right tab
fa_IR: اگر می خواهید تصویر بزرگنمایی را به بزرگی بارگیری کنید ، زبانه راست را باز کنید

en: If you want to override country name, for example: USA
fa_IR: اگر می خواهید نام کشور را رونویسی کنید ،برای مثال: ایران

en: If you want to show any selected crypto currency in your table so type those currency name here. For example: bitcoin,ethereum,litecoin
fa_IR: اگر می خواهید ارز دیجیتال انتخاب شده را در جدول خود نشان دهید ، اسم آن را در اینجا تایپ کنید. به عنوان مثال:  bitcoin,ethereum,litecoin

en: If you want to visible the notification for custom times, it's possible by this feature. Please set the display time value as per your need.
fa_IR: اگر می خواهید اعلان را برای زمان های سفارشی مشاهده کنید، با این ویژگی امکان پذیر است. لطفاً مقدار زمان نمایش را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید.

en: If you want use Cubic Bezier easing, Go %1s HERE %2s
fa_IR: اگر می خواهید از کاهنده Cubic Bezier استفاده کنید ،به %1sاینجا %2s بروید

en: If you will change the Source Type then sometimes it will not work properly in editor. But if it emergency on editor then you can reload your page to work it perfectly.
fa_IR: اگر نوع منبع را تغییر دهید، گاهی اوقات در ویرایشگر به درستی کار نمی‌کند. اما اگر در ویرایشگر اضطراری است، می‌توانید صفحه خود را مجدداً بارگیری کنید تا به خوبی کار کند.

en: If you will enable this feature, then it will connect with Confetti Effects of Element Pack. And you must select the Ajax Success feature on Confetti Effects.
fa_IR: اگر این ویژگی را فعال کنید، با افکت‌‌های Confetti المنت پک متصل می‌شود. و باید ویژگی موفقیت آجاکس را در افکت‌‌های Confetti انتخاب کنید.

en: If you will enable this feature, then your own host will behave like Referring URL.
fa_IR: اگر این ویژگی را فعال کنید، هاست شما مانند URL ارجاع رفتار خواهد کرد.

en: If you will place a selector (without #) here. Then it's will work on Advanced mode.
fa_IR: اگر یک انتخابگر (بدون #) در اینجا قرار دهید در حالت پیشرفته کار خواهد کرد.

en: Iframe
fa_IR: آی فریم

en: Iframe Container Width
fa_IR: عرض کانتاینر آی فریم

en: Iframe Device
fa_IR: دستگاه آی فریم

en: Iframe Height
fa_IR: ارتفاع آی فریم

en: Iframe ratio to width and height, such as 600/1280
fa_IR: نسبت آی فریم به عرض و ارتفاع، مانند 600/1280

en: Ignore Elements
fa_IR: نادیده گرفتن المان ها

en: Ignore Sticky Posts
fa_IR: نادیده گرفتن پست‌های سنجاق شده

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image #1
fa_IR: تصویر #1

en: Image #2
fa_IR: تصویر #2

en: Image #3
fa_IR: تصویر #3

en: Image #4
fa_IR: تصویر #4

en: Image #5
fa_IR: تصویر #5

en: Image #6
fa_IR: تصویر #6

en: Image Accordion
fa_IR: آکاردئون تصویر

en: Image Accordion Four
fa_IR: آکاردئون تصویر چهار

en: Image Accordion One
fa_IR: آکاردئون تصویر یک

en: Image Accordion Three
fa_IR: آکاردئون تصویر سه

en: Image Accordion Two
fa_IR: آکاردئون تصویر دو

en: Image Alignment
fa_IR: چینش تصویر

en: Image Border
fa_IR: حاشیه (Border) تصویر

en: Image Border Radius
fa_IR: گردی حاشیه(Border) تصویر

en: Image Compare
fa_IR: مقایسه تصویر

en: Image Effect
fa_IR: افکت تصویر

en: Image Effect?
fa_IR: افکت تصویر؟

en: Image Expand
fa_IR: گشترش تصویر

en: Image Expand Item
fa_IR: گسترش تصویر مورد

en: Image Expand Item Four
fa_IR: گسترش تصویر مورد چهار

en: Image Expand Item One
fa_IR: گسترش تصویر مورد یک

en: Image Expand Item Three
fa_IR: گسترش تصویر مورد سه

en: Image Expand Item Two
fa_IR: گسترش تصویر مورد دو

en: Image Fit
fa_IR: تناسب تصویر

en: Image Framing
fa_IR: فریم تصویر

en: Image Fullwidth
fa_IR: تصویر عریض

en: Image Gallery
fa_IR: گالری تصویر

en: Image Height
fa_IR: ارتفاع عکس

en: Image Hide On
fa_IR: تصویر مخفی در

en: Image Hover Effect
fa_IR: افکت هاور تصویر

en: Image Hover Effects
fa_IR: افکت‌های هاور تصویر

en: Image Icon
fa_IR: تصویر آیکن

en: Image Inline
fa_IR: تصویر درون خطی

en: Image Magnifier
fa_IR: ذره بین تصویر

en: Image Mask
fa_IR: ماسک تصویر

en: Image Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) تصویر

en: Image Parallax
fa_IR: پارالکس تصویر

en: Image Position
fa_IR: موقعیت تصویر

en: Image Radius
fa_IR: گردی تصویر

en: Image Ratio
fa_IR: نسبت تصویر

en: Image Scale Down
fa_IR: تصویر مقیاس پایین

en: Image Scale Up
fa_IR: تصویر مقیاس بالا

en: Image Size
fa_IR: اندازه تصویر

en: Image Source
fa_IR: منبع تصویر

en: Image Stack
fa_IR: پشته تصویر

en: Image Width
fa_IR: عرض تصویر

en: Image X Position
fa_IR: موقعیت X تصویر

en: Image Y Position
fa_IR: موقعیت Y تصویر

en: Image by:
fa_IR: تصویر توسط:

en: Image/Video
fa_IR: تصویر/ویدئو

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Images Source
fa_IR: منبع تصاویر

en: Imperial
fa_IR: امپراتوری

en: In
fa_IR: در

en: In interval
fa_IR: در فاصله زمانی

en: In time delay
fa_IR: در تاخیر زمانی

en: In time delay (ms)
fa_IR: در تأخیر زمانی (میلی ثانیه)

en: In-active Item Overlay
fa_IR: پوشش آیتم غیرفعال

en: In-active Item Overlay Color
fa_IR: رنگ پوشش آیتم غیرفعال

en: Inactive Region Color
fa_IR: رنگ منطقه غیرفعال

en: Include
fa_IR: شامل

en: Include By
fa_IR: شامل با

en: Income Amount
fa_IR: میزان درآمد

en: Increase
fa_IR: افزایش

en: Indent
fa_IR: تورفتگی

en: Index Area (any class/id selector)
fa_IR: ناحیه ایندکس (هر انتخابگر کلاس/شناسه)

en: Index Header Text
fa_IR: متن هدر ایندکس

en: Index Sticky
fa_IR: ایندکس چسبنده

en: Index Tags
fa_IR: ایندکس برچسب ها

en: India (Southern Asia)
fa_IR: هند (آسیای جنوبی)

en: Indicator
fa_IR: نشانگر

en: Indicator Color
fa_IR: رنگ نشانگر

en: Indicator Style
fa_IR: استایل نشانگر

en: Individual Style
fa_IR: استایل فردی

en: Indonesia (Southeastern Asia)
fa_IR: اندونزی (آسیای جنوب شرقی)

en: Infinite Animation
fa_IR: انیمیشن بی نهایت

en: Infinite End Time
fa_IR: زمان پایان بی نهایت

en: Infinite Loop
fa_IR: حلقه بی نهایت

en: Infinite Scroll
fa_IR: اسکرول بی نهایت

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Initially Opened
fa_IR: باز اولیه

en: Inline
fa_IR: خطی

en: Inline Before Icon
fa_IR: آیکن قبل اینلاین

en: Inline List
fa_IR: لیست درون خطی

en: Inline/Description Text
fa_IR: متن درون خطی/توضیحات

en: Inner
fa_IR: داخلی

en: Inner Content
fa_IR: محتوای داخلی

en: Inner Content Between
fa_IR: محتوای داخلی بین

en: Inner Item
fa_IR: مورد داخلی

en: Inner Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) درونی

en: Inner Style
fa_IR: استایل داخلی

en: Inner Title
fa_IR: عنوان داخلی

en: Input
fa_IR: ورودی

en: Input & Textarea
fa_IR: ورودی و ناحیه متن

en: Input Age
fa_IR: سن ورودی

en: Input Background
fa_IR: پس زمینه ورودی

en: Input Border
fa_IR: حاشیه(Border) ورودی

en: Input Color
fa_IR: رنگ  ورودی

en: Input Field
fa_IR: فیلد ورودی

en: Input Field Spacing
fa_IR: فاصله فیلد ورودی

en: Input Fields
fa_IR: فیلدهای ورودی

en: Input Height
fa_IR: ارتفاع ورودی

en: Input Labels
fa_IR: برچسب های ورودی

en: Input Loop Time (Hours)
fa_IR: زمان حلقه ورودی (ساعت)

en: Input Padding
fa_IR: فاصله داخلی(Padding) ورودی

en: Input Radius
fa_IR: گردی ورودی

en: Input Size
fa_IR: اندازه ورودی

en: Input Width
fa_IR: عرض ورودی

en: Input image caption here
fa_IR: زیرنویس تصویر را اینجا وارد کنید

en: Input image text here
fa_IR: متن تصویر را اینجا وارد کنید

en: Input/Textarea Width(%)
fa_IR: عرض ورودی/ناحیه متن (%)

en: Insert
fa_IR: درج

en: Insert YouTube or Vimeo link
fa_IR: لینک یوتیوب یا ویمئو را وارد کنید

en: Instagram
fa_IR: اینستاگرام

en: Instagram Access
fa_IR: دسترسی اینستاگرام

en: Instagram Access Token
fa_IR: توکن دسترسی اینستاگرام

en: Instagram App ID
fa_IR: شناسه برنامه اینستاگرام

en: Instagram App Secret
fa_IR: سکرت برنامه اینستاگرام

en: Instagram Button Text
fa_IR: متن دکمه اینستاگرام

en: Instagram Feed
fa_IR: فید اینستاگرام

en: Instagram Followers
fa_IR: دنبال کنندگان اینستاگرام

en: Instagram Following
fa_IR: دنبال شده اینستاگرام

en: Instagram Posts
fa_IR: پست‌های اینستاگرام

en: Instagram Token (Optional)
fa_IR: توکن اینستاگرام(اختیاری)

en: Install Elementor Now
fa_IR: نصب الان المنتور

en: Install the plugin first then you can activate this widget.
fa_IR: ابتدا افزونه را نصب کنید سپس می‌توانید این ویجت را فعال کنید.

en: Instructor
fa_IR: مدرس

en: Interactive Card
fa_IR: کارت تعاملی

en: Interactive Card Title
fa_IR: عنوان کارت تعاملی

en: Interactive Tabs
fa_IR: زبانه‌های تعاملی

en: Interactive title four
fa_IR: عنوان تعاملی چهار

en: Interactive title one
fa_IR: عنوان تعاملی یک

en: Interactive title three
fa_IR: عنوان تعاملی سه

en: Interactive title two
fa_IR: عنوان تعاملی دو

en: Invalid License
fa_IR: لایسنس نامعبر

en: Invalid Message
fa_IR: پیام نامعتبر

en: Invert
fa_IR: معکوس

en: Iocaste
fa_IR: آیوکاست

en: Iran (Southern Asia)
fa_IR: ایران (آسیای جنوبی)

en: Iraq (Western Asia)
fa_IR: عراق (غرب آسیا)

en: Ireland (Northern Europe)
fa_IR: ایرلند (شمال اروپا)

en: Is
fa_IR: است

en: Is not
fa_IR: نیست

en: Israel (Western Asia)
fa_IR: اسرائیل (غرب آسیا)

en: It means that tabs nav will switch vertical to horizontal on mobile mode
fa_IR: به این معنی است که زبانه ها در حالت موبایل به حالت عمودی به افقی تغییر می کنند

en: It means that when switch to the horizontal tabs mode from vertical mode
fa_IR: این بدان معنی است که هنگام تغییر حالت زبانه‌های افقی از حالت عمودی

en: It's great, that you set the display times. This feature will help you to set an expiry time for the Notification. Example- If you set to display time 3 and expiry time 1 hour, that means a user will see the notification maximum 3 times in this 1 hour.
fa_IR: این عالی است که زمان نمایش را تنظیم می‌کنید. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا زمان انقضا را برای اطلاعیه تعیین کنید. مثال- اگر زمان 3 و زمان انقضا 1 ساعت نمایش داده شود، به این معنی است که کاربر حداکثر 3 بار در این 1 ساعت اعلان را می بیند.

en: It's just work for Desktop Device.
fa_IR: این فقط برای دستگاه دسک تاپ کار می‌کند.

en: It's just work for main content, but not working with excerpt. If you set 0 so you will get full main content.
fa_IR: این فقط برای محتوای اصلی کار می‌کند ، اما با متن کار نمی‌کند. اگر 0 را تنظیم کنید ، محتوای اصلی کامل را دریافت خواهید کرد.

en: It's one of the most amazing features of this widget. There are lots of math formulas available for you. The fields will automatically detect their own indexing. If you insert 2 fields and want to add them then the formula would be <b>SUM(f1+f2)</b>.
    				<br/>If you want to know details about formulas, please visit <a href="https://formulajs.info/functions/" target="_blank">Here</a>.
fa_IR: این یکی از شگفت انگیزترین ویژگی‌های این ویجت است. فرمول های ریاضی زیادی برای شما وجود دارد. فیلدها به طور خودکار ایندکس خود را شناسایی می کنند. اگر 2 فیلد را وارد کنید و بخواهید آنها را اضافه کنید، فرمول <b>SUM(f1+f2)</b> خواهد بود.
    <br/>اگر می‌خواهید جزئیات مربوط به فرمول‌ها را بدانید، لطفاً از <a href="https://formulajs.info/functions/" target="_blank">اینجا</a> دیدن کنید.

en: Italic
fa_IR: ایتالیک

en: Italy (Southern Europe)
fa_IR: ایتالیا (جنوب اروپا)

en: Item
fa_IR: مورد

en: Item #1
fa_IR: آیتم #1

en: Item 1
fa_IR: آیتم 1

en: Item Alignment
fa_IR: چینش مورد

en: Item Background
fa_IR: پس زمینه مورد

en: Item Border
fa_IR: حاشیه (Border) آیتم

en: Item Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) آیتم

en: Item Border Width
fa_IR: عرض حاشیه (Border) آیتم

en: Item Color
fa_IR: رنگ مورد

en: Item Counter
fa_IR: آیتم شمارنده

en: Item Gap
fa_IR: شکاف مورد

en: Item Height
fa_IR: ارتفاع آیتم

en: Item Height(px)
fa_IR: ارتفاع آیتم (px)

en: Item Hover
fa_IR: هاور آیتم

en: Item Invisible
fa_IR: آیتم نامرئی

en: Item Limit
fa_IR: محدودیت مورد

en: Item Link
fa_IR: لینک آیتم

en: Item Match Height
fa_IR: ارتفاع انطباق مورد

en: Item Mouse Interaction
fa_IR: تعامل ماوس آیتم

en: Item Name
fa_IR: نام آیتم

en: Item Number
fa_IR: شماره آیتم

en: Item Padding
fa_IR: فاصله داخلی(Padding) آیتم

en: Item Price
fa_IR: قیمت آیتم

en: Item Size
fa_IR: اندازه آیتم

en: Item Spacing
fa_IR: فاصله مورد

en: Item Text Align
fa_IR: چینش متن آیتم

en: Item Wrapper
fa_IR: بسته بندی آیتم

en: Item Wrapper Link
fa_IR: لینک بسته بندی مورد

en: Item background
fa_IR: پس زمینه آیتم

en: Items
fa_IR: موارد

en: Items Gap
fa_IR: شکاف آیتم ها

en: Items Not Found
fa_IR: آیتم‌ها یافت نشدند

en: Items Style
fa_IR: استایل آیتم ها

en: Items Wrapper
fa_IR: بسته بندی آیتم‌ها

en: Ivory Coast (Western Africa)
fa_IR: ساحل عاج (غرب آفریقا)

en: Jackma Kalin
fa_IR: جکما کالین

en: Jamaica (Caribbean)
fa_IR: جامائیکا (کارائیب)

en: Janes
fa_IR: حان

en: Janus
fa_IR: ژانوس

en: Japan (Eastern Asia)
fa_IR: ژاپن (آسیای شرقی)

en: Jemik
fa_IR: جمیک

en: Jerry
fa_IR: جری

en: Jhon
fa_IR: جان

en: Jhon Deo
fa_IR: جان دو

en: Job Title
fa_IR: عنوان شغل

en: John
fa_IR: جان

en: John Doe
fa_IR: جان دی

en: Jordan (Western Asia)
fa_IR: اردن (غرب آسیا)

en: Just hit the button below to enable the duplicator. It can duplicate anything like posts,pages and elementor templates. A masterclass duplication with just one click.
fa_IR: کافیست دکمه زیر را فشار دهید تا داپلیکیتور فعال شود. این می‌تواند هر چیزی مانند پست‌ها، صفحات و قالب‌های المنتور را کپی کند. یک نسخه تکراری مسترکلاس تنها با یک کلیک.

en: Just leave blank if you hide this string.
fa_IR: اگر این رشته را پنهان کردید، فقط خالی بگذارید.

en: Just write that's section or Container ID here such 'my-section'. N.B: No need to add '#'.
fa_IR: فقط این بخش یا شناسه کانتینر را در اینجا بنویسید، مانند 'my-section'. N.B: نیازی به اضافه کردن '#' نیست.

en: Just write the content selector ID here such 'my-id'. N.B: No need to add '#'.
fa_IR: فقط شناسه انتخابگر محتوا را در اینجا بنویسید، مانند my-id. N.B: نیازی به اضافه کردن '#' نیست.

en: Justified
fa_IR: جاستیفای

en: Justify
fa_IR: جاستیفای

en: K Formatter
fa_IR: قالب ساز K

en: Kale
fa_IR: کله

en: Kari
fa_IR: کاری

en: Kazakhstan (Central Asia)
fa_IR: قزاقستان (آسیای مرکزی)

en: Keep a log of this edit:
fa_IR: نگه داری گزارش این ویرایش:

en: Keep me signed in
fa_IR: مرا به خاطر بسپار

en: Kenburn Reverse
fa_IR: کنبورن معکوس

en: Kenburns
fa_IR: کنبورن

en: Kenburns Animation
fa_IR: انیمیشن کنبورن

en: Kenya (Eastern Africa)
fa_IR: کنیا (شرق آفریقا)

en: Keyboard
fa_IR: صفحه کلید

en: Keyboard Enable
fa_IR: فعال کردن صفحه کلید

en: Kiribati (Oceania)
fa_IR: کیریباتی (اقیانوسیه)

en: Kiss Curl
fa_IR: بوسه

en: Kiss-curl
fa_IR: بوسه-حلقه

en: Knob Color
fa_IR: رنگ دسته

en: Knowledge Base
fa_IR: دانش محور

en: Knowledgebase
fa_IR: آموزش

en: Kuwait (Western Asia)
fa_IR: کویت (غرب آسیا)

en: Kyrgyzstan (Central Asia)
fa_IR: قرقیزستان (آسیای مرکزی)

en: L A B E L
fa_IR: برچسب

en: L I N K S
fa_IR: لینک ها

en: L I S T
fa_IR: لیست

en: L a b e l
fa_IR: برچسب

en: LAST 24H
fa_IR: 24 ساعت گذشته

en: LATEST NEWS
fa_IR: آخرین اخبار

en: LENS
fa_IR: لنز

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Label Color
fa_IR: رنگ برچسب

en: Label Only Active
fa_IR: برچسب فقط فعال

en: Label POS X:
fa_IR: موقعیت X برچسب:

en: Label POS Y:
fa_IR: موقعیت Y برچسب:

en: Label Position Top
fa_IR: موقعیت برچسب بالا

en: Label Size
fa_IR: اندازه برچسب

en: Label Spacing
fa_IR: فاصله برچسب

en: Label Text
fa_IR: متن برچسب

en: Label Text Color
fa_IR: رنگ متن برچسب

en: Label Type
fa_IR: نوع برچسب

en: Label Typography
fa_IR: تایپوگرافی برچسب

en: Label Values
fa_IR: مقادیر برچسب

en: Labels
fa_IR: برچسب ها

en: Language
fa_IR: زبان

en: Laos (Southeastern Asia)
fa_IR: لائوس (آسیای جنوب شرقی)

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Large Field Width
fa_IR: عرض فیلد بزرگ

en: Large Notch
fa_IR: بریدگی بزرگ

en: Large Radius
fa_IR: گردی بزرگ

en: Larger value means longer drawing duration.
fa_IR: مقدار بزرگتر به معنای طول مدت ترسیم بیشتر است.

en: Last Modified
fa_IR: آخرین تغییرات

en: Last Month
fa_IR: ماه گذشته

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last Name Label
fa_IR: برچسب نام‌خانوادگی

en: Last Name Placeholder
fa_IR: نگهدارنده مکان نام خانوادگی

en: Last Post
fa_IR: آخرین پست

en: Last Purchased Date
fa_IR: تاریخ آخرین خرید

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Latitude
fa_IR: عرض جغرافیایی

en: Latitude of place required, for example: 24.844955182035367
fa_IR: عرض جغرافیایی مکان مورد نیاز،مثال: 24.844955182035367

en: Laugh
fa_IR: خنده

en: Layer Slider
fa_IR: لایر اسلایدر

en: Layers
fa_IR: لایه‌ها

en: Layout
fa_IR: طرح

en: Layout (Mobile Mode)
fa_IR: طرح بندی (حالت موبایل)

en: Layout Style
fa_IR: استایل طرح

en: Layout Type
fa_IR: نوع طرح بندی

en: Lazyload
fa_IR: بارگذاری تنبل

en: Lazyload Settings
fa_IR: تنظیمات بارگذاری تنبل

en: Leading Column
fa_IR: ستون پیشرو

en: Leading Column Style
fa_IR: استایل ستون پیشرو

en: Leaf
fa_IR: برگ

en: Leaf Line
fa_IR: خط برگ

en: Learn More
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Learn More Link
fa_IR: لینک بیشتر بدانید

en: Learn More Text
fa_IR: متن اطلاعات بیشتر

en: Learn more
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Learn more...
fa_IR: اطلاعات بیشتر...

en: LearnPres Grid
fa_IR: گرید لرن‌پرس

en: LearnPress Carousel
fa_IR: کاروسل لرن‌پرس

en: LearnPress Grid
fa_IR: گرید لرن‌پرس

en: Leave
fa_IR: ترک

en: Leave blank for any external link
fa_IR: برای هر لینک خارجی خالی بگذارید

en: Leave blank or select all for any post type.
fa_IR: برای هر نوع پست، خالی بگذارید یا همه را انتخاب کنید.

en: Leave blank to show full text.
fa_IR: برای نمایش متن کامل، خالی بگذارید.

en: Lebanon (Western Asia)
fa_IR: لبنان (آسیای غربی)

en: Leda
fa_IR: لدا

en: Left
fa_IR: چپ

en: Left Bottom
fa_IR: چپ پایین

en: Left Button Y Offset
fa_IR: آفست Y دکمه چپ

en: Left Center
fa_IR: چپ مركز

en: Left End
fa_IR: پایان چپ

en: Left Part
fa_IR: قسمت چپ

en: Left Part Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) قسمت چپ

en: Left Right
fa_IR: چپ راست

en: Left Spacing
fa_IR: فاصله چپ

en: Left Start
fa_IR: شروع چپ

en: Left Top
fa_IR: چپ بالا

en: Left right
fa_IR: چپ راست

en: Left to Right
fa_IR: چپ به راست

en: Left-Half
fa_IR: چپ نیم

en: Legend Color
fa_IR: رنگ افسانه

en: Legends
fa_IR: افسانه ها

en: Lesotho (Southern Africa)
fa_IR: لسوتو (آفریقای جنوبی)

en: Lessons
fa_IR: درس ها

en: Level
fa_IR: سطح

en: Level (Out Of Max Value)
fa_IR: سطح (از حداکثر مقدار)

en: Level 1
fa_IR: سطح 1

en: Level 2
fa_IR: سطح 2

en: Level 3
fa_IR: سطح 3

en: Liberia (Western Africa)
fa_IR: لیبریا (غرب آفریقا)

en: Libya (Northern Africa)
fa_IR: لیبی (شمال آفریقا)

en: License
fa_IR: لایسنس

en: License Code
fa_IR: کد لایسنس

en: License Email
fa_IR: ایمیل لایسنس

en: License Expired on
fa_IR: انقضا لایسنس در

en: License Keys
fa_IR: کلیدهای لایسنس

en: License Type
fa_IR: نوع لایسنس

en: Liechtenstein (Western Europe)
fa_IR: لیختن اشتاین (اروپا غربی)

en: Lifetime access
fa_IR: دسترسی دائمی

en: Light
fa_IR: روشن

en: Lightbox
fa_IR: لایت باکس

en: Lightbox Animation
fa_IR: انیمیشن لایت باکس

en: Lightbox Autoplay
fa_IR: پخش خودکار لایت باکس

en: Lightbox Background
fa_IR: پس زمینه لایت باکس

en: Lightbox Content
fa_IR: محتوای لایت باكس

en: Lightbox Global Style
fa_IR: استایل عمومی لایت باکس

en: Lightbox Link
fa_IR: لینک لایت باکس

en: Lightbox Link Text
fa_IR: متن لینک لایت باکس

en: Lightbox Link Type
fa_IR: نوع لینک لایت باکس

en: Lightbox Link as Image Link
fa_IR: لینک لایتباکس بعنوان لینک تصویر

en: Lightbox Pause on Hover
fa_IR: مکث لایت باکس در هاور

en: Lightbox/Link
fa_IR: لایت باکس/لینک

en: Lighten
fa_IR: روشن

en: Like
fa_IR: مانند

en: Like/Comments
fa_IR: لایک/نظرات

en: Limit
fa_IR: حد

en: Limit (Max 33)
fa_IR: محدودیت (حداکثر 33)

en: Limit Words
fa_IR: محدودیت کلمات

en: Line
fa_IR: خط

en: Line Bounce
fa_IR: خط برگشتی

en: Line Cap
fa_IR: سرپوش خط

en: Line Circle
fa_IR: دایره خط

en: Line Color
fa_IR: رنگ خط

en: Line Cross
fa_IR: خط متقاطع

en: Line Dashed
fa_IR: خط نقطه چین

en: Line Direction (deg)
fa_IR: جهت خط (درجه)

en: Line Highlight
fa_IR: هایلایت خط

en: Line Numbers
fa_IR: شماره خط

en: Line Star
fa_IR: خط ستاره

en: Line Width
fa_IR: عرض خط

en: Linear
fa_IR: خطی

en: Link
fa_IR: لینک

en: Link Active Color
fa_IR: رنگ لینک فعال

en: Link Color
fa_IR: رنگ لینک

en: Link Hover Color
fa_IR: رنگ لینک هاور

en: Link Icon
fa_IR: آیکن لینک

en: Link Icon On Hover
fa_IR: لینک آیکن در هاور

en: Link Icon Position
fa_IR: موقعیت آیکن لینک

en: Link Image
fa_IR: تصویر لینک

en: Link Image to Post
fa_IR: لینک تصویر به پست

en: Link On Icon
fa_IR: لینک در آیکن

en: Link Open in a New Tab
fa_IR: باز شدن لینک در تب جدید

en: Link Section
fa_IR: بخش لینک

en: Link Section ID
fa_IR: شناسه‌ بخش لینک

en: Link Style
fa_IR: استایل لینک

en: Link Target
fa_IR: هدف لینک

en: Link Text
fa_IR: متن لینک

en: Link Title
fa_IR: عنوان لینک

en: Link To
fa_IR: لینک به

en: Link Type
fa_IR: نوع لینک

en: Link Widget
fa_IR: ابزارک لینک

en: Link Widget ID
fa_IR: شناسه ابزارک لینک

en: Link With Confetti
fa_IR: لینک با Confetti

en: Link open in new window
fa_IR: باز شدن لینک در پنجره جدید

en: Link to
fa_IR: لینک به

en: Link/ID
fa_IR: لینک/شناسه

en: Linkedin
fa_IR: لینکداین

en: Links Color
fa_IR: رنگ لینک‌ها

en: List
fa_IR: لیست

en: List Divider
fa_IR: جدا کننده لیست

en: List Item
fa_IR: لیست آیتم

en: List Item #1
fa_IR: لیست آیتم #1

en: List Item #2
fa_IR: لیست آیتم #2

en: List Item #3
fa_IR: لیست آیتم #3

en: List Item #4
fa_IR: لیست آیتم #4

en: List Item #5
fa_IR: لیست آیتم #5

en: List Item #6
fa_IR: لیست آیتم #6

en: List Items
fa_IR: آیتم های لیست

en: List Layout
fa_IR: طرح بندي ليست

en: List Layout Style
fa_IR: استایل طرح بندی لیست

en: List Margin
fa_IR: فاصله (Margin) لیست

en: List Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) لیست

en: List Position
fa_IR: موقعیت لیست

en: List Spacing
fa_IR: فاصله لیست

en: List Stripe
fa_IR: نوار لیست

en: List item
fa_IR: قلم دوم از اقلام لیست

en: List item Title
fa_IR: عنوان آیتم لیست

en: Live
fa_IR: زنده

en: Live Copy or Paste
fa_IR: کپی یا الصاق زنده

en: Live Copy/Paste
fa_IR: کپی/الصاق زنده

en: Live Preview
fa_IR: پیشنمایش زنده

en: Live copy is a copy feature that allow you to copy and paste content from one domain to another. For example you can copy demo content directly from our demo website.
fa_IR: کپی زنده یک ویژگی کپی است که به شما امکان می‌دهد محتوا را از یک دامنه به دامنه دیگر کپی و جایگذاری کنید. به عنوان مثال می‌توانید محتوای دمو را مستقیماً از وب سایت آزمایشی ما کپی کنید.

en: Load From URL
fa_IR: بارگذاری از URL

en: Load More
fa_IR: بارگذاری بیشتر

en: Load More Button
fa_IR: دکمه بارگذاری بیشتر

en: Load More Items
fa_IR: بارگذاری آیتم‌های بیشتر

en: Load More Text
fa_IR: متن بارگذاری بیشتر

en: Load More...
fa_IR: بارگذاری بیشتر...

en: Loading Spacing
fa_IR: فاصله بارگذاری

en: Local Audio
fa_IR: صوتی محلی

en: Local Audio (.ogg only)
fa_IR: صوت لوکال (فقط ogg.)

en: Local Audio MP3 (Fallback)
fa_IR: MP3 صوتی محلی (بازگشت)

en: Local Images
fa_IR: تصاویر محلی

en: Local Video
fa_IR: ویدیوی محلی

en: Location
fa_IR: موقعیت

en: Location Color
fa_IR: رنگ موقعیت

en: Log In
fa_IR: ورود

en: Log into Your Account
fa_IR: ورود به حساب کاربری خود

en: Logged In
fa_IR: وارد شده

en: Logged In Message
fa_IR: پیام خوش آمد گویی

en: Logged In Style
fa_IR: استایل وارد شده

en: Logged Out
fa_IR: خارج شده

en: Logged in
fa_IR: وارده شده

en: Logged in Content
fa_IR: محتوا وارد شده

en: Logged in Message
fa_IR: پیام ورود

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login Button
fa_IR: دکمه ورود

en: Login Status
fa_IR: وضعیت ورود

en: Login successful, Redirecting...
fa_IR: با موفقیت وارد شدید, در حال انتقال...

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Logo Carousel
fa_IR: گردونه لوگو

en: Logo Carousel Item
fa_IR: گردونه آیتم لوگو

en: Logo Grid
fa_IR: شبکه لوگو

en: Logo Grid Items
fa_IR: آیتم های لوگو شبکه ای

en: Logo Image
fa_IR: تصویر لوگو

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Logout Button
fa_IR: دکمه خروج

en: Logout Text
fa_IR: متن خروج

en: Long Time Format
fa_IR: فرمت زمان طولانی

en: Longitude
fa_IR: طول جغرافیایی

en: Longitude of place required, for example: 89.37432773212058
fa_IR: طول جغرافیایی مکان مورد نیاز،مثال: 89.37432773212058

en: Loop
fa_IR: حلقه

en: Loop Count
fa_IR: تعداد حلقه

en: Loop Time
fa_IR: زمان حلقه

en: Lorem ipsum dolor sit amet consect voluptate repell endus kilo gram magni illo ea animi.
fa_IR: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

en: Lorem ipsum dolor sit amet consect voluptate repell endus kilo gram magni.
fa_IR: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

en: Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Recusandae voluptate repellendus magni illo ea animi.
fa_IR: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

en: Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Recusandae voluptate repellendus magni illo ea animi?
fa_IR: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است؟

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
fa_IR: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

en: Lost Password Text
fa_IR: متن فراموشی رمز عبور

en: Lost Password link
fa_IR: لینک فراموشی رمزعبور

en: Lost Password?
fa_IR: فراموشی رمز عبور؟

en: Lost password?
fa_IR: فراموشی رمز؟

en: Lost your password?
fa_IR: رمزعبورتان را گم کرده‌اید؟

en: Lottie
fa_IR: لوتی(Lottie)

en: Lottie Icon
fa_IR: آیکن Lottie

en: Lottie Icon Box
fa_IR: جعبه آیکن Lottie

en: Lottie Image
fa_IR: تصویر Lottie

en: Lottie JSON URL
fa_IR: آدرس JSON لوتی (Lottie)

en: Low (7%)
fa_IR: پائین(7%)

en: Luminosity
fa_IR: درخشندگی

en: Luxembourg (Western Europe)
fa_IR: لوکزامبورگ (اروپا غربی)

en: M E T A
fa_IR: متا

en: MENU CONTAINER
fa_IR: کانتاینر منو

en: MENU ITEMS
fa_IR: آیتم‌های منو

en: MP4 Format Video
fa_IR: فرمت ویدئو MP4

en: Macau (Eastern Asia)
fa_IR: ماکائو (آسیای شرقی)

en: Macbook Air
fa_IR: مک بوک ایر

en: Macbook Pro
fa_IR: مک بوک پرو

en: Macedonia (Southern Europe)
fa_IR: مقدونیه (جنوب اروپا)

en: Madagascar (Eastern Africa)
fa_IR: ماداگاسکار (شرق آفریقا)

en: Magnify Image
fa_IR: بزرگنمایی تصویر

en: Mail (will not be published) (required):
fa_IR: ایمیل (منتشر نخواهد شد) (الزامی):

en: Mailchimp
fa_IR: میل چیمپ

en: Mailchimp API Key
fa_IR: کلید API میل چیمپ

en: Mailchimp Access
fa_IR: دسترسی میل چیمپ

en: Mailchimp For WP
fa_IR: میل چیمپ

[ctx: Mailchimp String]
en: An unexpected internal error has occurred. Please contact Support for more information.
fa_IR: یک خطای داخلی غیرمنتظره رخ داده است. برای اطلاعات بیشتر لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

[ctx: Mailchimp String]
en: Error: You did not set the API keys or List ID in admin settings!
fa_IR: خطا: شما کلیدهای API یا شناسه لیست را در تنظیمات مدیریت تنظیم نکرده‌اید!

[ctx: Mailchimp String]
en: Subscribing you please wait...
fa_IR: اشتراک شما لطفا صبر کنید ...

[ctx: Mailchimp String]
en: Thank you, You have subscribed successfully
fa_IR: متشکرم ، شما با موفقیت مشترک شدید

[ctx: Mailchimp String]
en: Your request could not be processed
fa_IR: درخواست شما قابل پردازش نیست

en: Mailchimp for WP
fa_IR: میل چیمپ برای وردپرس

en: Main Heading
fa_IR: عنوان اصلی

en: Main Icon Title
fa_IR: عنوان اصلی آیکن

en: Main Icons
fa_IR: آیکن های اصلی

en: Main Menu
fa_IR: منو اصلی

en: Main Title
fa_IR: عنوان اصلی

en: Maintain Aspect Ratio
fa_IR: حفظ نسبت ابعاد

en: Make sure you select a stroke based svg image, otherwise hover animation will not work.
fa_IR: مطمئن شوید که تصویر svg را بر اساس stroke انتخاب کرده‌اید ، در غیر این صورت انیمیشن هاور کار نمی‌کند.

en: Make sure you select a stroke based svg image, otherwise parallax stroke animation will not work.
fa_IR: مطمئن شوید که یک تصویر svg مبتنی بر stroke را انتخاب کرده‌اید ، در غیر این صورت انیمیشن پارالاکس stroke کار نمی‌کند.

en: Make sure you set the caption in gallery images when you insert.
fa_IR: مطمئن شوید که عنوان را در تصاویر گالری هنگام درج قرار می دهید.

en: Make sure you set the invisible reCAPTCHA key in settings.
fa_IR: مطمئن شوید که کلید ریکپچا نامرئی را در تنظیمات تنظیم کرده‌اید.

en: Malawi (Eastern Africa)
fa_IR: مالاوی (شرق آفریقا)

en: Malaysia (Southeastern Asia)
fa_IR: مالزی (آسیای جنوب شرقی)

en: Maldives (Southern Asia)
fa_IR: مالدیو (آسیای جنوبی)

en: Mali (Western Africa)
fa_IR: مالی (غرب آفریقا)

en: Malta (Southern Europe)
fa_IR: مالت (جنوب اروپا)

en: Manage Subscriptions
fa_IR: مدیریت اشتراک ها

en: Managing Director
fa_IR: مدیر عامل

en: Manual Selection
fa_IR: انتخاب دستی

en: Map Height
fa_IR: ارتفاع نقشه

en: Map List
fa_IR: لیست نقشه

en: Map Style
fa_IR: استایل نقشه

en: Map Type Control
fa_IR: کنترل نوع نقشه

en: Map settings
fa_IR: تنظیمات نقشه

en: MapBox Access Token (for Open Street Map)
fa_IR: توکن دسترسی مپ باکس(برای نقشه خیابان باز)

en: Margin
fa_IR: فاصله (Margin)

en: Margin Top
fa_IR: فاصله (Margin) بالا

en: Maria Mak
fa_IR: ماریا مک

en: Marign
fa_IR: فاصله (Marign)

en: Marker
fa_IR: نشانگر

en: Marker #1
fa_IR: نشانگر #1

en: Marker #2
fa_IR: نشانگر #2

en: Marker #3
fa_IR: نشانگر #3

en: Marker Content
fa_IR: محتوای نشانگر

en: Marker Items
fa_IR: موارد نشانگر

en: Marker Style
fa_IR: استایل نشانگر

en: Marker Text
fa_IR: متن نشانگر

en: Marker Title
fa_IR: عنوان نشانگر

en: Markers
fa_IR: نشانگرها

en: Marquee
fa_IR: مارک

en: Marquee Images
fa_IR: تصاویر مارک

en: Marquee Options
fa_IR: گزینه‌های مارک

en: Marquee Type
fa_IR: نوع مارک

en: Marshall Islands (Oceania)
fa_IR: جزایر مارشال (اقیانوسیه)

en: Martinique (Caribbean)
fa_IR: مارتینیک (کارائیب)

en: Maruqee Items
fa_IR: آیتم‌های مارک

[ctx: Mask Image]
en: Custom Shape
fa_IR: شکل سفارشی

[ctx: Mask Image]
en: Custom Size
fa_IR: اندازه سفارشی

[ctx: Mask Image]
en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Masking Shape
fa_IR: شکل ماسک

en: Masonry
fa_IR: پازلی

en: Masonry will not work if you not set filter.
fa_IR: اگر فیلتر را تنظیم نکنید پازلی کار نمی‌کند.

en: Match Height
fa_IR: ارتفاع تطابق

en: Match Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) انطباق

en: Match Spacing
fa_IR: فاصله تطابق

en: Mauritania (Western Africa)
fa_IR: موریتانی (غرب آفریقا)

en: Mauritius (Eastern Africa)
fa_IR: موریس (شرق آفریقا)

en: Max Friends
fa_IR: حداکثر دوستان

en: Max Groups
fa_IR: حداکثر گروهها

en: Max Height
fa_IR: حداکثر ارتفاع

en: Max Height (vh)
fa_IR: حداکثر ارتفاع (vh)

en: Max Members
fa_IR: حداکثر اعضا

en: Max Menu Level
fa_IR: حداکثر سطح منو

en: Max Post Limit:
fa_IR: حداکثر محدودیت پست:

en: Max Reviews
fa_IR: حداکثر نظرات

en: Max Value
fa_IR: حداکثر مقدار

en: Max Width
fa_IR: حداکثر عرض

en: Max execution time:
fa_IR: حداکثر زمان اجرا:

en: Maximum Width
fa_IR: حداکثر عرض

en: Maybe you need this when you use youtube or video embed link.
fa_IR: شاید هنگام استفاده از یوتیوب یا لینک تعبیه شده (embed) ویدیو به این نیاز داشته باشید.

en: Mayotte (Eastern Africa)
fa_IR: مایوت (شرق آفریقا)

en: Media
fa_IR: رسانه

en: Media File
fa_IR: فایل رسانه

en: Media Type
fa_IR: نوع رسانه

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Medium (15%)
fa_IR: متوسط (15%)

en: Mega Menu
fa_IR: مگامنو

en: Mega Menu Item
fa_IR: آیتم مگا منو

en: Mega Menu Items
fa_IR: آیتم های مگا منو

en: Melanesia
fa_IR: ملانزی

en: Melody
fa_IR: ملودی

en: Member
fa_IR: عضو

en: Member Description
fa_IR: توضیحات عضو

en: Member Name
fa_IR: نام عضو

en: Member Role
fa_IR: نقش عضو

en: Members Type
fa_IR: نوع اعضا

en: Memory Limit:
fa_IR: محدوديت حافظه:

en: Menu Alignment
fa_IR: چینش منو

en: Menu Badge
fa_IR: نشان منو

en: Menu Directioin
fa_IR: جهت منو

en: Menu Direction
fa_IR: جهت منو

en: Menu Height
fa_IR: ارتفاع منو

en: Menu Icon
fa_IR: آیکن منو

en: Menu Items
fa_IR: آیتم های منو

en: Menu Max Width
fa_IR: حداکثر عرض منو

en: Menu Order
fa_IR: چیدمان منو

en: Menu Position
fa_IR: موقعیت منو

en: Menu Style
fa_IR: استایل منو

en: Menu Sub Title
fa_IR: زیرعنوان منو

en: Menu Text
fa_IR: متن منو

en: Menu Title
fa_IR: عنوان منو

en: Menu Width
fa_IR: عرض منو

en: Menus
fa_IR: منوها

en: Message
fa_IR: پیام

en: Message Field
fa_IR: فیلد پیام

en: Message Rows
fa_IR: ردیف های پیام

en: Message Type
fa_IR: نوع پیام

en: Message:
fa_IR: پیام:

en: Messenger
fa_IR: پیام رسان

en: Meta
fa_IR: متا

en: Meta Color
fa_IR: رنگ متا

en: Meta Data
fa_IR: داده متا

en: Meta Label
fa_IR: برچسب متا

en: Meta Multiline
fa_IR: متا چند خطی

en: Meta Padding
fa_IR: فاصله داخلی(Padding) متا

en: Meta Position
fa_IR: موقعیت متا

en: Meta Price
fa_IR: متای قیمت

en: Meta Separator Color
fa_IR: رنگ جداکننده متا

en: Meta Space
fa_IR: فاصلۀ متا

en: Meta Typography
fa_IR: تایپوگرافی متا

en: Method
fa_IR: روش

en: Metis
fa_IR: متیس

en: Metric
fa_IR: متریک

en: Mexico (Central America)
fa_IR: مکزیک (آمریکای مرکزی)

en: Micronesia
fa_IR: میکرونزی

en: Micronesia (Oceania)
fa_IR: میکرونزی (اقیانوسیه)

en: Middle
fa_IR: میانه

en: Middle Africa
fa_IR: آفریقای میانه

en: Middle Text
fa_IR: متن میانی

en: Middle Text Color
fa_IR: رنگ متن میانه

en: Middle Text Typography
fa_IR: تایپوگرافی متن میانه

en: Milkshake
fa_IR: میلک شیک

en: Mimas
fa_IR: میماس

en: Min Height
fa_IR: حداقل ارتفاع

en: Min Version
fa_IR: حداقل نسخه

en: Min: 7.4 Recommended
fa_IR: حداقل: 7.4 توصیه میشود

en: Mini Cart
fa_IR: سبد خرید کوچک

en: Minimal
fa_IR: مینیمال

en: Minimum Age
fa_IR: حداقل سن

en: Minimum Height
fa_IR: حداقل ارتفاع

en: Minimum number of comments: 5
fa_IR: حداقل تعداد نظر ها: 5

en: Minute
fa_IR: دقیقه

en: Minute Text
fa_IR: متن دقیقه

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: Minutes Style
fa_IR: استایل دقيقه

en: Misc
fa_IR: متفرقه

en: Missing Any Feature?
fa_IR: ویژگی جدیدی نیاز دارید؟

en: Missing a specific feature
fa_IR: یک ویژگی خاص را از دست داده است

en: Mist
fa_IR: غبار

en: Mneme
fa_IR: منمه

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Mobile (> 767px)
fa_IR: موبایل (> 767px)

en: Mobile to Larger
fa_IR: موبایل به بزرگتر

en: Modal
fa_IR: مودال

en: Modal Button
fa_IR: دکمه مودال

en: Modal Close Button
fa_IR: دکمه بستن مودال

en: Modal Content
fa_IR: محتوای مودال

en: Modal Footer
fa_IR: فوتر مدال

en: Modal Form
fa_IR: فرم مودال

en: Modal Header
fa_IR: هدر مودال

en: Modal Header Style
fa_IR: استایل هدر مودال

en: Modal Selector
fa_IR: انتخابگر مودال

en: Modal Style
fa_IR: استایل مودال

en: Modal Width
fa_IR: عرض مودال

en: Modal content goes here
fa_IR: محتوای مودال اینجا قرار میگیرد

en: Modal footer goes here
fa_IR: فوتر مودال اینجا قرار میگیرد

en: Modal header title
fa_IR: عنوان هدر مودال

en: Modals
fa_IR: مودال ها

en: Mode
fa_IR: حالت

en: Modern
fa_IR: مدرن

en: Modifier
fa_IR: اصلاح کننده

en: Moldova (Eastern Europe)
fa_IR: مولداوی (اروپا شرقی)

en: Monaco (Western Europe)
fa_IR: موناکو (اروپا غربی)

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: Mongolia (Eastern Asia)
fa_IR: مغولستان (آسیای شرقی)

en: Month
fa_IR: ماه

en: Month Color
fa_IR: رنگ ماه

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: Months
fa_IR: ماه‌

en: Montserrat (Caribbean)
fa_IR: مونتسرات (کارائیب)

en: Morocco (Northern Africa)
fa_IR: مراکش (شمال آفریقا)

en: Mouse Click
fa_IR: کلیک ماوس

en: Mouse Enter
fa_IR: ورود ماوس

en: Mouse Leave
fa_IR: ترک ماوس

en: Mouse Option
fa_IR: گزینه ماوس

en: Mousewheel
fa_IR: چرخ ماوس

en: Move
fa_IR: انتقال

en: Move slider on mouse hover?
fa_IR: حرکت اسلایدر در هاور موبایل؟

en: Mozambique (Eastern Africa)
fa_IR: موزامبیک (شرق آفریقا)

en: Multi Columns
fa_IR: چند ستون

en: Multi Shadow
fa_IR: چند سایه

en: MultiSite
fa_IR: سایت‌ شبکه

en: MultiSite:
fa_IR: سایت‌ شبکه:

en: Multinus
fa_IR: مالتینوس

en: Multiple Columns
fa_IR: ستون‌های متعدد

en: Multiple Open
fa_IR: چندگانه باز

en: Multiply
fa_IR: چندگانه

en: Must Strong Password
fa_IR: رمز عبور باید قوی باشد

en: Mute
fa_IR: بی صدا

en: My Account
fa_IR: حساب من

en: My Account Style
fa_IR: استایل حساب من

en: My Blog
fa_IR: وبلاگ من

en: Myanmar (Southeastern Asia)
fa_IR: میانمار (آسیای جنوب شرقی)

en: N A M E
fa_IR: نام

en: N O T C H
fa_IR: بریدگی

en: N a v i g a t i o n
fa_IR: ناوبری

en: N u m b e r
fa_IR: عدد

en: NEXT
fa_IR: بعدی

en: NO POST
fa_IR: بدون پست

en: NORMAL
fa_IR: عادی

en: NOTCH
fa_IR: ناچ

en: Name
fa_IR: نام

en: Name
fa_IR: نام

en: Name & Short Name Inline
fa_IR: نام و نام کوتاه اینلاین

en: Name (required):
fa_IR: نام (الزامی):

en: Name Color
fa_IR: رنگ نام

en: Name Field
fa_IR: فیلد نام

en: Name Field Placeholder
fa_IR: پلیس‌هولدر فیلد نام

en: Name HTML Tag
fa_IR: تگ HTML نام

en: Name*
fa_IR: نام*

en: Name/Email Field Inline
fa_IR: فیلد نام/ایمیل درون خطی

en: Namibia (Southern Africa)
fa_IR: نامیبیا (آفریقای جنوبی)

en: Narvi
fa_IR: ناروی

en: Nauru (Oceania)
fa_IR: نائورو (اقیانوسیه)

en: Nav #1
fa_IR: ناوبری #1

en: Nav #2
fa_IR: ناوبری #2

en: Nav #3
fa_IR: ناوبری #3

en: Nav #4
fa_IR: ناوبری #4

en: Nav #5
fa_IR: ناوبری #5

en: Nav Items
fa_IR: آیتم های ناوبری

en: Nav Offset
fa_IR: آفست ناوبری

en: Nav Position
fa_IR: موقعیت ناوبری

en: Nav Spacing
fa_IR: فاصله ناوبری

en: Nav Title
fa_IR: عنوان ناوبری

en: Nav View
fa_IR: نمایش ناوبری

en: Nav Width
fa_IR: عرض ناوربری

en: Navbar
fa_IR: منوبار

en: Navbar Style
fa_IR: استایل ناوبری

en: Navigation
fa_IR: ناوبری

en: Navigation Arrows
fa_IR: پیکان های پیمایش

en: Navigation Background
fa_IR: پس زمینه ناوبری

en: Navigation Button
fa_IR: دکمه ناوبری

en: Navigation Color
fa_IR: رنگ ناوبری

en: Navigation Hide
fa_IR: ناوبری پنهان

en: Navigation Hover Background
fa_IR: پس زمینه هاور ناوبری

en: Navigation Hover Color
fa_IR: رنگ‌هاور ناوبری

en: Navigation Size
fa_IR: اندازه ناوبری

en: Navigation/Search
fa_IR: ناوبری/جستجو

en: Nepal (Southern Asia)
fa_IR: نپال (آسیای جنوبی)

en: Netherlands (Western Europe)
fa_IR: هلند (اروپا غربی)

en: Never miss an important update.
fa_IR: هرگز به روز رسانی مهم را از دست ندهید.

en: New
fa_IR: جدید

en: New Caledonia (Oceania)
fa_IR: کالدونیای جدید (اقیانوسیه)

en: New Custom Template
fa_IR: قالب جدید سفارشی

en: New Template
fa_IR: قالب جدید

en: New Zealand (Oceania)
fa_IR: نیوزلند (اقیانوسیه)

en: Newest
fa_IR: جدیدترین

en: News Content
fa_IR: محتوای خبر

en: News Ticker
fa_IR: تیکر اخبار

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next Text
fa_IR: متن بعدی

en: Nicaragua (Central America)
fa_IR: نیکاراگوئه (آمریکای مرکزی)

en: Niger (Western Africa)
fa_IR: نیجر (غرب آفریقا)

en: Nigeria (Western Africa)
fa_IR: نیجریه (غرب آفریقا)

en: Nine (Header & Pricing Inline)
fa_IR: نه (هدر و لیست قیمت درون خطی)

en: Ninja Forms
fa_IR: فرم های نینجا

en: Nitrogen dioxide
fa_IR: دی اکسید نیتروژن

en: Nitrogen monoxide
fa_IR: مونوکسید نیتروژن

en: Niue (Oceania)
fa_IR: نیوئه (اقیانوسیه)

en: No
fa_IR: نه

en: No Close Button
fa_IR: بدون دکمه بستن

en: No Comments
fa_IR: بدون دیدگاه

en: No Custom Templates found in Trash.
fa_IR: قالب سفارشی در زباله دان یافت نشد.

en: No Custom Templates found.
fa_IR: قالب سفارشی یافت نشد.

en: No MultiSite
fa_IR: سایت‌ شبکه نیست

en: No Replies
fa_IR: بدون پاسخ

en: No Responsive
fa_IR: بدون واکنشگرا

en: No Search Result Text
fa_IR: متن برای عدم نتایج جستجو

en: No Slider Found!
fa_IR: هیچ اسلایدری پیدا نشد!

en: No Template found in Trash.
fa_IR: هیچ تمپلیتی در زباله دان یافت نشد.

en: No Template found.
fa_IR: هیچ تمپلیتی پیدا نشد.

en: No contact forms found
fa_IR: هیچ فرم تماسی یافت نشد

en: No content found
fa_IR: هیچ محتوایی یافت نشد

en: No events!
fa_IR: هیچ رویدادی وجود ندارد!

en: No sidebars were found
fa_IR: هیچ نوار کناری یافت نشد

en: No-repeat
fa_IR: بدون تکرار

en: No-repeat Round
fa_IR: گرد بدون تکرار

en: Nonce verification failed
fa_IR: تأیید Nonde شکست خورد

en: None
fa_IR: هیچ

en: Normal
fa_IR: عادی

en: Normal
fa_IR: عادی

en: Normal Color
fa_IR: رنگ عادی

en: Normal Icon
fa_IR: آیکن عادی

en: Normal Text
fa_IR: متن عادی

en: Normal Title
fa_IR: عنوان معمولی

en: North Korea (Eastern Asia)
fa_IR: کره شمالی (آسیای شرقی)

en: Northern Africa
fa_IR: شمال آفریقا

en: Northern America
fa_IR: آمریکای شمالی

en: Northern Europe
fa_IR: اروپای شمالی

en: Northern Ireland (Northern Europe)
fa_IR: ایرلند شمالی (اروپا شمالی)

en: Northern Mariana Islands (Oceania)
fa_IR: جزایر ماریانای شمالی (اقیانوسیه)

en: Not enough data
fa_IR: اطلاعات کافی نیست

en: Not found
fa_IR: یافت نشد

en: Not working
fa_IR: کار نمی‌کند

en: Notation
fa_IR: نشانه گذاری

en: Notation Effects
fa_IR: افکت های نشانه‌گذاری

en: Notation Items
fa_IR: آیتم‌های نشانه‌گذاری

en: Note
fa_IR: یادداشت

en: Note:
fa_IR: یادداشت:

en: Note: Because of security reasons, you can ONLY use your current domain here.
fa_IR: توجه: به دلایل امنیتی ، فقط می‌توانید از دامنه فعلی خود در اینجا استفاده کنید.

en: Note: By default, the color & typography options will inherit from parent styling. If you wish you can override that styling from here.
fa_IR: توجه: به طور پیش فرض ، گزینه های رنگ و تایپوگرافی از استایل والد به ارث می رسند. در صورت تمایل می‌توانید از اینجا استایل آن را نادیده بگیرید.

en: Note: If the condition not match with user age, then it will redirect them to this link.
fa_IR: توجه: اگر شرایط با سن کاربر مطابقت نداشته باشد، آنها را به این لینک هدایت می‌کند.

en: Note: If you need mobile responsive view with more content, please set the width according to your design.
fa_IR: توجه: اگر به نمای واکنشگرای موبایل با محتوای بیشتر نیاز دارید، لطفاً عرض را مطابق طرح خود تنظیم کنید.

en: Note: If you will activate this option, the video will play from the beginning and also visible your poster again.
fa_IR: توجه: اگر این گزینه را فعال کنید، ویدیو از ابتدا پخش می‌شود و همچنین پوستر شما دوباره قابل مشاهده است.

en: Note: If you will activate this option, the video will play from the beginning.
fa_IR: توجه: اگر این گزینه را فعال کنید، ویدیو از ابتدا پخش می‌شود.

en: Note: Please insert multiple widgets on the same section then place your widgets id here. You must use Link widget on every Items. Results will visible on the front page.
fa_IR: توجه: لطفاً چندین ویجت را در همان بخش وارد کنید سپس شناسه ویجت های خود را در اینجا قرار دهید. شما باید از ویجت لینک در هر آیتم استفاده کنید. نتایج در صفحه اول قابل مشاهده خواهد بود.

en: Note: Please insert two widgets on the same section then place your widgets ID here. Don't need to add # before ID. You must use Link widget option on both switcher. This result will visible on the Frontend.
fa_IR: توجه: لطفاً دو ویجت را در همان بخش وارد کنید سپس شناسه ابزارک خود را در اینجا قرار دهید. نیازی به اضافه کردن # قبل از شناسه نیست. شما باید از گزینه لینک ویجت در هر دو سوئیچر استفاده کنید. این نتیجه در فرانت قابل مشاهده خواهد بود.

en: Note: Social share count only works with those platform: vkontakte, facebook, odnoklassniki, moimir, linkedin, tumblr, pinterest, buffer.
fa_IR: توجه: تعداد اشتراکات اجتماعی فقط با آن سیستم عامل کار می‌کند:vkontakte, facebook, odnoklassniki, moimir, linkedin, tumblr, pinterest, buffer.

en: Note: This feature will not work on Editor Mode. Please check on the Preview Page.
fa_IR: توجه: این ویژگی در حالت ویرایشگر کار نخواهد کرد. لطفاً صفحه پیش نمایش را بررسی کنید.

en: Note: This is Iframe based Form So do not possible to custom style. We are sorry for that because it is a third party plugin
fa_IR: توجه: این فرم مبتنی بر Iframe است ، بنابراین به استایل دلخواه امکان پذیر نیست. از این بابت متاسفیم زیرا این افزونه شخص ثالث است

en: Note: This option will work if the background image is empty.
fa_IR: توجه: اگر تصویر پس زمینه خالی باشد این گزینه کار می‌کند.

en: Note: This widget won't function at the editor mode at all. It will work just fine on frontend perspective.
fa_IR: توجه: این ویجت به هیچ وجه در حالت ویرایشگر کار نمی‌کند. در بخش فرانت به خوبی کار خواهد کرد.

en: Note: This widget's functionality may not be available in editor mode (dummy text, 2 min read), but rest assured, it works seamlessly when you switch to the perview mode/frontend perspective.
fa_IR: توجه: عملکرد این ویجت ممکن است در حالت ویرایشگر (متن ساختگی، 2 دقیقه خواندن) در دسترس نباشد، اما مطمئن باشید، وقتی به حالت پیشنمایش / پرسپکتیو فرانت می روید، یکپارچه کار می‌کند.

en: Note: We recommend you choose only one from "Video Height" or "Aspect Ratio". Please don't use both.
fa_IR: توجه: توصیه می کنیم فقط یکی از "ارتفاع ویدئو" یا "نسبت ابعاد" را انتخاب کنید. لطفاً از هر دو استفاده نکنید.

en: Note: You can show only 5 most popular review right now.
fa_IR: توجه: هم اکنون می‌توانید فقط 5 بررسی محبوب را نشان دهید.

en: Note: You have to fill-up above all respective field, then click below button for send your message
fa_IR: توجه: شما باید بالاتر از همه قسمت‌های مربوطه را پر کنید ، سپس برای ارسال پیام خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید

en: Note: You must use Link Section on every Items. Results will visible on the front page.
fa_IR: توجه: در هر آیتم باید از بخش لینک استفاده کنید. نتایج در صفحه اول قابل مشاهده خواهد بود.

en: Note: You should take maximum 5 Columns (Repeater) for Responsive view.
fa_IR: توجه: برای نمای رسپانسیو باید حداکثر 5 ستون (تکرار کننده) بگیرید.

en: Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.
fa_IR: توجه: رمز ورود شما به صورت خودکار تولید می‌شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.

en: Note: add Class ID of elements to exempt them from dark mode effect, i.e. images, special background, etc.
fa_IR: توجه: شناسه کلاس المان را اضافه کنید تا آنها را از افکت حالت تاریک، مانند تصاویر، پس‌زمینه خاص و غیره معاف کنید.

en: Note: example - 18. That means the user can view this webpage only if he is at least 18 years old.
fa_IR: توجه: مثال - 18. این بدان معناست که کاربر فقط در صورتی می‌تواند این صفحه وب را مشاهده کند که حداقل 18 سال سن داشته باشد.

en: Note: saves the last user action on the browser, i.e. loads the last browser condition whether dark mode was on/off. Cookie is exempted on Elementor Editor.
fa_IR: توجه: آخرین اقدام کاربر را در مرورگر ذخیره می‌کند، یعنی آخرین وضعیت مرورگر را بارگیری می‌کند که آیا حالت تاریک روشن/خاموش بوده است. کوکی در ویرایشگر المنتور مستثنی است.

en: Note:- If are you using Free Plan of Open Weather, please use this cache option to reduce your request of API Calls.
fa_IR: توجه: - اگر از پلن رایگان Open Weather استفاده می‌کنید، لطفاً از این گزینه کش برای کاهش درخواست خود برای تماس های API استفاده کنید.

en: Note:- If are you using Free Plan of Weather Stack, please use this cache option to reduce your request of API Calls.
fa_IR: توجه: - اگر از پلن رایگان آب و هوا استفاده می‌کنید ، لطفاً از این گزینه کش برای کاهش درخواست تماس API استفاده کنید.

en: Note:- Please use this cache option to reduce your request of API Calls.
fa_IR: توجه: - لطفاً از این گزینه کش برای کاهش درخواست خود برای تماس های API استفاده کنید.

en: Note:- The changes will reflect on Preview Page.
fa_IR: توجه: - تغییرات در صفحه پیش نمایش منعکس خواهد شد.

en: Nothing
fa_IR: هیچ چیز

en: Notice
fa_IR: اطلاعیه

en: Notification
fa_IR: اطلاعیه

en: Notification message here
fa_IR: پیام اطلاعیه در اینجا

en: Notify me of follow-up replies via email
fa_IR: من را از ارسال پاسخ بوسیله ایمیل آگاه کن

en: Notify the author of follow-up replies via email
fa_IR: نویسنده را از ارسال پاسخ بوسیله ایمیل آگاه کن

en: Now
fa_IR: الان

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: در حال ویرایش &ldquo;%s&rdquo;

en: Now copy the reviewer ID and paste here to exclude. If multiple then use comma(,)
fa_IR: اکنون شناسه نظر را کپی کرده و در اینجا قرار دهید تا مستثنی شود. اگر چندتایی است از کاما(،) استفاده کنید

en: Number
fa_IR: شماره

en: Number & Label Gap
fa_IR: شکاف برچسب و شماره

en: Number Color
fa_IR: رنگ عدد

en: Number Count
fa_IR: تعداد اعداد

en: Number of Donations
fa_IR: تعداد کمک های مالی

en: Number of items in cart
fa_IR: تعداد محصولات در سبد خرید

en: O F F S E T
fa_IR: آفست

en: OFFSET
fa_IR: آفست

en: OGV Format Video
fa_IR: فرمت ویدئو OGV

en: Object Fit
fa_IR: آبجکت فیت

en: Observer
fa_IR: ناظر

en: Oceania
fa_IR: اقیانوسیه

en: Odd Color
fa_IR: رنگ فرد

en: Odd Columns
fa_IR: ستون‌های فرد

en: Odd Item Height
fa_IR: ارتفاع مورد فرد

en: Odd Row Background
fa_IR: پس‌زمینه ردیف فرد

en: Odd/Even Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه(Border) زوج/فرد

en: Odd/Even Padding
fa_IR: پدینگ فرد/ زوج

en: Off
fa_IR: غیرفعال

en: Offcanvas
fa_IR: بوم منو

en: Offcanvas Close Button
fa_IR: دکمه بستن بوم (Offcanvas)

en: Offcanvas Menu
fa_IR: منوی Offcanvas

en: Offcanvas Position
fa_IR: موقعیت بوم منو

en: Offcanvas Selector
fa_IR: انتخابگر بوم منو

en: Office Closed. Right now we are not available.
fa_IR: دفتر تعطیل است. در حال حاضر ما در دسترس نیستیم.

en: Office Open. Right now we are available for service.
fa_IR: دفتر باز است. در حال حاضر ما برای خدمات در دسترس هستیم.

en: Offset
fa_IR: افست

en: Offset (%)
fa_IR: آفست (%)

en: Offset (X)
fa_IR: آفست (X)

en: Offset (Y)
fa_IR: آفست (Y)

en: Offset Right
fa_IR: آفست راست

en: Offset left
fa_IR: آفست چپ

en: Oh, bother! No forums were found here.
fa_IR: متاسفیم! هیچ انجمنی در اینجا یافت نشد.

en: Oh, bother! No topics were found here.
fa_IR: متاسفیم! هیچ تاپیکی در اینجا یافت نشد.

en: Okaidia
fa_IR: اوکایدیا

en: Old Price
fa_IR: قیمت قدیم

en: Old Price Space
fa_IR: فضای قیمت قدیمی

en: Olivier
fa_IR: اولیویه

en: Oman (Western Asia)
fa_IR: عمان (غرب آسیا)

en: On
fa_IR: فعال

en: On Active
fa_IR: در فعال

en: On Change
fa_IR: در تغییر

en: On Click
fa_IR: در کلیک

en: On Hover
fa_IR: در هاور

en: On Hover Animation
fa_IR: در انیمیشن هاور

en: On Hover?
fa_IR: در هاور؟

en: On Load
fa_IR: در بارگذاری

en: On Mobile
fa_IR: در موبایل

en: On Sale
fa_IR: در حراج

en: On Scroll
fa_IR: با اسکرول

en: On Submit
fa_IR: در ارسال

en: On Tablet
fa_IR: در تبلت

en: On View
fa_IR: در مشاهده

en: On or After
fa_IR: در یا بعد

en: On or Before
fa_IR: در یا قبل از

en: On trigger
fa_IR: در فعال ساز

en: OnClick
fa_IR: درکلیک

en: OnClick Event
fa_IR: رویداد تک کلیک

en: OnHover
fa_IR: در هاور

en: One
fa_IR: یک

en: One Comment
fa_IR: یک دیدگاه

en: Ongoing
fa_IR: در دست اقدام

en: Only Child
fa_IR: فقط فرزند

en: Only Comments Donors
fa_IR: فقط نظرات اهدا کنندگان

en: Only Featured Image Post
fa_IR: فقط پست تصویر شاخص

en: Only Parents
fa_IR: فقط والدها

en: Only Top Level
fa_IR: فقط سطح بالا

en: Oops! Wrong username or password!
fa_IR: اوه! نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است!

en: Oops, Possibilities to get errors
fa_IR: متاسفیم! امکان دریافت خطا

en: Oops, you entered the wrong password!
fa_IR: اوه ، رمز عبور خود را اشتباه وارد کرده‌اید!

en: Opacity
fa_IR: شفافیت

en: Opacity (%)
fa_IR: شفافیت (%)

en: Open & Close Icon
fa_IR: آیکن بازکردن/بستن

en: Open Dropbar
fa_IR: بزکردن دراپ بار

en: Open Gallery
fa_IR: بازکردن گالری

en: Open In a New Window
fa_IR: باز کردن در پنجره جدید

en: Open Modal
fa_IR: بازکردن مودال

en: Open Status
fa_IR: وضعیت باز

en: Open Street Map
fa_IR: نقشه خیابان باز

en: Open Thumb in Lightbox
fa_IR: باز شدن بندانگشتی در لایت باکس

en: Open Weather Map Key
fa_IR: کلید نقشه Open Weather

en: Open in new window
fa_IR: بازکردن در پنجره جدید

en: Open in same window
fa_IR: باز شدن در همان پنجره

en: Opened Title
fa_IR: عنوان باز شده

en: Operating System
fa_IR: سیستم عامل

en: Opps!! You didn't add any CSV file
fa_IR: وای !! شما هیچ فایل CSV اضافه نکردید

en: Opps!! You didn't enter any table data!
fa_IR: وای !! شما هیچ داده جداولی وارد نکردید!

en: Opps, Nothing found to display
fa_IR: متاسفیم، چیزی برای نمایش یافت نشد

en: Ops you don't select or enter any content! Add your offcanvas content from editor.
fa_IR: شما هیچ محتوایی را وارد یا انتخاب نکردید!محتوای offcanvas خود را از ویرایشگر اضافه کنید.

en: Ops! %1s Missing. Please add them from: Element Pack Settings > API Settings > Social Login Access.
fa_IR: متاسفیم! %1s موجود نیست. لطفاً آنها را از زیر اضافه کنید: تنظیمات پک المنت> تنظیمات API> دسترسی به ورود اجتماعی.

en: Ops! Element Pack not working because you need to activate the Elementor plugin first.
fa_IR: متاسفیم! پک المنتور کار نمی‌کند چون شما باید افزونه المنتور را فعال سازی کنید.

en: Ops! Element Pack not working because you need to install the Elementor plugin
fa_IR: متاسفیم! پک المنتور کار نمی‌کند چون شما باید افزونه المنتور را نصب کنید

en: Ops! I think you forget to set API key in Element Pack API settings.
fa_IR: وای! فکر می کنم تنظیم کلید API را در تنظیمات API پک المنت فراموش کنید.

en: Ops! I think you forget to set API key in Element Pack API settings. Please set your API key on Open Weather Map access box
fa_IR: متاسفیم! به نظر میرسد فراموش کردید که کلید API را در تنظیمات API المنت پک تنظیم کنید. لطفاً کلید API خود را روی جعبه دسترسی Open Weather Map تنظیم کنید

en: Ops! I think you forget to set API key, please set your API key.
fa_IR: متاسفیم! ظاهرا فراموش کرده‌اید کلید API را تنظیم کنید، لطفاً کلید API خود را تنظیم کنید.

en: Ops! There is no product
fa_IR: وای! هیچ محصولی وجود ندارد

en: Ops! There no product to display.
fa_IR: وای! محصولی برای نمایش وجود ندارد.

en: Ops! Your Searched widget not found! Do you have any idea? If yes,
fa_IR: متاسفیم! ویجت جستجو شده شما پیدا نشد! آیا شما ایده ای دارید؟ اگر بله،

en: Ops, You Forget to set password!
fa_IR: اوه ، شما فراموش کرده‌اید که رمز عبور را تنظیم کنید!

en: Optional
fa_IR: اختیاری

en: Optional reason for editing:
fa_IR: دلیل اختیاری ویرایش:

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Or if you’re facing technical issues with our plugin, then please create a support ticket
fa_IR: یا اگر با مشکلات فنی افزونه ما روبرو هستید، لطفاً یک تیکت پشتیبانی ایجاد کنید

en: Order
fa_IR: ترتیب

en: Order By
fa_IR: ترتیب بر اساس

en: Order Table
fa_IR: جدول سفارش

en: Order Tracking Form
fa_IR: فرم پیگیری سفارش

en: Order by
fa_IR: ترتیب بر اساس

en: Order(s) Placed
fa_IR: سفارش(های) ثبت شده

en: Ordering
fa_IR: مرتب سازی

en: Orientation
fa_IR: جهت

en: Orientation Lock
fa_IR: قفل جهت گیری

en: Origin
fa_IR: اصل

en: Origin work when you set rotate value
fa_IR: هنگام تنظیم مقدار چرخش ، مبدا کار کنید

en: Original Price
fa_IR: قیمت اصلی

en: Other
fa_IR: سایر

en: Other Settings
fa_IR: سایر تنظیمات

en: Others
fa_IR: سایر

en: Others Item Opacity
fa_IR: شفافیت سایر موارد

en: Others Text Color
fa_IR: سایر رنگ متن

en: Others Type Input Text Color
fa_IR: رنگ متن ورودی نوع دیگر

en: Out of Stock!
fa_IR: ناموجود!

en: Outer
fa_IR: خارجی

en: Outer Color
fa_IR: رنگ بیرونی

en: Outer Field
fa_IR: فیلد بیرونی

en: Outline
fa_IR: بیرونی

en: Outside
fa_IR: خارج

en: Overflow Hidden
fa_IR: سرریز (Overflow) پنهان

en: Overflow Scroll
fa_IR: اسکرول سرریز

en: Overide the text that is diplayed
fa_IR: رونویسی متن نمایش داده شده

en: Overlay
fa_IR: پوشش

en: Overlay Animation
fa_IR: انیمیشن پوشش

en: Overlay Background
fa_IR: پس زمینه پوشش

en: Overlay Color
fa_IR: رنگ پوششی

en: Overlay Content Alignment
fa_IR: چینش محتوای پوشش

en: Overlay Content Vertical Position
fa_IR: موقعیت عمودی محتوای پوشش

en: Overlay Gap
fa_IR: شکاف پوشش

en: Overlay Hover Color
fa_IR: رنگ‌هاور پوشش

en: Overlay Icon Size
fa_IR: اندازه آیکن پوشش

en: Overlay Line Color
fa_IR: رنگ خط پوشش

en: Overlay Opacity
fa_IR: شفافیت پوشش

en: Override Label
fa_IR: رونویسی برچسب

en: Ozone
fa_IR: ازن

en: P R O F I L E    I N F O
fa_IR: اطلاعات پروفایل

en: P R O G R E S B A R
fa_IR: نوار پیشرفت

en: PHARMACODE
fa_IR: فارماکد

en: PHP Version:
fa_IR: نسخه PHP:

en: PREV
fa_IR: قبلی

en: PROGRESBAR
fa_IR: نوار پیشرفت

en: Paddiing
fa_IR: فاصله داخلی (Paddiing)

en: Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding)

en: Padding Right
fa_IR: فاصله داخلی (padding) راست

en: Paddle
fa_IR: پادل

en: Page
fa_IR: صفحه

en: Page Access Token
fa_IR: توکن دسترسی صفحه

en: Page ID
fa_IR: شناسه صفحه

en: Page Ids
fa_IR: شناسه‌های صفحه

en: Page Info
fa_IR: اطلاعات صفحه

en: Page Loaded
fa_IR: بارگذاری صفحه

en: Page Onload
fa_IR: در بارگذاری صفحه

en: Page Title
fa_IR: عنوان صفحه

en: Pagination
fa_IR: صفحه بندی

en: Pagination Active Color
fa_IR: رنگ فعال صفحه بندی

en: Pagination Color
fa_IR: رنگ صفحه بندی

en: Pagination Hide
fa_IR: صفحه بندی پنهان

en: Pagination Text Color
fa_IR: رنگ متن صفحه بندی

en: Pagination Thumb
fa_IR: بدانگشتی صفحه بندی

en: Pagination/Search Gap
fa_IR: شکاف صفحه بندی/جستجو

en: Pakistan (Southern Asia)
fa_IR: پاکستان (آسیای جنوبی)

en: Palau (Oceania)
fa_IR: پالائو (اقیانوسیه)

en: Palestine (Western Asia)
fa_IR: فلسطین (آسیای غربی)

en: Pallene
fa_IR: پالین

en: Pan
fa_IR: پان

en: Panama (Central America)
fa_IR: پاناما (آمریکای مرکزی)

en: Pandora
fa_IR: پاندورا

en: Panel Slider
fa_IR: اسلایدر پنل

en: Papua New Guinea (Oceania)
fa_IR: پاپوآ گینه نو (اقیانوسیه)

en: Paraguay (Southern America)
fa_IR: پاراگوئه (آمریکای جنوبی)

en: Parallax 1
fa_IR: پارالاکس 1

en: Parallax Button
fa_IR: دکمه پارالاکس

en: Parallax Effects
fa_IR: افکت های پارالاکس

en: Parallax Items
fa_IR: موارد پارالکس

en: Parallax Mode
fa_IR: حالت پارالکس

en: Parallax Post Title
fa_IR: عنوان پست پارالاکس

en: Parallax Pre Title
fa_IR: پیش عنوان پارالکس

en: Parallax Start From
fa_IR: شروع پارالاکس از

en: Parallax Text
fa_IR: متن پارالاکس

en: Parallax Title
fa_IR: عنوان پارالکس

en: Parallax X
fa_IR: پارالاکس X

en: Parallax Y
fa_IR: پارالاکس Y

en: Parallax/Scrolling Effects
fa_IR: افکت های پارالاکس/اسکرول

en: Parent
fa_IR: والد

en: Parent Custom Templates:
fa_IR: قالب‌های سفارشی والد:

en: Parent Forum:
fa_IR: انجمن والد:

en: Parent Indicator
fa_IR: شاخص والد

en: Parent Indicator Color
fa_IR: رنگ شاخص والد

en: Parent Template:
fa_IR: پدر و مادر الگو:

en: Partait
fa_IR: پارتیت

en: Particle Count
fa_IR: تعداد ذرات

en: Particles
fa_IR: ذرات

en: Particles Effects
fa_IR: افکت های ذرات

en: Particles JSON
fa_IR: ذرات JSON

en: Passion
fa_IR: شور

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Password Based
fa_IR: مبتنی بر رمزعبور

en: Password Input
fa_IR: ورودی رمز عبور

en: Password Label
fa_IR: برچسب رمز عبور

en: Password Placeholder
fa_IR: نگهدارنده مکان رمز عبور

en: Password Progress Bar
fa_IR: نوار پیشرفت رمزعبور

en: Passwords must be same
fa_IR: رمزهای عبور باید یکسان باشد

en: Past Day
fa_IR: روز گذشته

en: Past Month
fa_IR: ماه گذشته

en: Past Quarter
fa_IR: سه ماه گذشته

en: Past Week
fa_IR: هفته گذشته

en: Past Year
fa_IR: سال گذشته

en: Pasta
fa_IR: پاستا

en: Paste JSON Code
fa_IR: کد JSON را الطاق کنید

en: Paste URL Text or Type
fa_IR: جایگذاری یا تایپ URL متن

en: Paste your particles JSON code here - Generate it from <a href="http://vincentgarreau.com/particles.js/#default" target="_blank">Here</a>.
fa_IR: کد JSON ذرات خود را در اینجا جای گذاری کنید - از <a href="http://vincentgarreau.com/particles.js/#default" target="_blank"> اینجا </a> تولید کنید.

en: Paste your section ID here. Don't need to add # before ID
fa_IR: شناسه بخش خود را اینجا بچسبانید. نیازی به افزودن # قبل از شناسه نیست

en: Pause
fa_IR: مکث

en: Pause on Hover
fa_IR: مکث در هاور

en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: Payment ID
fa_IR: شناسه پرداخت

en: Payment Method
fa_IR: روش پرداخت

en: Payment Status Notice
fa_IR: اطلاعیه وضعیت پرداخت

en: Peak
fa_IR: اوج

en: Percent
fa_IR: درصد

en: Percentage
fa_IR: درصدی

en: Percentage (Hourly Change Price)
fa_IR: درصد (قیمت تغییر ساعتی)

en: Percentage Color
fa_IR: رنگ درصد

en: Percentage Typography
fa_IR: تایپوگرافی درصد

en: Percentage With Progress
fa_IR: درصد با پیشرفت

en: Period
fa_IR: دوره

en: Period Color
fa_IR: رنگ دوره

en: Perspective
fa_IR: چشم انداز

en: Peru (Southern America)
fa_IR: پرو (آمریکای جنوبی)

en: Phaedra
fa_IR: فدرا

en: Philippines (Southeastern Asia)
fa_IR: فیلیپین (آسیای جنوب شرقی)

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Photo
fa_IR: عکس

en: Pie
fa_IR: دایره

en: Pie Bar Color
fa_IR: رنگ نوار دایره

en: Pie Fill Color
fa_IR: رنگ دایره پر

en: Pinterest
fa_IR: پینترست

en: Pitcairn Islands (Oceania)
fa_IR: جزایر پیتکرن (اقیانوسیه)

en: Pixel Gallery provides more than 30+ essential elements for everyday applications to simplify the whole web building process. It's Free! Download it.
fa_IR: افزونه Pixel Gallery بیش از 30 المان ضروری را برای برنامه‌های روزمره فراهم می‌کند تا کل فرآیند ساخت وب را ساده کند. این افزونه رایگان است! دانلود کنید.

en: Pizza
fa_IR: پیتزا

en: Place
fa_IR: مکان

en: Place Emoji.
fa_IR: درج ایموجی.

en: Place ID
fa_IR: شناسه مکان

en: Place Info
fa_IR: اطلاعات مکان

en: Place Info Align
fa_IR: چینش اطلاعات مکان

en: Place Info Position
fa_IR: موقعیت اطلاعات مکان

en: Place SVG paths.
fa_IR: درج مسیر SVG.

en: Place your selector. example:- #test-id, .test-class
fa_IR: انتخابگر خود را قرار. دهید مثال: - #test-id, .test-class

en: Placeholder
fa_IR: نگه دارنده مکان

en: Placeholder
fa_IR: نگه دارنده مکان

en: Placeholder Color
fa_IR: رنگ نگهدارنده مکان

en: Placeholder Text
fa_IR: متن نگهدارنده مکان

en: Placeholder Text Color
fa_IR: رنگ متن نگهدارنده مکان

en: Placement
fa_IR: قرار دادن

en: Play
fa_IR: پخش

en: Play Action
fa_IR: اقدام پخش

en: Play Button on Hover
fa_IR: دکمه پخش روی هاور

en: Play Speed
fa_IR: سرعت پخش

en: Play on Click
fa_IR: پخش در کلیک

en: Play on Hover
fa_IR: پخش در هاور

en: Play on Hover Column
fa_IR: پخش در هاور ستون

en: Play on Hover Section
fa_IR: پخش در هاور بخش

en: Play when Navigate
fa_IR: پخش هنگام پیمایش

en: Play/Pause Button
fa_IR: دکمه پخش/ مکث

en: Player Height
fa_IR: ارتفاع پخش کننده

en: Player Width
fa_IR: عرض پخش کننده

en: Playlist
fa_IR: لیست پخش

en: Please Enable Mega Menu Modules from Element Pack pro > other setting > Mega Menu
fa_IR: لطفاً ماژول‌های مگامنو را از المنت پک پرو > تنظیمات دیگر > مگامنو فعال کنید

en: Please active/deactivate this filed from your Newsletter Dashboard > List Building > Subscription Form Fields, Buttons, Labels. Otherwise this field will not visible.
fa_IR: لطفاً این فایل را از داشبورد خبرنامه> ساخت بیست> فیلدهای فرم اشتراک ، دکمه‌ها ، برچسب ها فعال یا غیرفعال کنید. در غیر این صورت این قسمت قابل مشاهده نخواهد بود.

en: Please add your Google Map API key in Element Pack settings. %1$sClick here%2$s to add your Google Map API key.
fa_IR: لطفاً کلید API نقشه گوگل خود را در تنظیمات المنت پک اضافه کنید. %1$sاینجا کلیک کنید%2$s تا کلید API نقشه گوگل خود را اضافه کنید.

en: Please add your twitter API key in Element Pack settings. %1$sClick here%2$s to add your twitter API key.
fa_IR: لطفاً کلید API توئیتر خود را در تنظیمات المنت پک اضافه کنید. %1$sاینجا کلیک کنید%2$s تا کلید API توییتر خود را اضافه کنید.

en: Please choose a set of images or set url.
fa_IR: لطفاً مجموعه ای از تصاویر یا آدرس url را تنظیم کنید.

en: Please choose your Weather provider, both provider has the free and paid package.
fa_IR: لطفاً ارائه دهنده آب و هوا را انتخاب کنید ، هر دو ارائه دهنده بسته رایگان و پولی دارند.

en: Please enter a valid e-mail.
fa_IR: لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please enter correct URL of your document.
fa_IR: لطفاً URL صحیح داکیومنت خود را وارد کنید.

en: Please enter password.
fa_IR: لطفا رمز عبور را وارد کنید.

en: Please fill in all the required fields.
fa_IR: لطفا تمامی فیلد های الزامی را پر کنید.

en: Please fill up below fields for enbled your social login feature in user login widget.
fa_IR: لطفاً فیلدهای زیر را برای فعال کردن ویژگی ورود اجتماعی خود در ابزارک ورود پر کنید.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page this form is displayed. This field allows <code>A-z 0-9</code> & underscore chars without spaces.
fa_IR: لطفاً اطمینان حاصل کنید که شناسه منحصر به فرد است و در جای دیگر صفحه ای که این فرم نمایش داده شده است ، استفاده نشده است. این فیلد اجازه می‌دهد تا <code>A-z 0-9</code> و کاراکترهای خط زیر را بدون فاصله مشخص کنید.

en: Please select Charitable Campaigns From Setting!
fa_IR: لطفاً فرم خیریه از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select a Charitable Forms From Setting!
fa_IR: لطفاً فرم های خیریه را از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select a Contact Form From Setting!
fa_IR: لطفاً یک تنظیم فرم تماس را انتخاب کنید!

en: Please select a Everest Forms From Setting!
fa_IR: لطفاً فرمهای Everest را از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select a Fluent Forms From Setting!
fa_IR: لطفاً فرمهای Fluent را از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select a Formidable Forms From Setting!
fa_IR: لطفاً فرمهای Formidable را از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select a Forminator Forms From Setting!
fa_IR: لطفاً فرمهای Forminator را از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select a Give Forms From Setting!
fa_IR: لطفاً فرمهای Give را از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select a Menu From Setting!
fa_IR: لطفاً یک منو از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select a Menu from layout setting!
fa_IR: لطفاً یک منو از تنظیمات طرح بندی انتخاب کنید!

en: Please select a Ninja Forms From Setting!
fa_IR: لطفاً فرم نینجا را از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select a table from setting!
fa_IR: لطفا یک جدول از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select a we Forms From Setting!
fa_IR: لطفاً یک فرم  we را از تنظیمات انتخاب کنید!

en: Please select digit number of your file name. Such as if 001.jpg then you have to select 3
fa_IR: لطفاً شماره رقمی نام فایل خود را انتخاب کنید. مانند 001.jpg باید 3 را انتخاب کنید

en: Please set a valid product
fa_IR: لطفاً یک محصول معتبر تنظیم کنید

en: Please switch to "Preview Mode" to fully experience the Marquee Widget's functionality and make any needed adjustments.
fa_IR: لطفاً به "حالت پیش‌نمایش" بروید تا عملکرد ویجت Marquee را به طور کامل تجربه کنید و تنظیمات لازم را انجام دهید.

en: Please type google place id from Setting!
fa_IR: لطفاً شناسه مکان گوگل را از تنظیمات تایپ کنید!

en: Please use ID or Class to select your element/elements. ( Example - #select-id, .select-class)
fa_IR: لطفاً از شناسه یا کلاس برای انتخاب المان/المان های خود استفاده کنید. ( مثال - #select-id, .select-class)

en: Please use proper size (for example: 640px X 560px) and optimize image for this gallery because tile gallery will show full size image so if you use large image that can slow down your scroll animation and page loading time
fa_IR: لطفاً از اندازه مناسب استفاده کنید (مثال: 640px X 560px) و تصویر را برای این گالری بهینه کنید زیرا گالری کاشی تصویر را در اندازه کامل نشان می‌دهد بنابراین اگر از تصویر بزرگ استفاده می‌کنید می‌تواند انیمیشن اسکرول و زمان بارگذاری صفحه شما را کاهش دهد

en: Please wait, Saving settings...
fa_IR: لطفاً صبر کنید ، در حال ذخیره تنظیمات ...

en: Please wait...
fa_IR: لطفا صبر کنید...

en: Please write down your custom js script or CSS style on appropriate field as per your need. add %1s tag for javascript or %2s tag for CSS here.
fa_IR: لطفا متناسب با نیاز خود جاوااسکریپت سفارشی یا استایل CSS خود را در قسمت مناسب بنویسید. برچسب %1s را برای جاوااسکریپت یا برچسب %2s  را برای CSS در اینجا اضافه کنید.

en: Please write your Language code here. It supports only language code. For the language code,  please look <a href="%s" target="_blank">here</a>
    					 Please delete your transient if not works. You can simply delete transient from Layout ( Cache Reviews ) by on/off.
fa_IR: لطفا کد زبان خود را اینجا بنویسید. این فقط از کد زبان پشتیبانی می‌کند. برای کد زبان خود<a href="%s" target="_blank">اینجا را بررسی نمایید</a>
    					اگر کار نکرد لطفاً حذف کنید. می‌توانید به راحتی و با روشن / خاموش گذرا از طرح بندی (کش بررسی ها) حذف کنید.

en: Plus
fa_IR: پلاس

en: Plus Circle
fa_IR: دایره پلاس

en: Point
fa_IR: نقطه

en: Pointer
fa_IR: اشاره گر

en: Pointer Color
fa_IR: رنگ اشاره گر

en: Pointer Lock
fa_IR: قفل اشاره گر

en: Poland (Eastern Europe)
fa_IR: لهستان (اروپا شرقی)

en: Polar Area
fa_IR: منطقه قطبی

en: Polar Dataset Label
fa_IR: برچسب مجموعه داده قطبی

en: Polynesia
fa_IR: پولینزی

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Population
fa_IR: جمعیت

en: Popup
fa_IR: پاپ آپ

en: Popups
fa_IR: پاپ آپ ها

en: Popups to Escape Sandbox
fa_IR: پاپ آپ ها به رد سندباکس

en: Portfolio Carousel
fa_IR: گردونه نمونه کار ها

en: Portfolio Gallery
fa_IR: گالری نمونه کارها

en: Portfolio List
fa_IR: لیست نمونه کارها

en: Portugal (Western Europe)
fa_IR: پرتغال (اروپا غربی)

en: Position
fa_IR: موقعيت

en: Position (X axis)
fa_IR: موقعیت (محور X)

en: Position (Y axis)
fa_IR: موقعیت (محور Y)

en: Position X
fa_IR: موقعیت X

en: Position X1
fa_IR: موقعیت X1

en: Position X2
fa_IR: موقعیت X2

en: Position Y
fa_IR: موقعیت Y

en: Position Y1
fa_IR: موقعیت Y1

en: Position Y2
fa_IR: موقعیت Y2

en: Post
fa_IR: پست

en: Post Block
fa_IR: بلوک پست

en: Post Block Modern
fa_IR: بلوک پست مدرن

en: Post Card
fa_IR: کارت پست

en: Post Comments
fa_IR: نظرات نوشته

en: Post Content
fa_IR: محتوای پست

en: Post Date
fa_IR: تاریخ پست

en: Post Featured Image
fa_IR: تصویر شاخص پست

en: Post Gallery
fa_IR: گالری پست

en: Post Grid
fa_IR: شبکه پست

en: Post Grid Tab
fa_IR: زبانه شبکه پست

en: Post Heading
fa_IR: عنوان پست

en: Post Image
fa_IR: تصویر پست

en: Post Info
fa_IR: اطلاعات پست

en: Post Limit
fa_IR: محدویت پست

en: Post Link
fa_IR: پیوند نوشته

en: Post List
fa_IR: لیست پست

en: Post Slider
fa_IR: اسلایدر پست

en: Post Title
fa_IR: عنوان پست

en: Post Type
fa_IR: پست تایپ

en: Post not found
fa_IR: پست پیدا نشد

en: Poster
fa_IR: پوستر

en: Poster Height
fa_IR: ارتفاع پوستر

en: Poster Image
fa_IR: تصویر پوستر

en: Posts
fa_IR: پست‌ها

[ctx: Posts Query Control]
en: Source
fa_IR: منبع

en: Pre Heading
fa_IR: پیش عنوان

en: Pre Tilte
fa_IR: پیش عنوان

en: Pre Title
fa_IR: پیش عنوان

en: Prefix
fa_IR: پیشوند

en: Prefix Heading
fa_IR: عنوان پیشوند

en: Preload
fa_IR: پیش بارگذاری

en: Prement Text Color
fa_IR: رنگ متن فشار

en: Presentation
fa_IR: ارائه

en: Preserved Original Color
fa_IR: رنگ اصلی حفظ شده

en: Prev Text
fa_IR: متن قبلی

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price Color
fa_IR: رنگ قیمت

en: Price Hide on mobile ?
fa_IR: پنهان کردن قیمت در موبایل؟

en: Price Label
fa_IR: برچسب قیمت

en: Price Label Color
fa_IR: رنگ برچسب قیمت

en: Price List
fa_IR: لیست قیمت

en: Price Table
fa_IR: جدول قیمت

en: Pricing
fa_IR: قیمت

en: Primary
fa_IR: اصلی

en: Primary Background
fa_IR: پس زمینه اصلی

en: Primary Circle Size
fa_IR: اندازه دایره اصلی

en: Primary Color
fa_IR: رنگ‌ اصلی

en: Primary Color Offset (%)
fa_IR: افست رنگ اصلی (%)

en: Primary Item Height
fa_IR: ارتفاع مورد اصلی

en: Primary Item Hide
fa_IR: پنهان کردن آیتم اصلی

en: Primary Spacing
fa_IR: فاصله اصلی

en: Primary Text Limit
fa_IR: محدودیت اصلی متن

en: Primary Typography
fa_IR: تایپوگرافی اصلی

en: Prime Slider
fa_IR: اسلایدر پرایم

en: Prime Slider, Ultimate Post Kit, Ultimate Store Kit, Pixel Gallery & Live Copy Paste addons for Elementor is the best slider, blogs and eCommerce plugin for WordPress. Also, try our new plugin ZoloBlocks for Gutenberg.
fa_IR: ادان‌های Prime Slider, Ultimate Post Kit, Ultimate Store Kit, Pixel Gallery & Live Copy Paste برای المنتور بهترین اسلایدر، وبلاگ و افزونه تجارت الکترونیک برای وردپرس است. همچنین، افزونه جدید ZoloBlocks برای گوتنبرگ را امتحان کنید.

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Pro
fa_IR: پرو

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product Carousel
fa_IR: کاروسل محصول

en: Product Cart
fa_IR: سبد خریدمحصول

en: Product Grid
fa_IR: گرید محصول

en: Product Items
fa_IR: آیتم های محصول

en: Product List
fa_IR: لیست محصول

en: Product Remove Button
fa_IR: دکمه حذف محصول

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Profile Card
fa_IR: کارت پروفایل

en: Profile Editor
fa_IR: ویرایشگر پروفایل

en: Profile Editor Additional
fa_IR: ویرایشگر پروفایل اضافی

en: Profile Name
fa_IR: نام پروفایل

en: Progress
fa_IR: پیشرفت

en: Progress Background
fa_IR: پس زمینه پیشرفت

en: Progress Bar
fa_IR: نوار پیشرفت

en: Progress Bars
fa_IR: نوار پیشرفت

en: Progress Color
fa_IR: رنگ نوار پیشرفت

en: Progress Name
fa_IR: نام پیشرفت

en: Progress Offset
fa_IR: آفست پیشرفت

en: Progress On Button
fa_IR: پیشرفت در دکمه

en: Progress Pie
fa_IR: دایره  پیشرفت

en: Progress Pie Title
fa_IR: عنوان دایره پیشرفت

en: Progress Position
fa_IR: موقعیت پیشرفت

en: Progress Style
fa_IR: استایل نوار پیشرفت

en: Progress Value
fa_IR: مقدار پیشرفت

en: Progress With Cursor
fa_IR: پیشرفت با مکان نما

en: Progress:
fa_IR: پیشرفت:

en: Progressbar
fa_IR: نوار پیشرفت

en: Protected
fa_IR: محافظت شده

en: Protected Content
fa_IR: محتوای محافظت شده

en: Protection Type
fa_IR: نوع محافظت

en: Published on:
fa_IR: منتشر شده در:

en: Puerto Rico (Caribbean)
fa_IR: پورتوریکو (کارائیب)

en: Pull
fa_IR: کشیدن

en: Pulse Animated Color
fa_IR: رنگ متحرک نبض

en: Pulse Animation
fa_IR: انیمیشن نبض

en: Pulse Color
fa_IR: رنگ پالس

en: Purchase
fa_IR: خرید

en: Purchase History
fa_IR: تاریخچه خرید

en: Purchase Total
fa_IR: مبلغ کل خرید

en: Purchased Date
fa_IR: تاریخ خرید

en: Purchased Items Number
fa_IR: تعداد محصولات خریداری شده

en: Push
fa_IR: فشار

en: Push Down
fa_IR: فشار پایین

en: QR Code
fa_IR: کد QR

en: Qatar (Western Asia)
fa_IR: قطر (غرب آسیا)

en: Qrcode
fa_IR: کد Qr

en: Quad
fa_IR: چهار

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Quantity Color
fa_IR: رنگ تعداد

en: Quantity Field
fa_IR: فیلد تعداد

en: Quart
fa_IR: چهارم

en: Quartile (25%)
fa_IR: ربع (25%)

en: Quatation
fa_IR: نقل قول

en: Query
fa_IR: کوئری

en: Query ID
fa_IR: شناسه کوئری

en: Quick View
fa_IR: مشاهده سریع

en: Quick View Button
fa_IR: دکمه نمایش سریع

en: Quick View Hide On Mobile ?
fa_IR: پنهان کردن نمایش سریع در موبایل؟

en: Quick View Modal
fa_IR: مودال نمایش سریع

en: Quint
fa_IR: پنجم

en: Quizzes
fa_IR: آزمون‌ها

en: Quotation
fa_IR: نقل قول

en: Radar
fa_IR: رادار

en: Radial
fa_IR: شعاعی

en: Radio
fa_IR: رادیو

en: Radio & Checkbox
fa_IR: چکباکس و رادیو

en: Radio Button
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Radio Buttons
fa_IR: دکمه‌های رادیویی

en: Radius
fa_IR: گردی

en: Radius option will not work Border, it just work inner. If you set background color you can see change raidus.
fa_IR: گزینه گردی با حاشیه (Border) کار نمی‌کند، فقط درونی کار می‌کند. اگر رنگ پس‌زمینه را تنظیم کنید، می‌توانید تغییر گردی را ببینید.

en: Rain
fa_IR: باران

en: Rainbow Animation
fa_IR: انیمیشن رنگین کمان

en: Rainbow Animation Speed (s)
fa_IR: سرعت (ث) انیمیشن رنگین کمان

en: Rainbow Color
fa_IR: رنگین کمان

en: Raised Title
fa_IR: عنوان مطرح شده

en: Ramble
fa_IR: رمبل

en: Random
fa_IR: تصادفي

en: Random Dark
fa_IR: تاریک تصادفي

en: Random Direction
fa_IR: جهت تصادفی

en: Random Light
fa_IR: روشن تصادفی

en: Rating
fa_IR: امتیاز

en: Rating Bullet
fa_IR: دایره امتیاز

en: Rating Count
fa_IR: تعداد امتیاز

en: Rating Hide on mobile ?
fa_IR: پنهان کردن امتیاز در موبایل؟

en: Rating Number
fa_IR: رتبه شماره

en: Rating Position
fa_IR: موقعیت رتبه بندی

en: Rating Type
fa_IR: نوع رتبه بندی

[ctx: Read Less String]
en: [read less]
fa_IR: [کمتر]

en: Read More
fa_IR: ادامه مطلب

en: Read More Button
fa_IR: دکمه ادامه مطلب

en: Read More Link
fa_IR: لینک ادامه مطلب

[ctx: Read More String]
en: [read more]
fa_IR: [بیشتر]

en: Read More Text
fa_IR: متن ادامه مطلب

en: Read More Toggle
fa_IR: تاگل ادامه مطلب

en: Reading Progress
fa_IR: پیشرفت خواندن

en: Reading Time
fa_IR: مدت زمان مطالعه

en: Reading Timer
fa_IR: تایمر خواندن

en: Readmore
fa_IR: ادامه مطلب

en: Readmore Button
fa_IR: دکمه ادامه مطلب

en: Readmore Text
fa_IR: متن ادامه مطلب

en: Realistic Image Shadow
fa_IR: سایه تصویر واقع گرایانه

en: Realistic image shadow
fa_IR: سایه تصویر واقع گرایانه

en: Recaptcha Text
fa_IR: متن ریکپچا

en: Receipt
fa_IR: رسید

en: Rectangle
fa_IR: مستطیل

en: Redirect
fa_IR: تغییر مسیر

en: Redirect After Log Out
fa_IR: تغییر مسیر پس از خروج

en: Redirect After Login
fa_IR: تغییر مسیر بعد از ورود

en: Redirect After Register
fa_IR: ریدایرکت بعد از ثبت نام

en: Redirect After Submit
fa_IR: تغییر مسیر پس از ارسال

en: Redirect Link
fa_IR: لینک تغییر مسیر

en: Redirect URL
fa_IR: آدرس تغییر مسیر

en: Redirection Delay (s)
fa_IR: تاخیر تغییر مسیر

en: Redirection Link
fa_IR: لینک تغییر مسیر

en: Referring URL
fa_IR: آدرس URL ارجاع

en: Region Type
fa_IR: نوع منطقه

en: Regions
fa_IR: مناطق (Regions)

en: Regions axis color
fa_IR: رنگ محور مناطق

en: Regions values
fa_IR: مقادیر مناطق

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Register Button
fa_IR: دکمه ثبت نام

en: Register Link
fa_IR: لینک ثبت نام

en: Register New Account
fa_IR: ثبت نام حساب جدید

en: Register Text
fa_IR: متن ثبت نام

en: Register/Reset Text
fa_IR: متن ثبت نام/ریست

en: Registered Users
fa_IR: کاربران ثبت نام شده

en: Registering new users is currently not allowed.
fa_IR: ثبت نام کاربران جدید در حال حاضر مجاز نیست.

en: Registration Link Text
fa_IR: متن لینک ثبت نام

en: Registration option not enabled in your general settings.
fa_IR: گزینه ثبت نام در تنظیمات عمومی شما فعال نیست.

en: Regular
fa_IR: معمولی

en: Regular Price
fa_IR: قیمت معمولی

en: Related
fa_IR: مرتبط

en: Relative
fa_IR: نسبی

en: Reload Cache after
fa_IR: بارگیری مجدد کش پس از

en: Reload Reviews After
fa_IR: بارگیری مجدد نظر پس از

en: Reload Reviews after a
fa_IR: بارگیری مجدد نظر پس از

en: Remember Me
fa_IR: مرا بخاطر بسپار

en: Remember Me Checkbox
fa_IR: چک باکس مرا به خاطر بسپار

en: Remember Text
fa_IR: متن مرا بخاطر بسپار

en: Remote Arrows
fa_IR: پیکان‌های راه دور

en: Remote Audio
fa_IR: صوتی از راه دور

en: Remote Carousel ID
fa_IR: شناسه ریموت کاروسل

en: Remote Fraction
fa_IR: کسر از راه دور

en: Remote Images
fa_IR: تصاویر از راه دور

en: Remote Pagination
fa_IR: صفحه‌بندی راه دور

en: Remote Thumbs
fa_IR: بنداگشتی راه دور

en: Remote URL
fa_IR: آدرس URL راه دور

en: Remote Video
fa_IR: ویدئو از راه دور

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove First Name
fa_IR: حذف نام

en: Remove Last Name
fa_IR: حذف نام خانوادگی

en: Remove Parent Link
fa_IR: حذف لینک والد

en: Remove Vertical Border
fa_IR: حذف حاشیه (Border) عمودی

en: Remove the shortcodes from the post description text and vice versa.
fa_IR: کدهای کوتاه را از متن توضیحات پست حذف کنید و بالعکس.

en: Remove this item
fa_IR: حذف این آیتم

en: Removed
fa_IR: حذف شده

en: Renderer
fa_IR: رندر کننده

en: Renewal Date:
fa_IR: تاریخ تمدید:

en: Repeat
fa_IR: تکرار

en: Repeat Space
fa_IR: فاصله تکرار

en: Repeat-x
fa_IR: تکرار x

en: Repeat-y
fa_IR: تکرار y

en: Repeater Field
fa_IR: فیلد تکرارشونده

en: Replace Curly by Params
fa_IR: جایگزین Curly توسط پارامترها

en: Replace dropdowns with color swatches, image swatches or text/button swatches
fa_IR: سواچ‌های رنگ، تصویر یا متن/دکمه‌ را جایگزین دراپ داون کنید.

en: Replies
fa_IR: پاسخ‌ها

en: Reply
fa_IR: پاسخ

en: Reply #%1$s in %2$s
fa_IR: پاسخ #%1$s در %2$s

en: Reply Color
fa_IR: رنگ پاسخ

en: Reply Hover Color
fa_IR: رنگ‌هاور پاسخ

en: Reply Status:
fa_IR: وضعیت پاسخ:

en: Reply To:
fa_IR: پاسخ به:

en: Reply To: %s
fa_IR: پاسخ به: %s

en: Request Feature
fa_IR: درخواست ویژگی

en: Requested entity was not found or empty.
fa_IR: موجودیت درخواستی یافت نشد یا خالی بود.

en: Required
fa_IR:  ضروری

en: Required Color
fa_IR: رنگ ضروری

en: Required Label Color
fa_IR: رنگ برچسپ ضروری

en: Required Minimum Age
fa_IR: حداقل محدودیت سنی

en: Required Symbol
fa_IR: نماد مورد نیاز

en: Reset After Submit
fa_IR: ریست پس از ارسال

en: Reset Animation on Scroll Up
fa_IR: ریست انیمیشن در اسکرول به بالا

en: Reset Icon
fa_IR: آیکن ریست

en: Reset Password
fa_IR: بازیابی رمز عبور

en: Reset Password Notice
fa_IR: اطلاعیه بازیابی رمز عبور

en: Resizer Icon
fa_IR: آیکن تغییر اندازه

en: Response Message
fa_IR: پیام پاسخ

en: Response error file not found!
fa_IR: فایل خطای پاسخ یافت نشد!

en: Responsive
fa_IR: واکنشگرا

en: Responsive 1
fa_IR: واکنشگرا 1

en: Responsive 2
fa_IR: واکنشگرا 2

en: Responsive Ratio
fa_IR: نسبت رسپانسیو

en: Restrict Duration(s)
fa_IR: محدود کردن مدت زمان (ها)

en: Restrict Time
fa_IR: محدود کردن زمان

en: Result
fa_IR: نتیجه

en: Result Position
fa_IR: موقعیت نتیجه

en: Result Show
fa_IR: نمایش نتیجه

en: Result Text
fa_IR: متن نتیجه

en: Result is:
fa_IR: نتیجه:

en: Retain Animate
fa_IR: حفظ انیمیشن

en: Retains the animation after user iser interaction
fa_IR: انیمیشن را پس از تعامل با کاربر iser حفظ می‌کند

en: Retina to Larger
fa_IR: رتینا به بزرگتر

en: Retweet
fa_IR: ریتوئیت

en: Reunion (Eastern Africa)
fa_IR: یونیون (شرق آفریقا)

en: Reveal
fa_IR: نمایش

en: Reveal Bottom
fa_IR: نمایش پایین

en: Reveal Effects
fa_IR: افکت های نمایش

en: Reveal Left
fa_IR: نمایش چپ

en: Reveal Right
fa_IR: نمایش راست

en: Reveal Top
fa_IR: نمایش بالا

en: Reverse
fa_IR: معکوس

en: Reverse Animation
fa_IR: انیمیشن معکوس

en: Reverse Time
fa_IR: زمان معکوس

en: Review Card
fa_IR: کارت نظر

en: Review Card Carousel
fa_IR: کاروسل کارت نظر

en: Review Card Grid
fa_IR: گرید کارت نظر

en: Review Card Items
fa_IR: آیتم های کارت نظر

en: Review Platform
fa_IR: پلتفرم بررسی

en: Review Text
fa_IR: متن نظر

en: Reviewer Position
fa_IR: موقعیت نظردهنده

en: Reviews
fa_IR: بررسی

en: Revolution Slider
fa_IR: رولوشن اسلایدر

en: Rhea
fa_IR: رئا

en: Ribbon
fa_IR: روبان

en: Right
fa_IR: راست

en: Right Bottom
fa_IR: راست پایین

en: Right Button Y Offset
fa_IR: آفست Y دکمه راست

en: Right Center
fa_IR: راست مرکز

en: Right End
fa_IR: پایان راست

en: Right Left
fa_IR: راست چپ

en: Right Part
fa_IR: قسمت راست

en: Right Part Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) قسمت راست

en: Right Part Wrap Padding
fa_IR: پدینگ راست بسته بندی بخش

en: Right Start
fa_IR: شروع راست

en: Right Top
fa_IR: راست بالا

en: Right to Left
fa_IR: راست به چپ

en: Right-Half
fa_IR: راست نیم

en: Ripple Effects
fa_IR: افکت‌های ریپل

en: Ripple Effects For
fa_IR: افکت‌های ریپل برای

en: Role
fa_IR: نقش

en: Romania (Eastern Europe)
fa_IR: رومانی (اروپا شرقی)

en: Rooten Custom Template
fa_IR: قالب سفارشی روتن

en: Rotate
fa_IR: چرخش

en: Rotate
fa_IR: چرخش

en: Rotate 1x
fa_IR: چرخش 1x

en: Rotate 2x
fa_IR: چرخش 2x

en: Rotate 360
fa_IR: چرخش 360

en: Rotate Box
fa_IR: چرخش جعبه

en: Rotate Infinite
fa_IR: چرخش بی نهایت

en: Rotate Origin
fa_IR: مبدا چرخش

en: Rotate X
fa_IR: چرخش X

en: Rotate Y
fa_IR: چرخش Y

en: Rotate Z
fa_IR: چرخش Z

en: Round
fa_IR: گرد

en: Round Number
fa_IR: شماره گرد

en: Round Space
fa_IR: فاصله گرد

en: Rounded
fa_IR: گرد

en: Rounded corners
fa_IR: گوشه های گرد

en: Row
fa_IR: ردیف

en: Row Gap
fa_IR: شکاف ردیف

en: Row Hover
fa_IR: هاور ردیف

en: Row Reverse
fa_IR: ردیف معکوس

en: Row Spacing
fa_IR: فاصله ردیف

en: Row Span
fa_IR: اسپن (Span) ردیف

en: Row Starts
fa_IR: شروع ردیف

en: Row Stripe
fa_IR: نوار ردیف

en: Row/Column
fa_IR: ردیف/ستون

en: Rows
fa_IR: سطرها

en: Rows Gap
fa_IR: فاصله سطرها

en: Russia (Eastern Europe)
fa_IR: روسیه (اروپا شرقی)

en: Rwanda (Eastern Africa)
fa_IR: رواندا (شرق آفریقا)

en: S C R O L L B A R
fa_IR: نوار اسکرول

en: S U B   L A B E L
fa_IR: زیربرچسب

en: SCROLLBAR
fa_IR: نوار اسکرول

en: SEO Expert
fa_IR: کارشناس سئو

en: SIGNUP
fa_IR: ثبت نام

en: SUB HEADING HERE
fa_IR: زیر عنوان در اینجا

en: SVG Animation
fa_IR: انیمیشن SVG

en: SVG Blob
fa_IR: حباب SVG

en: SVG Color
fa_IR: رنگ SVG

en: SVG Image
fa_IR: تصویر SVG

en: SVG Maps
fa_IR: نقشه‌های SVG

en: SVG Path
fa_IR: مسیر SVG

en: SVG Support
fa_IR: پشتیبانی از SVG

en: Safari
fa_IR: سافاری

en: Saint Barthélemy (Caribbean)
fa_IR: سنت بارتلمی (کارائیب)

en: Saint Helena (Northern Africa)
fa_IR: سنت هلنا (شمال آفریقا)

en: Saint Kitts and Nevis (Caribbean)
fa_IR: سنت کیتس و نویس (کارائیب)

en: Saint Lucia (Caribbean)
fa_IR: سنت لوسیا (کارائیب)

en: Saint Martin (French part) (Caribbean)
fa_IR: سنت مارتین (بخش فرانسوی) (کارائیب)

en: Saint Pierre and Miquelon (Northern America)
fa_IR: سنت پیر و میکلون (آمریکای شمالی)

en: Saint Vincent and the Grenadines (Caribbean)
fa_IR: سنت وینسنت و گرنادین (کارائیب)

en: Sale
fa_IR: حراج

en: Sale Price
fa_IR: قیمت تخفیف

en: Sale!
fa_IR: حراج!

en: Sales
fa_IR: فروش

en: Same Origin
fa_IR: مبدا اصلی

en: Same Website
fa_IR: همان وبسایت

en: Samoa (Oceania)
fa_IR: ساموآ (اقیانوسیه)

en: Sandbox
fa_IR: سند باکس

en: Sandbox Allowed Attributes
fa_IR: ویژگی‌های مجاز سند باکس

en: Sao Tome and Principe (Middle Africa)
fa_IR: سائوتومه و پرنسیپ (آفریقای میانه)

en: Sapce
fa_IR: فضا

en: Sarator
fa_IR: ساراتور

en: Saturate
fa_IR: اشباع

en: Saturation
fa_IR: اشباع

en: Saturday
fa_IR: شنبه

en: Saudi Arabia (Western Asia)
fa_IR: عربستان سعودی (غرب آسیا)

en: Save
fa_IR: ذخيره

en: Save Options
fa_IR: ذخیره گزینه ها

en: Save Settings
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save User Action
fa_IR: ذخیره اقدام کاربر

en: Saved Templates
fa_IR: تمپلیت‌های ذخیره شده

en: Scalar
fa_IR: مقیاس دهنده

en: Scale
fa_IR: مقیاس

en: Scale Down
fa_IR: مقیاس پایین

en: Scale UP
fa_IR: مقیاس بالا

en: Scale Up
fa_IR: مقیاس بالا

en: Scale X
fa_IR: مقیاس X

en: Scale Y
fa_IR: مقیاس Y

en: Scale factor for each confetti particle. Use decimals to make the confetti smaller. Go on, try teeny tiny confetti, they are adorable!
fa_IR: ضریب مقیاس برای هر ذره کنفتی. از اعشار برای کوچکتر کردن کنفتی استفاده کنید. ادامه دهید و کنفتی‌های خیلی کوچک را امتحان کنید!

en: Scale-Down
fa_IR: مقیاس پایین

en: Scale-Up
fa_IR: مقیاس بالا

en: Schema Active
fa_IR: طرح فعال

en: School Pride
fa_IR: افتخار مدرسه

en: Scotland (Northern Europe)
fa_IR: اسکاتلند (شمال اروپا)

en: Screen
fa_IR: اسکرین

en: Scripts
fa_IR: اسکریپت ها

en: Scroll
fa_IR: اسکرول

en: Scroll Animation
fa_IR: انیمیشن اسکرول

en: Scroll Box
fa_IR: جعبه اسکرول

en: Scroll Button
fa_IR: دکمه اسکرول

en: Scroll Button Position
fa_IR: موقعیت دکمه اسکرول

en: Scroll Direction
fa_IR: جهت اسکرول

en: Scroll Fill Effect
fa_IR: افکت اسکرول پر

en: Scroll Image
fa_IR: تصویر اسکرول

en: Scroll Navigation
fa_IR: اسکرول ناوبری

en: Scroll Speed
fa_IR: سرعت اسکرول

en: Scroll Style
fa_IR: استایل اسکرول

en: Scroll To Tab
fa_IR: اسکرول به زبانه

en: Scroll Until
fa_IR: اسکرول تا

en: Scroll Up
fa_IR: اسکرول بالا

en: Scroll to Indexed Top Offset
fa_IR: اسکرول به آفست بالای ایندکس شده

en: Scroll to Section
fa_IR: اسکرول به بخش

en: Scroll to Section Icon
fa_IR: اسکرول به بخش آیکن

en: Scroll to Top
fa_IR: اسکرول به بالا

en: Scroll will stop after this offset from top
fa_IR: اسکرول پس از این افست از بالا متوقف خواهد شد

en: ScrollX
fa_IR: اسکرول X

en: ScrollY
fa_IR: اسکرول Y

en: Scrollbar Offset
fa_IR: آفست نوار اسکرول

en: Scroller Start
fa_IR: شروع اسکرولر

en: Scrolling Area
fa_IR: ناحیه اسکرول

en: Scrollnav
fa_IR: ناوبری اسکرول

en: Scrollspy
fa_IR: اسکرول اسپی

en: Scrollspy Time
fa_IR: زمان اسکرول اسپی

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search & Select
fa_IR: جستجو و انتخاب

en: Search Address
fa_IR: جستجو آدرس

en: Search Button
fa_IR: دکمه جستجو

en: Search Close Icon Color
fa_IR: رنگ آیکن بستن جستجو

en: Search Close Icon Size
fa_IR: اندازه آیکن بستن جستجو

en: Search Container
fa_IR: کانتاینر جستجو

en: Search Custom Templates
fa_IR: جستجوی قالب‌های سفارشی

en: Search Field
fa_IR: جستجوی فیلد

en: Search Hide
fa_IR: جستجو پنهان

en: Search Icon
fa_IR: آیکن جستجو

en: Search Icon Color
fa_IR: رنگ آیکن جستجو

en: Search Icon Size
fa_IR: اندازه آیکن جستجو

en: Search Layout
fa_IR: طرح جستجو

en: Search Templates
fa_IR: جستجوی قالب‌ها

[ctx: Search Widget String]
en: More Results
fa_IR: نتایج بیشتر

[ctx: Search Widget String]
en: SEARCH RESULT
fa_IR: نتایج جستجو

[ctx: Search Widget String]
en: not found
fa_IR: پیدا نشد

en: Search Width
fa_IR: عرض جستجو

en: Search for:
fa_IR: جستجو برای:

en: Search our knowledgebase or browse articles
fa_IR: پایگاه دانش یا مقالات ما را مرور کنید

en: Search widget...
fa_IR: جستجوی ویجت...

en: Search...
fa_IR: جستجو...

en: Second
fa_IR: دومین

en: Second Color
fa_IR: رنگ دوم

en: Second Value
fa_IR: مقدار دوم

en: Second item on the list
fa_IR: دومین آیتم در لیست

en: Secondary
fa_IR: ثانویه

en: Secondary Alignment
fa_IR: چینش ثانویه

en: Secondary Background
fa_IR: پس زمینه ثانویه

en: Secondary Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه ثانویه

en: Secondary Circle Size
fa_IR: اندازه دایره ثانویه

en: Secondary Color
fa_IR: رنگ ثانویه

en: Secondary Color Offset (%)
fa_IR: افست رنگ ثانویه (%)

en: Secondary Columns
fa_IR: ستون‌های ثانویه

en: Secondary Grid Height
fa_IR: ارتفاع شبکه ثانویه

en: Secondary Item Height
fa_IR: ارتفاع مورد ثانویه

en: Secondary Text Limit
fa_IR: محدودیت ثانویه متن

en: Secondary Typography
fa_IR: تایپوگرافی ثانویه

en: Seconds
fa_IR: ثانیه

en: Seconds Style
fa_IR: استایل ثانيه

en: Seconds Text
fa_IR: متن ثانیه

en: Secret key
fa_IR: کلید سکرت

en: Section
fa_IR: بخش

en: Section / Widget Selector
fa_IR: انتخابگر ابزارک / بخش

en: Section Background
fa_IR: پس زمینه بخش

en: Section Break
fa_IR: شکست بخش

en: Section Break Style
fa_IR: استایل شکستن بخش

en: Section Field
fa_IR: فیلد بخش

en: Section ID
fa_IR: شناسه بخش

en: Section ID / Class
fa_IR: شناسه / کلاس بخش

en: Section Image Parallax
fa_IR: بخش تصویر پارالاکس

en: Section Lists
fa_IR: لیست‌‌های بخش

en: Section Particles
fa_IR: ذرات بخش

en: Section Sticky
fa_IR: بخش چسبان

en: Section or Container IDs
fa_IR: شناسه های بخش یا کانتینر

en: Security Fields
fa_IR: فیلدهای امنیتی

en: Security check failed!
fa_IR: بررسی امنیتی ناموفق بود!

en: See it in Action
fa_IR: آن را در عمل ببینید

en: Seek Bar
fa_IR: نوار جستجو

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select API
fa_IR: انتخاب API

en: Select Animation
fa_IR: انتخاب انیمیشن

en: Select Aspect Ratio
fa_IR: نسبت ابعاد را انتخاب کنید

en: Select Background
fa_IR: انتخاب پس زمینه

en: Select Continent
fa_IR: انتخاب قاره

en: Select Country
fa_IR: کشور را انتخاب کنید

en: Select Day
fa_IR: انتخاب روز

en: Select Device
fa_IR: انتخاب دستگاه

en: Select Divider
fa_IR: انتخاب جدا کننده

en: Select EDD
fa_IR: انتخاب EDD

en: Select Event
fa_IR: انتخاب رویداد

en: Select Event
fa_IR: انتخاب رویداد

en: Select Field
fa_IR: انتخاب فیلد

en: Select File
fa_IR: انتخاب فایل

en: Select Form
fa_IR: انتخاب فرم

en: Select Frame
fa_IR: انتخاب فریم

en: Select GMT
fa_IR: انتخاب GMT

en: Select ID
fa_IR: انتخاب شناسه

en: Select Icon
fa_IR: انتخاب آیکن

en: Select Image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Select Image Scroll
fa_IR: انتخاب اسکرول تصویر

en: Select Item Type
fa_IR: انتخاب نوع آیتم

en: Select JSON File
fa_IR: انتخاب فایل JSON

en: Select JSON Source
fa_IR: انتخاب منبع JSON

en: Select Language
fa_IR: انتخاب زبان

en: Select Lightbox Content
fa_IR: انتخاب محتوای لایت باكس

en: Select Lightbox Toggler
fa_IR: انتخاب لایت باکس تاگلر

en: Select Menu
fa_IR: انتخاب منو

en: Select Plan
fa_IR: انتخاب پلن

en: Select Post
fa_IR: انتخاب پست

en: Select Poster
fa_IR: انتخاب پوستر

en: Select Profile
fa_IR: انتخاب پروفایل

en: Select Separator Type
fa_IR: انتخاب نوع جداکننده

en: Select Shape Style
fa_IR: شکل شیپ را انتخاب کنید

en: Select Sidebar
fa_IR: انتخاب نوار کناری

en: Select Slider
fa_IR: انتخاب اسلایدر

en: Select Source
fa_IR: انتخاب منبع

en: Select Style
fa_IR: انتخاب استایل

en: Select Sub Continent
fa_IR: زیر قاره را انتخاب کنید

en: Select Table
fa_IR: انتخاب جدول

en: Select Tabs Position
fa_IR: موقعیت زبانه ها را انتخاب کنید

en: Select Template
fa_IR: انتخاب قالب

en: Select Time
fa_IR: انتخاب زمان

en: Select Type
fa_IR: انتخاب نوع

en: Select User Type
fa_IR: انتخاب نوع کاربر

en: Select Video
fa_IR: انتخاب ویدئو

en: Select a condition
fa_IR: نوع شرط را انتخاب کنید

en: Select none
fa_IR: انتخاب هیچ کدام

en: Select number that times want to show popup
fa_IR: تعداد مرتبه ای که می خواهید پاپ آپ نشان داده شود، انتخاب کنید

en: Select post type if you need to search only this post type content.
fa_IR: اگر می خواهید فقط در این محتوای نوع پست جستجو کنید ، نوع پست را انتخاب کنید.

en: Select values
fa_IR: انتخاب مقادیر

en: Select your event from this list
fa_IR: رویداد خود را از این لیست انتخاب کنید

en: Selected Image
fa_IR: تصویر انتخاب شده

en: Selective Singular
fa_IR: تکی های قابل انتخاب

en: Selector
fa_IR: انتخابگر

en: Selector ID
fa_IR: شناسه انتخابگر

en: Selector write here
fa_IR: انتخاب کننده را در اینجا بنویسید

en: Self
fa_IR: داخلی

en: Self Align
fa_IR: چینش خود

en: Self Hosted
fa_IR: میزبان خود

en: Send Message
fa_IR: ارسال پیام

en: Senegal (Western Africa)
fa_IR: سنگال (غرب آفریقا)

en: Sensitivity factor for user interaction
fa_IR: ضریب حساسیت برای تعامل کاربر

en: Separate with "|" pipe character. 0 for disable and 1 for enable.
fa_IR: با کاراکتر "|" جدا کنید. 0 برای غیرفعال کردن و 1 برای فعال کردن.

en: Separator
fa_IR: جداکننده

en: Separator Color
fa_IR: رنگ جداكننده

en: Separator Height
fa_IR: ارتفاع جداکننده

en: Separator Spacing
fa_IR: فاصله جدا کننده

en: Separator Style
fa_IR: استایل جدا کننده

en: Separator Symbol
fa_IR: نماد جدا کننده

en: Separator Type
fa_IR: نوع جداکننده

en: Separk
fa_IR: سپارک

en: Sepia
fa_IR: قهوه ای

en: Service Name
fa_IR: نام خدمات

en: Service sub title
fa_IR: زیرعنوان خدمات

en: Session Count
fa_IR: تعداد جلسات

en: Set Password
fa_IR: تنظیم رمز عبور

en: Set button max width in px or %, default width is 100% and alignment justify value also same max width.
fa_IR: حداکثر عرض دکمه را بر حسب px یا % تنظیم کنید، عرض پیش‌فرض 100 درصد است وچینش کردن، مقدار را نیز همان حداکثر عرض را جاستیفای می‌کند.

en: Set custom attributes for the iframe tag. Each attribute in a separate line. Separate attribute key from the value using %s character.
fa_IR: ویژگی‌های سفارشی را برای برچسب آی فریم تنظیم کنید. هر ویژگی در یک خط جداگانه. با استفاده از کاراکتر %s کلید ویژگی را از مقدار جدا کنید.

en: Set custom attributes for the link tag. Each attribute in a separate line.
fa_IR: ویژگی‌های سفارشی را برای تگ لینک تنظیم کنید. هر ویژگی در یک خط جداگانه.

en: Set custom attributes for the price table button tag. Each attribute in a separate line. Separate attribute key from the value using %s character.
fa_IR: ویژگی‌های سفارشی را برای برچسب دکمه جدول قیمت تنظیم کنید. هر ویژگی در یک خط جداگانه. با استفاده از کاراکتر %s کلید ویژگی را از مقدار جدا کنید.

en: Set custom attributes for the weForm. Each attribute in a separate line. Separate attribute key from the value using %s character. for example: field_values|param_name1=value1
fa_IR: ویژگی‌های سفارشی را برای weForm تنظیم کنید. هر ویژگی در یک خط جداگانه. با استفاده از کاراکتر %s کلید ویژگی را از مقدار جدا کنید.مثال: field_values|param_name1=value1

en: Set default item by inserting the item's numeric position (i.e. 1 or 2 or 3 or ...) The numeric position reads from the top-left corner as 1st and continues to the right side.
fa_IR: با قرار دادن موقعیت عددی مورد (یعنی 1 یا 2 یا 3 یا ...) مورد پیش فرض را تنظیم کنید. موقعیت عددی از گوشه بالا سمت چپ به عنوان 1 خوانده می‌شود و به سمت راست ادامه می یابد.

en: Set image size in pixel. Default is 250px
fa_IR: اندازه تصویر را بر حسب پیکسل تنظیم کنید. پیش فرض 250px است

en: Set parallax or scrolling background effects by enable this option.
fa_IR: با فعال کردن این گزینه ،افکت پارالاکس یا اسکرول پس زمینه را تنظیم کنید.

en: Set sticky options by enable this option. Note: If you use this sticky, please avoid the Elementor Pro sticky feature. So as not to conflict.
fa_IR: با فعال کردن این تنظیمات، گزینه‌های چسبان را تنظیم کنید. توجه: اگر از این sticky استفاده می‌کنید، لطفاً از ویژگی sticky المنتور پرو استفاده نکنید تا ناسازگاری نداشته باشیم.

en: Set sticky options when you scroll up your mouse.
fa_IR: گزینه های چسبنده را هنگام اسکرول کردن ماوس ، تنظیم کنید.

en: Set the base color for the text. Must Select Transparent Color.
fa_IR: رنگ پایه را برای متن تنظیم کنید. باید رنگ شفاف را انتخاب کنید.

en: Set the css class/ID scrolling area section parent tag class/ID
fa_IR: کلاس /شناسه css بخش پیمایش تگ والد کلاس/شناسه را تنظیم کنید

en: Set the duration of the animation in millisecond.
fa_IR: مدت زمان انیمیشن را بر حسب میلی ثانیه تنظیم کنید.

en: Set the end delay of the animation in millisecond.
fa_IR: تأخیر پایان انیمیشن را بر حسب میلی ثانیه تنظیم کنید.

en: Set the point that the SVG should end at.
fa_IR: نقطه ای را تنظیم کنید که SVG باید در آن به پایان برسد.

en: Set the point that the SVG should start from.
fa_IR: نقطه ای را تنظیم کنید که SVG باید از آن شروع شود.

en: Set your modal selector here. For example: <b>.custom-selector</b> or <b>#custom-selector</b>. Set this selector where you want to link this modal. It's must be ID or Class.
fa_IR: انتخابگر مودال خود را در اینجا تنظیم کنید. برای مثال: <b>.custom-selector</b> یا <b>#custom-selector</b>. این انتخابگر را در جایی که می خواهید این مودال را لینک دهید، تنظیم کنید. باید شناسه یا کلاس باشد.

en: Set your offcanvas selector here. For example: <b>.custom-link</b> or <b>#customLink</b>. Set this selector where you want to link this offcanvas.
fa_IR: انتخابگر offcanvas خود را اینجا تنظیم کنید. مثال: <b> .custom-link </b> یا <b> #customLink </b>. این انتخابگر را در جایی تنظیم کنید که می خواهید این offcanvas را لینک دهید.

en: Set your simple contact form settings from here.
fa_IR: تنظیمات فرم تماس ساده خود را از اینجا تنظیم کنید.

en: Set your stroke start value where from you start the stroke parallax.
fa_IR: مقدار شروع stroke خود را از جایی تنظیم کنید که پارالاکس stroke را شروع کند.

en: Set zero(0) to check empty order.
fa_IR: صفر (0) را برای بررسی سفارش خالی تنظیم کنید.

en: Set zero(0) to check empty price.
fa_IR: صفر (0) را برای بررسی قیمت خالی تنظیم کنید.

en: Set zero(0) to check empty purchased.
fa_IR: صفر (0) را برای بررسی خرید خالی تنظیم کنید.

en: Set zero(0) to check empty stock.
fa_IR: صفر (0) را برای بررسی موجودی خالی تنظیم کنید.

en: Setting a ‘Before’ date will show all the posts published until the chosen date (inclusive).
fa_IR: تنظیم تاریخ ’قبل’ همه پست‌های منتشر شده را تا تاریخ انتخابی (شامل) نشان می‌دهد.

en: Setting an ‘After’ date will show all the posts published since the chosen date (inclusive).
fa_IR: تنظیم تاریخ ‘بعد‘، همه پست‌های منتشر شده از تاریخ انتخابی (شامل) را نشان می‌دهد.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings Saved Successfully.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت ذخیره شد.

en: Seven (Image Under Features)
fa_IR: هفت (تصویر زیر ویژگی‌ها)

en: Seychelles (Eastern Africa)
fa_IR: سیشل (شرق آفریقا)

en: Shadow
fa_IR: سایه

en: Shadow Blur
fa_IR: تاری سایه

en: Shadow Color
fa_IR: رنگ سایه

en: Shadow Height
fa_IR: ارتفاع سایه

en: Shadow Mode
fa_IR: حالت سایه

en: Shadow On Hover
fa_IR: سایه در هاور

en: Shadow Pulse
fa_IR: نبض سایه

en: Shake
fa_IR: لرزش

en: Shape
fa_IR: شکل

en: Shape 01
fa_IR: شیپ 01

en: Shape 02
fa_IR: شیپ 02

en: Shape 03
fa_IR: شیپ 03

en: Shape 04
fa_IR: شیپ 04

en: Shape 05
fa_IR: شیپ 05

en: Shape 06
fa_IR: شیپ 06

en: Shape 07
fa_IR: شیپ 07

en: Shape 08
fa_IR: شیپ 08

en: Shape 09
fa_IR: شیپ 09

en: Shape Type
fa_IR: نوع شکل

en: Shape-10
fa_IR: شیپ-10

en: Shapes
fa_IR: اشکال

en: Share
fa_IR: اشتراک گذاری

en: Share Buttons
fa_IR: دکمه‌های اشتراک گذاری

en: Sheet ID
fa_IR: شناسه شیت(Sheet)

en: Sheet Range
fa_IR: محدوده شیت(Sheet)

en: Shift Toward
fa_IR: شیفت به سمت

en: Shift-Away
fa_IR: شیفت-دور

en: Shift-Toward
fa_IR: شیفت - به سمت

en: Shopping Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Short Name
fa_IR: نام کوتاه

en: Short Name Color
fa_IR: رنگ نام کوتاه

en: Shortcode
fa_IR: کد کوتاه

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show 24h Change(%)
fa_IR: نمایش تغییرات 24 ساعته (%)

en: Show Advanced Heading
fa_IR: نمایش عنوان پیشرفته

en: Show Alert
fa_IR: نمایش هشدار

en: Show All
fa_IR: نمایش همه

en: Show All Donors?
fa_IR: همه اهدا کنندگان نشان داده شود؟

en: Show Amount
fa_IR: نمایش مقدار

en: Show Animated Link
fa_IR: نمایش لینک متحرک

en: Show Anonymous Donations
fa_IR: نمایش اهداهای ناشناس

en: Show Arrows
fa_IR: نمایش پیکان‌ها

en: Show Arrows Always?
fa_IR: نمایش همیشه پیکان ها؟

en: Show Author Avatar
fa_IR: نمایش آواتار نویسنده

en: Show Author Image
fa_IR: نمایش تصویر نویسنده

en: Show Author Name
fa_IR: نمایش نام نویسنده

en: Show Avatar
fa_IR: نمایش آواتار

en: Show Badge
fa_IR: نمایش نشان

en: Show Bar Icon
fa_IR: نمایش آیکن نوار

en: Show Before Icon
fa_IR: نمایش آیکن قبل

en: Show Brand Name
fa_IR: نمایش نام برند

en: Show Branding
fa_IR: نمایش برندینگ

en: Show Breadcrumb
fa_IR: نمایش مسیر ناوبری

en: Show Breadcrumbs
fa_IR: نمایش مسیر سایت

en: Show Button
fa_IR: نمایش دکمه

en: Show Buttons
fa_IR: نمایش دکمه‌ها

en: Show Caption
fa_IR: نمایش زیرنویس

en: Show Cart Icon
fa_IR: نمایش آیکن سبد خرید

en: Show Cart always
fa_IR: نمایش همیشه سبد خرید

en: Show Category
fa_IR: نمایش دسته بندی

en: Show Change Length
fa_IR: نمایش تغییر طول

en: Show Change Price (%)
fa_IR: نمایش تغییر قیمت (%)

en: Show City Name
fa_IR: نمایش نام شهر

en: Show Clipboard
fa_IR: نمایش کلیپ بورد

en: Show Comma After Title
fa_IR: نمایش کاما بعد از عنوان

en: Show Comments
fa_IR: نمایش نظرات

en: Show Cost
fa_IR: نمایش هزینه

en: Show Count
fa_IR: نمایش تعداد

en: Show Countdown
fa_IR: نمایش شمارش معکوس

en: Show Country
fa_IR: نمایش کشور

en: Show Country Name
fa_IR: نمایش نام کشور

en: Show Currency Image
fa_IR: نمایش تصویر واحد پول

en: Show Currency Name
fa_IR: نمایش نام واحد پول

en: Show Currency Short Name
fa_IR: نمایش نام کوتاه واحد پول

en: Show Current Date
fa_IR: نمایش تاریخ فعلی

en: Show Current Price
fa_IR: نمایش قیمت فعلی

en: Show Current Time
fa_IR: نمایش زمان فعلی

en: Show Current User
fa_IR: نمایش کاربر فعلی

en: Show Cursor Effects
fa_IR: نمایش افکت‌های مکان‌نما

en: Show Data Label
fa_IR: نمایش برچسب داده

en: Show Date
fa_IR: نمایش تاریخ

en: Show Delay
fa_IR: تاخیر نمایش

en: Show Description
fa_IR: نمایش توضیحات

en: Show Direction
fa_IR: نمایش جهت

en: Show Domain Link
fa_IR: نمایش لینک دامنه

en: Show Donation Amount
fa_IR: نمایش مبلغ اهدا

en: Show Download Count
fa_IR: نمایش تعداد دانلود

en: Show Ellipse
fa_IR: نمایش بیضی (Ellipse)

en: Show Event Button
fa_IR: نمایش دکمه رویداد

en: Show Event Title
fa_IR: نمایش عنوان رویداد

en: Show Excerpt
fa_IR: نمایش خلاصه

en: Show Facebook Login
fa_IR: نمایش ورود با فیسبوک

en: Show Facebook Review
fa_IR: نمایش بررسی فیسبوک

en: Show Fancy Animation
fa_IR: نمایش انیمیشن فانتزی

en: Show Feature Image
fa_IR: نمایش تصویر شاخص

en: Show Featured Image
fa_IR: نمایش تصویر شاخص

en: Show File Size
fa_IR: نمایش اندازه فایل

en: Show File Type
fa_IR: نمایش نوع فایل

en: Show Filter
fa_IR: نمایش فیلتر

en: Show Firstname
fa_IR: نمایش نام کوچک

en: Show Follow
fa_IR: نمایش دنبال کردن

en: Show Follow Button
fa_IR: نمایش دکمه دنبال کردن

en: Show Forcefully for Edit
fa_IR: نمایش اجبار برای ویرایش

en: Show G2 Review
fa_IR: نمایش بررسی G2

en: Show Goal
fa_IR: نمایش هدف

en: Show Google Icon
fa_IR: نمایش آیکن گوگل

en: Show Google Login
fa_IR: نمایش ورود با گوگل

en: Show Google Review
fa_IR: رتبه بررسی گوگل

en: Show Header
fa_IR: نمایش هدر

en: Show Heading
fa_IR: نمایش عنوان

en: Show Hidden Item
fa_IR: نمایش آیتم پنهان

en: Show ID and Excluded Reviews
fa_IR: نمایش شناسه و نظرات مستثنی

en: Show Iamge
fa_IR: نمایش تصویر

en: Show Icon
fa_IR: نمایش آیکن

en: Show Icon / Image
fa_IR: نمایش آیکن / تصویر

en: Show Icon Only on Mobile
fa_IR: نمایش آیکن فقط در موبایل

en: Show Iframe Device
fa_IR: نمایش دستگاه آی فریم

en: Show Image
fa_IR: نمایش تصویر

en: Show Image Album
fa_IR: نمایش آلبوم تصویر

en: Show Job Title
fa_IR: نمایش عنوان شغلی

en: Show Label
fa_IR: نمایش برچسب

en: Show Lastname
fa_IR: نمایش نام خانوادگی

en: Show Left Button 1
fa_IR: نمایش دکمه چپ 1

en: Show Left Button 2
fa_IR: نمایش دکمه چپ 2

en: Show Left Button 3
fa_IR: نمایش دکمه چپ 3

en: Show Legend
fa_IR: نمایش افسانه

en: Show Lens
fa_IR: نمایش لنز

en: Show Lightbox
fa_IR: نمایش لایت باکس

en: Show Like
fa_IR: نمایش لایک

en: Show Link
fa_IR: نمایش لینک

en: Show Link Text
fa_IR: نمایش متن لینک

en: Show List
fa_IR: نمایش لیست

en: Show List Forums
fa_IR: نمایش لیست انجمن ها

en: Show Location
fa_IR: نمایش موقعیت

en: Show Market Cap
fa_IR: نمایش مارکت کپ

en: Show Marketing Rank
fa_IR: نمایش رتبه بازار

en: Show Max Value
fa_IR: نمایش حداکثر مقدار

en: Show Meta
fa_IR: نمایش متا

en: Show Meta Label
fa_IR: نمایش برچسب متا

en: Show Meta as Tooltip
fa_IR: نمایش متا بعنوان راهنما

en: Show Modal Footer
fa_IR: نمایش فوتر مدال

en: Show Modal Header
fa_IR: نمایش هدر مودال

en: Show More Button
fa_IR: نمایش دکمه بیشتر

en: Show Name
fa_IR: نمایش نام

en: Show Navigation Arrows
fa_IR: نمایش پیکان های جهت نما

en: Show Notch
fa_IR: نمایش بریدگی

en: Show Notification
fa_IR: نمایش اطلاعیه

en: Show Number Count
fa_IR: نمایش شماره تعداد

en: Show Overlay
fa_IR: نمایش پوشش

en: Show Page Title
fa_IR: نمایش عنوان صفحه

en: Show Pagination
fa_IR: نمایش صفحه بندی

en: Show Password Strength
fa_IR: نمایش قدرت رمز عبور

en: Show Percentage
fa_IR: نمایش درصد

en: Show Place Info
fa_IR: نمایش اطلاعات مکان

en: Show Post Date
fa_IR: نمایش تاریخ نوشته

en: Show Post Title
fa_IR: نمایش عنوان پست

en: Show Poster Again
fa_IR: نمایش مجدد پوستر

en: Show Pre Title
fa_IR: نمایش پیش عنوان

en: Show Prefix
fa_IR: نمایش پیشوند

en: Show Price
fa_IR: نمایش قیمت

en: Show Price Amount
fa_IR: نمایش مبلغ قیمت

en: Show Price Change(%)
fa_IR: نمایش تغییر قیمت (%)

en: Show Price Label
fa_IR: نمایش برچسب قیمت

en: Show Price/Cart Button
fa_IR: نمایش دکمه قیمت/سبدخرید

en: Show Product
fa_IR: نمایش محصول

en: Show Progress
fa_IR: نمایش پیشرفت

en: Show Progress Bar
fa_IR: نمایش نوار پیشرفت

en: Show Progressbar
fa_IR: نمایش نوار پیشرفت

en: Show Quantity
fa_IR: نمایش تعداد

en: Show Rating
fa_IR: نمایش امتیاز

en: Show Read More
fa_IR: نمایش ادامه مطلب

en: Show Review Text
fa_IR: نمایش متن نظر

en: Show Reviews
fa_IR: نمایش نظرات

en: Show Right Button 1
fa_IR: نمایش دکمه راست 1

en: Show Right Button 2
fa_IR: نمایش دکمه راست 2

en: Show Scroll Bar
fa_IR: نمایش نوار اسکرول

en: Show Scrollbar?
fa_IR: نمایش نوار اسکرول؟

en: Show Search Form
fa_IR: نمایش فرم جستجو

en: Show Second Hand
fa_IR: نمایش عقربه ثانیه

en: Show Separator
fa_IR: نمایش جداکننده

en: Show Share
fa_IR: نمایش اشتراک

en: Show Site Title
fa_IR: نمایش عنوان سایت

en: Show Site URL
fa_IR: نمایش آدرس URL سایت

en: Show Slide Iamge
fa_IR: نمایش تصویر اسلاید

en: Show Social Icon
fa_IR: نمایش آیکن اجتماعی

en: Show Social Name
fa_IR: نمایش نام اجتماعی

en: Show Status
fa_IR: نمایش وضعیت

en: Show Sticky
fa_IR: نمایش چسبنده

en: Show Stroke
fa_IR: نمایش استروک

en: Show Sub Title
fa_IR: نمایش زیر عنوان

en: Show Sub title
fa_IR: نمایش زیر عنوان

en: Show Suffix
fa_IR: نمایش پسوند

en: Show Tag
fa_IR: نمایش برچسب

en: Show Tag List
fa_IR: نمایش لیست برچسب

en: Show Temperature
fa_IR: نمایش دما

en: Show Text
fa_IR: نمایش متن

en: Show Thumb
fa_IR: نمایش بند انگشتی

en: Show Thumbnail
fa_IR: نمایش بندانگشتی

en: Show Time
fa_IR: نمایش زمان

en: Show Title
fa_IR: نمایش عنوان

en: Show Title Icon
fa_IR: نمایش آیکن عنوان

en: Show Today Name
fa_IR: نمایش نام امروز

en: Show Tooltip
fa_IR: نمایش راهنما

en: Show Total Rating
fa_IR: نمایش امتیاز کل

en: Show Total Volume
fa_IR: نمایش کل ولوم

en: Show Under Icon
fa_IR: نمایش زیر آیکن

en: Show User Menu
fa_IR: نمایش منو کاربر

en: Show User Meta
fa_IR: نمایش متای کاربر

en: Show User Name
fa_IR: نمایش نام کاربری

en: Show Username
fa_IR: نمایش نام کاربری

en: Show Wavify Effect
fa_IR: نمایش افکت موج

en: Show Weather Condition Name
fa_IR: نمایش نام شرایط آب و هوا

en: Show Website
fa_IR: نمایش وب سایت

en: Show Wishlist Meta
fa_IR: نمایش متای علاقمندی ها

en: Show Yelp Review
fa_IR: نمایش بررسی یلپ

en: Show as Tooltip
fa_IR: نمایش بعنوان راهنما

en: Show in new Tab
fa_IR: نمایش در زبانه جدید

en: Show in new Tab (Details Link/Title)
fa_IR: نمایش در زبانه جدید (لینک جزئیات/عنوان)

en: Show notch
fa_IR: نمایش بریدگی

en: Show on Hover
fa_IR: نمایش در هاور

en: Show reCAPTCHA Checker
fa_IR: نمایش بررسی ریکپچا

en: Show scroll bar when you add huge content in modal.
fa_IR: وقتی محتوای زیادی را به صورت مودال اضافه می‌کنید ، نوار اسکرول را نشان دهید.

en: Side Shadow Color
fa_IR: رنگ سایه جانبی

en: Sidebar
fa_IR: نوار کناری

en: Sierra Leone (Western Africa)
fa_IR: سیرالئون (غرب آفریقا)

en: Sign Up Button
fa_IR: دکمه ثبت نام

en: Signed Up Text
fa_IR: متن ثبت نام شده

en: Signup Button
fa_IR: دکمه ثبت نام

en: Signup Button Icon
fa_IR: آیکن دکمه ثبت نام

en: Simple
fa_IR: ساده

en: Simple Contact Form
fa_IR: فرم تماس ساده

en: Simple Contact Form
fa_IR: فرم تماس ساده

en: Singapore (Southeastern Asia)
fa_IR: سنگاپور (آسیای جنوب شرقی)

en: Single
fa_IR: تک

en: Single Column
fa_IR: تک ستون

en: Single Forums
fa_IR: انجمن های تک

en: Single Post
fa_IR: پست تکی

en: Single Product Backorder
fa_IR: سفارش مجدد تک محصول

en: Single Product Category
fa_IR: دسته بندی تک محصول

en: Single Product Downloadable
fa_IR: تک محصول قابل دانلود

en: Single Product Featured
fa_IR: تک محصول ویژه

en: Single Product Onsale
fa_IR: تک محصول حراجی

en: Single Product Page
fa_IR: صفحه محصول تک

en: Single Product Price
fa_IR: قیمت محصول تکی

en: Single Product Sold individually
fa_IR: فروش تکی محصول

en: Single Product Stock
fa_IR: موجودی تک محصول

en: Single Product Type
fa_IR: نوع تک محصول

en: Single Product Virtual
fa_IR: تک محصول مجازی

en: Single Replies
fa_IR: پاسخ‌های تک

en: Single Topics
fa_IR: تاپیک های تک

en: Single View
fa_IR: نمایش تک

en: Singular
fa_IR: مفرد

en: Sint Maarten (Dutch part) (Caribbean)
fa_IR: سینت مارتن (بخش هلندی) (کارائیب)

en: Site Language
fa_IR: زبان سایت

en: Site Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Site URL
fa_IR: آدرس سایت

en: Site key
fa_IR: کلید سایت

en: Six (Image Under Header)
fa_IR: Six (تصویر زیر عنوان)

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Size (%)
fa_IR: اندازه(%)

en: Size (px)
fa_IR: اندازه (px)

en: Size Ratio
fa_IR: نسبت اندازه

en: Skew
fa_IR: انحراف

en: Skew X
fa_IR: کجی X

en: Skew Y
fa_IR: کجی Y

en: Skin
fa_IR: پوسته

en: Skin Poster
fa_IR: پوسته پوستر

en: Skip
fa_IR: رد شدن

en: Skip & Deactivate
fa_IR: چشم پوشی و غیرفعال سازی

en: Skoll
fa_IR: اسکول

en: Skype
fa_IR: اسکایپ

en: Slash
fa_IR: اسلش

en: Slash Line
fa_IR: خط اسلش

en: Slide
fa_IR: اسلاید

en: Slide #1
fa_IR: اسلاید #1

en: Slide #2
fa_IR: اسلاید #2

en: Slide #3
fa_IR: اسلاید #3

en: Slide #4
fa_IR: اسلاید #4

en: Slide Bottom
fa_IR: اسلاید پایین

en: Slide Bottom Medium
fa_IR: اسلاید پایین متوسط

en: Slide Bottom Small
fa_IR: اسلاید پایین کوچک

en: Slide Content
fa_IR: محتوای اسلاید

en: Slide Down
fa_IR: اسلاید پایین

en: Slide Item 1
fa_IR: آیتم 1 اسلایدر

en: Slide Item 2
fa_IR: آیتم 2 اسلایدر

en: Slide Item 3
fa_IR: آیتم 3 اسلایدر

en: Slide Item 4
fa_IR: آیتم 4 اسلایدر

en: Slide Left
fa_IR: اسلاید چپ

en: Slide Left Medium
fa_IR: اسلاید چپ متوسط

en: Slide Left Small
fa_IR: اسلاید چپ کوچک

en: Slide Overflow
fa_IR: سرریز اسلاید

en: Slide Pre Title
fa_IR: پیش عنوان اسلاید

en: Slide Right
fa_IR: اسلاید راست

en: Slide Right Medium
fa_IR: اسلاید راست متوسط

en: Slide Right Small
fa_IR: اسلاید راست کوچک

en: Slide Right to Left
fa_IR: اسلاید راست به چپ

en: Slide Sets
fa_IR: مجموعه های اسلاید

en: Slide Skew
fa_IR: انحراف اسلاید

en: Slide Title
fa_IR: عنوان اسلاید

en: Slide Title Here
fa_IR: عنوان اسلاید در اینجا

en: Slide Top
fa_IR: اسلاید بالا

en: Slide Top Medium
fa_IR: اسلاید بالا متوسط

en: Slide Top Small
fa_IR: اسلاید بالا کوچک

en: Slide Up
fa_IR: اسلاید بالا

en: Slide on Hover
fa_IR: اسلاید در هاور

en: Slider
fa_IR: اسلایدر

en: Slider / Carousel Loop Status
fa_IR: وضعیت حلقه اسلایدر / کاروسل

en: Slider Animations
fa_IR: انیمیشن های اسلایدر

en: Slider Bottom to Top
fa_IR: اسلایدرپائین به بالا

en: Slider Height
fa_IR: ارتفاع اسلایدر

en: Slider Item
fa_IR: آیتم اسلایدر

en: Slider Items
fa_IR: آیتم های اسلایدر

en: Slider Max Height
fa_IR: حداکثر ارتفاع اسلایدر

en: Slider Minimum Height
fa_IR: حداقل ارتفاع اسلایدر

en: Slider Settings
fa_IR: تنظیمات اسلایدر

en: Slider Size
fa_IR: اندازه اسلایدر

en: Slider not found! Please select correct slider from option.
fa_IR: اسلایدر پیدا نشد! لطفاً اسلایدرصحیح را از گزینه‌ها انتخاب کنید.

en: Sliders
fa_IR: اسلایدر‌ها

en: Slides
fa_IR: اسلایدها

en: Slides Per Column
fa_IR: اسلایدها در هر ستون

en: Slides Per View
fa_IR: اسلایدها در هر مشاهده

en: Slides to Scroll
fa_IR: اسلایدها برای اسکرول

en: Slideshow
fa_IR: اسلاید شو

en: Slideshow Fullscreen
fa_IR: اسلایدشو تمام عرض

en: Sliding Box
fa_IR: جعبه اسلایدی

en: Slinky Vertical Menu
fa_IR: منوی عمودی باریک

en: Slinky vertical menu
fa_IR: منوی عمودی باریک

en: Slovakia (Eastern Europe)
fa_IR: اسلواکی (اروپا شرقی)

en: Slow
fa_IR: کند

en: Slug
fa_IR: نامک (Slug)

en: Small
fa_IR: كوچك

en: Small Notch
fa_IR: بریدگی کوچک

en: Smooth Move
fa_IR: حرکت نرم

en: Smooth Scroller
fa_IR: اسکرولر نرم

en: Smoothing Amount
fa_IR: مقدار نرمی

en: Smoothing?
fa_IR: نرم؟

en: Smoothly Enter
fa_IR: نرم وارد شدن

en: Snow
fa_IR: برف

en: Social
fa_IR: اجتماعی

en: Social Icon
fa_IR: آیکن اجتماعی

en: Social Items
fa_IR: موارد اجتماعی

en: Social Label
fa_IR: برچسب اجتماعی

en: Social Login Access
fa_IR: دسترسی ورود اجتماعی

en: Social Media
fa_IR: رسانه های اجتماعی

en: Social Name
fa_IR: نام شبکه اجتماعی

en: Social Proof
fa_IR: شبکه های اجتماعی

en: Social Share
fa_IR: اشتراک اجتماعی

en: Social Type
fa_IR: نوع اجتماعی

en: Soft Light
fa_IR: روشن نرم

en: Soft-Light
fa_IR: روشن نرم

en: Solarized Light
fa_IR: خورشیدی روشن

en: Solid
fa_IR: ممتد

en: Solomon Islands (Oceania)
fa_IR: جزایر سلیمان (اقیانوسیه)

en: Somalia (Eastern Africa)
fa_IR: سومالی (شرق آفریقا)

en: Some cases you need to hide it because when you set heading at outer position mobile device can show wrong width in that case you can hide it at mobile or tablet device. if you set overflow hidden on section or body so you don't need it.
fa_IR: برخی موارد لازم است که آن را پنهان کنید زیرا هنگام قرار دادن عنوان در موقعیت بیرونی دستگاه تلفن همراه می‌تواند عرض اشتباه را نشان دهد ، در این صورت می‌توانید آن را در دستگاه تلفن همراه یا تبلت پنهان کنید. اگر سرریز را روی بخش یا بدنه مخفی تنظیم کنید تا نیازی به آن نداشته باشید.

en: Some latest browser does not support this feature for not annoying user.
fa_IR: برخی از مرورگرهای اخیر از این ویژگی بدلیل آزار دهنده بودن برای کاربر پشتیبانی نمی کنند.

en: Some times image height not exactly same because of auto row adjustment.
fa_IR: بعضی اوقات به دلیل تنظیم خودکار ردیف ، ارتفاع تصویر دقیقاً یکسان نیست.

en: Sorry! Notification message empty.
fa_IR: متاسفیم! پیام اعلان خالی است.

en: Sorry, Element Pack is not activated!
fa_IR: با عرض پوزش، المنت پک فعال نیست!

en: Sorry, we don’t have any results. Updates are being added all the time.
fa_IR: متاسفم ، هیچ نتیجه‌ای پیدا نشد. بروز رسانی‌ها همیشه اضافه می‌شوند.

en: Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.
fa_IR: با عرض پوزش، ممکن است شناسه شما صحیح نباشد (اگر هیچ شناسه ای قرار نداده اید، به این معنی است که تشخیص خودکار کار نمی‌کند.). و لطفاً مطمئن شوید که المان انتخابی شما با Swiper توسعه داده شده است.

en: Sorry, your ID is maybe not correct. And please make sure that your selected element is developed with Swiper.
fa_IR: با عرض پوزش، شاید شناسه شما درست نباشد. و لطفاً مطمئن شوید که المان انتخابی شما با Swiper توسعه داده شده است.

en: Sorry, your entered age is not suitable for our condition.
fa_IR: با عرض پوزش سن وارد شده شما برای شرایط ما مناسب نیست.

en: Sorry, your entered tag is not valid!
fa_IR: متأسفیم ، برچسب وارد شده شما معتبر نیست!

en: Sorting Style
fa_IR: استایل مرتب سازی

en: Sound Effects
fa_IR: افکت‌های صوتی

en: Source
fa_IR: منبع

en: Source Code
fa_IR: کد منبع

en: Source Code Content
fa_IR: محتوای کد منبع

en: Source Type
fa_IR: نوع منبع

en: South Africa (Southern Africa)
fa_IR: آفریقای جنوبی (آفریقای جنوبی)

en: South America
fa_IR: آمریکای جنوبی

en: South Korea (Eastern Asia)
fa_IR: کره جنوبی (آسیای شرقی)

en: South Sudan (Northern Africa)
fa_IR: سودان جنوبی (شمال آفریقا)

en: South-Eastern Asia
fa_IR: آسیای جنوب شرقی

en: Southern Africa
fa_IR: جنوب آفریقا

en: Southern Asia
fa_IR: جنوب آسیا

en: Southern Europe
fa_IR: اروپای جنوبی

en: Space
fa_IR: فاصله

en: Space Around
fa_IR: فضای اطراف

en: Space Between
fa_IR: فاصله بین

en: Space Between Arrows
fa_IR: فاصله بین فلش ها

en: Space Evenly
fa_IR: فضای یکنواخت

en: Spacing
fa_IR: فاصله

en: Spacing Between
fa_IR: فاصله بین

en: Spam Email List
fa_IR: لیست ایمیل اسپم

en: Specific Post Type
fa_IR: نوع پست خاص

en: Specifies whether or not to display scrollbars
fa_IR: نمایش یا عدم نمایش نوار پیمایش را مشخص می‌کند

en: Speed
fa_IR: سرعت

en: Spilt Text
fa_IR: تقسیم متن

en: Splash After (sec)
fa_IR: اسپلش پس از (ثانیه)

en: Splash Screen
fa_IR: اسکرین اسپلش

en: Split
fa_IR: جداکننده

en: Split Main Heading
fa_IR: تقسیم عنوان اصلی

en: Split Space
fa_IR: فاصله تقسیم

en: Split Text
fa_IR: تقسیم متن

en: Spotlite Mode
fa_IR: حالت کانون

en: Spotlite Mood
fa_IR: حالت کانون

en: Spread
fa_IR: گسترش

en: Square
fa_IR: مربع

en: Squire Size
fa_IR: اندازه اسکوایر

en: Sri Lanka (Southern Asia)
fa_IR: سریلانکا (آسیای جنوبی)

en: Stack
fa_IR: پشته

en: Stack Animations
fa_IR: انیمیشن های پشته

en: Stack Hover
fa_IR: هاور پشته

en: Stack Spacing
fa_IR: فاصله پشته

en: Stacked
fa_IR: انباشته

en: Stacker
fa_IR: استکر

en: Staking Space
fa_IR: فضای ذخیره سازی

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Star
fa_IR: ستاره

en: Start
fa_IR: شروع

en: Start Color
fa_IR: رنگ شروع

en: Start Date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start Date:
fa_IR: تاریخ شروع:

en: Start Delay
fa_IR: تاخیر شروع

en: Start Frame
fa_IR: فریم شروع

en: Start Point
fa_IR: نقطه شروع

en: Start Point (%)
fa_IR: نقطه شروع (%)

en: Start Time
fa_IR: زمان شروع

en: Start Velocity
fa_IR: شروع سرعت

en: Start When
fa_IR: هنگام شروع

en: Start and End
fa_IR: شروع و پایان

en: Start offset. The value can be in vh, % and px. It supports basic mathematics operands + and -.
fa_IR: آفست شروع. مقدار می‌تواند بر حسب vh، % و px باشد. این عملوندهای پایه ریاضی + و - را پشتیبانی می‌کند.

en: Started by: %1$s
fa_IR: شروع شده توسط: %1$s

en: Starting at:
fa_IR: شروع از:

en: Starts the animation automatically on load
fa_IR: انیمیشن را با بارگذاری به طور خودکار شروع می‌کند

en: Static
fa_IR: ایستا

en: Static Carousel
fa_IR: کاروسل ایستا

en: Static Data
fa_IR: داده‌های استاتیک

en: Static Grid Tab
fa_IR: زبانه گرید ایستا

en: Static Menus
fa_IR: منوهای ثابت

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status:
fa_IR: وضعیت:

en: Stay
fa_IR: ماندن

en: Step Flow
fa_IR: گام جریان

en: Step Flow Heading
fa_IR: عنوان جریان مرحله

en: Step In
fa_IR: مرحله ورود

en: Step Out
fa_IR: مرحله خروج

en: Sticky
fa_IR: چسبان

en: Sticky Heading
fa_IR: هدینگ چسبنده

en: Sticky Mode
fa_IR: حالت چسبنده

en: Sticky Offset
fa_IR: افست چسبنده

en: Sticky Pricing
fa_IR: قیمت چسبنده

en: Sticky Section
fa_IR: بخش چسبنده

en: Sticky on Scroll Up
fa_IR: چسبان در اسکرول بالا

en: Still no luck? We can help!
fa_IR: هنوز مشکل دارید؟ ما می‌توانیم کمک کنیم!

en: Stop Frame
fa_IR: پایان فریم

en: Stops the animation on that frame if `loop` is false
fa_IR: در صورت نادرست بودن «حلقه» ، انیمیشن را روی آن فریم متوقف می‌کند

en: Street View Control
fa_IR: کنترل نمای خیابان

en: Stretch
fa_IR: کشیده

en: Strip
fa_IR: نوار

en: Strip Emoji
fa_IR: شکلک نوار

en: Strip Shortcode
fa_IR: کد کوتاه نوار

en: Stripe
fa_IR: نوار

en: Stripe Background
fa_IR: پس‌زمینه استریپ

en: Stripe Style
fa_IR: استایل نوار

en: Striped
fa_IR: راه راه

en: Striped Effect
fa_IR: افکت راه راه

en: Striped Even Rows Color
fa_IR: رنگ ردیف های زوج راه راه

en: Striped Odd Rows Color
fa_IR: رنگ ردیف های فرد راه راه

en: Striped With Animation
fa_IR: راه راه با انیمیشن

en: Stroke Color
fa_IR: رنگ استروک

en: Stroke Parallax Animation
fa_IR: انیمیشن پارالاکس Stroke

en: Stroke Start Point
fa_IR: نقطه شروع stroke

en: Stroke Weight
fa_IR: وزن استروک

en: Stroke Width
fa_IR: عرض استروک

en: Student
fa_IR: دانشجو

en: Style
fa_IR: استایل

en: Style 01
fa_IR: استایل 01

en: Style 02
fa_IR: استایل 02

en: Style 03
fa_IR: استایل 03

en: Style 04
fa_IR: استایل 04

en: Style 05
fa_IR: استایل 05

en: Style 1
fa_IR: استایل 1

en: Style 10
fa_IR: استایل 10

en: Style 11
fa_IR: استایل 11

en: Style 12
fa_IR: استایل 12

en: Style 13
fa_IR: استایل 13

en: Style 14
fa_IR: استایل 14

en: Style 15
fa_IR: استایل 15

en: Style 16
fa_IR: استایل 16

en: Style 17
fa_IR: استایل 17

en: Style 18
fa_IR: استایل 18

en: Style 19
fa_IR: استایل 19

en: Style 2
fa_IR: استایل 2

en: Style 20
fa_IR: استایل 20

en: Style 21
fa_IR: استایل 21

en: Style 22
fa_IR: استایل 22

en: Style 23
fa_IR: استایل 23

en: Style 3
fa_IR: استایل ۳

en: Style 4
fa_IR: استایل۴

en: Style 5
fa_IR: استایل ۵

en: Style 6
fa_IR: استایل 6

en: Style 7
fa_IR: استایل 7

en: Style 8
fa_IR: استایل 8

en: Style 9
fa_IR: استایل 9

en: Style Color
fa_IR: رنگ استایل

en: Style Json Code
fa_IR: کد Json استایل

en: Style Position
fa_IR: موقعیت استایل

en: Style Spacing
fa_IR: فاصله استایل

en: Style This Day
fa_IR: استایل این روز

en: Style option only works with %s. Basic plan user can't change the color style. For more details please %s.
fa_IR: گزینه استایل فقط با %s کار می‌کند. کاربر پلن اصلی نمی‌تواند استایل رنگ را تغییر دهد. برای جزئیات بیشتر لطفا%s.

en: Styling
fa_IR: استایل

en: Sub Continent
fa_IR: شبه قاره

en: Sub Gallery 01
fa_IR: زیر گالری 1

en: Sub Gallery 02
fa_IR: زیر گالری 2

en: Sub Gallery 03
fa_IR: زیر گالری 3

en: Sub Heading
fa_IR: زیر عنوان

en: Sub Heading Icon
fa_IR: آیکن زیرعنوان

en: Sub Label
fa_IR: زیر برچسب

en: Sub Menu
fa_IR: زیرمنو

en: Sub Menu Columns
fa_IR: ستون‌های زیر منو

en: Sub Menu Width
fa_IR: عرض زیر منو

en: Sub Text Color
fa_IR: رنگ متن زیر

en: Sub Title
fa_IR: زیر عنوان

en: Sub Title Color
fa_IR: رنگ زیر عنوان

en: Sub Title HTML Tag
fa_IR: تگ HTML زیرعنوان

en: Sub Title Hide on
fa_IR: زیرعنوان پنهان در

en: Sub Title Hide on Mobile
fa_IR: پنهان کردن زیرعنوان در موبایل

en: Sub label
fa_IR: زیر برچسب

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Subject Field
fa_IR: فیلد موضوع

en: Subject*
fa_IR: موضوع*

en: Submenu Type
fa_IR: نوع زیرمنو

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Submit & Deactivate
fa_IR: ارسال و غیرفعال سازی

en: Submit Button
fa_IR: دکمه ارسال

en: Submit here
fa_IR: اینجا ارسال کنید

en: Submit/Send Button
fa_IR: دکمه ثبت/ارسال

en: Subscribe
fa_IR: اشتراک

en: Subscription Details
fa_IR: جزئیات اشتراک

en: Subscription:
fa_IR: اشتراک:

en: Subscriptions
fa_IR: اشتراک ها

en: Subtitle
fa_IR: زیر عنوان

en: Subtitle Goes Here
fa_IR: زیرنویس اینجا قرار میگیرد

en: Subtotal
fa_IR: جمع جزء

en: Subtotal Color
fa_IR: رنگ جمع جزء

en: Subtotal:
fa_IR: مجموع:

en: Success
fa_IR: موفق

en: Success Message
fa_IR: پیام موفق

en: Successfully Saved
fa_IR: با موفقیت ذخیره شد

en: Sudan (Northern Africa)
fa_IR: سودان (شمال آفریقا)

en: Suffix
fa_IR: پسوند

en: Sulphur dioxide
fa_IR: دی اکسید گوگرد

en: Sunday
fa_IR: یکشنبه

en: Sunny
fa_IR: آفتابی

en: Superfast cross-domain copy-paste mechanism for WordPress websites with true UI copy experience. It's Free! Download it.
fa_IR: مکانیزم کپی پیست بین دامنه ای سریع برای وب سایت های وردپرس با تجربه کپی واقعی رابط کاربری که بصورت رایگان است! دانلود کنید.

en: Supply
fa_IR: تامین

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Support And Feedback
fa_IR: پشتیبانی و بازخورد

en: Support Expired on
fa_IR: انقضا پشتیبانی در

en: Support Link
fa_IR: لینک پشتیبانی

en: Support Link Label
fa_IR: برچسب لینک پشتیبانی

en: Support related issue
fa_IR: پشتیبانی از مسائل مرتبط

en: Supported field type: <b>%1s</b>
fa_IR: نوع فیلد پشتیبانی شده: <b>%1s</b>

en: Supported field type: <b>%1s</b>, <b>%2s</b>, <b>%3s</b>
fa_IR: نوع فیلد پشتیبانی شده: <b>%1s</b>, <b>%2s</b>, <b>%3s</b>

en: Suriname (Southern America)
fa_IR: سورینام (آمریکای جنوبی)

en: Surtur
fa_IR: سورتور

en: Svg Icon Color ?
fa_IR: رنگ آیکن SVG؟

en: Swatches
fa_IR: سواچ‌ها

en: Swatches Color
fa_IR: رنگ سواچ‌ها

en: Swatches Image
fa_IR: تصویر سواچ‌ها

en: Swatches Label
fa_IR: برچسب سواچ‌ها

en: Swaziland (Southern Africa)
fa_IR: سوازیلند (آفریقای جنوبی)

en: Swiping Tab on Mobile
fa_IR: کشیدن زبانه در تلفن همراه

en: Switch
fa_IR: سوئیچ

en: Switch A
fa_IR: سوئیچ A

en: Switch B
fa_IR: سوئیچ B

en: Switch Content A
fa_IR: محتوای سوئیچ A

en: Switch Content B
fa_IR: محتوای سوئیچ B

en: Switch Settings
fa_IR: تنظیمات سوئیچ

en: Switch on comments from either the discussion box on the WordPress post edit screen or from the WordPress discussion settings.
fa_IR: نظرات را از جعبه بحث در صفحه ویرایش پست وردپرس یا از تنظیمات بحث وردپرس روشن کنید.

en: Switcher
fa_IR: تغییر دهنده

en: Switcher Bar
fa_IR: نوار سوئیچر

en: Switcher Content
fa_IR: محتوای سوئیچر

en: Switcher Content Others
fa_IR: محتوای سوئیچر سایر

en: Switcher Content Primary
fa_IR: محتوای سوئیچر اصلی

en: Switcher Content Secondary
fa_IR: محتوای سوئیچر ثانویه

en: Switcher Items
fa_IR: آیتم‌های سوئیچر

en: Switcher Title
fa_IR: عنوان سوئیچر

en: Switcher Wrapper
fa_IR: بسته بندی سوئیچر

en: Switching Domain
fa_IR: تغییر دامنه

en: Switzerland (Western Europe)
fa_IR: سوئیس (اروپا غربی)

en: Symbol
fa_IR: نماد

en: Syria (Western Asia)
fa_IR: سوریه (غرب آسیا)

en: System
fa_IR: سیستم (System)

en: System Requirement
fa_IR: پیش نیاز های سیستم

en: T I T L E
fa_IR: عنوان

en: TABS ITEM
fa_IR: آیتم تب ها

en: TEXT
fa_IR: متن(TEXT)

en: Tab
fa_IR: زبانه

en: Tab #1
fa_IR: زبانه #1

en: Tab #2
fa_IR: زبانه #2

en: Tab #3
fa_IR: زبانه #3

en: Tab Content
fa_IR: محتوای زبانه

en: Tab Items
fa_IR: آیتم های زبانه

en: Tab Title
fa_IR: عنوان زبانه

en: Tab Wrapper
fa_IR: بسته بندی زبانه

en: Table
fa_IR: جدول

en: Table Body
fa_IR: بدنه جدول

en: Table Content
fa_IR: محتوای جدول

en: Table Data
fa_IR: داده‌های جدول

en: Table Footer
fa_IR: فوتر جدول

en: Table HTML
fa_IR: جدول HTML

en: Table Head
fa_IR: هد جدول

en: Table Header
fa_IR: هدر جدول

en: Table Heading
fa_IR: عنوان جدول

en: Table Of Content
fa_IR: جدول محتویات

en: Table Press
fa_IR: تیبل پرس

en: Table of Content
fa_IR: جدول محتویات

en: Tablet
fa_IR: تبلت

en: Tablet (> 1024px)
fa_IR: تبلت (> 1024px)

en: Tablet and Mobile
fa_IR: تبلت و موبایل

en: Tablet to Larger
fa_IR: تبلت به بزرگتر

en: Tabs
fa_IR: زبانه ها

en: Tabs Content
fa_IR: محتوای زبانه ها

en: Tabs Item
fa_IR: آیتم تب ها

en: Tabs Items
fa_IR: آیتم‌های زبانه‌ها

en: Tabs Nav Sticky
fa_IR: ناوبری چسبان زبانه ها

en: Tag
fa_IR: برچسب

en: Tag List
fa_IR: لیست برچسب

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Tags Cloud
fa_IR: ابر برچسب ها

en: Tags Hide on mobile ?
fa_IR: پنهان کردن برچسبها در موبایل؟

en: Tags String
fa_IR: رشته برچسب‌ها

en: Tags:
fa_IR: برچسب ها:

en: Taiwan (Eastern Asia)
fa_IR: تایوان (آسیای شرقی)

en: Tajikistan (Central Asia)
fa_IR: تاجیکستان (آسیای مرکزی)

en: Tanzania (Eastern Africa)
fa_IR: تانزانیا (شرق آفریقا)

en: Target
fa_IR: هدف

en: Target Offset
fa_IR: آفست هدف

en: Target URL
fa_IR: آدرس URL هدف

en: Tax
fa_IR: مالیات

en: Tax Color
fa_IR: رنگ مالیات

en: Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها

en: Taxonomy
fa_IR: طبقه‌بندی

en: Taxonomy is not exists
fa_IR: طبقه بندی وجود ندارد

en: Telegram
fa_IR: تلگرام

en: Telesto
fa_IR: تلستو

en: Temperature
fa_IR: دما

en: Template
fa_IR: قالب

en: Template Builder
fa_IR: سازنده قالب

en: Template Library
fa_IR: کتابخانه قالب

en: Template Library (in Editor)
fa_IR: کتابخانه قالب (در ویرایشگر)

en: Template Not Found!
fa_IR: قالب یافت نشد!

en: Template Settings
fa_IR: تنظیمات تمپلیت

en: Template Type
fa_IR: نوع تمپلیت

en: Template couldn't be loaded. Please activate you license key before.
fa_IR: قالب بارگیری نشد. لطفاً کلید لایسنس خود را فعال کنید.

en: Template does not have any content
fa_IR: قالب هیچ محتوایی ندارد

en: Template id missing
fa_IR: شناسه قالب گم شده است

en: Terms
fa_IR: شرایط

en: Terms Field
fa_IR: فیلدهای شرایط (Term)

en: Terms Label
fa_IR: برچسب شرایط (Term)

en: Terms Link
fa_IR: لینک شرایط

en: Terms Link Text
fa_IR: متن لینک شرایط (Term)

en: Terms and Conditions
fa_IR: قوانین و مقررات (Terms and Conditions)

en: Terms are items in a taxonomy. The available taxonomies are: Categories, Tags, Formats and custom taxonomies.
fa_IR: شرایط عبارتند از آیتم ها در یک طبقه بندی. طبقه بندی های موجود عبارتند از: دسته بندی‌ها ، برچسب‌ها ، فرمت‌ها و طبقه بندی های سفارشی.

en: Test Donation
fa_IR: تست اهدا

en: Test Donor
fa_IR: اهدا کننده تست

en: Testimonial Carousel
fa_IR: گردونه نظرات مشتریان

en: Testimonial Grid
fa_IR: نظر مشتریان شبکه ای

en: Testimonial Image
fa_IR: تصویر نظرمشتری

en: Testimonial Slider
fa_IR: اسلایدر نظر‌مشتری

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Align
fa_IR: چینش متن

en: Text Alignemnt
fa_IR: چینش متن

en: Text Alignment
fa_IR: چینش متن

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Text Color/Field Border
fa_IR: رنگ متن/حاشیه فیلد

en: Text Effect
fa_IR: افکت متن

en: Text Gradient Color
fa_IR: رنگ گرادیانت متن

en: Text HTML Tag
fa_IR: برچسب HTML متن

en: Text Hide On
fa_IR: پنهان کردن متن در

en: Text Hide On Mobile
fa_IR: متن پنهان در موبایل

en: Text Hide On Tablet
fa_IR: متن پنهان در تبلت

en: Text Hide on Mobile
fa_IR: پنهان کردن متن در موبایل

en: Text Hover Color
fa_IR: رنگ‌هاور متن

en: Text Indent
fa_IR: تورفتگی متن

en: Text Inline
fa_IR: متن درون خطی

en: Text Label
fa_IR: برچسب متن

en: Text Limit
fa_IR: محدودیت متن

en: Text Outside Bottom
fa_IR: متن بیرون پایین

en: Text Outside Top
fa_IR: متن بیرون بالا

en: Text Padding
fa_IR: فاصله داخلی (پدینگ) متن

en: Text Position
fa_IR: موقعیت متن

en: Text Read More Toggle
fa_IR: متن تاگل ادامه مطلب

en: Text Shadow
fa_IR: سایه متن

en: Text Shadow Color
fa_IR: رنگ سایه متن

en: Text Space
fa_IR: فضای متن

en: Text Stroke
fa_IR: استروک متن

en: Text Stroke Width
fa_IR: عرض استروک متن

en: Text Typography
fa_IR: تایپوگرافی متن

en: Text Width
fa_IR: عرض متن

en: Text Word Count
fa_IR: تعداد کلمات متن

en: Text_Stroke
fa_IR: استروک متن

en: Textarea
fa_IR: ناحیه متن

en: Textarea Fields
fa_IR: فیلدهای ناحیه متن

en: Textarea Height
fa_IR: ارتفاع ناحیه متن

en: Textarea Width
fa_IR: عرض ناحیه متن

en: Thailand (Southeastern Asia)
fa_IR: تایلند (آسیای جنوب شرقی)

en: Thank you for purchase Element Pack. Please activate your license to get feature updates, premium support. Don't have Element Pack license? Purchase and download your license copy from here.
fa_IR: بابت خرید المنت پک سپاسگزاریم. لطفا لایسنس خود را برای دریافت به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی فعال کنید.لایسنس ندارید؟ لایسنس خود را از اینجا خریداری و دانلود کنید.

en: Thank you for your donation.
fa_IR: با تشکر از کمک شما.

en: The Display time & Times Expiry will works with Login mode. Otherwise your modal will show infinite time on Login Mode.
fa_IR: زمان نمایش و زمان انقضا با حالت ورود کار می‌کند. در غیر این صورت مودال شما زمان بی نهایت را در حالت ورود نشان می‌دهد.

en: The Mega Menu by Element Pack Pro allows the users to create organized and oversized menus with full custom layouts having images, columns, sliders, icons, forms, buttons, and lots of links. This is one of the most demanding feature and now it is in your hands.
fa_IR: مگامنوی المنت پک پرو به کاربران اجازه می‌دهد تا منوهای سازماندهی شده و بزرگ را با طرح بندی های سفارشی کامل با تصاویر، ستون‌ها، اسلایدر‌ها، آیکن‌ها، فرم ها، دکمه‌ها و تعداد زیادی لینک ایجاد کنند. این یکی از محبوبترین ویژگی‌ها است و اکنون در دستان شماست.

en: The Newsletter
fa_IR: خبرنامه

en: The all-new <a href="https://elementpack.pro/">Element Pack Pro</a> brings incredibly advanced, and super-flexible widgets, and A to Z essential addons to the Elementor page builder for WordPress. Explore expertly-coded widgets with first-class support by experts.
fa_IR: <a href="https://elementpack.pro/">المنت پک پرو</a> ویجت‌های فوق‌العاده پیشرفته وانعطاف‌پذیر و افزونه‌های ضروری برای صفحه‌ساز المنتور وردپرس را به ارمغان می‌آورد.

en: The angle in which to launch the confetti, in degrees. 90 is straight up
fa_IR: زاویه ای که برای پرتاب کنفتی، بر حسب درجه. 90 مستقیم است

en: The default shape is: %s
fa_IR: شکل پیش فرض این است: %s

en: The default type is: %s
fa_IR: نوع پیش فرض این است: %s

en: The email address you entered is not valid.
fa_IR: آدرس ایمیلی که وارد کردید معتبر نیست.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new content.
fa_IR: انجمن &#8216;%s&#8217; به محتوای جدید بسته است.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
fa_IR: انجمن &#8216;%s&#8217; به تاپیک و پاسخ های جدید بسته شده است.

en: The height of the barcode.
fa_IR: ارتفاع بارکد.

en: The number of confetti to launch. More is always fun... but be cool, there's a lot of math involved. (default: 50)
fa_IR: تعداد کانفتی برای راه اندازی. بیشتر همیشه سرگرم کننده است... اما خونسرد باشید، ریاضیات زیادی دخیل است. (پیش فرض: 50)

en: The only eCommmerce addon for answering all your online store design problems in one package. It's Free! Download it.
fa_IR: افزونه تجارت الکترونیک برای پاسخگویی به تمام مشکلات طراحی فروشگاه آنلاین شما در یک بسته که بصورت رایگان است! دانلود کنید.

en: The possible values are square and circle. The default is to use both shapes in an even mix. You can even change the mix by providing a value such as (circle, circle, square) to use two third circles and one third squares.
fa_IR: مقادیر ممکن مربع و دایره هستند. پیش فرض این است که از هر دو شکل در یک مخلوط مساوی استفاده کنید. حتی می‌توانید ترکیب را با ارائه مقادیری مانند (دایره، دایره، مربع) تغییر دهید تا از دو سوم دایره و یک سوم مربع استفاده کنید.

en: The result will be shown in Preview.
fa_IR: نتیجه در پیش نمایش نشان داده خواهد شد.

en: The revolutionary slider builder addon for Elementor with next-gen superb interface. It's Free! Download it.
fa_IR: افزونه اسلایدر ساز رولوشن برای المنتور با رابط کاربری عالی بصورت رایگان! دانلود کنید.

en: The spreadsheet ID serves as a unique identifier for a Google Sheet. The ID is the value between '/d/' and '/edit' in the URL of the Google Sheet.
fa_IR: شناسه spreadsheet به‌عنوان یک شناسه منحصربه‌فرد برای یک برگه گوگل عمل می‌کند. شناسه مقدار بین '/d/' و '/edit' در URL صفحه گوگل است.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
fa_IR: تاپیک &#8216;%s&#8217; به پاسخ‌های جدید بسته شده است.

en: The width option is the width of a single bar.
fa_IR: گزینه عرض، عرض یک نوار است.

en: Thebe
fa_IR: تبه

en: Theme Builder
fa_IR: سازنده قالب

en: Theme Default
fa_IR: پیش‌فرض قالب

en: There have made some changes. Do you want to save changes?
fa_IR: تغییراتی ایجاد شده. آیا می خواهید تغییرات را ذخیره کنید؟

en: There were no members found, please try another filter.
fa_IR: هیچ عضوی وجود ندارد. لطفا از فیلتر دیگری استفاده نمائید.

en: Thickness
fa_IR: ضخامت

en: Third item on the list
fa_IR: سومین آیتم در لیست

en: This Loop time option will only work on client side. If you logged in, this will not work. You can test it on incognito mode of your browser. The Last 15 minutes will work randomly.
fa_IR: این گزینه زمان حلقه فقط در سمت مشتری کار می‌کند. اگر وارد شوید، این کار نمی‌کند. می‌توانید آن را در حالت ناشناس مرورگر خود آزمایش کنید. 15 دقیقه آخر به صورت تصادفی کار خواهد کرد.

en: This Page Link
fa_IR: لینک این صفحه

en: This data will be used for variation swatches of variable products.
fa_IR: این داده‌ها برای سواچ‌های متغیر محصولات متغیر استفاده خواهد شد.

en: This feature is not working because the Elementor Usage Data Sharing feature is Not Enabled.
fa_IR: این ویژگی کار نمی‌کند زیرا ویژگی اشتراک گذاری اطلاعات مورد استفاده از النمتور فعال نیست.

en: This feature will help you to show values from your URL. In this case please use get params. Example - 50% Discount coupon for you { {coupon} }. And the URL would be www.yoursite.com/yourpage?coupon=EPPRO50
fa_IR: این ویژگی به شما کمک می‌کند تا مقادیر را از URL خود نشان دهید. در این مورد لطفا از دریافت پارامترها استفاده کنید. مثال - کد تخفیف 50% برای شما { {coupon} }. و آدرس اینترنتی www.yoursite.com/yourpage?coupon=EPPRO50 خواهد بود

en: This feature will not work if you're not given the correct value of selected barcode format. so please make sure you're given correct value, For more information please check this <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>
fa_IR: اگر مقدار صحیح قالب بارکد انتخابی به شما داده نشود، این ویژگی کار نخواهد کرد. بنابراین لطفاً مطمئن شوید که مقدار صحیحی به شما داده شده است، برای اطلاعات بیشتر لطفاً این <a href="%s" target="_blank">اسناد</a> را بررسی کنید

en: This feature will not work in the Firefox browser untill you enable browser compatibility so please %1s look here %2s
fa_IR: این ویژگی تا زمانی که سازگاری مرورگر را فعال نکنید در مرورگر Firefox کار نخواهد کرد ، بنابراین لطفاً %1s به اینجا نگاه کنید%2s

en: This feature works with our Transform Effect which you enabled from widget.
fa_IR: این ویژگی با افکت انتقال ما که از ابزارک فعال کرده‌اید کار می‌کند.

en: This forum is closed to new content, however your posting capabilities still allow you to post.
fa_IR: این انجمن برای تاپیک‌های جدید بسته شده است، به هر حال قابلیت‌های ارسال هنوز به شما اجازه انجام این کار را می‌دهد.

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to create a topic.
fa_IR: این انجمن برای تاپیک‌های جدید بسته شده است، به هر حال قابلیت‌های ارسال هنوز به شما اجازه انجام این کار را می‌دهد.

en: This heading will show as style as background and you can move and style many way.
fa_IR: این عنوان به عنوان استایل پس زمینه نشان داده می‌شود و شما می‌توانید به طرق مختلف حرکت و استایل دهید.

en: This height option only needs for rare designs. When you will not get the proper height of Offcanvas, you may use this option in that situation.
fa_IR: این گزینه ارتفاع فقط برای طرح های کمیاب نیاز است. هنگامی که ارتفاع مناسب Offcanvas را دریافت نمی‌کنید، می‌توانید از این گزینه در آن موقعیت استفاده کنید.

en: This is Timeline Item 1 Title
fa_IR: این عنوان مورد 1 تایم لاین است

en: This is Timeline Item 2 Title
fa_IR: این عنوان مورد 2 تایم لاین است

en: This is Timeline Item 3 Title
fa_IR: این عنوان مورد 3 تایم لاین است

en: This is Timeline Item 4 Title
fa_IR: این عنوان مورد 4 تایم لاین است

en: This is a Label
fa_IR: این یک برچسب است

en: This is a dummy text to demonstration purpose. It will be replaced with the post content or excerpt.
fa_IR: این یک متن ساختگی برای هدف نمایش است. با محتوای پست یا خلاصه پست جایگزین می‌شود.

en: This is a label
fa_IR: این یک برچسب است

en: This is a subtitle
fa_IR: این یک زیرنویس است

en: This is a title
fa_IR: این یک عنوان است

en: This is footer text
fa_IR: این متن فوتر است

en: This is label
fa_IR: این برچسب است

en: This is the heading
fa_IR: این عنوان است

en: This is your call to action title
fa_IR: این عنوان فراخوانی شماست

en: This is your content that you want to be protected by either user role or password.
fa_IR: این محتوای شماست که می خواهید توسط نقش کاربر یا رمز عبور محافظت شود.

en: This is your custom content for after of your offcanvas.
fa_IR: این محتوای سفارشی شما برای بعد از offcanvas شما است.

en: This is your custom content for before of your offcanvas.
fa_IR: این محتوای سفارشی شما برای قبل از offcanvas شما است.

en: This is your modal header title
fa_IR: این عنوان هدر مودال شما است

en: This link will be open a new tab when users will click over the coupon.
fa_IR: هنگامی که کاربران روی کدتخفیف کلیک می کنند، این لینک در یک زبانه جدید باز می‌شود.

en: This message will appear when user will do something wrong.
fa_IR: این پیام زمانی ظاهر می‌شود که کاربر کار اشتباهی انجام دهد.

en: This offset work when you click and go to targeted location
fa_IR: این افست زمانی کار می‌کند که کلیک کنید و به مکان مورد نظر بروید

en: This option only works for left and right image position and it's not working on responsive mode.
fa_IR: این گزینه فقط برای موقعیت تصویر چپ و راست کار می‌کند و در حالت ریسپانسیو کار نمی‌کند.

en: This option will be removed in the future. Please use Grid Template Columns option.
fa_IR: این گزینه در آینده حذف خواهد شد. لطفا از گزینه ستون‌های تمپلیت گرید استفاده کنید.

en: This template library will be deprecated soon so please use our brand new template library in your editor (Make sure you activated it from <a href="admin.php?page=element_pack_options#element_pack_other_settings">element pack settings</a>).
fa_IR: این کتابخانه قالب به زودی منسوخ می‌شود ، بنابراین لطفاً از کتابخانه قالب جدید ما در ویرایشگر خود استفاده کنید (اطمینان حاصل کنید که آن را از <a href="admin.php?page=element_pack_options#element_pack_other_settings"> تنظیمات پکیج المنت </a> فعال کرده‌اید).

en: This template need this plugin install and active
fa_IR: این قالب نیاز به نصب و فعال بودن این افزونه دارد

en: This term is already exists
fa_IR: این شرایط از قبل وجود دارد

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to reply.
fa_IR: این تاپیک برای پاسخ‌های جدید بسته شده است. با این حال قابلیت‌های ارسال هنوز به شما اجازه انجام این کار را می‌دهد.

en: Thousand Separator
fa_IR: جداکننده هزارگان

en: Three
fa_IR: سه

en: Three (Features in at Last)
fa_IR: سه (ویژگی‌های آخر)

en: Threshold
fa_IR: آستانه

en: Throttle
fa_IR: خفه کردن (throttle)

en: Thumb
fa_IR: بدانگشتی

en: Thumb Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه بندانگشتی

en: Thumb Border Radius
fa_IR: گردی حاشیه (Border) بند انگشتی

en: Thumb Gallery
fa_IR: بدانگشتی گالری

en: Thumb Hide on mobile ?
fa_IR: پنهان کردن بندانگشتی در موبایل؟

en: Thumb Image
fa_IR: تصویر بند انگشتی

en: Thumb Layout
fa_IR: طرح بند انگشتی

en: Thumb Opacity
fa_IR: شفافیت بندانگشتی

en: Thumb Size
fa_IR: اندازه بندانگشتی

en: Thumb Style
fa_IR: استایل بدانگشتی

en: Thumb Title HTML Tag
fa_IR: برچسب HTML عنوان بندانگشتی

en: Thumb/info Width
fa_IR: عرض اطلاعات/انگشتی

en: Thumbnail
fa_IR: بند انگشتی

en: Thumbnail Description
fa_IR: توضیحات بندانگشتی

en: Thumbnail Show
fa_IR: نمایش بندانگشتی

en: Thumbnail Show Link?
fa_IR: بندانگشتی نمایش لینک؟

en: Thumbnail Size
fa_IR: اندازه بندانگشتی

en: Thumbnail Title
fa_IR: عنوان بندانگشتی

en: Thumbnail Width
fa_IR: عرض بندانگشتی

en: Thumbnail width only works in desktop and tablet mode
fa_IR: عرض تصویر بند انگشتی فقط در حالت دسک تاپ و تبلت کار می‌کند

en: Thumbnav Max Height
fa_IR: حداکثر ارتفاع بندانگشتی

en: Thumbnav Max Width
fa_IR: حداکثر عرض بندانگشتی

en: Thumbnavs
fa_IR: بندانگشتی

en: Thumbnavs Height
fa_IR: ارتفاع Thumbnavs

en: Thumbnavs Horizontal Offset
fa_IR: افست افقی بندانگشتی

en: Thumbnavs Image Height
fa_IR: ارتفاع تصویر بندانگشتی

en: Thumbnavs Image Width
fa_IR: عرض تصویر بندانگشتی

en: Thumbnavs Outside
fa_IR: بندانگشتی بیرونی

en: Thumbnavs Position
fa_IR: موقعیت بندانگشتی

en: Thumbnavs Vertical Offset
fa_IR: افست عمودی بندانگشتی

en: Thumbnavs Width
fa_IR: عرض Thumbnavs

en: Thumbs
fa_IR: بندانگشتی

en: Thursday
fa_IR: پنچشنبه

en: Tile Scroll
fa_IR: اسکرول کاشی

en: Tile Scroll Items
fa_IR: آیتم های اسکرول کاشی

en: Till Date (Server Time)
fa_IR: تا تاریخ (زمان سرور)

en: Till Time of Day (Server Time)
fa_IR: تا زمان روز (زمان سرور)

en: Tilt Effect
fa_IR: افکت شیب

en: Tilt Scale
fa_IR: مقیاس شیب

en: Tilte
fa_IR: عنوان

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time (ms)
fa_IR: زمان (ms)

en: Time Alignment
fa_IR: چینش زمان

en: Time Color
fa_IR: رنگ زمان

en: Time Format
fa_IR: فرمت زمان

en: Time Range
fa_IR: محدوده زمانی

en: Time Short Format
fa_IR: فرمت کوتاه زمان

en: Time Typography
fa_IR: تایپوگرافی زمان

en: Time Zone
fa_IR: منظقه زمانی

en: Time in ms between updates. e.g. 40 is exactly 25 FPS
fa_IR: زمان در ms بین به روزرسانی ها. مثال، 40 دقیقاً 25 FPS است

en: Time/Duration
fa_IR: زمان/مدت

en: Time/Duration(s)
fa_IR: زمان/مدت زمان

en: Timeline
fa_IR: تایم لاین

en: Timeline Items
fa_IR: آیتم های تایم لاین

en: Timeout (ms)
fa_IR: مهلت زمانی (میلی ثانیه)

en: Times
fa_IR: بار

en: Times Expiry (Hour)
fa_IR: زمان انقضا (ساعت)

en: Timezone
fa_IR: ناحیه زمانی

en: Timor-Leste (Southeastern Asia)
fa_IR: تیمور شرقی (آسیای جنوب شرقی)

en: Tiny
fa_IR: کوچک

en: Tiny Countdown
fa_IR: شمارش معکوس کوچک

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title & Content
fa_IR: عنوان و محتوا

en: Title (Tooltip Text)
fa_IR: عنوان (متن تولتیپ)

en: Title / Subtitle
fa_IR: عنوان / زیرعنوان

en: Title Color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Title HTML Tag
fa_IR: برچسب HTML عنوان

en: Title Hide
fa_IR: مخفی کردن عنوان

en: Title Hide on Mobile
fa_IR: پنهان کردن عنوان در موبایل

en: Title Hide on mobile ?
fa_IR: پنهان کردن عنوان در موبایل؟

en: Title Hover Color
fa_IR: رنگ‌هاور عنوان

en: Title Icon
fa_IR: آیکن عنوان

en: Title Item
fa_IR: مورد عنوان

en: Title Layout
fa_IR: طرح بندی عنوان

en: Title Link
fa_IR: لینک عنوان

en: Title Link Option?
fa_IR: گزینه لینک عنوان؟

en: Title Link URL
fa_IR: آدرس URL لینک عنوان

en: Title Multi Color
fa_IR: عنوان چند رنگ

en: Title Separator
fa_IR: جدا کننده عنوان

en: Title Spacing
fa_IR: فاصله عنوان

en: Title Tag
fa_IR: برچسب عنوان

en: Title Typography
fa_IR: تایپوگرافی عنوان

en: Title and Description
fa_IR: عنوان و توضیحات

en: Title as Tooltip
fa_IR: عنوان به عنوان راهنما

en: To
fa_IR: تا

en: To display Facebook reviews, please configure Facebook APP ID.
fa_IR: برای نمایش بررسی های فیس بوک ، لطفاً شناسه اپلیکیشن فیسبوک را پیکربندی کنید.

en: To display Google place reviews, please configure Google Map API key.
fa_IR: برای نمایش نظرات مکان گوگل ، لطفاً کلید API نقشه گوگل را پیکربندی کنید.

en: To display Yelp reviews, please configure Yelp API key.
fa_IR: برای نمایش بررسیهای یلپ ، لطفاً کلید API یلپ را پیکربندی کنید.

en: To view widgets analytics, Elementor Usage Data Sharing feature by Elementor needs to be activated. Please activate the feature to get widget analytics instantly
fa_IR: برای مشاهده آنالیز ویجت‌ها، ویژگی اشتراک‌گذاری اطلاعات استفاده از المنتور، توسط المنتور باید فعال شود. لطفاً این ویژگی را فعال کنید تا فوراً آنالیز ویجت را دریافت کنید

en: Today
fa_IR: امروز‍

en: Today Name
fa_IR: نام امروز

en: Toggle
fa_IR: تاگل

en: Toggle Button
fa_IR: دکمه تاگل

en: Toggle Color
fa_IR: رنگ تاگل

en: Toggle Content
fa_IR: محتوای تاگل

en: Toggle Icon
fa_IR: آیکن تاگِل

en: Toggle Icon Position
fa_IR: موقعیت آیکن تاگل

en: Toggle Password
fa_IR: تغییر رمز عبور

en: Toggle Position
fa_IR: موقعیت تاگل

en: Toggle Size
fa_IR: اندازه تاگل

en: Toggler
fa_IR: تاگلر

en: Togo (Western Africa)
fa_IR: توگو (غرب آفریقا)

en: Tokelau (Oceania)
fa_IR: توکلائو (اقیانوسیه)

en: Tom
fa_IR: تام

en: Tomorrow Night
fa_IR: فردا شب

en: Tonga (Oceania)
fa_IR: تونگا (اقیانوسیه)

en: Toolbar Background
fa_IR: پس زمینه نوار ابزار

en: Toolbar Color
fa_IR: رنگ نوار ابزار

en: Tooltip
fa_IR: راهنما

en: Tooltip Animation
fa_IR: انیمیشن راهنما

en: Tooltip Content
fa_IR: محتوای تول تیپ

en: Tooltip Global Style
fa_IR: استایل عمومی راهنما

en: Tooltip Settings
fa_IR: تنظیمات راهنما

en: Tooltip Size
fa_IR: اندازه راهنما

en: Tooltip Spacing
fa_IR: فاصله راهنما

en: Tooltip Text
fa_IR: متن راهنما

en: Tooltip Text Here
fa_IR: متن راهنما در اینجا

en: Tooltip Width
fa_IR: عرض تولتیپ

en: Tooltip trigger
fa_IR: گیره‌ی راهنما

en: Top
fa_IR: بالا

en: Top
fa_IR: بالا

en: Top (Default)
fa_IR: بالا (پیش فرض)

en: Top Avatar
fa_IR: آواتار بالا

en: Top Border Active Color
fa_IR: رنگ فعال حاشیه (Border) بالا

en: Top Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) بالا

en: Top Bottom
fa_IR: بالا پایین

en: Top Center
fa_IR: بالا مرکز

en: Top End
fa_IR: بالا پایان

en: Top Gap
fa_IR: شکاف بالا

en: Top Justify
fa_IR: بالا جاستیفای

en: Top Left
fa_IR: بالا چپ

en: Top Navigation
fa_IR: ناوبری بالا

en: Top Navigation by User
fa_IR: ناوبری بالا با کاربر

en: Top Offset
fa_IR: افست بالا

en: Top Offset
fa_IR: آفست بالا

en: Top Right
fa_IR: بالا راست

en: Top Space
fa_IR: فضای بالا

en: Top Spacing
fa_IR: فاصله بالا

en: Top Start
fa_IR: شروع بالا

en: Top of Viewport Hits The Widget
fa_IR: ضربه بالای دستگاه مشاهده به ویجت

en: Top to Bottom
fa_IR: بالا به پایین

en: Top-Half
fa_IR: بالا نیمه

en: Top-Left
fa_IR: بالا چپ

en: Top-Right
fa_IR: بالا راست

en: Topic
fa_IR: تاپیک

en: Topic Form
fa_IR: فرم موضوع

en: Topic Status:
fa_IR: وضعیت تاپیک:

en: Topic Tags
fa_IR: برچسب های موضوع

en: Topic Tags:
fa_IR: برچسب تاپیک:

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
fa_IR: عنوان تاپیک (حداکثر طول: %d) :

en: Topic Type:
fa_IR: نوع تاپیک:

en: Topics
fa_IR: تاپیک‌ها

en: Topics Tags
fa_IR: تگهای تاپیک ها

en: Topics/Posts Count
fa_IR: تعداد تاپیکها/پست‌ها

en: Total
fa_IR: کل

en: Total Approved
fa_IR: کل تأیید شده

en: Total Comment
fa_IR: مجموع نظر

en: Total Count
fa_IR: تعداد کل

en: Total Count For
fa_IR: کل شمارش برای

en: Total Donation
fa_IR: مجموع اهدا

en: Total Item/ Empty Cart
fa_IR: کل کالا/ سبد خالی

en: Total Moderated
fa_IR: مجموع تعدیل شده

en: Total Rating
fa_IR: مجموع امتیاز

en: Total Rating (Static)
fa_IR: مجموع امتیاز (استاتیک)

en: Total Spam
fa_IR: کل اسپم

en: Total Used
fa_IR: مجموع استفاده شده

en: Total trashed
fa_IR: کل حذف شده

en: Total:
fa_IR: جمع:

en: Touch Screen Swiping
fa_IR: کشیدن صفحه لمسی

en: Track
fa_IR: مسیر

en: Trailer Box
fa_IR: جعبه تریلر

en: Trailer Box Title
fa_IR: عنوان جعبه تریلر

en: Trailer box pre title
fa_IR: پیش عنوان جعبه تریلر

en: Trailer box text
fa_IR: متن جعبه تریلر

en: Trailer box title
fa_IR: عنوان جعبه تریلر

en: Transform Effects
fa_IR: افکت های انتقال

en: Transform Origin
fa_IR: انتقال اصلی

en: Transition
fa_IR: انتقال

en: Transition Delay
fa_IR: تاخیر انتقال

en: Transition Duration
fa_IR: مدت زمان انتقال

en: Transition Duration (s)
fa_IR: مدت زمان انتقال

en: Transition For
fa_IR: انتقال برای

en: Transition Speed
fa_IR: سرعت انتقال

en: Transition Speed (ms)
fa_IR: سرعت انتقال (ms)

en: Translate
fa_IR: ترجمه

en: Translate X
fa_IR: انتقال  X

en: Translate Y
fa_IR: انتقال Y

en: Transparent on Scroll
fa_IR: شفاف در اسکرول

en: Trending Articles
fa_IR: مقالات ترند

en: Trending Design inspire to you
fa_IR: طراحی پرطرفدار الهام بخش شماست

en: Triangle
fa_IR: مثلث

en: Trigger
fa_IR: فعال ساز

en: Trigger Action
fa_IR: اقدام فعال ساز

en: Trigger Attention
fa_IR: نکته فعال‌ساز

en: Trigger Button
fa_IR: دکمه فعال ساز

en: Trigger Button Icon
fa_IR: آیکن دکمه تریگر

en: Trigger By Action
fa_IR: فعال ساز با اکشن

en: Trigger Dynamically
fa_IR: فعال سازپویا

en: Trigger ID
fa_IR: شناسه فعال ساز

en: Trigger Link
fa_IR: لینک فعال ساز

en: Trigger Selector
fa_IR: انتخابگر فعال ساز

en: Trigger Type
fa_IR: نوع فعال کننده

en: Trigger Type (Desktop)
fa_IR: نوع فعال ساز (دسکتاپ)

en: Trigger on Cart Update
fa_IR: تریگر در بروزرسانی سبد خرید

en: Trigger on Click
fa_IR: فعال ساز در کلیک

en: Trinidad and Tobago (Caribbean)
fa_IR: ترینیداد و توباگو (کارائیب)

en: Trinity
fa_IR: ترینتتی

en: Tripline
fa_IR: خط تریپ

en: Trosia
fa_IR: تروسیا

en: True
fa_IR: صحیح

en: Try Our Other Plugins
fa_IR: افزونه‌های دیگر ما را امتحان کنید

en: Tuesday
fa_IR: سه‌شنبه

en: Tunisia (Northern Africa)
fa_IR: تونس (شمال آفریقا)

en: Turkey (Western Asia)
fa_IR: ترکیه (آسیای غربی)

en: Turkmenistan (Central Asia)
fa_IR: ترکمنستان (آسیای مرکزی)

en: Turks and Caicos Islands (Caribbean)
fa_IR: جزایر تورکس و کایکوس (کارائیب)

en: Turn Off
fa_IR: خاموش

en: Turn On Horizontal mode
fa_IR: روشن کردن حالت افقی

en: Turn on this option to enable SVG support in your widgets & Upload Media Library.
fa_IR: این گزینه را روشن کنید تا پشتیبانی SVG را در ویجت‌ها و آپلود کتابخانه رسانه مجاز کنید.

en: Turn on this switcher to enable the Context Menu inside "Site Settings" of Elementor Editor Page to use the right-click menu.
fa_IR: این سوئیچر را روشن کنید تا منوی زمینه در "تنظیمات سایت" صفحه ویرایشگر المنتور فعال شود تا از منوی کلیک راست استفاده کنید.

en: Turn on this switcher to enable the Smooth Scroller Features, The Smooth Scroller feature enhances user experience by providing seamless, visually pleasing content navigation through animated transitions.
fa_IR: برای فعال کردن ویژگی اسکرول نرم، این گزینه را روشن کنید، ویژگی اسکرول نرم با ارائه ناوبری یکپارچه و بصری محتوا از طریق انتقال متحرک، تجربه کاربر را بهبود می‌دهد.

en: Turn on to show modal within second.
fa_IR: برای نمایش مودال در ثانیه روشن کنید.

en: Turn on to show specified section (by ID/Class) when no search result found. Specify the section which will be display when search result not found
fa_IR: برای نمایش بخش مشخص شده (بر اساس شناسه/کلاس) زمانی که نتیجه جستجو پیدا نشد، روشن کنید. بخشی را مشخص کنید که در صورت یافت نشدن نتیجه جستجو نمایش داده شود

en: Tutor LMS Carousel
fa_IR: گردونه دوره آموزشی LMS

en: Tutor LMS Course Carousel
fa_IR: گردونه دوره آموزشی LMS

en: Tutor LMS Course Grid
fa_IR: مدرس LMS دوره شبکه

en: Tutor LMS Grid
fa_IR: مدرس LMS دوره شبکه

en: Tuvalu (Oceania)
fa_IR: تووالو (اقیانوسیه)

en: Twilight
fa_IR: گرگ و میش

en: Twitter
fa_IR: تویتر

en: Twitter Access
fa_IR: دسترسی توییتر

en: Twitter Carousel
fa_IR: گردونه توییتر

en: Twitter Grid
fa_IR: شبکه توییتر

en: Twitter Slider
fa_IR: اسلایدر توییتر

en: Two
fa_IR: دو

en: Two (Features and Price interchange)
fa_IR: دو (ویژگی‌ها و مبادله قیمت)

en: Two Columns
fa_IR: دو ستون

en: Twyla
fa_IR: توایلا

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type Button Text
fa_IR: متن دکمه را تایپ کنید

en: Type Color
fa_IR: رنگ نوع

en: Type Country name
fa_IR: نام کشور را تایپ کنید

en: Type Mailchimp ID
fa_IR: تایپ شناسه میل چیمپ

en: Type Speed
fa_IR: سرعت تایپ

en: Type Typography
fa_IR: تایپوگرافی نوع

en: Type Your Shortcode Here
fa_IR: کد کوتاه خود را در اینجا تایپ کنید

en: Type a selector name ex: #my-class, .my-class
fa_IR: نام انتخابگر را تایپ کنید: #my-class, .my-class

en: Type a skill name
fa_IR: نام مهارت را تایپ کنید

en: Type and select Single Forum
fa_IR: تایپ و انتخاب تک انجمن

en: Type and select Single Reply
fa_IR: تایپ و انتخاب تک پاسخ

en: Type and select Single Topic
fa_IR: تایپ و انتخاب تک تاپیک

en: Type and select tag
fa_IR: تایپ و انتخاب تگ

en: Type and select template
fa_IR: تایپ و انتخاب قالب

en: Type and select terms
fa_IR: تایپ و انتخاب شرایط

en: Type and select the gallery field...
fa_IR: فیلد گالری را تایپ کرده و انتخاب کنید...

en: Type and select the repeater field...
fa_IR: فیلد تکرار کننده را تایپ و انتخاب کنید...

en: Type calendly username here
fa_IR: نام کاربری calendly را در اینجا تایپ کنید

en: Type date format here
fa_IR: فرمت تاریخ را اینجا بنویسید

en: Type here some info about this team member, the man very important person of our company.
fa_IR: اطلاعاتی درباره این عضو تیم ، شخص بسیار مهم شرکت ما در اینجا وارد کنید.

en: Type repeater sub field for accordion content
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای محتوای آکاردئون تایپ کنید

en: Type repeater sub field for accordion sub title
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای زیرعنوان آکاردئون تایپ کنید

en: Type repeater sub field for accordion title
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای عنوان آکاردئون تایپ کنید

en: Type repeater sub field for list image
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای تصویر لیست تایپ کنید

en: Type repeater sub field for list link
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای لینک لیست تایپ کنید

en: Type repeater sub field for list text
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای متن لیست تایپ کنید

en: Type repeater sub field for list title
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای عنوان لیست تایپ کنید

en: Type repeater sub field for slider content
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای محتوای اسلایدر تایپ کنید

en: Type repeater sub field for slider image
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای عنوان اسلایدر تایپ کنید

en: Type repeater sub field for slider link
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای لینک اسلایدر تایپ کنید

en: Type repeater sub field for slider title
fa_IR: زیرفیلد تکرارکننده را برای عنوان اسلایدر تایپ کنید

en: Type your Description here
fa_IR: توضیحات خود را اینجا تایپ کنید

en: Type your code here
fa_IR: کد خود را اینجا وارد کنید

en: Type your description here
fa_IR: توضیحات خود را اینجا بنویسید

en: Type your item number
fa_IR: شماره آیتم خود را تایپ کنید

en: Type your message here
fa_IR: پیام خود را در اینجا تایپ کنید

en: Type your prefix here
fa_IR: پیشوند خود را اینجا وارد کنید

en: Type your sub menu heading title here
fa_IR: زیر عنوان منوی خود را در اینجا تایپ کنید

en: Type your suffix here
fa_IR: پسوند خود را در اینجا تایپ کنید

en: Type your symbol here
fa_IR: نماد خود را اینجا بنویسید

en: Typed
fa_IR: تایپ شده

en: Typography
fa_IR: تایپو گرافی

en: UP
fa_IR: بالا

en: URL
fa_IR: آدرس

en: URL Parameters
fa_IR: پارامترهای URL

en: URL String
fa_IR: رشته URL

en: USD
fa_IR: دلار آمریکا

en: Uganda (Eastern Africa)
fa_IR: اوگاندا (شرق آفریقا)

en: Ukraine (Eastern Europe)
fa_IR: اوکراین (اروپا شرقی)

en: UnChecked Bg Color
fa_IR: رنگ پس زمینه چک باکس غیرفعال

en: UnChecked Color
fa_IR: رنگ چک باکس غیرفعال

en: Underline
fa_IR: آندرلاین

en: Unique ID of Carousel / Slider. The Elements must be developed with Swiper. No need to add a hash(#) before ID. Note: If you will insert both Elements in the same section, then at first system will try to detect the Element Automatically.
fa_IR: شناسه منحصر به فرد کاروسل / اسلایدر. المان باید با Swiper توسعه داده شوند. نیازی به اضافه کردن هش (#) قبل از شناسه نیست. توجه: اگر هر دو المان را در یک بخش قرار دهید، در ابتدا سیستم سعی می‌کند المان را به صورت خودکار شناسایی کند.

en: Unique ID of Carousel. Not need to add #
fa_IR: شناسه منحصر به فرد کاروسل. نیازی به اضافه کردن # نیست

en: United Arab Emirates (Western Asia)
fa_IR: امارات متحده عربی (آسیای غربی)

en: United Kingdom (Northern Europe)
fa_IR: بریتانیا (شمال اروپا)

en: United States (Northern America)
fa_IR: ایالات متحده آمریکا (آمریکای شمالی)

en: United States Minor Outlying Islands (Oceania)
fa_IR: جزایر کوچک دورافتاده ایالات متحده (اقیانوسیه)

en: Units
fa_IR: واحدها

en: Unknown error! Please check your settings.
fa_IR: خطای نامشخص! لطفا تنظیمات خود را بررسی کنید.

en: Unknown error, make sure access is correct!
fa_IR: خطای ناشناخته ، مطمئن شوید که دسترسی صحیح است!

en: Unmute
fa_IR: با صدا

en: Unused
fa_IR: استفاده نشده

en: Unused:
fa_IR: استفاده نشده:

en: Up
fa_IR: بالا

en: Up to time(s)
fa_IR: زمان پایان

en: Up to times
fa_IR: زمان پایان

en: Upcoming Events
fa_IR: رویدادهای پیش رو

en: Update
fa_IR: به روز رسانی

en: Update Button
fa_IR: دکمه بروزرسانی

en: Update Checking..
fa_IR: بررسی بروزرسانی..

en: Update Text Color
fa_IR: رنگ متن بروزرسانی

en: Updated
fa_IR: بروزرسانی شد

en: Upload
fa_IR: آپلود

en: Upload JSON File
fa_IR: آپلود فایل JSON

en: Uploads folder writable:
fa_IR: پوشه آپلود قابل نوشتن:

en: Upper Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه (Border) بالا

en: Uruguay (Southern America)
fa_IR: اروگوئه (آمریکای جنوبی)

en: Use 25x41 px size png icon for exact point.
fa_IR: برای استفاده دقیق از آیکن 25x41 px size png استفاده کنید.

en: Use Ajax
fa_IR: استفاده از آژاکس

en: Use Animated Gradient BG
fa_IR: استفاده از پس زمینه گرادیانت متحرک

en: Use Confetti Effects?
fa_IR: استفاده افکت‌‌های Confetti ؟

en: Use Easing
fa_IR: استفاده از کاهش

en: Use Grouping
fa_IR: استفاده از گروه بندی

en: Use Realistic Shadow?
fa_IR: استفاده از سایه واقعی؟

en: Use Reveal Effects?
fa_IR: استفاده افکت های نمایش؟

en: Use Scroll Fill Effect?
fa_IR: استفاده از افکت اسکرول پر؟

en: Use Static Image
fa_IR: استفاده از تصویر استاتیک

en: Use Tile Scroll?
fa_IR: استفاده از اسکرول کاشی؟

en: Use Tooltip?
fa_IR: استفاده از راهنما؟

en: Use ajax to submit the form
fa_IR: استفاده از آژاکس برای ارسال فرم

en: Use any special character for separator, for example / -
fa_IR: از هر کاراکتر خاصی برای جداکننده استفاده کنید، به عنوان مثال / -

en: Use even items from Layout > Columns settings for better preview.
fa_IR: برای پیش نمایش بهتر حتی از موارد طرح بندی> ستون‌ها استفاده کنید.

en: Use even slides for get better look
fa_IR: برای بهتر جلوه دادن از اسلایدهای زوج استفاده کنید

en: Use image
fa_IR: استفاده از عکس

en: Use max 32x32 px size icon for better result.
fa_IR: برای نتیجه بهتر از آیکن حداکثر 32x32 پیکسل استفاده کنید.

en: Use same size image for before and after for better preview.
fa_IR: برای پیش نمایش بهتر ، از تصویر یک اندازه برای قبل و بعد استفاده کنید.

en: Use same size ratio image
fa_IR: از تصویر با نسبت یکسان استفاده کنید

en: Use the letters: %s
fa_IR: از حروف استفاده کنید: %s

en: Used
fa_IR: استفاده شده

en: Used:
fa_IR: استفاده شده:

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Based
fa_IR: مبتنی بر کاربر

en: User ID
fa_IR: شناسه‌ی کاربر

en: User Login
fa_IR: ورود کاربر

[ctx: User Login and Register]
en: Invalid Authorization
fa_IR: احراز هویت نامعتبر

[ctx: User Login and Register]
en: Invalid Authorized Information
fa_IR: اطلاعات احراز هویت نامعتبر

[ctx: User Login and Register]
en: Login successful, Redirecting...
fa_IR: ورود موفق ، درحال تغییر مسیر...

[ctx: User Login and Register]
en: Oops! Wrong username or password!
fa_IR: اوه! نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است!

[ctx: User Login and Register]
en: Sending user info, please wait...
fa_IR: در حال ارسال اطلاعات کاربر ، لطفا صبر کنید ...

[ctx: User Login and Register]
en: Unauthorized access
fa_IR: دسترسی غیرمجاز

[ctx: User Login and Register]
en: Unknown error, make sure access is correct!
fa_IR: خطای ناشناخته ، مطمئن شوید که دسترسی صحیح است!

en: User Login!
fa_IR: ورود کاربر!

en: User Menu
fa_IR: منو کاربر

en: User Meta
fa_IR: متای کاربر

en: User Name
fa_IR: نام کاربری

en: User Name Color
fa_IR: رنگ نام کاربری

en: User Register
fa_IR: ثبت نام کاربر

en: User Registration
fa_IR: ثبت نام کاربر

en: User Role
fa_IR: نقش کاربر

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Username Label
fa_IR: برچسب نام کاربری

en: Username Placeholder
fa_IR: نگهدارنده مکان نام کاربری

en: Username or Email
fa_IR: نام کاربری یا ایمیل

en: Username or Email Address
fa_IR: نام کاربری یا ایمیل

en: Uzbekistan (Central Asia)
fa_IR: ازبکستان (آسیای مرکزی)

en: VIEW
fa_IR: نمایش

en: VIEW DETAILS
fa_IR: نمایش جزئیات

en: Vague
fa_IR: مبهم

en: Valid License
fa_IR: لایسنس معتبر

en: Validation Errors
fa_IR: خطاهای اعتبار سنجی

en: Validation/Error
fa_IR: اعتبار سنجی/خطا

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Value Color
fa_IR: رنگ مقدار

en: Value could be a string. Each string being one of these values: left, right, top, bottom. When drawing a bracket, this configures which side(s) of the element to bracket. Default value is left,right
fa_IR: مقدار می‌تواند یک رشته باشد. هر رشته یکی از این مقادیر است: چپ، راست، بالا، پایین. هنگام ترسیم یک براکت، این تنظیم می‌کند که کدام طرف المان براکت شود. مقدار پیش فرض چپ، راست است

en: Value title
fa_IR: عنوان مقدار

en: Vanuatu (Oceania)
fa_IR: وانواتو (اقیانوسیه)

en: Variable
fa_IR: متغیر

en: Variation Swatches
fa_IR: سواچ‌های متغیر

en: Vast
fa_IR: عظیم

en: Vatican City (Southern Europe)
fa_IR: شهر واتیکان (جنوب اروپا)

en: Venezuela (Southern America)
fa_IR: ونزوئلا (آمریکای جنوبی)

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Vertical Align
fa_IR: چینش عمودی

en: Vertical Alignment
fa_IR: چینش عمودی

en: Vertical Menu
fa_IR: منوی افقی

en: Vertical Nav
fa_IR: ناوربری عمودی

en: Vertical Offset
fa_IR: افست عمودی

en: Vertical Parallax(Y)
fa_IR: پارالاکس عمودی (Y)

en: Vertical Position
fa_IR: موقعیت عمودی

en: Vertical Space
fa_IR: فاصله عمودی

en: Vertical Spacing
fa_IR: فاصله عمودی

en: Vertical offset
fa_IR: افست عمودی

en: Viber
fa_IR: وایبر

en: Video
fa_IR: ویدیو

en: Video Autoplay
fa_IR: پخش خودکار ویدئو

en: Video Description
fa_IR: توضیحات ویدئو

en: Video Gallery
fa_IR: گالری ویدئو

en: Video Height
fa_IR: ارتفاع ویدئو

en: Video Link
fa_IR: لینک ویدئو

en: Video Play Button
fa_IR: دکمه پخش ویدیو

en: Video Player
fa_IR: پخش کننده ویدئو

en: Video Preload
fa_IR: پیش بارگذاری ویدئو

en: Video Replay
fa_IR: پخش‌مجدد ویدئو

en: Video Source
fa_IR: منبع ویدئو

en: Video Title
fa_IR: عنوان ویدئو

en: Video Tutorials
fa_IR: آموزش های ویدئویی

en: Video Type
fa_IR: نوع ویدیو

en: Video Width
fa_IR: عرض ویدئو

en: Vietnam (Southeastern Asia)
fa_IR: ویتنام (آسیای جنوب شرقی)

en: View
fa_IR: نمایش

en: View Basic Plugin Info.
fa_IR: مشاهده اطلاعات پایه افزونه.

en: View Basic Profile Info.
fa_IR: مشاهده اطلاعات پروفایل پایه.

en: View Basic Website Info.
fa_IR: مشاهده اطلاعات پایه وب سایت.

en: View Cart Button
fa_IR: نمایش دکمه سبد خرید

en: View Custom Template
fa_IR: مشاهده قالب سفارشی

en: View Details
fa_IR: نمایش جزئیات

en: View Element Pack Video Tutorials
fa_IR: مشاهده آموزشهای ویدئویی پکیج المنت

en: View Template
fa_IR: نمایش قالب

en: View cart
fa_IR: مشاهده سبد

en: Viewport
fa_IR: پورت نمایش

en: Vimeo
fa_IR: ویمئو

en: Vimeo Source
fa_IR: منبع ویمئو

en: Vimeo Video
fa_IR: ویدئوی ویمئو

en: Virgin Islands (British) (Caribbean)
fa_IR: جزایر ویرجین (بریتانیا) (کارائیب)

en: Virgin Islands (U.S.) (Caribbean)
fa_IR: جزایر ویرجین (ایالات متحده) (کارائیب)

en: Visibility Controls
fa_IR: کنترل های قابلیت مشاهده

en: Visibility:
fa_IR: قابلیت مشاهده:

en: Visible
fa_IR: قابل مشاهده

en: Visible Items
fa_IR: موارد قابل مشاهده

en: Visible Time
fa_IR: زمان قابل نمایش

en: Visible to Hidden
fa_IR: قابل مشاهده به پنهان

en: Visit Count
fa_IR: تعداد بازدید

en: Visualization
fa_IR: بصری

en: Voices
fa_IR: صداها

en: Voices/Posts Count
fa_IR: تعداد صداها/پست‌ها

en: Volume (24h)
fa_IR: حجم (24 ساعت)

en: Volume Bar
fa_IR: نوار وولوم

en: Volume Button
fa_IR: دکمه میزان صدا

en: Volume Mute/Unmute
fa_IR: باصدا/بی صدا کردن وولوم

en: Vyxo
fa_IR: سرفه

en: WARNING!, Must Select Parent Category from Child Categories of.
fa_IR: اخطار!، باید دسته والد را از دسته‌های فرزند انتخاب کنید.

en: WC - Add To Cart
fa_IR: ووکامرس - سبد خرید

en: WC - Carousel
fa_IR: ووکامرس - گردونه

en: WC - Categories
fa_IR: ووکامرس - دسته بندی ها

en: WC - Elements
fa_IR: ووکامرس - المان ها

en: WC - Mini Cart
fa_IR: ووکامرس - سبد خرید کوچک

en: WC - Products
fa_IR: ووکامرس - محصولات

en: WC - Slider
fa_IR: ووکامرس - اسلایدر

en: WEBM Format Video
fa_IR: فرمت ویدئو WEBM

en: WP Data Table
fa_IR: جدول داده وردپرس

en: WP Developer
fa_IR: توسعه‌دهنده وردپرس

en: WP Forms
fa_IR: فرم های وردپرس

en: WP Officer
fa_IR: افسر وردپرس

en: Wait
fa_IR: صبر کنید

en: Wales (Northern Europe)
fa_IR: ولز (شمال اروپا)

en: Wallis and Futuna (Oceania)
fa_IR: والیس و فوتونا (اقیانوسیه)

en: Want to ignore any specific heading? Go to that heading advanced tab and enter <b>ignore-this-tag</b> class in <a href="http://prntscr.com/lvw4iy" target="_blank">CSS Classes</a> input field.
fa_IR: می خواهید عنوان خاصی را نادیده بگیرید؟ به آن عنوان پیشرفته بروید و کلاس <b> ignore-this-tag </b> را در <a href="http://prntscr.com/lvw4iy" target="_blank"> کلاس های CSS  </a>فیلد ورودی وارد کنید.

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Warning Message
fa_IR: پیام هشدار

en: Warning: If you have multiple Accordion widgets on the same page so don't activate schema for both Accordion widgets so you will get errors on the google index. Activate the only one which you want to show on google search.
fa_IR: هشدار: اگر چندین ویجت آکاردئونی در یک صفحه دارید، اسکیما را برای هر دو ویجت آکاردئون فعال نکنید تا در ایندکس گوگل با خطا مواجه نشوید. تنها موردی را که می‌خواهید در جستجوی گوگل نشان داده شود، فعال کنید.

en: Warning: If you have multiple FAQ widgets on the same page so don't activate schema for both FAQ widgets so you will get errors on the google index. Activate the only one which you want to show on google search.
fa_IR: هشدار: اگر چندین ابزارک سوالات متداول در یک صفحه دارید بنابراین طرحواره را برای هر دو ویجت سQالات متداول فعال نکنید تا در فهرست گوگل خطا کنید. تنها موردی را که می خواهید در جستجوی گوگل نشان داده شود فعال کنید.

en: Warning: This condition applies only to logged in visitors.
fa_IR: هشدار: این شرط فقط برای بازدیدکنندگانی که وارد شده اند اعمال می‌شود.

en: Wave
fa_IR: موج

en: Wavify
fa_IR: موج

en: Waypoint Offset
fa_IR: آفست نقطه راه

en: Wc Add To Cart
fa_IR: افزودن به سبد ووکامرس

en: Wc Carousel
fa_IR: کاروسل ووکامرس

en: Wc Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های ووکامرس

en: Wc Elements
fa_IR: المان های ووکامرس

en: Wc Mini Cart
fa_IR: سبد‌خرید کوچک ووکامرس

en: Wc Products
fa_IR: محصولات ووکامرس

en: Wc Slider
fa_IR: اسلایدر ووکامرس

en: We are always ready to help you 24/7.
fa_IR: . ما 24/7 آماده کمک به شما هستیم.

en: We are registering you, please wait...
fa_IR: در حال ثبت نام ، لطفا صبر کنید ...

en: We can see you activated the <strong>Mini-Cart</strong> of Elementor Pro and also Element Pack Pro. We will recommend you to choose one of them, otherwise you will get conflict. Thank you.
fa_IR: به نظر میرسد <strong>مینی سبد خرید</strong> المنتور پرو و همچنین Element Pack Pro را فعال کرده‌اید. توصیه می کنیم یکی از آنها را انتخاب کنید، در غیر این صورت دچار ناسازگاری خواهید شد. متشکرم.

en: Weather
fa_IR: هوا

en: Weather API Access
fa_IR: دسترسی API هوا

en: Weather Condition Name
fa_IR: نام شرایط آب و هوا

en: Weather Details
fa_IR: جزئیات هوا

en: Weather Icon
fa_IR: آیکن هوا

en: Weather Icon / Condition Name
fa_IR: آیکن هوا / نام شرایط

[ctx: Weather String]
en: Blizzard
fa_IR: کولاک

[ctx: Weather String]
en: Blowing snow
fa_IR: بارش برف

[ctx: Weather String]
en: Clear/Sunny
fa_IR: صاف/آفتابی

[ctx: Weather String]
en: Cloudy
fa_IR: ابری

[ctx: Weather String]
en: Fog
fa_IR: مه

[ctx: Weather String]
en: Freezing drizzle
fa_IR: نم نم شدید

[ctx: Weather String]
en: Freezing fog
fa_IR: مه یخ زده

[ctx: Weather String]
en: Heavy freezing drizzle
fa_IR: نم نم شدید یخ زدگی

[ctx: Weather String]
en: Heavy rain
fa_IR: باران شدید

[ctx: Weather String]
en: Heavy rain at times
fa_IR: باران شدید گاه گاه

[ctx: Weather String]
en: Heavy snow
fa_IR: برف سنگین

[ctx: Weather String]
en: Ice pellets
fa_IR: گلوله های یخ

[ctx: Weather String]
en: Light drizzle
fa_IR: نم نم باران

[ctx: Weather String]
en: Light freezing rain
fa_IR: باران یخ زده سبک

[ctx: Weather String]
en: Light rain
fa_IR: باران سبک

[ctx: Weather String]
en: Light rain shower
fa_IR: بارش باران سبک

[ctx: Weather String]
en: Light showers of ice pellets
fa_IR: باران سبک از گلوله های یخ

[ctx: Weather String]
en: Light sleet
fa_IR: تگرگ سبک

[ctx: Weather String]
en: Light sleet showers
fa_IR: بارش تگرگ سبک

[ctx: Weather String]
en: Light snow
fa_IR: برف سبک

[ctx: Weather String]
en: Light snow showers
fa_IR: بارش برف سبک

[ctx: Weather String]
en: Mist
fa_IR: مه

[ctx: Weather String]
en: Moderate or heavy freezing rain
fa_IR: باران منجمد متوسط یا شدید

[ctx: Weather String]
en: Moderate or heavy rain shower
fa_IR: بارش باران متوسط یا شدید

[ctx: Weather String]
en: Moderate or heavy rain with thunder
fa_IR: باران متوسط یا شدید همراه با رعد و برق

[ctx: Weather String]
en: Moderate or heavy showers of ice pellets
fa_IR: باران متوسط یا سنگین گلوله های یخ

[ctx: Weather String]
en: Moderate or heavy sleet
fa_IR: تگرگ متوسط یا سنگین

[ctx: Weather String]
en: Moderate or heavy sleet showers
fa_IR: بارش تگرگ متوسط یا سنگین

[ctx: Weather String]
en: Moderate or heavy snow showers
fa_IR: رگبار برف متوسط یا شدید

[ctx: Weather String]
en: Moderate or heavy snow with thunder
fa_IR: برف متوسط یا شدید همراه با رعد و برق

[ctx: Weather String]
en: Moderate rain
fa_IR: باران متوسط

[ctx: Weather String]
en: Moderate rain at times
fa_IR: باران متوسط گاه گاه

[ctx: Weather String]
en: Moderate snow
fa_IR: برف متوسط

[ctx: Weather String]
en: Overcast
fa_IR: پوشیده از ابر

[ctx: Weather String]
en: Partly cloudy
fa_IR: کمی ابری

[ctx: Weather String]
en: Patchy freezing drizzle nearby
fa_IR: نم نم باران منجمد نزدیک

[ctx: Weather String]
en: Patchy heavy snow
fa_IR: برف تکه تکه

[ctx: Weather String]
en: Patchy light drizzle
fa_IR: باران سبک

[ctx: Weather String]
en: Patchy light rain
fa_IR: باران خفیف

[ctx: Weather String]
en: Patchy light rain with thunder
fa_IR: باران خفیف و رعد و برق

[ctx: Weather String]
en: Patchy light snow
fa_IR: برف سبک

[ctx: Weather String]
en: Patchy light snow with thunder
fa_IR: برف سبک تند و همراه با رعد و برق

[ctx: Weather String]
en: Patchy moderate snow
fa_IR: برف متوسط تند

[ctx: Weather String]
en: Patchy rain nearby
fa_IR: باران تکه ای نزدیک

[ctx: Weather String]
en: Patchy sleet nearby
fa_IR: تگرگ نزدیک

[ctx: Weather String]
en: Patchy snow nearby
fa_IR: برف تکه ای نزدیک

[ctx: Weather String]
en: Thundery outbreaks nearby
fa_IR: رعد و برق نزدیک

[ctx: Weather String]
en: Torrential rain shower
fa_IR: بارش باران سیل آسا

[ctx: Weather String]
en: east
fa_IR: شرق

[ctx: Weather String]
en: north
fa_IR: شمال

[ctx: Weather String]
en: north-east
fa_IR: شمال شرقی

[ctx: Weather String]
en: north-west
fa_IR: شمال غربی

[ctx: Weather String]
en: south
fa_IR: جنوب

[ctx: Weather String]
en: south-east
fa_IR: جنوب شرقی

[ctx: Weather String]
en: south-west
fa_IR: جنوب غربی

[ctx: Weather String]
en: west
fa_IR: غرب

en: Weather data of this location not found.
fa_IR: داده‌های آب و هوایی این مکان یافت نشد.

en: WeatherStack Key
fa_IR: کلید WeatherStack

en: Web Desiger
fa_IR: طراح وب

en: Web Expert
fa_IR: کارشناس وب

en: Webhook Form
fa_IR: فرم وب‌هوک

en: Webhook URL
fa_IR: آدرس وب‌هوک

en: Webhook URL empty.
fa_IR: آدرس URL وب‌هوک خالی است.

en: Website
fa_IR: وب سایت

en: Website Url
fa_IR: آدرس وب سایت

en: Website Url Text
fa_IR: متن URL وب سایت

en: Website:
fa_IR: وبسایت:

en: Wednesday
fa_IR: چهارشنبه

en: Week
fa_IR: هفته

en: Weeks
fa_IR: هفته

en: Weight
fa_IR: وزن

en: Welcome Message
fa_IR: پیام خوش آمدگویی

en: Western Africa
fa_IR: غرب آفریقا

en: Western Asia
fa_IR: آسیای غربی

en: Western Europe
fa_IR: اروپای غربی

en: Western Sahara (Northern Africa)
fa_IR: صحرای غربی (شمال آفریقا)

en: What is the main reason for deactivating?
fa_IR: دلیل اصلی غیرفعال کردن چیست ؟

en: What type user count you want to show there.
fa_IR: چه نوع شمارش کاربر میخوهید نمایش دهید.

en: WhatsApp
fa_IR: واتس اپ

en: Wheel
fa_IR: چرخ

en: Wheel Zoom
fa_IR: بزرگنمایی چرخ

en: When
fa_IR: زمانی که

en: When Scroll
fa_IR: هنگام اسکرول

en: When the draw should start?
fa_IR: ترسیم چه زمانی باید شروع شود؟

en: When user logged in this avatar shown in dropdown/modal button.
fa_IR: هنگامی که کاربر وارد میشود این آواتار در دکمه کشویی/مودال نشان داده شده است.

en: When user logged in this icon shown in dropdown/modal button.
fa_IR: هنگامی که کاربر وارد میشود این آواتار در دکمه کشویی/مودال نشان داده میشود.

en: When you activate is you video will sticky at playing time.
fa_IR: با فعال کردن این ، فیلم در زمان پخش چسبنده میشود.

en: When you set modal full screen make sure you don't set colse button outside
fa_IR: هنگام تنظیم حالت تمام صفحه ، مطمئن شوید که دکمه بستن را در خارج تنظیم نکرده‌اید

en: When you use carousel in any hidden place (in tabs, accordion etc) keep it yes.
fa_IR: هنگامی که از گردونه در هر مکان مخفی استفاده می‌کنید (در زبانه ها ، آکاردئون و غیره) آن را بله انتخاب کنید.

en: Which permission are being granted?
fa_IR: کدام مجوزها داده می‌شود؟

en: Which slide you want to show first?
fa_IR: می خواهید ابتدا کدام اسلاید را نشان دهید؟

en: Whole Box
fa_IR: کل جعبه

en: Widget
fa_IR: ابزارک

en: Widget > Custom Selector
fa_IR: ابزارک > انتخاب گر سفارشی

en: Widget > Inner Anchor Tags
fa_IR: ابزارک > برچسب‌های لنگر(Anchor) داخلی

en: Widget Equal Height
fa_IR: ارتفاع برابر ابزارک

en: Widget Selector
fa_IR: انتخابگر ابزارک

en: Widget Tooltip
fa_IR: راهنمای ابزارک

en: Widget Visibility
fa_IR: قابلیت نمایش ابزارک

en: Width
fa_IR: عرض

en: Width (px)
fa_IR: عرض (px)

en: Width Adjustment
fa_IR: تنظیم عرض

en: Width(%)
fa_IR: عرض(%)

en: Width(px)
fa_IR: عرض (px)

en: Wishlist Items
fa_IR: آیتم های علاقمندی ها

en: Wishlist Meta
fa_IR: متای علاقمندی ها

en: Wista Video
fa_IR: ویدئو ویستیا

en: Within (sec)
fa_IR: در (ثانیه)

en: Women typing keyboard
fa_IR: صفحه کلید تایپ کردن زنان

en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: WooCommerce Add To Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید ووکامرس

en: WooCommerce Carousel
fa_IR: گردونه ووکامرس

en: WooCommerce Categories
fa_IR: دسته بندی های ووکامرس

en: WooCommerce Elements
fa_IR: المان های ووکامرس

en: WooCommerce Mini Cart
fa_IR: سبد خرید کوچک ووکامرس

en: WooCommerce Slider
fa_IR: اسلایدر ووکامرس

en: Woocommerce Products
fa_IR: محصولات ووکامرس

en: Works on Login Mode
fa_IR: در حالت ورود کار می‌کند

en: Works only when visitor is a logged in user. Leave blank for all users.
fa_IR: فقط زمانی کار می‌کند که بازدید کننده یک کاربر وارد شده باشد. برای همه کاربران خالی بگذارید.

en: World (Default)
fa_IR: جهان (پیشفرض)

en: Wp Forms
fa_IR: فرم های وردپرس

en: Wrapper Link
fa_IR: لینک بسته بندی

en: Wrapper Width
fa_IR: عرض Wrapper

en: Write animated heading here with comma separated. Such as Animated, Morphing, Awesome
fa_IR: عنوان متحرک را بصورت جدا شده با کاما بنویسید. مانند متحرک,شکل گیری,عالی

en: Write multiple color values by semicolon separated(,). Example: #dddddd, #ff8844, #232323 etc<br><strong>N.B: it will not work for line, radar charts</strong>
fa_IR: مقادیر رنگی متعدد را بصورت  جدا شده با کاما (,) بنویسید.مثال: #dddddd, #ff8844, #232323 و غیره <br> <strong> N.B: برای نمودارهای خطی ، راداری کار نمی‌کند</strong>

en: Write multiple color values by semicolon separated(;). Example: #dddddd; #ff8844; #232323 etc<br><strong>N.B: it will not work for line, radar charts</strong>
fa_IR: مقادیر رنگی متعدد را بصورت  جدا شده با نقطه ویرگول (;)بنویسید (؛) مثال: #dddddd; #ff8844; #232323 و غیره <br> <strong> N.B: برای نمودارهای خطی ، راداری کار نمی‌کند</strong>

en: Write multiple label by semicolon separated(;). Example: January; February; March etc
fa_IR: چندین برچسب را بصورت جدا شده با نقطه ویرگول (;) بنویسید . مثال: ژانویه؛ فوریه؛ مارس و غیره

en: Wrong request
fa_IR: درخواست اشتباه

en: X - Horizontal
fa_IR: X - افقی

en: X End Value
fa_IR: مقدار پایان X

en: X Offset
fa_IR: آفست X

en: X Postion
fa_IR: موقعیت X

en: X Start Value
fa_IR: مقدار شروع X

en: X-Small
fa_IR: کوچک

en: Y - Vertical
fa_IR: Y - عمودی

en: Y End Value
fa_IR: مقدار پایان Y

en: Y Offset
fa_IR: آفست Y

en: Y Postion
fa_IR: موقعیت Y

en: Y Start Value
fa_IR: مقدار شروع Y

en: Yahoo
fa_IR: یاهو

en: Yandex
fa_IR: یاندکس

en: Year
fa_IR: سال

en: Yelp API Key
fa_IR: کلید API یلپ

en: Yelp Access
fa_IR: دسترسی یلپ

en: Yelp Business ID
fa_IR: شناسه تجاری یلپ

en: Yelp Client ID
fa_IR: شناسه مشتری یلپ

en: Yelp Page URL
fa_IR: آدرس URL یلپ

en: Yelp Reviews
fa_IR: بررسی های یلپ

en: Yemen (Western Asia)
fa_IR: یمن (غرب آسیا)

en: Yes
fa_IR: بلی

en: Yes, I'm 18+ older
fa_IR: بله، من بالای 18 سال سن دارم

en: Yes/No Buttons
fa_IR: دکمه‌های بله/خیر

en: You are Logged in as
fa_IR: شما وارد شدید با حساب

en: You are already logged in!
fa_IR: شما قبلا وارد شده اید!

en: You are missing the donation ID to view this donation receipt.
fa_IR: برای مشاهده این رسید اهدایی ، شناسه اهدای مالی را از دست داده اید.

en: You are missing the donation id to view this donation receipt.
fa_IR: شناسه اهدای مالی را برای مشاهده این رسید اهدایی از دست داده اید.

en: You are trying to send e-mail by banned e-mail. Multiple tries can ban you permanently!
fa_IR: شما در حال تلاش برای ارسال ایمیل با ایمیل بن شده هستید. تلاش های متعدد می‌تواند شما را برای همیشه مسدود کند!

en: You can equal your column/widgets height equal by enable this option.
fa_IR: با فعال کردن این گزینه می‌توانید ارتفاع ستون/ابزارک های خود را برابر کنید.

en: You can not use this e-mail due to security issues.
fa_IR: به دلیل مسائل امنیتی نمی‌توانید از این ایمیل استفاده کنید.

en: You can on/off tab item equal height feature.
fa_IR: شما می‌توانید ویژگی زبانه دارای ارتفاع برابر را خاموش/روشن کنید.

en: You can put here any website url, youtube, vimeo, document or image embed url.( But please make sure about your link. If your website have SSL Certificate, please use SSL Certified Link here. Otherwise, Iframe will not work. )
fa_IR: شما می‌توانید هر آدرس اینترنتی وب سایت ، یوتیوب ، ویمئو ، سند یا url تعبیه شده (embed) تصویر را قرار دهید. (اما لطفاً در مورد لینک خود اطمینان حاصل کنید. اگر وب سایت شما دارای گواهینامه SSL است ، لطفا از لینک SSL اینجا استفاده کنید. در غیر این صورت ، Iframe کار نمی‌کند.)

en: You can set alternative email for simple contact form
fa_IR: برای فرم تماس ساده می‌توانید ایمیل جایگزین تنظیم کنید

en: You can set max 3 level menu because of design issue.
fa_IR: به دلیل مشکل طراحی ، می‌توانید حداکثر سطح 3 منو را تنظیم کنید.

en: You can set your appropreate delimiter as you need. for example: Semicolon (;) Comma (,) etc.
fa_IR: شما می‌توانید جدا کننده دقیق خود را در صورت نیاز تنظیم کنید. مثال: نقطه ویرگول  (;) کاما (,)  و غیره.

en: You can show your protected content in editor for design it.
fa_IR: برای طراحی آن می‌توانید محتوای محافظت شده خود را در ویرایشگر نشان دهید.

en: You can view this webpage only if you are at least 18 years old.
fa_IR: فقط در صورتی می‌توانید این صفحه وب را مشاهده کنید که حداقل 18 سال سن داشته باشید.

en: You cannot create new forums.
fa_IR: شما نمیتوانید انجمن جدیدی ایجاد کنید.

en: You cannot create new topics.
fa_IR: شما نمی‌توانید تاپیک های جدید ایجاد کنید.

en: You cannot reply to this topic.
fa_IR: شما نمی‌توانید به این تاپیک پاسخ دهید.

en: You couldn't select any event, please select a event from event list.
fa_IR: شما هیچ رویدادی را انتخاب نکردید، لطفاً یک رویداد را از لیست رویداد انتخاب کنید.

en: You do not have permission to view this forum.
fa_IR: شما اجازه مشاهده این انجمن را ندارید.

en: You don't have permission to see this content.
fa_IR: شما اجازه مشاهده این محتوا را ندارید.

en: You have successfully registered to <strong>%s</strong>.
fa_IR: شما با موفقیت در <strong>%s</strong> ثبت نام کردید.

en: You have to add padding for matching overlaping hover shadow
fa_IR: برای مطابقت با سایه هاور پوشش باید فاصله داخلی (padding) اضافه کنید

en: You have to add padding for matching overlaping normal/hover box shadow when you used Box Shadow option.
fa_IR: وقتی از گزینه سایه جعبه استفاده کردید ، باید برای تطبیق سایه جعبه طبیعی / هاور با هم فاصله داخلی (padding) اضافه کنید.

en: You may use these %s tags and attributes:
fa_IR: می‌توانید از این تگ ها و ویژگی‌های %s استفاده کنید:

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
fa_IR: می‌توانید از این برچسب ها و ویژگی‌های <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> استفاده کنید:

en: You must be logged in to create new forums.
fa_IR: شما باید برای ایجاد انجمن های جدید وارد سیستم شوید.

en: You must be logged in to create new topics.
fa_IR: شما برای ایجاد تاپیک جدید باید وارد سایت شوید .

en: You must be logged in to reply to this topic.
fa_IR: برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سیستم شوید.

en: You should named all files with same digit serial numeric number, e.g: image-01.jpg, image-35.jpg
fa_IR: شما باید تمام فایل ها را با شماره سریال یک رقمی یکسان نامگذاری کنید ، مثال: image-01.jpg, image-35.jpg

en: You will able to set Section Background as per Tab Items.
fa_IR: شما می‌توانید پس‌زمینه بخش را بر اساس موارد برگه تنظیم کنید.

en: YouTube
fa_IR: یوتیوب

en: YouTube Source
fa_IR: منبع یوتیوب

en: Your API credentials are not correct.
fa_IR: اعتبار API شما صحیح نیست.

en: Your Age
fa_IR: سن شما

en: Your Business Address Here
fa_IR: آدرس کسب و کار شما در اینجا

en: Your Contact Number
fa_IR: شماره تماس شما

en: Your Description
fa_IR: توضیحات شما

en: Your Language
fa_IR: زبان شما

en: Your License Key
fa_IR: کلید لایسنس شما

en: Your Message Here
fa_IR: پیام شما در اینجا

en: Your Message Subject
fa_IR: موضوع پیام شما

en: Your Message*
fa_IR: پیام شما*

en: Your Name
fa_IR: نام شما

en: Your Title
fa_IR: عنوان شما

en: Your WordPress user's first & last name, and email address.
fa_IR: نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل کاربر وردپرس شما.

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
fa_IR: حساب شما این امکان را دارد که محتوای HTML بدون محدودیت را پست کند.

en: Your after text here
fa_IR: متن بعدی شما در اینجا

en: Your before text here
fa_IR: متن قبلی شما در اینجا

en: Your cart is currently empty.
fa_IR: سبد خرید شما خالی است.

en: Your contact number
fa_IR: شماره تماس شما

en: Your coupon code will show up when got a trigger from any valid action.
fa_IR: کد تخفیف شما زمانی نمایش داده می‌شود که از هر اقدام معتبری فعال ساز دریافت کنید.

en: Your data has been sent successfully.
fa_IR: اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد.

en: Your information:
fa_IR: اطلاعات شما:

en: Your message subject
fa_IR: موضوع پیام شما

en: Your middle text here
fa_IR: متن میانه شما در اینجا

en: Your shortcode return value. Example my_shortcode return value is: hello
fa_IR: مقدار بازگشت کد کوتاه شما. مثلا مقدار بازگشت my_shortcode این است: hello

en: Your title text here
fa_IR: عنوان خود را اینجا بنویسید

en: Youtube
fa_IR: یوتیوب

en: Youtube Link
fa_IR: لینک یوتیوب

en: Youtube Video
fa_IR: ویدیوی یوتیوب

en: Yoyo Effect
fa_IR: افکت یویو

en: Z-Index
fa_IR: شاخص Z

en: Z-index
fa_IR: شاخص Z

en: ZOOM
fa_IR: بزرگنمایی

en: Zambia (Eastern Africa)
fa_IR: زامبیا (شرق آفریقا)

en: Zemik
fa_IR: زمیک

en: Zigzag
fa_IR: زیگ زاگ

en: Zigzag Dot
fa_IR: زیگزاگ نقطه

en: Zimbabwe (Eastern Africa)
fa_IR: زیمباوه (شرق آفریقا)

en: ZoloBlocks is a collection of blocks for the new WordPress block editor (Gutenberg). It's Free! Download it.
fa_IR: افزونه ZoloBlocks مجموعه‌ای از بلوک‌ها برای ویرایشگر جدید بلاک وردپرس (گوتنبرگ) بصورت رایگان است! دانلود کنید.

en: Zoom
fa_IR: بزرگنمایی

en: Zoom Control
fa_IR: کنترل بزرگنمایی

en: Zoom In
fa_IR: بزرگ نمایی

en: Zoom Out
fa_IR: کوچک‌نمایی

en: Zoom Ratio
fa_IR: نسبت بزرگنمایی

en: Zoom on Hover
fa_IR: بزرگنمایی در هاور

en: Zozobe
fa_IR: زوزوب

en: add Circle Blur?
fa_IR: افزودن تاری حلقه؟

[ctx: add new on admin bar]
en: Template Manager
fa_IR: مدیریت تمپلیت

en: add spam email here for block spamming from your contact form. multiple email separated by comma (,).
fa_IR: برای جلوگیری از ارسال هرزنامه از فرم تماس خود، ایمیل هرزنامه را در اینجا اضافه کنید. چندین ایمیل با کاما (,) از هم جدا شده اند.

[ctx: admin menu]
en: Template Manager
fa_IR: مدیریت تمپلیت

en: ago
fa_IR: قبل

en: alias
fa_IR: نام مستعار

en: amount
fa_IR: مقدار

en: any type of document file: pdf, xls, docx, ppt etc
fa_IR: هر نوع فایل داکیومنت: pdf, xls, docx, ppt وغیره

en: auto bind lazy loading to ajax loaded elements
fa_IR: اتصال خودکار بازگذاری تنبل به بارگذاری المان های آژاکس

en: bbPress Forum Form
fa_IR: فرم انجمن بی‌بی‌پرس

en: bbPress Forum Index
fa_IR: ایندکس انجمن بی‌بی‌پرس

en: bbPress Reply Form
fa_IR: فرم پاسخ بی‌بی‌پرس

en: bbPress Single Forum
fa_IR: انجمن تک بی‌بی‌پرس

en: bbPress Single Reply
fa_IR: پاسخ تک بی‌بی‌پرس

en: bbPress Single Tag
fa_IR: برچسب تک بی‌بی‌پرس

en: bbPress Single Topic
fa_IR: تاپیک تک بی‌بی‌پرس

en: bbPress Single View
fa_IR: نمایش تک بی‌بی‌پرس

en: bbPress Stats
fa_IR: آمار بی‌بی‌پرس

en: bbPress Topic Form
fa_IR: فرم تاپیک بی‌بی‌پرس

en: bbPress Topic Index
fa_IR: ایندکس تاپیک بی‌بی‌پرس

en: bbPress Topic Tags
fa_IR: برچسب‌های تاپیک بی‌بی‌پرس

en: bitcoin,ethereum
fa_IR: بیت کوین ، اتریوم

en: by
fa_IR: توسط

en: coin
fa_IR: سکه

en: danger
fa_IR: خطر

en: description
fa_IR: توضیحات

en: eCommerce
fa_IR: تجارت الکترونیک

en: example: Bangladesh
fa_IR: مثال: بنگلادش

en: field_name
fa_IR: نام فیلد

en: follow me @
fa_IR: @ دنبال کنید

en: for example: when you press p=Play, m=Mute, >=Volume + <=Volume -, l=Loop etc
fa_IR: به عنوان مثال:p=Play, m=Mute, >=Volume + <=Volume -, l=Loop وغیره

[ctx: frontend]
en: Oops! There is no post found.
fa_IR: متاسفیم! پستی پیدا نشد.

en: hover
fa_IR: هاور

en: iPhone X
fa_IR: آیفون X

en: in reply to:
fa_IR: در پاسخ به:

en: in: %1$s
fa_IR: در: %1$s

en: invalid URL
fa_IR: آدرس نامعتبر

en: is linkable?
fa_IR: قابل لینک؟

[ctx: leading space is required]
en: ago
fa_IR: قبل

en: left
fa_IR: چپ

en: linear
fa_IR: خطی

en: link
fa_IR: لینک

en: marketcap
fa_IR: مارکت‌کپ

en: millisecond interval at which to process events
fa_IR: فاصله میلی ثانیه ای برای پردازش رویدادها

en: min read
fa_IR: دقیقه مطالعه

en: or
fa_IR: یا

en: pauseOnHover
fa_IR: مکث در هاور

en: population
fa_IR: جمعیت

[ctx: post type general name]
en: Template Items
fa_IR: آیتم‌های تمپلیت

[ctx: post type singular name]
en: Template Item
fa_IR: آیتم تمپلیت

en: price
fa_IR: قیمت

en: primary
fa_IR: اصلی

en: product title here
fa_IR: عنوان محصول در اینجا

en: purchase by
fa_IR: خرید توسط

en: reCAPTCHA Access
fa_IR: دسترسی ریکپچا

en: reCAPTCHA Enable
fa_IR: فعال کردن ریپکچا

en: reCAPTCHA is invalid!
fa_IR: ریکپچا نامعتبر است!

en: reCAPTCHA is invalid!.
fa_IR: ریکپچا نامعتبر است !.

en: red : Red
fa_IR: red : قرمز

en: reviews
fa_IR: نظر

en: rotationX
fa_IR: چرخش X

en: rotationY
fa_IR: چرخشY

en: scroll distance from element before its loaded
fa_IR: مسافت اسکرول از المان قبل از بارگذاری آن

en: sec read
fa_IR: ثانیه خواندن

en: select section id
fa_IR: انتخاب شناسه بخش

en: share on
fa_IR: اشتراک گذاری در

en: small
fa_IR: کوچک

en: stretch
fa_IR: کشیده

en: stripe
fa_IR: نوار

en: success
fa_IR: موفق

[ctx: template_manager]
en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: the default value is top-level domain name of the country
fa_IR: مقدار پیش فرض نام دامنه سطح بالای کشور است

en: warning
fa_IR: هشدار

en: weForms
fa_IR: وی فرم

en: wpDataTable
fa_IR: جدول wpData

en: wpDataTable with provided ID not found!
fa_IR: جدول wpData با شناسه ارائه شده یافت نشد!

en: xAxes Color
fa_IR: رنگ xAxes

en: xAxes Separator
fa_IR: جدا کننده xAxes

en: yAxes Color
fa_IR: رنگ yAxes

en: yAxes Separator
fa_IR: جداکننده yAxes
