Advanced Custom Fields PRO - en to fa_IR translation catalogue (1142 entries)

en:  (Duplicated from %s)
fa_IR:  (کپی شده از %s)

en: %1$s is not one of %2$s
fa_IR: %1$s یکی از %2$s نیست

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
fa_IR[0]: %1$s باید یکی از انواع پست زیر باشد : %2$s
fa_IR[1]: %1$s باید از نوع پست %2$s باشد.

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
fa_IR[0]: %1$s باید کاربری با یکی از نقش ‌های زیر داشته باشد: %2$s
fa_IR[1]: %1$s باید کاربری با نقش %2$s داشته باشد.

en: %1$s must have a valid post ID.
fa_IR: %1$s باید شناسه پست معتبر داشته باشد.

en: %1$s must have a valid user ID.
fa_IR: %1$s باید شناسه کاربری معتبر داشته باشد.

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
fa_IR[0]: %1$s باید یکی از شرایط زیر را داشته باشد: %2$s
fa_IR[1]: %1$s باید دارای عبارت %2$s باشد.

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
fa_IR[0]: %1$s حداقل به %2$s انتخاب نیاز دارد
fa_IR[1]: %1$s حداقل به %2$s انتخاب نیاز دارد

en: %d fields require attention
fa_IR: %d گزینه نیاز به بررسی دارد

en: %s Archives
fa_IR: بایگانی‌های %s

en: %s Attributes
fa_IR: ویژگی های %s

en: %s Field
fa_IR: زمینه %s

en: %s Link
fa_IR: لینک %s

en: %s added
fa_IR: %s اضافه شد

en: %s already exists
fa_IR: %s هم اکنون موجود است

en: %s fields
fa_IR: زمینه های %s

en: %s list
fa_IR: فهرست %s

en: %s list navigation
fa_IR: پیمایش لیست %s

en: %s post type created
fa_IR: نوع پست %s ایجاد شد

en: %s post type updated
fa_IR: نوع پست %s بروز شد

en: %s published privately.
fa_IR: %s به صورت خصوصی منتشر شد.

en: %s published.
fa_IR: % s منتشر شد.

en: %s requires a valid attachment ID.
fa_IR: %s به شناسه پیوست معتبر نیاز دارد.

en: %s reverted to draft.
fa_IR: %s به پیش‌نویس بازگشت.

en: %s scheduled.
fa_IR: %s برنامه ریزی شده است.

en: %s taxonomy created
fa_IR: طبقه بندی %s ایجاد شد

en: %s taxonomy updated
fa_IR: طبقه بندی %s بروز شد

en: %s updated.
fa_IR: %s بروز شده است.

en: %s value is required
fa_IR: مقدار %s لازم است

en: '%s' is not a valid email address
fa_IR: '%s' یک آدرس ایمیل معتبر نیست

en: 'High' position not supported in the Block Editor
fa_IR: موقعیت "بالا" در ویرایشگر بلوک پشتیبانی نمی شود

en: (no label)
fa_IR: (بدون برچسب)

en: (no title)
fa_IR: (بدون عنوان)

en: (this field)
fa_IR: (این گزینه)

en: . The Custom Post Type UI plugin can be deactivated.
fa_IR: . افزونه Custom Post Type UI را می توان غیرفعال کرد.

en: 1 field requires attention
fa_IR: یکی از گزینه ها نیاز به بررسی دارد

en: 4 Months Free
fa_IR: 4 ماه رایگان

en: <a href="%s" target="_blank">Discussions</a>. We have an active and friendly community on our Community Forums who may be able to help you figure out the 'how-tos' of the ACF world.
fa_IR: <a href="%s" target="_blank">بحث‌ها</a>. ما یک انجمن فعال و دوستانه در تالارهای گفتمان انجمن خود داریم که ممکن است بتواند به شما کمک کند تا «چگونگی‌های» دنیای ACF را بفهمید.

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
fa_IR: <a href="%s" target="_blank"> مستندات </a>. اسناد گسترده ما شامل منابع و راهنماهای بیشتر شرایطی است که ممکن است با آن روبرو شوید.

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
fa_IR: <a href="%s" target="_blank"> میز راهنما </a>. متخصصان پشتیبانی در میز راهنما با چالش های فنی عمیق تر شما کمک خواهند کرد.

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
fa_IR: <b>انتخاب</b> آیتم ها برای <b>پنهان کردن</b> آن ها از صفحه ویرایش.

en: <strong>%1$s</strong> - We've detected one or more calls to retrieve ACF field values before ACF has been initialized. This is not supported and can result in malformed or missing data. <a href="%2$s" target="_blank">Learn how to fix this</a>.
fa_IR: <strong>%1$s</strong> - قبل از اینکه ACF مقداردهی شود، یک یا چند تماس برای بازیابی مقادیر زمینه ACF شناسایی کرده‌ایم. این مورد پشتیبانی نمی‌شود و می‌تواند منجر به داده‌های ناقص یا از دست رفته شود. <a href="%2$s" target="_blank">با نحوه رفع این مشکل آشنا شوید</a>.

en: <strong>Error</strong>: %s
fa_IR: <strong>خطا</strong>: %s

en: A PHP function name to be called for sanitizing taxonomy data saved from a meta box.
fa_IR: یک نام تابع PHP که برای پاکسازی داده های طبقه بندی ذخیره شده از یک متا باکس فراخوانی می شود.

en: A PHP function name to be called to handle the content of a meta box on your taxonomy.
fa_IR: یک نام تابع PHP که برای مدیریت محتوای متا باکس در طبقه بندی شما فراخوانی می شود.

en: A PHP function name to be called when setting up the meta boxes for the edit screen.
fa_IR: یک نام تابع PHP که هنگام تنظیم جعبه های متا برای صفحه ویرایش فراخوانی می شود.

en: A basic text input, useful for storing single string values.
fa_IR: یک ورودی متن اصلی، مفید برای ذخیره مقادیر تک رشته ای.

en: A basic textarea input for storing paragraphs of text.
fa_IR: یک ورودی ناحیه متنی اولیه برای ذخیره پاراگراف های متن.

en: A descriptive summary of the post type.
fa_IR: خلاصه توصیفی از نوع پست.

en: A descriptive summary of the taxonomy.
fa_IR: خلاصه ای توصیفی از طبقه بندی.

en: A descriptive summary of the term.
fa_IR: خلاصه توصیفی از شرط.

en: A dropdown list with a selection of choices that you specify.
fa_IR: یک لیست کشویی با مجموعه ای از انتخاب هایی که شما مشخص می کنید.

en: A dual-column interface to select one or more posts, pages, or custom post type items to create a relationship with the item that you're currently editing. Includes options to search and filter.
fa_IR: یک رابط دو ستونی برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه، یا مورد نوع پست سفارشی برای ایجاد رابطه با موردی که در حال حاضر در حال ویرایش آن هستید. شامل گزینه هایی برای جستجو و فیلتر است.

en: A group of buttons with values that you specify, users can choose one option from the values provided.
fa_IR: گروهی از دکمه‌ها با مقادیری که شما مشخص می‌کنید، کاربران می‌توانند یک گزینه را از مقادیر ارائه شده انتخاب کنند.

en: A group of checkbox inputs that allow the user to select one, or multiple values that you specify.
fa_IR: گروهی از ورودی‌های چک باکس که به کاربر اجازه می‌دهد یک یا چند مقداری را که شما مشخص کرده‌اید انتخاب کند.

en: A group of radio button inputs that allows the user to make a single selection from values that you specify.
fa_IR: گروهی از ورودی‌های دکمه رادیویی که به کاربر اجازه می‌دهد از مقادیری که شما مشخص کرده‌اید، یک انتخاب واحد انجام دهد.

en: A link to a %s
fa_IR: لینک به %s

en: A link to a %s.
fa_IR: پیوندی به %s.

en: A link to a post.
fa_IR: پیوندی به یک پست.

en: A link to a tag
fa_IR: پیوند به یک برچسب

en: A text input specifically designed for storing email addresses.
fa_IR: یک ورودی متنی که به طور خاص برای ذخیره آدرس های ایمیل طراحی شده است.

en: A text input specifically designed for storing web addresses.
fa_IR: یک ورودی متنی که به طور خاص برای ذخیره آدرس های وب طراحی شده است.

en: A toggle that allows you to pick a value of 1 or 0 (on or off, true or false, etc). Can be presented as a stylized switch or checkbox.
fa_IR: کلیدی که به شما امکان می دهد مقدار 1 یا 0 را انتخاب کنید (روشن یا خاموش، درست یا نادرست و غیره). می تواند به عنوان یک سوئیچ یا چک باکس تلطیف شده ارائه شود.

en: ACF <a href="%s" target="_blank">options pages</a> are custom admin pages for managing global settings via fields. You can create multiple pages and sub-pages.
fa_IR: ACF <a href="%s" target="_blank">صفحات گزینه‌ها</a> صفحات مدیریت سفارشی برای مدیریت تنظیمات عمومی از طریق زمینه ها هستند. می توانید چندین صفحه و صفحات فرعی ایجاد کنید.

en: ACF Blocks
fa_IR: بلوک های ACF

en: ACF uses <a href="%s" target="_blank">field groups</a> to group custom fields together, and then attach those fields to edit screens.
fa_IR: ACF از <a href="%s" target="_blank">گروه‌های زمینه</a> برای گروه‌بندی زمینه های سفارشی با هم استفاده می‌کند و سپس آن زمینه ها را برای ویرایش صفحه‌ها پیوست می‌کند.

en: Accordion
fa_IR: آکاردئونی

en: Activate
fa_IR: فعال کردن

en: Activate this item
fa_IR: این مورد را فعال کنید

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: فعال <span class="count">(%s)</span>

en: Active post types are enabled and registered with WordPress.
fa_IR: انواع پست های فعال با وردپرس فعال و ثبت می شوند.

en: Active taxonomies are enabled and registered with WordPress.
fa_IR: طبقه بندی های فعال با وردپرس فعال و ثبت می شوند.

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add 'other' choice to allow for custom values
fa_IR: افزودن گزینه 'دیگر' برای ثبت مقادیر دلخواه

en: Add / Edit
fa_IR: اضافه کردن/ویرایش

en: Add Custom
fa_IR: افزودن دلخواه

en: Add Field
fa_IR: افزودن زمینه

en: Add Field Group
fa_IR: افزودن گروه زمینه

en: Add File
fa_IR: افزودن پرونده

en: Add Image
fa_IR: افزودن تصویر

en: Add New
fa_IR: افزودن

en: Add New %s
fa_IR: اضافه کردن %s

en: Add New Field
fa_IR: زمینه جدید

en: Add New Field Group
fa_IR: افزودن گروه زمینه جدید

en: Add New Item
fa_IR: افزودن آیتم جدید

en: Add New Post
fa_IR: افزودن پست جدید

en: Add New Post Type
fa_IR: افزودن پست تایپ جدید

en: Add New Tag
fa_IR: افزودن برچسب

en: Add New Taxonomy
fa_IR: افزودن طبقه بندی جدید

en: Add Options Page
fa_IR: افزودن صفحه گزینه ها

en: Add Or Remove Items
fa_IR: افزودن یا حذف موارد

en: Add Post Type
fa_IR: افزودن پست تایپ

en: Add Taxonomy
fa_IR: افزودن طبقه بندی

en: Add Toggle All
fa_IR: افزودن تغییر همه

en: Add Your First Field
fa_IR: اولین زمینه خود را اضافه کنید

en: Add Your First Field Group
fa_IR: اولین گروه زمینه خود را اضافه کنید

en: Add Your First Post Type
fa_IR: اولین نوع پست خود را اضافه کنید

en: Add Your First Taxonomy
fa_IR: اولین طبقه بندی خود را اضافه کنید

en: Add fields
fa_IR: افزودن زمینه ها

en: Add fields to %s
fa_IR: اضافه کردن زمینه به%s

en: Add new choice
fa_IR: درج انتخاب جدید

en: Add or remove %s
fa_IR: %s را اضافه یا حذف کنید

en: Add or remove tags
fa_IR: اضافه یا حذف برچسب

en: Add rule group
fa_IR: افزودن گروه قانون

en: Add this %s to the location rules of the selected field groups.
fa_IR: این %s را به قوانین مکان گروه های زمینه انتخابی اضافه کنید.

en: Add title
fa_IR: افزودن عنوان

en: Adds 'Post Type Archive' items with this label to the list of posts shown when adding items to an existing menu in a CPT with archives enabled. Only appears when editing menus in 'Live Preview' mode and a custom archive slug has been provided.
fa_IR: موارد «بایگانی نوع پست» را با این برچسب به فهرست پست‌هایی که هنگام افزودن موارد به منوی موجود در CPT با بایگانی‌های فعال نشان داده می‌شوند، اضافه می‌کند. فقط زمانی ظاهر می‌شود که منوها را در حالت «پیش‌نمایش زنده» ویرایش کنید و یک بایگانی سفارشی ارائه شده باشد.

en: Admin Menu Parent
fa_IR: منوی مدیریت والد

en: Admin editor navigation in the sidebar menu.
fa_IR: ناوبری ویرایشگر مدیریت در منوی نوار کناری.

en: Admin menu name for the post type.
fa_IR: نام منوی مدیریت برای نوع پست.

en: Advanced
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced Configuration
fa_IR: پیکربندی پیشرفته

en: Advanced Custom Fields
fa_IR: زمینه‌های سفارشی پیشرفته

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
fa_IR: Advanced Custom Fields و Advanced Custom Fields PRO نباید همزمان فعال باشند. ما به طور خودکار Advanced Custom Fields PRO را غیرفعال کردیم.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
fa_IR: Advanced Custom Fields و Advanced Custom Fields PRO نباید همزمان فعال باشند. ما به طور خودکار Advanced Custom Fields PRO را غیرفعال کرده ایم.

en: Advanced Custom Fields logo
fa_IR: لوگو زمینه های سفارشی پیشرفته

en: Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات یشرفته

en: All
fa_IR: ادامه مطلب

en: All %s
fa_IR: همه %s

en: All %s formats
fa_IR: همه‌ی فرمت‌های %s

en: All Items
fa_IR: تمام موارد

en: All Posts
fa_IR: همه نوشته ها

en: All Tags
fa_IR: برچسب ها

en: All images
fa_IR: تمام تصاویر

en: All post types
fa_IR: تمام انواع پست

en: All taxonomies
fa_IR: تمام طبقه بندی ها

en: All user roles
fa_IR: تمام نقش های کاربر

en: Allow 'custom' values to be added
fa_IR: اجازه درج مقادیر دلخواه

en: Allow Archives URLs
fa_IR: اجازه آدرس های بایگانی

en: Allow Custom Values
fa_IR: مقادیر سفارشی را مجاز کنید

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
fa_IR: اجازه نمایش کدهای HTML به عنوان متن به جای اعمال آنها

en: Allow Null
fa_IR: اجازه Null

en: Allow Other Choice
fa_IR: اجازه انتخاب دیگر

en: Allow items to be added to menus in the 'Appearance' > 'Menus' screen. Must be turned on in 'Screen options'.
fa_IR: اجازه دهید موارد به منو ها در صفحه «نمایش» > «فهرست ها» اضافه شوند. باید در «گزینه‌های صفحه» روشن شود.

en: Allow new terms to be created whilst editing
fa_IR: اجازه به ساخت آیتم‌ها(ترم‌ها) جدید در زمان ویرایش

en: Allow the post type to be exported from 'Tools' > 'Export'.
fa_IR: اجازه دهید نوع پست از «ابزار» > «برون بری» برون بری شود.

en: Allow this accordion to open without closing others.
fa_IR: اجازه دهید این آکوردئون بدون بستن دیگر آکاردئون‌ها باز شود.

en: Allowed File Types
fa_IR: انواع فایل های مجاز

en: Allows the selection of one or more taxonomy terms based on the criteria and options specified in the fields settings.
fa_IR: به انتخاب یک یا چند عبارت طبقه بندی بر اساس معیارها و گزینه های مشخص شده در تنظیمات زمینه ها اجازه می دهد.

en: Allows the selection of one or more users which can be used to create relationships between data objects.
fa_IR: به انتخاب یک یا چند کاربر اجازه می دهد تا از آنها برای ایجاد روابط بین آیجکت داده استفاده شود.

en: Allows you to group and organize custom fields into collapsable panels that are shown while editing content. Useful for keeping large datasets tidy.
fa_IR: به شما امکان می‌دهد تا زمینه های سفارشی را در پانل‌های جمع‌شدنی که هنگام ویرایش محتوا نشان داده می‌شوند، گروه‌بندی و سازماندهی کنید. برای مرتب نگه داشتن مجموعه داده های بزرگ مفید است.

en: Allows you to group fields into tabbed sections in the edit screen. Useful for keeping fields organized and structured.
fa_IR: به شما امکان می‌دهد زمینه ها را در بخش‌های تب‌دار در صفحه ویرایش گروه‌بندی کنید. برای سازماندهی و ساختاربندی زمینه ها مفید است.

en: Allows you to specify a link and its properties such as title and target using the WordPress native link picker.
fa_IR: به شما امکان می دهد یک پیوند و ویژگی های آن مانند عنوان و هدف را با استفاده از انتخابگر پیوند بومی وردپرس مشخص کنید.

en: Alters the permalink structure to add the `WP_Rewrite::$front` prefix to URLs.
fa_IR: ساختار پیوند یکتا را برای افزودن پیشوند «WP_Rewrite::$front» به URL ها تغییر می دهد.

en: An input for providing a password using a masked field.
fa_IR: ورودی برای ارائه رمز عبور با استفاده از یک زمینه پوشانده شده.

en: An input for selecting a numerical value within a specified range using a range slider element.
fa_IR: ورودی برای انتخاب یک مقدار عددی در یک محدوده مشخص با استفاده از یک عنصر اسلایدر محدوده.

en: An input limited to numerical values.
fa_IR: ورودی محدود به مقادیر عددی.

en: An interactive UI for picking a date and time. The date return format can be customized using the field settings.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب تاریخ و زمان. قالب بازگشت تاریخ را می توان با استفاده از تنظیمات زمینه سفارشی کرد.

en: An interactive UI for picking a date. The date return format can be customized using the field settings.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب تاریخ. قالب بازگشت تاریخ را می توان با استفاده از تنظیمات زمینه سفارشی کرد.

en: An interactive UI for picking a time. The time format can be customized using the field settings.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب زمان. قالب زمان را می توان با استفاده از تنظیمات زمینه سفارشی کرد.

en: An interactive UI for selecting a color, or specifying a Hex value.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب یک رنگ یا تعیین مقدار Hex.

en: An interactive UI for selecting a location using Google Maps. Requires a Google Maps API key and additional configuration to display correctly.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب مکان با استفاده از نقشه های گوگل. برای نمایش صحیح به کلید Google Maps API و پیکربندی اضافی نیاز دارد.

en: An interactive and customizable UI for picking one or many posts, pages or post type items with the option to search.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی و قابل تنظیم برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه یا موارد نوع پست با گزینه جستجو.

en: An interactive component for embedding videos, images, tweets, audio and other content by making use of the native WordPress oEmbed functionality.
fa_IR: یک مؤلفه تعاملی برای جاسازی فیلم ها، تصاویر، توییت ها، صدا و سایر محتواها با استفاده از عملکرد بومی وردپرس oEmbed.

en: An interactive dropdown to select one or more posts, pages, custom post type items or archive URLs, with the option to search.
fa_IR: یک کشویی تعاملی برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه، موارد سفارشی نوع پست یا نشانی‌های وب بایگانی، با گزینه جستجو.

en: Any post status
fa_IR: هر وضعیت پست

en: Appearance
fa_IR: ظاهر

en: Appearance Menus Support
fa_IR: پشتیبانی از منوهای نمایش

en: Appears after the input
fa_IR: بعد از ورودی نمایش داده می شود

en: Appears as an item in the 'New' menu in the admin bar.
fa_IR: به عنوان یک مورد در منوی "جدید" در نوار مدیریت ظاهر می شود.

en: Appears before the input
fa_IR: قبل از ورودی نمایش داده می شود

en: Appears in the admin bar in the 'All Posts' view, provided the post type supports archives and the home page is not an archive of that post type.
fa_IR: در نوار مدیریت در نمای "همه پست ها" ظاهر می شود، مشروط بر اینکه نوع پست از بایگانی ها پشتیبانی می کند و صفحه اصلی بایگانی از آن نوع پست نباشد.

en: Appears when creating a new post
fa_IR: هنگام ایجاد یک نوشته جدید نمایش داده می شود

en: Appears within the input
fa_IR: در داخل ورودی نمایش داده می شود

en: Append
fa_IR: پسوند

en: Archive
fa_IR: بایگانی

en: Archive Slug
fa_IR: پیوند کوتاه بایگانی

en: Archives
fa_IR: بایگانی ها

en: Archives Nav Menu
fa_IR: منوی پیمایش بایگانی

en: Are you sure?
fa_IR: اطمینان دارید؟

en: As the button label for selecting to use an image as the featured image.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه برای انتخاب استفاده از یک تصویر به عنوان تصویر شاخص.

en: As the button label when adding media to content.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه هنگام افزودن رسانه به محتوا.

en: As the button label when removing the featured image.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه هنگام حذف تصویر شاخص.

en: As the button label when setting the featured image.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه هنگام تنظیم تصویر شاخص.

en: Assign Terms Capability
fa_IR: قابلیت اختصاص شرایط

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band
fa_IR: برای ایجاد یک سلسله مراتب یک عبارت والد اختصاص دهید. برای مثال، اصطلاح جاز، والد Bebop و Big Band است

en: Assigns a title for navigation link block variation used in the block editor.
fa_IR: عنوانی را برای تغییر بلوک پیوند پیمایش مورد استفاده در ویرایشگر بلوک اختصاص می دهد.

en: Assigns parent item text, but with a colon (:) added to the end.
fa_IR: متن مورد والد را اختصاص می دهد، اما با یک دونقطه (:) به انتهای آن اضافه می شود.

en: Assigns parent item text. Only used on hierarchical taxonomies.
fa_IR: متن مورد والد را اختصاص می دهد. فقط در طبقه بندی های سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns popular items text. Only used for non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: متن موارد محبوب را اختصاص می دهد. فقط برای طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns search items text.
fa_IR: متن موارد جستجو را اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the Title field of the Most Used tab.
fa_IR: متن را به زمینه عنوان برگه بیشترین استفاده اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the filter button in the posts lists table.
fa_IR: متن را به دکمه فیلتر در جدول لیست پست ها اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the table hidden heading.
fa_IR: متنی را به عنوان پنهان جدول اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the table pagination hidden heading.
fa_IR: متن را به عنوان پنهان صفحه بندی جدول اختصاص می دهد.

en: Assigns the 'choose from most used' text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: وقتی جاوا اسکریپت غیرفعال است، متن «انتخاب از پرکاربردترین» را که در متا باکس استفاده می‌شود، اختصاص می‌دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns the add new item text.
fa_IR: متن افزودن مورد جدید را اختصاص می دهد.

en: Assigns the add or remove items text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies
fa_IR: وقتی جاوا اسکریپت غیرفعال است، متن افزودن یا حذف موارد مورد استفاده در جعبه متا را اختصاص می دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود

en: Assigns the all items text.
fa_IR: متن همه موارد را اختصاص می دهد.

en: Assigns the menu name text.
fa_IR: متن نام منو را اختصاص می دهد.

en: Assigns the new item name text.
fa_IR: متن نام مورد جدید را اختصاص می دهد.

en: Assigns the separate item with commas text used in the taxonomy meta box. Only used on non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: مورد جداگانه را با متن کاما مورد استفاده در جعبه متا طبقه بندی اختصاص می دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns the text displayed in the posts and media list tables when no tags or categories are available.
fa_IR: وقتی هیچ برچسب یا دسته‌ای در دسترس نباشد، متن نمایش داده شده در جدول‌های فهرست رسانه‌ها و پست‌ها را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the text displayed when clicking the 'choose from most used' text in the taxonomy meta box when no tags are available, and assigns the text used in the terms list table when there are no items for a taxonomy.
fa_IR: زمانی که هیچ برچسبی در دسترس نباشد، متن نمایش داده شده را هنگام کلیک کردن بر روی متن «انتخاب از پرکاربردترین» در متا باکس طبقه‌بندی اختصاص می‌دهد، و وقتی هیچ موردی برای طبقه‌بندی وجود ندارد، متن مورد استفاده در جدول فهرست اصطلاحات را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the text used to link back to the main index after updating a term.
fa_IR: پس از بروزرسانی یک عبارت، متن مورد استفاده برای پیوند دادن به فهرست اصلی را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the update item text.
fa_IR: متن مورد بروزرسانی را اختصاص می‌دهد.

en: At the top of the editor screen when adding a new item.
fa_IR: در بالای صفحه ویرایشگر هنگام افزودن یک مورد جدید.

en: At the top of the editor screen when editing a term.
fa_IR: در بالای صفحه ویرایشگر هنگام ویرایش یک عبارت.

en: At the top of the editor screen when editing an item.
fa_IR: در بالای صفحه ویرایشگر هنگام ویرایش یک مورد.

en: At the top of the items screen when searching for an item.
fa_IR: در بالای صفحه موارد هنگام جستجو یک مورد.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts in the trash.
fa_IR: وقتی هیچ پستی در سطل زباله وجود ندارد، در بالای صفحه فهرست پست تایپ کنید.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts to display.
fa_IR: وقتی هیچ پستی برای نمایش وجود ندارد، در بالای صفحه فهرست پست تایپ کنید.

en: Attachment
fa_IR: پیوست

en: Attachments
fa_IR: پیوست ها

en: Attributes Meta Box
fa_IR: متاباکس ویژگی ها

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Automatically add &lt;br&gt;
fa_IR: اضافه کردن خودکار &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
fa_IR: پاراگراف ها خودکار اضافه شوند

en: Available with ACF PRO
fa_IR: با ACF PRO موجود است

en: Awaiting save
fa_IR: در انتظار ذخیره است

en: Back To Items
fa_IR: بازگشت به موارد

en: Back to all tools
fa_IR: بازگشت به همه ابزارها

en: Base URL
fa_IR: URL پایه

en: Basic
fa_IR: پایه

en: Basic Settings
fa_IR: تنظیمات اولیه

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
fa_IR: قبل از ایجاد اولین زمینه ، توصیه می کنیم ابتدا راهنمای <a href="%s" target="_blank"> شروع به کار </a> خود را بخوانید تا با فلسفه و بهترین روش های افزونه آشنا شوید.

en: Below fields
fa_IR: زیر زمینه ها

en: Below labels
fa_IR: زیر برچسب ها

en: Bidirectional
fa_IR: دو جهته

en: Block
fa_IR: بلوک

en: Blocks
fa_IR: بلوک ها

en: Both (Array)
fa_IR: هر دو (آرایه)

en: Browse Fields
fa_IR: زمینه ها را مرور کنید

en: Built for those that build with WordPress, by the team at %s
fa_IR: برای کسانی که با وردپرس می سازند، توسط تیم %s ساخته شده است

en: Button Group
fa_IR: گروه دکمه‌ها

en: By default the capabilities of the post type will inherit the 'Post' capability names, eg. edit_post, delete_posts. Enable to use post type specific capabilities, eg. edit_{singular}, delete_{plural}.
fa_IR: به‌طور پیشفرض، قابلیت‌های نوع پست، نام قابلیت «پست» را به ارث می‌برند، به عنوان مثال. edit_post، delete_posts. فعال کردن برای استفاده از قابلیت های خاص نوع پست، به عنوان مثال. edit_{singular}, delete_{plural}.

en: By default the post type will get a new top level item in the admin menu. If an existing top level item is supplied here, the post type will be added as a submenu item under it.
fa_IR: به طور پیشفرض، نوع پست یک مورد سطح بالای جدید در منوی مدیریت دریافت می‌کند. اگر یک مورد سطح بالای موجود در اینجا ارائه شود، نوع پست به عنوان یک مورد زیر منو در زیر آن اضافه می شود.

en: Can Export
fa_IR: می تواند برون بری کند

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Categories
fa_IR: دسته ها

en: Categories Meta Box
fa_IR: دسته بندی متا باکس

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Center
fa_IR: مرکز

en: Center the initial map
fa_IR: نقشه اولیه را وسط قرار بده

en: Character Limit
fa_IR: محدودیت کاراکتر

en: Checkbox
fa_IR: جعبه انتخاب (Checkbox)

en: Checkbox custom values cannot be empty. Uncheck any empty values.
fa_IR: مقادیر سفارشی جعبه چک نمی توانند خالی باشند. تیک هر مقدار خالی را بردارید.

en: Checked
fa_IR: انتخاب شده

en: Child Page (has parent)
fa_IR: برگه زیر مجموعه (دارای مادر)

en: Choice
fa_IR: انتخاب

en: Choices
fa_IR: انتخاب ها

en: Choose From Most Used
fa_IR: از پرکاربردترین ها را انتخاب کنید

en: Choose another post type to base the capabilities for this post type.
fa_IR: نوع پست دیگری را برای پایه گذاری قابلیت های این نوع پست انتخاب کنید.

en: Choose from over 30 field types. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
fa_IR: از بین بیش از 30 نوع زمینه انتخاب کنید. <a href="%s" target="_blank">بیشتر بیاموزید</a>.

en: Choose from the most used %s
fa_IR: از پر استفاده ترین %s انتخاب کنید

en: Choose from the most used tags
fa_IR: انتخاب برچسب‌ها از پرکاربرد ترین‌ها

en: Class "%s" does not exist.
fa_IR: کلاس "%s" وجود ندارد.

en: Clear
fa_IR: پاکسازی

en: Clear color
fa_IR: حذف رنگ

en: Clear location
fa_IR: حذف مکان

en: Click to initialize TinyMCE
fa_IR: برای اجرای TinyMCE کلیک کنید

en: Clone Field
fa_IR: زمینه کپی

en: Close Field
fa_IR: بستن زمینه

en: Close Modal
fa_IR: بستن مودال

en: Close modal
fa_IR: بستن مودال

en: Collapse Details
fa_IR: عدم نمایش جزئیات

en: Color Picker
fa_IR: انتخاب کننده رنگ

en: Color value
fa_IR: مقدار رنگ

en: Comma separated list. Leave blank for all types
fa_IR: با کامای انگلیسی جدا کرده یا برای عدم محدودیت خالی بگذارید

en: Comment
fa_IR: نظر

en: Comments
fa_IR: دیدگاه‌ها

en: Conditional Logic
fa_IR: منطق شرطی

en: Connect selected terms to the post
fa_IR: الصاق آیتم های انتخابی به نوشته

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Editor
fa_IR: ویرایش گر محتوا(ادیتور اصلی)

en: Controller Class
fa_IR: کلاس کنترلر

en: Controls how new lines are rendered
fa_IR: تنظیم کنید که خطوط جدید چگونه نمایش داده شوند

en: Controls the meta box on the content editor screen. By default, the Categories meta box is shown for hierarchical taxonomies, and the Tags meta box is shown for non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: متاباکس را در صفحه ویرایشگر محتوا کنترل می کند. به‌طور پیشفرض، جعبه متا دسته‌ها برای طبقه‌بندی‌های سلسله مراتبی و متاباکس برچسب‌ها برای طبقه‌بندی‌های غیر سلسله مراتبی نشان داده می‌شوند.

en: Copied
fa_IR: کپی شد

en: Copy to clipboard
fa_IR: درج در حافظه موقت

en: Create Terms
fa_IR: ساخت آیتم (ترم)

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
fa_IR: مجموعه ای از قوانین را بسازید تا مشخص کنید در کدام صفحه ویرایش، این زمینه‌های سفارشی سفارشی نمایش داده شوند

en: Create a term for the taxonomy that cannot be deleted. It will not be selected for posts by default.
fa_IR: یک اصطلاح برای طبقه بندی ایجاد کنید که قابل حذف نباشد. به طور پیشفرض برای پست ها انتخاب نمی شود.

en: Create custom taxonomies to classify post type content
fa_IR: طبقه بندی های سفارشی برای طبقه بندی محتوای نوع پست ایجاد کنید

en: Create post type
fa_IR: ایجاد نوع پست

en: Create taxonomy
fa_IR: ایجاد طبقه بندی

en: Current User
fa_IR: کاربر فعلی

en: Current User Role
fa_IR: نقش کاربرفعلی

en: Custom Fields
fa_IR: زمینه‌های سفارشی

en: Custom Meta Box
fa_IR: متا باکس سفارشی

en: Custom Meta Box Callback
fa_IR: پاسخ به تماس متا باکس سفارشی

en: Custom Permalink
fa_IR: پیوند یکتا سفارشی

en: Custom Query Variable
fa_IR: متغیر کوئری دلخواه

en: Custom slug for the Archive URL.
fa_IR: نامک سفارشی برای URL بایگانی.

en: Custom:
fa_IR: دلخواه:

en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
fa_IR: وردپرس را با زمینه‌های حرفه‌ای و قدرتمند سفارشی کنید.

en: Customize the map height
fa_IR: سفارشی سازی ارتفاع نقشه

en: Customize the query variable name
fa_IR: نام متغیر کوئری را سفارشی کنید

en: Customize the query variable name.
fa_IR: نام متغیر کوئری را سفارشی کنید.

en: Customize the slug used in the URL
fa_IR: نامک مورد استفاده در URL را سفارشی کنید

en: Customize the slug used in the URL.
fa_IR: نامک مورد استفاده در URL را سفارشی کنید.

en: Dashicon class name
fa_IR: نام کلاس دش آیکون

en: Database Upgrade Required
fa_IR: به روزرسانی دیتابیس لازم است

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
fa_IR: به روزرسانی دیتابیس انجام شد. <a href="%s">بازگشت به پیشخوان شبکه</a>

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
fa_IR: ارتقای پایگاه داده کامل شد. <a href="%s"> تغییرات جدید را ببینید</a>

en: Date Picker
fa_IR: تاریخ

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
fa_IR: انجام شده

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
fa_IR: امروز

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
fa_IR: بعدی

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
fa_IR: قبلی

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
fa_IR: هفته

en: Date Time Picker
fa_IR: انتخاب کننده زمان و تاریخ

[ctx: Date Time Picker JS amText]
en: AM
fa_IR: صبح

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
fa_IR: انجام شده

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
fa_IR: الان

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
fa_IR: ساعت‌

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
fa_IR: میکرو ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
fa_IR: میلی ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
fa_IR: دقبفت

[ctx: Date Time Picker JS pmText]
en: PM
fa_IR: عصر

[ctx: Date Time Picker JS pmTextShort]
en: P
fa_IR: عصر

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
fa_IR: ثانویه

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
fa_IR: انتخاب (Select)

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
fa_IR: انتخاب زمان

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
fa_IR: زمان

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Deactivate this item
fa_IR: این مورد را غیرفعال کنید

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default Template
fa_IR: پوسته پیش فرض

en: Default Term
fa_IR: اصطلاح پیش فرض

en: Default Value
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
fa_IR: یک نقطه پایانی برای توقف آکاردئون قبلی تعریف کنید. این آکاردئون مخفی خواهد بود.

en: Delay Initialization
fa_IR: تاخیر اولیه سازی

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Field Group
fa_IR: حذف گروه زمینه

en: Delete Terms Capability
fa_IR: قابلیت حذف شرایط

en: Delete With User
fa_IR: حذف با کاربر

en: Delete field
fa_IR: حذف زمینه

en: Delete items by a user when that user is deleted.
fa_IR: هنگامی که کاربر حذف می شود، موارد توسط یک کاربر را حذف کنید.

en: Describes a navigation link block variation used in the block editor.
fa_IR: یک تغییر بلوک پیوند ناوبری را که در ویرایشگر بلوک استفاده می شود، توصیف می کند.

en: Describes the Description field on the Edit Tags screen.
fa_IR: زمینه توضیحات را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Name field on the Edit Tags screen.
fa_IR: زمینه نام را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Parent field on the Edit Tags screen.
fa_IR: زمینه والد را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Slug field on the Edit Tags screen.
fa_IR: زمینه نامک را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Description Field Description
fa_IR: توضیحات زمینه توضیحات

en: Description for a navigation link block variation.
fa_IR: توضیحات برای تغییر بلوک پیوند ناوبری.

en: Discussion
fa_IR: گفتگو

en: Display Format
fa_IR: فرمت نمایش

en: Display a column for the taxonomy on post type listing screens.
fa_IR: نمایش یک ستون برای طبقه بندی در صفحه های لیست نوع پست.

en: Display this accordion as open on page load.
fa_IR: نمایش آکوردئون این به عنوان باز در بارگذاری صفحات.

en: Displays text alongside the checkbox
fa_IR: نمایش متن همراه انتخاب

en: Displays the WordPress WYSIWYG editor as seen in Posts and Pages allowing for a rich text-editing experience that also allows for multimedia content.
fa_IR: ویرایشگر WYSIWYG وردپرس را همانطور که در پست‌ها و صفحات دیده می‌شود نمایش می‌دهد و امکان ویرایش متن غنی را فراهم می‌کند و محتوای چندرسانه‌ای را نیز امکان‌پذیر می‌کند.

en: Documentation
fa_IR: اسناد

en: Done
fa_IR: انجام شده

en: Drag to reorder
fa_IR: گرفتن و کشیدن برای مرتب سازی

en: Duplicate
fa_IR: تکثیر

en: Duplicate field
fa_IR: تکثیر زمینه

en: Duplicate post type
fa_IR: نوع پست تکراری

en: Duplicate taxonomy
fa_IR: کپی طبقه بندی

en: Duplicate this item
fa_IR: تکثیر این زمینه

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

en: Edit Field
fa_IR: ویرایش زمینه

en: Edit Field Group
fa_IR: ویرایش گروه زمینه

en: Edit File
fa_IR: ویرایش پرونده

en: Edit Image
fa_IR: ویرایش تصویر

en: Edit Item
fa_IR: ویرایش تور

en: Edit Post
fa_IR: ویرایش پست

en: Edit Post Type
fa_IR: ویرایش پست تایپ

en: Edit Tag
fa_IR: ویرایش برچسب

en: Edit Taxonomy
fa_IR: ویرایش طبقه بندی

en: Edit Terms Capability
fa_IR: قابلیت ویرایش شرایط

en: Edit field
fa_IR: ویرایش زمینه

en: Edit field group
fa_IR: ویرایش گروه زمینه

en: Editor
fa_IR: ويرايشگر

en: Elements
fa_IR: عناصر

en: Email
fa_IR: پست الکترونیکی

en: Embed Size
fa_IR: اندازه جانمایی

en: Enable Transparency
fa_IR: شفافیت را فعال کنید

en: Enable various features in the content editor.
fa_IR: ویژگی های مختلف را در ویرایشگر محتوا فعال کنید.

en: Enabling the bidirectional setting allows you to update a value in the target fields for each value selected for this field, adding or removing the Post ID, Taxonomy ID or User ID of the item being updated. For more information, please read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a>.
fa_IR: فعال کردن تنظیمات دو جهته به شما امکان می‌دهد برای هر مقدار انتخاب شده برای این زمینه، مقداری را در زمینه های هدف بروزرسانی کنید و شناسه پست، شناسه طبقه‌بندی یا شناسه کاربری مورد بروزرسانی را اضافه یا حذف کنید. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً <a href="%s" target="_blank">اسناد</a> را مطالعه کنید.

en: Endpoint
fa_IR: نقطه پایانی

en: Enter URL
fa_IR: آدرس را وارد کنید

en: Enter each choice on a new line.
fa_IR: هر انتخاب را در یک خط جدید وارد کنید.

en: Enter each default value on a new line
fa_IR: هر مقدار پیش فرض را در یک خط جدید وارد کنید

en: Error loading field.
fa_IR: خطا در بارگیری قسمت.

en: Error uploading file. Please try again
fa_IR: خطا در آپلود فایل. لطفا مجدد بررسی کنید

en: Escape HTML
fa_IR: حذف HTML

en: Excerpt
fa_IR: چکیده

en: Exclude From Search
fa_IR: حذف از جستجو

en: Expand Details
fa_IR: نمایش جزئیات

en: Expand the functionality of WordPress beyond standard posts and pages with custom post types.
fa_IR: قابلیت های وردپرس را فراتر از پست ها و صفحات استاندارد با انواع پست های سفارشی گسترش دهید.

en: Export
fa_IR: برون بری

en: Export - Generate PHP
fa_IR: برون بری - ایجاد PHP

en: Export As JSON
fa_IR: برون بری به عنوان JSON

en: Export Field Groups
fa_IR: برون بری گروه های زمینه

en: Exported 1 item. | Exported %s items.
fa_IR[0]: %s مورد برون بری شد.
fa_IR[1]: 1 مورد برون بری شد.

en: Expose this post type in the REST API.
fa_IR: این نوع پست را در REST API افشا کنید.

en: Exposes this post type in the REST API. Required to use the block editor.
fa_IR: این نوع پست را در REST API نمایش می دهد. برای استفاده از ویرایشگر بلوک لازم است.

en: Failed to import post types.
fa_IR: درون ریزی انواع پست انجام نشد.

en: Failed to import taxonomies.
fa_IR: درون ریزی طبقه بندی انجام نشد.

en: Featured Image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Featured Image Meta Box
fa_IR: متاباکس تصویر شاخص

en: Featured image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Feed URL
fa_IR: پیوند فید

en: Feedback
fa_IR: بازخورد

en: Field
fa_IR: زمینه

en: Field Group
fa_IR: گروه زمینه

en: Field Group Title
fa_IR: عنوان گروه زمینه

en: Field Group(s)
fa_IR: گروه(های) زمینه

en: Field Groups
fa_IR: گروه‌های زمینه

en: Field Keys
fa_IR: کایدهای زمینه

en: Field Label
fa_IR: برچسب زمینه

en: Field Name
fa_IR: نام زمینه

en: Field Settings Tabs
fa_IR: زبانه های تنظیمات زمینه

en: Field Type
fa_IR: نوع زمینه

en: Field group activated. | %s field groups activated.
fa_IR[0]: گروه های زمینه %s فعال شد.
fa_IR[1]: گروه زمینه فعال شد.

en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
fa_IR[0]: گروه‌های زمینه %s غیرفعال شد.
fa_IR[1]: گروه زمینه غیرفعال شد.

en: Field group deleted.
fa_IR: گروه زمینه حذف شد.

en: Field group draft updated.
fa_IR: پیش نویش گروه زمینه بروز شد.

en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
fa_IR[0]: %s گروه زمینه تکثیر شدند.
fa_IR[1]: گروه زمینه تکثیر شد.

en: Field group linked successfully. | Field groups linked successfully.
fa_IR[0]: گروه زمینه با موفقیت پیوند داده شد.
fa_IR[1]: گروه زمینه با موفقیت پیوند داده شد.

en: Field group published.
fa_IR: گروه زمینه انتشار یافت.

en: Field group saved.
fa_IR: گروه زمینه ذخیره شد.

en: Field group scheduled for.
fa_IR: گروه زمینه برنامه ریزی انتشار پیدا کرده برای.

en: Field group submitted.
fa_IR: گروه زمینه ارسال شد.

en: Field group synchronized. | %s field groups synchronized.
fa_IR[0]: گروه های زمینه %s همگام شدند.
fa_IR[1]: گروه زمینه همگام شد.

en: Field group title is required
fa_IR: عنوان گروه زمینه ضروری است

en: Field group updated.
fa_IR: گروه زمینه بروز شد.

en: Field groups linked successfully.
fa_IR: گروه های زمینه با موفقیت پیوند داده شدند.

en: Field groups with a lower order will appear first
fa_IR: گروه ها با شماره ترتیب کمتر اول دیده می شوند

en: Field moved to other group
fa_IR: زمینه به گروه دیگر منتقل شد

en: Field type does not exist
fa_IR: نوع زمینه وجود ندارد

en: Fields
fa_IR: زمینه ها

en: File
fa_IR: پرونده

en: File Array
fa_IR: آرایه فایل

en: File ID
fa_IR: شناسه فایل

en: File URL
fa_IR: آدرس پرونده

en: File name
fa_IR: نام

en: File size
fa_IR: اندازه فایل

en: File size must be at least %s.
fa_IR: حجم فایل باید حداقل %s باشد.

en: File size must not exceed %s.
fa_IR: اندازه فایل نباید از %s بیشتر باشد.

en: File type must be %s.
fa_IR: نوع فایل باید %s باشد.

en: Filter %s by date
fa_IR: %s را بر اساس تاریخ فیلتر کنید

en: Filter %s list
fa_IR: لیست %s را فیلتر کنید

en: Filter By Item
fa_IR: فیلتر بر اساس مورد

en: Filter Items By Date
fa_IR: موارد را بر اساس تاریخ فیلتر کنید

en: Filter Items List
fa_IR: فیلتر کردن لیست اقلام

en: Filter by %s
fa_IR: فیلتر بر اساس %s

en: Filter by Post Status
fa_IR: فیلتر بر اساس وضعیت پست

en: Filter by Post Type
fa_IR: فیلتر با نوع نوشته

en: Filter by Role
fa_IR: فیلتر بر اساس نقش

en: Filter by Taxonomy
fa_IR: فیلتر با طبقه بندی

en: Filter by category
fa_IR: فیلتر بر اساس طبقه‌بندی

en: Filter posts by date
fa_IR: پست ها را بر اساس تاریخ فیلتر کنید

en: Filter posts list
fa_IR: فیلتر لیست نوشته‌ها

en: Filters
fa_IR: فیلترها

en: Find current location
fa_IR: پیدا کردن مکان فعلی

en: Flexible Content
fa_IR: محتوای انعطاف پذیر

en: Flexible Content Field
fa_IR: زمینه محتوای انعطاف پذیر

en: For hierarchical types in the post type list screen.
fa_IR: برای انواع سلسله مراتبی در صفحه لیست نوع پست.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
fa_IR: برای کنترل بیشتر، ممکن است هر دو مقدار و برچسب را مانند زیر مشخص کنید:

en: Format
fa_IR: فرمت

en: Forms
fa_IR: فرم ها

en: Front Page
fa_IR: برگه نخست

en: Front URL Prefix
fa_IR: پیشوند لینک فرانت

en: Full Size
fa_IR: اندازه کامل

en: Gallery
fa_IR: گالری

en: Gallery Field
fa_IR: زمینه گالری

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generate PHP
fa_IR: تولید کد PHP

en: Genre
fa_IR: ژانر

en: Genres
fa_IR: ژانرها

en: Get started creating new custom fields for your posts, pages, custom post types and other WordPress content.
fa_IR: شروع به ایجاد زمینه های سفارشی جدید برای پست ها، صفحات، انواع پست های سفارشی و سایر محتوای وردپرس خود کنید.

en: Google Map
fa_IR: نقشه گوگل

en: Group
fa_IR: گروه

en: Group Settings
fa_IR: تنظیمات گروه

en: Has an item archive that can be customized with an archive template file in your theme.
fa_IR: دارای یک بایگانی مورد است که می تواند با یک فایل قالب بایگانی در قالب شما سفارشی شود.

en: Has any value
fa_IR: هر نوع مقدار

en: Has no value
fa_IR: بدون مقدار

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Help & Support
fa_IR: راهنما و پشتیبانی

en: Hex String
fa_IR: رشته Hex

en: Hide on screen
fa_IR: مخفی کردن در صفحه

en: Hierarchical
fa_IR: سلسله مراتبی

en: Hierarchical post types can have descendants (like pages).
fa_IR: انواع پست سلسله مراتبی می توانند دارای نوادگان (مانند صفحات) باشند.

en: Hierarchical taxonomies can have descendants (like categories).
fa_IR: طبقه بندی های سلسله مراتبی می توانند فرزندان (مانند دسته ها) داشته باشند.

en: High (after title)
fa_IR: بالا (بعد از عنوان)

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: I know what I'm doing, show me all the options.
fa_IR: من می دانم دارم چه کار می کنم، همه گزینه ها را به من نشان دهید.

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
fa_IR: اگر چندین گروه زمینه در یک صفحه ویرایش نمایش داده شود،اولین تنظیمات گروه زمینه استفاده خواهد شد. (یکی با کمترین شماره)

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Array
fa_IR: آرایه تصاویر

en: Image ID
fa_IR: شناسه تصویر

en: Image URL
fa_IR: آدرس تصویر

en: Image height must be at least %dpx.
fa_IR: ارتفاع فایل باید حداقل %d پیکسل باشد.

en: Image height must not exceed %dpx.
fa_IR: ارتفاع تصویر نباید از %d پیکسل بیشتر باشد.

en: Image width must be at least %dpx.
fa_IR: عرض تصویر باید حداقل %d پیکسل باشد.

en: Image width must not exceed %dpx.
fa_IR: عرض تصویر نباید از %d پیکسل بیشتر باشد.

en: Import
fa_IR: وارد کردن

en: Import Field Groups
fa_IR: وارد کردن گروه های زمینه

en: Import JSON
fa_IR: درون ریزی JSON

en: Import Post Types and Taxonomies registered with Custom Post Type UI and manage them with ACF. <a href="%s">Get Started</a>.
fa_IR: انواع پست و طبقه بندی های ثبت شده با Custom Post Type UI درون ریزی کنید و آنها را با ACF مدیریت کنید. <a href="%s">شروع به کار</a>.

en: Import file empty
fa_IR: فایل وارد شده خالی است

en: Import from Custom Post Type UI
fa_IR: درون ریزی از Custom Post Type UI

en: Imported %d item from Custom Post Type UI - | Imported %d items from Custom Post Type UI -
fa_IR[0]: %d مورد از رابط کاربری نوع پست سفارشی وارد شد -
fa_IR[1]: %d مورد از رابط کاربری نوع پست سفارشی وارد شد -

en: Imported 1 item | Imported %s items
fa_IR[0]: %s مورد درون ریزی شد
fa_IR[1]: 1 مورد درون ریزی شد

en: Importing a Post Type or Taxonomy with the same key as one that already exists will overwrite the settings for the existing Post Type or Taxonomy with those of the import.
fa_IR: وارد کردن یک نوع پست یا طبقه‌بندی با همان کلیدی که از قبل وجود دارد، تنظیمات مربوط به نوع پست یا طبقه‌بندی موجود را با تنظیمات مربوط به درون ریزی بازنویسی می‌کند.

en: In the admin bar to view item when editing it.
fa_IR: در نوار مدیریت برای مشاهده مورد هنگام ویرایش آن.

en: In the admin bar to view term during editing.
fa_IR: در نوار مدیریت برای مشاهده عبارت در حین ویرایش.

en: In the editor notice after an item is updated.
fa_IR: در اعلان ویرایشگر پس از بروزرسانی یک مورد.

en: In the editor notice after publishing a private item.
fa_IR: در اعلان ویرایشگر پس از انتشار یک مورد خصوصی.

en: In the editor notice after publishing an item.
fa_IR: در اعلان ویرایشگر پس از انتشار یک مورد.

en: In the editor notice after reverting an item to draft.
fa_IR: در اعلان ویرایشگر پس از برگرداندن یک مورد به پیش نویس.

en: In the editor notice after scheduling an item.
fa_IR: در اعلان ویرایشگر پس از برنامه ریزی یک مورد.

en: In the editor used as the placeholder of the title.
fa_IR: در ویرایشگر به عنوان مکان نگهدار عنوان استفاده می شود.

en: In the editor used for the title of the featured image meta box.
fa_IR: در ویرایشگر استفاده شده برای عنوان متا باکس تصویر شاخص.

en: In the editor used for the title of the post attributes meta box.
fa_IR: در ویرایشگر استفاده شده برای عنوان متاباکس ویژگی های پست.

en: In the media modal showing all media uploaded to this item.
fa_IR: در مدال رسانه همه رسانه‌ های آپلود شده در این مورد را نشان می‌دهد.

en: In the post type submenu in the admin dashboard.
fa_IR: در پست منوی فرعی را در پیشخوان مدیریت تایپ کنید.

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: غیرفعال <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: غیرفعال <span class="count">(%s)</span>

en: Incorrect file type
fa_IR: نوع فایل صحیح نیست

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: Insert Into Media Button
fa_IR: درج در دکمه رسانه

en: Insert into %s
fa_IR: در %s درج کنید

en: Insert into post
fa_IR: قرار دادن در نوشته

en: Instruction Placement
fa_IR: قرار دادن دستورالعمل

en: Instructions
fa_IR: دستورالعمل ها

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
fa_IR: دستورالعمل هایی برای نویسندگان. هنگام ارسال داده ها نمایش داده می شوند

en: Invalid field group parameter(s).
fa_IR: پارامتر (های) گروه میدان نامعتبر است.

en: Invalid nonce.
fa_IR: عدم اعتبار نامعتبر است.

en: Invalid post ID.
fa_IR: آیدی پست نامعتبر است.

en: Invalid post type selected for review.
fa_IR: نوع پست نامعتبر برای بررسی انتخاب شده است.

en: Invalid request.
fa_IR: درخواست نامعتبر.

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
fa_IR: قویا توصیه می شود از بانک اطلاعاتی خود قبل از هر کاری پشتیبان تهیه کنید. آیا مایلید به روز رسانی انجام شود؟

en: Item Link
fa_IR: پیوند مورد

en: Item Link Description
fa_IR: توضیحات لینک مورد

en: Item Published
fa_IR: مورد منتشر شده است

en: Item Published Privately
fa_IR: مورد به صورت خصوصی منتشر شد

en: Item Reverted To Draft
fa_IR: مورد به پیش نویس برگردانده شد

en: Item Scheduled
fa_IR: مورد برنامه ریزی شده

en: Item Updated
fa_IR: مورد بروز شد

en: Items List
fa_IR: فهرست اقلام

en: Items List Navigation
fa_IR: پیمایش فهرست اقلام

en: Items can be accessed using the non-pretty permalink, eg. {post_type}={post_slug}.
fa_IR: موارد را می توان با استفاده از پیوند یکتا غیر زیبا، به عنوان مثال. {post_type}={post_slug}.

en: Items can be edited and managed in the admin dashboard.
fa_IR: موارد را می توان در پیشخوان مدیریت ویرایش و مدیریت کرد.

en: JSON (newer)
fa_IR: JSON (جدیدتر)

en: Key
fa_IR: کلید

en: Label
fa_IR: برچسب زمینه

en: Label Placement
fa_IR: قرار دادن برچسب

en: Labels
fa_IR: برچسب‌ها

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Last updated: %s
fa_IR: آخرین بروزرسانی : %s

en: Layout
fa_IR: چیدمان

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Leave blank for no limit
fa_IR: برای نامحدود بودن این بخش را خالی بگذارید

en: Left aligned
fa_IR: سمت چپ

en: Library
fa_IR: کتابخانه

en: Limit the media library choice
fa_IR: محدود کردن انتخاب کتابخانه چندرسانه ای

en: Link
fa_IR: لینک

en: Link Array
fa_IR: آرایه لینک

en: Link Existing Field Groups
fa_IR: پیوند گروه های زمینه موجود

en: Link URL
fa_IR: آدرس لینک

en: Link field groups
fa_IR: پیوند گروه های زمینه

en: List the taxonomy in the Tag Cloud Widget controls.
fa_IR: طبقه بندی را در کنترل های ابزارک ابری برچسب فهرست کنید.

en: Load Terms
fa_IR: خواندن ترم ها

en: Load value from posts terms
fa_IR: خواندن مقادیر از ترم های نوشته

en: Loading
fa_IR: درحال خواندن

en: Loading diff
fa_IR: تفاوت بارگیری

en: Local JSON
fa_IR: JSON های لوکال

en: Located in plugin: %s
fa_IR: واقع در افزونه : %s

en: Located in theme: %s
fa_IR: واقع در قالب : %s

en: Located in: %s
fa_IR: واقع در : %s

en: Location
fa_IR: مکان

en: Location Rules
fa_IR: قوانین مکان

en: Location type "%s" is already registered.
fa_IR: نوع مکان "%s" قبلاً ثبت شده است.

en: Logged in
fa_IR: وارده شده

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 20 characters.
fa_IR: فقط حروف کوچک، زیرخط و خط تیره، حداکثر 20 کاراکتر.

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 32 characters.
fa_IR: فقط حروف کوچک، زیرخط و خط تیره، حداکثر 32 نویسه.

en: Makes a taxonomy visible on the frontend and in the admin dashboard.
fa_IR: یک طبقه بندی را در قسمت فرانت اند و در پیشخوان مدیریت قابل مشاهده می کند.

en: Manage License
fa_IR: مدیریت مجوز

en: Manage Terms Capability
fa_IR: قابلیت مدیریت شرایط

en: Maximum
fa_IR: بیشترین

en: Maximum Posts
fa_IR: حداکثر پست ها

en: Maximum Value
fa_IR: حداکثر مقدار

en: Maximum values reached ( {max} values )
fa_IR: مقادیر به حداکثر رسیده اند ( {max} آیتم )

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Menu
fa_IR: ژ

en: Menu Icon
fa_IR: آیکون منو

en: Menu Item
fa_IR: آیتم منو

en: Menu Label
fa_IR: برچسب فهرست

en: Menu Locations
fa_IR: محل منو

en: Menu Name
fa_IR: نام منو

en: Menu Position
fa_IR: موقعیت منو

en: Menu items
fa_IR: آیتم های منو

en: Menus
fa_IR: منوها

en: Message
fa_IR: پیام

en: Meta Box Sanitization Callback
fa_IR: پاسخ به تماس پاکسازی متا باکس

en: Minimum
fa_IR: کمترین

en: Minimum Posts
fa_IR: حداقل پست ها

en: Minimum Value
fa_IR: حداقل مقدار

en: More
fa_IR: بیشتر

en: More Tools from WP Engine
fa_IR: ابزارهای بیشتر از WP Engine

en: Most Used
fa_IR: بیشترین استفاده شده

en: Move
fa_IR: انتقال

en: Move Complete.
fa_IR: انتقال کامل شد.

en: Move Custom Field
fa_IR: جابجایی زمینه دلخواه

en: Move Field
fa_IR: جابجایی زمینه

en: Move field group to trash?
fa_IR: گروه زمینه به سطل زباله منتقل شود؟

en: Move field to another group
fa_IR: انتقال زمینه ها به گروه دیگر

en: Movie
fa_IR: فیلم

en: Movies
fa_IR: فیلم ها

en: Multi Select
fa_IR: چندین انتخاب

en: Multi-Expand
fa_IR: چند گسترش

en: Multiple Values
fa_IR: چندین مقدار

en: Name
fa_IR: نام

en: Name Field Description
fa_IR: توضیحات زمینه نام

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
fa_IR: متن

en: Namespace Route
fa_IR: مسیر فضای نام

en: New %s
fa_IR: %s جدید

en: New %s Name
fa_IR: نام جدید %s

en: New Field
fa_IR: زمینه جدید

en: New Field Group
fa_IR: گروه زمینه جدید

en: New Item
fa_IR: آیتم جدید

en: New Item Name
fa_IR: نام آیتم جدید

en: New Lines
fa_IR: خطوط جدید

en: New Post
fa_IR: پست جدید

en: New Post Type
fa_IR: نوع پست جدید

en: New Tab Group
fa_IR: گروه زبانه جدید

en: New Tag Name
fa_IR: نام تگ جدید

en: New Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی جدید

en: New to ACF? Take a look at our <a href="%s" target="_blank">getting started guide</a>.
fa_IR: با ACF جدید هستید؟ به <a href="%s" target="_blank">راهنمای شروع</a> ما نگاهی بیندازید.

en: No
fa_IR: خیر

en: No %s
fa_IR: %s وجود ندارد

en: No %s found
fa_IR: هیچ  %s یافت نشد

en: No %s found in Trash
fa_IR: هیچ %s در زباله دان پیدا نشد

en: No Field Groups found
fa_IR: گروه زمینه ای یافت نشد

en: No Field Groups found in Trash
fa_IR: گروه زمینه ای در زباله دان یافت نشد

en: No Fields found
fa_IR: گروه زمینه ای یافت نشد

en: No Fields found in Trash
fa_IR: گروه زمینه ای در زباله دان یافت نشد

en: No Formatting
fa_IR: بدون قالب بندی

en: No Items Found
fa_IR: موردی یافت نشد

en: No Items Found in Trash
fa_IR: هیچ موردی در سطل زباله یافت نشد

en: No Meta Box
fa_IR: بدون متا باکس

en: No Permalink (prevent URL rewriting)
fa_IR: بدون پیوند یکتا (جلوگیری از بازنویسی URL)

en: No Post Types found
fa_IR: هیچ نوع پستی یافت نشد

en: No Post Types found in Trash
fa_IR: هیچ نوع پستی در سطل زباله یافت نشد

en: No Query Variable Support
fa_IR: بدون پشتیبانی از متغیر کوئری

en: No Taxonomies found
fa_IR: هیچ طبقه بندی یافت نشد

en: No Taxonomies found in Trash
fa_IR: هیچ طبقه‌بندی در سطل زباله یافت نشد

en: No Terms
fa_IR: بدون شرایط

[ctx: No Terms]
en: No %s
fa_IR: %s وجود ندارد

en: No description
fa_IR: بدون توضیح

en: No field groups
fa_IR: بدون گروه زمینه

en: No field groups selected
fa_IR: گروه زمینه ای انتخاب نشده است

en: No fields
fa_IR: بدون زمینه

en: No file selected
fa_IR: هیچ پرونده ای انتخاب نشده

en: No image selected
fa_IR: هیچ تصویری انتخاب نشده

en: No matches found
fa_IR: مطابقتی یافت نشد

en: No post types
fa_IR: بدون انواع پست

en: No posts
fa_IR: بدون پست ها

en: No posts found
fa_IR: هیچ نوشته‌ای پیدا نشد

en: No posts found in Trash
fa_IR: هیچ پستی در سطل زباله یافت نشد

en: No search results for '%s'
fa_IR: هیچ نتیجه جستجویی برای '%s' وجود ندارد

en: No tags
fa_IR: بدون برچسب

en: No tags found
fa_IR: هیچ برچسبی پیدا نشد

en: No taxonomies
fa_IR: بدون طبقه بندی

en: No terms
fa_IR: بدون شرایط

en: No toggle fields available
fa_IR: هیچ زمینه شرط پذیری موجود نیست

en: No updates available.
fa_IR: به‌روزرسانی موجود نیست.

en: Normal (after content)
fa_IR: معمولی (بعد از ادیتور متن)

en: Not Found
fa_IR: چیزی یافت نشد

en: Nothing from Custom Post Type UI plugin selected for import.
fa_IR: هیچ چیزی از افزونه Custom Post Type UI برای درون ریزی انتخاب نشده است.

en: Nothing to import
fa_IR: چیزی برای درون ریزی نیست

en: Null
fa_IR: خالی (null)

en: Number
fa_IR: عدد

en: Off Text
fa_IR: بدون متن

en: On Text
fa_IR: با متن

en: One or many post types that can be classified with this taxonomy.
fa_IR: یک یا چند نوع پست که می توان با این طبقه بندی طبقه بندی کرد.

en: Open
fa_IR: باز

en: Opens in a new window/tab
fa_IR: در پنجره جدید باز شود

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Posts_Controller`.
fa_IR: کنترلر سفارشی اختیاری برای استفاده به جای «WP_REST_Posts_Controller».

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Terms_Controller `.
fa_IR: کنترلر سفارشی اختیاری برای استفاده به جای «WP_REST_Terms_Controller».

en: Optionally provide a plural to be used in capabilities.
fa_IR: به صورت اختیاری یک جمع برای استفاده در قابلیت ها ارائه کنید.

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: Options Page
fa_IR: برگه تنظیمات

en: Options Pages
fa_IR: گزینه ها صفحات

en: Order
fa_IR: مرتب سازی

en: Order No.
fa_IR: بدون مرتب سازی.

en: Original
fa_IR: اصل

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Overview
fa_IR: بازنگری

en: PRO
fa_IR: پریمیوم

en: PRO Only
fa_IR: فقط پرو

en: Page
fa_IR: برگه

en: Page Attributes
fa_IR: صفات برگه

en: Page Link
fa_IR: پیوند (لینک) برگه/نوشته

en: Page Parent
fa_IR: برگه مادر

en: Page Template
fa_IR: قالب برگه

en: Page Type
fa_IR: نوع برگه

en: Pages
fa_IR: برگه‌ ها

en: Pagination
fa_IR: صفحه بندی

en: Pagination support for the items URLs such as the archives.
fa_IR: پشتیبانی از صفحه بندی برای URL های آیتم ها مانند بایگانی.

en: Parent
fa_IR: مادر

en: Parent %s
fa_IR: والد %s

en: Parent %s:
fa_IR: والد %s:

en: Parent Category
fa_IR: دسته اصلی - والد

en: Parent Category:
fa_IR: دسته بندی اصلی:

en: Parent Field Description
fa_IR: توضیحات زمینه والد

en: Parent Item
fa_IR: آیتم اصلی

en: Parent Item Prefix
fa_IR: پیشوند مورد والد

en: Parent Item With Colon
fa_IR: مورد والد با کلون

en: Parent Page (has children)
fa_IR: برگه مادر (دارای زیر مجموعه)

en: Parent Page:
fa_IR: صفحه والد:

en: Parent-child terms in URLs for hierarchical taxonomies.
fa_IR: طبقه بندی های والد-فرزند در URL برای طبقه بندی های سلسله مراتبی.

en: Password
fa_IR: رمزعبور

en: Permalink
fa_IR: پیوند یکتا

en: Permalink Rewrite
fa_IR: بازنویسی پیوند یکتا

en: Permalinks for this post type are disabled.
fa_IR: پیوندهای یکتا برای این نوع پست غیرفعال است.

en: Permalinks for this taxonomy are disabled.
fa_IR: پیوندهای ثابت برای این طبقه بندی غیرفعال هستند.

en: Permissions
fa_IR: دسترسی‌ها

en: Placeholder Text
fa_IR: نگهدارنده مکان متن

en: Placement
fa_IR: جانمایی

en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
fa_IR: همچنین لطفا همه افزونه‌های پولی (%s) را بررسی کنید که به نسخه آخر بروز شده باشند.

en: Please select at least one site to upgrade.
fa_IR: لطفا حداقل یک سایت برای ارتقا انتخاب کنید.

en: Please select the destination for this field
fa_IR: مقصد انتقال این زمینه را مشخص کنید

en: Please select the field groups to link.
fa_IR: لطفاً گروه های زمینه را برای پیوند انتخاب کنید.

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
fa_IR: درصورت نیاز به کمک ، لطفاً از برگه راهنما و پشتیبانی استفاده کنید.

en: Plural Capability Name
fa_IR: نام جمع قابلیت

en: Plural Label
fa_IR: برچسب جمع

en: Popular
fa_IR: محبوبترین

en: Popular %s
fa_IR: %s محبوب

en: Popular Items
fa_IR: اقلام محبوب

en: Popular Tags
fa_IR: برچسب‌های معروف

en: Popular fields
fa_IR: زمینه های محبوب

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Post
fa_IR: نوشته

en: Post Archives
fa_IR: بایگانی های پست

en: Post Attributes
fa_IR: ویژگی های پست

en: Post Category
fa_IR: دسته بندی نوشته

en: Post Format
fa_IR: فرمت نوشته

en: Post Formats
fa_IR: ساختار نوشته

en: Post ID
fa_IR: شناسه نوشته

en: Post Link
fa_IR: لینک پست

en: Post Object
fa_IR: آبجکت یک نوشته

en: Post Status
fa_IR: وضعیت نوشته

en: Post Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی نوشته

en: Post Template
fa_IR: قالب نوشته

en: Post Type
fa_IR: نوع نوشته

en: Post Type Key
fa_IR: کلید نوع پست

en: Post Types
fa_IR: انواع پست

en: Post published privately.
fa_IR: پست به صورت خصوصی منتشر شد.

en: Post published.
fa_IR: پست منتشر شد.

en: Post reverted to draft.
fa_IR: پست به پیش‌نویس بازگشت.

en: Post scheduled.
fa_IR: پست برنامه ریزی شد.

en: Post type activated. | %s post types activated.
fa_IR[0]: %s نوع پست فعال شد.
fa_IR[1]: نوع پست فعال شد.

en: Post type deactivated. | %s post types deactivated.
fa_IR[0]: %s نوع پست غیرفعال شد.
fa_IR[1]: نوع پست غیرفعال شد.

en: Post type deleted.
fa_IR: نوع پست حذف شد.

en: Post type draft updated.
fa_IR: پیش نویس نوع پست بروز شد.

en: Post type duplicated. | %s post types duplicated.
fa_IR[0]: %s نوع پست تکراری است.
fa_IR[1]: نوع پست تکراری است.

en: Post type saved.
fa_IR: نوع پست ذخیره شد.

en: Post type scheduled for.
fa_IR: نوع پست برنامه ریزی شده است.

en: Post type submitted.
fa_IR: نوع پست ارسال شده.

en: Post type synchronized. | %s post types synchronized.
fa_IR[0]: %s نوع پست همگام شده است.
fa_IR[1]: نوع پست همگام شده است.

en: Post type updated.
fa_IR: نوع پست بروز شد.

en: Post updated
fa_IR: نوشته بروز شد

en: Post updated.
fa_IR: پست بروز شد.

en: Posts
fa_IR: نوشته ها

en: Posts Page
fa_IR: برگه ی نوشته ها

en: Posts list
fa_IR: لیست پست ها

en: Posts list navigation
fa_IR: لیست ناوبری نوشته‌ها

en: Prepend
fa_IR: پیشوند

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
fa_IR: اضافه کردن چک باکس اضافی برای انتخاب همه

en: Presentation
fa_IR: ارائه

en: Preview Size
fa_IR: اندازه پیش نمایش

en: Provides a way to structure fields into groups to better organize the data and the edit screen.
fa_IR: راهی برای ساختاربندی زمینه ها به گروه ها برای سازماندهی بهتر داده ها و صفحه ویرایش ارائه می دهد.

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Publicly Queryable
fa_IR: قابل استعلام عمومی

en: Query Variable
fa_IR: متغیر کوئری

en: Query Variable Support
fa_IR: پشتیبانی متغیر کوئری

en: Quick Edit
fa_IR: ویرایش سریع

en: RGBA Array
fa_IR: آرایه RGBA

en: RGBA String
fa_IR: رشته RGBA

en: RSS feed URL for the post type items.
fa_IR: URL فید RSS برای موارد نوع پست.

en: Radio Button
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Radio Buttons
fa_IR: دکمه های رادیویی

en: Range
fa_IR: محدوده

en: Reading upgrade tasks...
fa_IR: در حال خواندن مراحل به روزرسانی...

en: Regenerate
fa_IR: بازسازی

en: Regenerate all labels using the Singular and Plural labels
fa_IR: همه برچسب ها را با استفاده از برچسب های مفرد و جمع بازسازی کنید

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Register Meta Box Callback
fa_IR: بازگشت متاباکس ثبت نام

en: Relational
fa_IR: رابطه

en: Relationship
fa_IR: ارتباط

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove Featured Image
fa_IR: حذف تصویر شاخص

en: Remove featured image
fa_IR: تصویر شاخص را حذف کنید

en: Rename Capabilities
fa_IR: تغییر نام قابلیت ها

en: Renew ACF PRO License
fa_IR: مجوز ACF PRO را تمدید کنید

en: Renew License
fa_IR: تمدید مجوز

en: Repeater
fa_IR: زمینه تکرار کننده

en: Repeater Field
fa_IR: زمینه تکرار کننده

en: Required
fa_IR: ضروری

en: Restrict which files can be uploaded
fa_IR: محدودیت در آپلود فایل ها

en: Restrict which images can be uploaded
fa_IR: محدودیت در آپلود تصاویر

en: Restricted
fa_IR: ممنوع

en: Return Format
fa_IR: فرمت بازگشت

en: Return Value
fa_IR: مقدار بازگشت

en: Review changes
fa_IR: تغییرات را مرور کنید

en: Review local JSON changes
fa_IR: تغییرات محلی JSON را مرور کنید

en: Review sites & upgrade
fa_IR: بازبینی و به‌روزرسانی سایت‌ها

en: Revisions
fa_IR: بازنگری ها

en: Rewrite the URL using a custom slug defined in the input below. Your permalink structure will be
fa_IR: URL را با استفاده از نامک سفارشی تعریف شده در ورودی زیر بازنویسی کنید. ساختار پیوند یکتا شما خواهد بود

en: Rewrite the URL using the post type key as the slug. Your permalink structure will be
fa_IR: URL را با استفاده از کلید نوع پست به عنوان نامک بازنویسی کنید. ساختار پیوند یکتا شما خواهد بود

en: Rewrite the URL using the taxonomy key as the slug. Your permalink structure will be
fa_IR: URL را با استفاده از کلید طبقه بندی به عنوان نامک بازنویسی کنید. ساختار پیوند یکتا شما خواهد بود

en: Row
fa_IR: سطر

en: Rows
fa_IR: سطرها

en: Rules
fa_IR: قوانین

en: Save 'custom' values to the field's choices
fa_IR: ذخیره مقادیر دلخواه در انتخاب های زمینه

en: Save 'other' values to the field's choices
fa_IR: ذخیره مقادیر دیگر در انتخاب های زمینه

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره‌ تغییرات

en: Save Custom Values
fa_IR: ذخیره مقادیر سفارشی

en: Save Format
fa_IR: ذخیره قالب

en: Save Other Choice
fa_IR: گزینه های دیگر را ذخیره کنید

en: Save Terms
fa_IR: ذخیره ترم ها

en: Saved
fa_IR: ذخیره

en: Seamless (no metabox)
fa_IR: بدون متاباکس

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search %s
fa_IR: جستجو %s

en: Search Field Groups
fa_IR: جستجو گروه های زمینه

en: Search Fields
fa_IR: جستجو گروه های زمینه

en: Search Items
fa_IR: موارد را جستجو کنید

en: Search Post Types
fa_IR: انواع پست جستجو

en: Search Posts
fa_IR: جستجو نوشته ها

en: Search Tags
fa_IR: جست و جوی برچسب ها

en: Search Taxonomies
fa_IR: جستجو طبقه بندی

en: Search fields...
fa_IR: زمینه های جستجو...

en: Search for address...
fa_IR: جستجو برای آدرس . . .

en: Search...
fa_IR: جستجو . . .

en: Select %s
fa_IR: انتخاب %s

en: Select Color
fa_IR: رنگ را انتخاب کنید

en: Select Field
fa_IR: زمینه ها را انتخاب کنید

en: Select Field Groups
fa_IR: انتخاب گروه های زمینه

en: Select Field Type
fa_IR: نوع زمینه را انتخاب کنید

en: Select File
fa_IR: انتخاب پرونده

en: Select Image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Select Link
fa_IR: انتخاب لینک

en: Select Multiple
fa_IR: چندفایلی را انتخاب کنید

en: Select Options Pages
fa_IR: انتخاب صفحات گزینه ها

en: Select Post Types
fa_IR: انواع پست را انتخاب کنید

en: Select Taxonomies
fa_IR: انتخاب طبقه بندی ها

en: Select default color
fa_IR: رنگ پیشفرض را انتخاب کنید

en: Select existing taxonomies to classify items of the post type.
fa_IR: طبقه بندی های موجود را برای طبقه بندی موارد از نوع پست انتخاب کنید.

en: Select field(s) to store the reference back to the item being updated. You may select this field. Target fields must be compatible with where this field is being displayed. For example, if this field is displayed on a Taxonomy, your target field should be of type Taxonomy
fa_IR: زمینه(های) را برای ذخیره ارجاع به مورد در حال بروزرسانی انتخاب کنید. می توانید این زمینه را انتخاب کنید. زمینه های هدف باید با جایی که این زمینه در حال نمایش است سازگار باشد. به عنوان مثال، اگر این زمینه در طبقه بندی نمایش داده شود، زمینه مورد نظر شما باید از نوع طبقه بندی باشد

en: Select one or many field groups...
fa_IR: انتخاب یک یا چند گروه زمینه...

en: Select post type
fa_IR: انتحاب نوع نوشته

en: Select taxonomy
fa_IR: انتخاب طبقه بندی

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the items in that file.
fa_IR: فایل JSON Advanced Custom Fields را که می خواهید وارد کنید انتخاب کنید. وقتی روی دکمه درون ریزی زیر کلیک می‌کنید، ACF موارد موجود در آن فایل را وارد می‌کند.

en: Select the appearance of this field
fa_IR: ظاهر این زمینه را مشخص کنید

en: Select the items you would like to export and then select your export method. Export As JSON to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Generate PHP to export to PHP code which you can place in your theme.
fa_IR: مواردی را که می خواهید برون بری کنید انتخاب کنید و سپس روش صادرات خود را انتخاب کنید. به عنوان JSON برون بری کنید تا به فایل json. برون بری کنید که سپس می توانید آن را به یک نصب ACF دیگر وارد کنید. PHP را برای برون بری به کد PHP که می توانید در قالب خود قرار دهید ایجاد کنید.

en: Select the taxonomy to be displayed
fa_IR: طبقه‌بندی را برای برون بری انتخاب کنید

en: Select the type of permalink to use for this taxonomy.
fa_IR: نوع پیوند دائمی را برای استفاده برای این طبقه بندی انتخاب کنید.

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
fa_IR: یک  حرف را حذف کنید

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
fa_IR: لطفا %d کاراکتر را حذف کنید

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
fa_IR: یک یا چند حرف وارد کنید

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
fa_IR: لطفا %d یا چند کاراکتر دیگر وارد کنید

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
fa_IR: خطا در فراخوانی داده ها

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
fa_IR: بارگذاری نتایج بیشتر&hellip;

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
fa_IR: مطابقتی یافت نشد

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
fa_IR: یک نتیجه موجود است برای انتخاب Enter را فشار دهید.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
fa_IR: نتایج %d در دسترس است با استفاده از کلید بالا و پایین روی آنها حرکت کنید.

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
fa_IR: جستجو &hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
fa_IR: فقط می توانید یک آیتم را انتخاب کنید

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
fa_IR: شما فقط می توانید %d مورد را انتخاب کنید

en: Selected elements will be displayed in each result
fa_IR: عناصر انتخاب شده در هر نتیجه نمایش داده خواهند شد

en: Selection is greater than
fa_IR: انتخاب بیشتر از

en: Selection is less than
fa_IR: انتخاب کمتر از

en: Send Trackbacks
fa_IR: ارسال بازتاب ها

en: Separate %s with commas
fa_IR: %s را با کاما جدا کنید

en: Separate Items With Commas
fa_IR: موارد را با کاما جدا کنید

en: Separate tags with commas
fa_IR: بچسب‌ها را با کاما جدا کنید

en: Separator
fa_IR: جداکننده

en: Set Featured Image
fa_IR: تنظیم تصویر ویژه

en: Set featured image
fa_IR: تنظیم عکس ویژه

en: Set the initial zoom level
fa_IR: تعین مقدار بزرگنمایی اولیه

en: Sets the textarea height
fa_IR: تعیین ارتفاع باکس متن

en: Sets whether posts should be excluded from search results and taxonomy archive pages.
fa_IR: تعیین می کند که آیا پست ها باید از نتایج جستجو و صفحات بایگانی طبقه بندی حذف شوند یا خیر.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Show Admin Column
fa_IR: نمایش ستون مدیریت

en: Show In Admin Bar
fa_IR: نمایش در نوار مدیریت

en: Show In Admin Menu
fa_IR: نمایش در منوی مدیریت

en: Show In REST API
fa_IR: نمایش در REST API

en: Show In UI
fa_IR: نمایش در رابط کاربری

en: Show Media Upload Buttons
fa_IR: نمایش دکمه های آپلود رسانه

en: Show in REST API
fa_IR: نمایش در REST API

en: Show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
fa_IR: طبقه بندی را در پانل ویرایش سریع/انبوه نشان دهید.

en: Show this field group if
fa_IR: نمایش این گروه زمینه اگر

en: Show this field if
fa_IR: نمایش این گروه زمینه اگر

en: Shown in field group list
fa_IR: نمایش لیست گروه زمینه

en: Side
fa_IR: کنار

en: Single Value
fa_IR: تک مقدار

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
fa_IR: تک کلمه، بدون فاصله. خط زیرین و خط تیره ها مجازاند

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
fa_IR: تک کلمه، بدون فاصله. زیرخط و خط تیره مجاز است.

en: Singular Capability Name
fa_IR: نام قابلیت مفرد

en: Singular Label
fa_IR: برچسب مفرد

en: Site
fa_IR: سایت

en: Site is up to date
fa_IR: سایت به روز است

en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
fa_IR: سایت نیاز به ارتقاء پایگاه داده از %1$s به %2$s دارد

en: Slug
fa_IR: نامک

en: Slug Field Description
fa_IR: توضیحات زمینه نامک

en: Sorry, this browser does not support geolocation
fa_IR: با عرض پوزش، این مرورگر از موقعیت یابی جغرافیایی پشتیبانی نمی کند

en: Sorry, this post is unavailable for diff comparison.
fa_IR: با عرض پوزش، این پست برای مقایسه تفاوت در دسترس نیست.

en: Sort Terms
fa_IR: مرتب سازی شرایط

en: Spam Detected
fa_IR: اسپم تشخیص داده شد

en: Specify the returned value on front end
fa_IR: مقدار برگشتی در نمایش نهایی را تعیین کنید

en: Specify the style used to render the selected fields
fa_IR: استایل جهت نمایش زمینه انتخابی

en: Specify the value returned
fa_IR: مقدار بازگشتی را انتخاب کنید

en: Speed up your workflow and develop better websites with features like ACF Blocks and Options Pages, and sophisticated field types like Repeater, Flexible Content, Clone, and Gallery.
fa_IR: با ویژگی هایی مانند ACF Blocks و Options Pages و انواع فیلدهای پیچیده مانند Repeater، Flexible Content، Clone و Gallery، گردش کار خود را سرعت دهید و وب سایت های بهتری را توسعه دهید.

en: Standard (WP metabox)
fa_IR: استاندارد (دارای متاباکس)

en: Start a new group of tabs at this tab.
fa_IR: یک گروه جدید از زبانه ها را در این زبانه راه اندازی کنید.

en: Step Size
fa_IR: اندازه مرحله

en: Style
fa_IR: شیوه نمایش

en: Stylized UI
fa_IR: رابط کاربری تلطیف شده

en: Sub Fields
fa_IR: زمینه‌های زیرمجموعه

en: Super Admin
fa_IR: مدیرکل

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Supports
fa_IR: پشتیبانی

en: Sync
fa_IR: هماهنگ

en: Sync available
fa_IR: هماهنگ سازی موجود است

en: Sync changes
fa_IR: تغییرات همگام سازی

en: Tab
fa_IR: تب

en: Table
fa_IR: جدول

en: Tabs
fa_IR: تب ها

en: Tag
fa_IR: برچسب

en: Tag Cloud
fa_IR: ابر برچسب

en: Tag Link
fa_IR: لینک برچسب

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Tags Meta Box
fa_IR: متاباکس برچسب ها

en: Tags list
fa_IR: لیست برچسب ها

en: Tags list navigation
fa_IR: پیمایش لیست برچسب ها

en: Target Field
fa_IR: زمینه هدف

en: Taxonomies
fa_IR: طبقه بندی ها

en: Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی

en: Taxonomy Key
fa_IR: کلید طبقه بندی

en: Taxonomy activated. | %s taxonomies activated.
fa_IR[0]: طبقه بندی %s فعال شد.
fa_IR[1]: طبقه بندی فعال شد.

en: Taxonomy deactivated. | %s taxonomies deactivated.
fa_IR[0]: طبقه بندی %s غیرفعال شد.
fa_IR[1]: طبقه بندی غیرفعال شد.

en: Taxonomy deleted.
fa_IR: طبقه بندی حذف شد.

en: Taxonomy draft updated.
fa_IR: پیش نویس طبقه بندی بروز شد.

en: Taxonomy duplicated. | %s taxonomies duplicated.
fa_IR[0]: طبقه بندی %s تکراری شد.
fa_IR[1]: طبقه بندی تکراری شد.

en: Taxonomy saved.
fa_IR: طبقه بندی ذخیره شد.

en: Taxonomy scheduled for.
fa_IR: طبقه بندی برنامه ریزی شده است.

en: Taxonomy submitted.
fa_IR: طبقه بندی ارسال شد.

en: Taxonomy synchronized. | %s taxonomies synchronized.
fa_IR[0]: طبقه بندی %s همگام شد.
fa_IR[1]: طبقه بندی همگام شد.

en: Taxonomy updated.
fa_IR: طبقه بندی بروز شد.

en: Term Description
fa_IR: توضیح دسته

en: Term ID
fa_IR: شناسه(ID) آیتم(ترم)

en: Term Name
fa_IR: نام طبقه بندی

en: Term Object
fa_IR: به صورت آبجکت

en: Term Slug
fa_IR: نامک اصطلاح

en: Terms
fa_IR: شرایط ها

en: Terms can be accessed using the non-pretty permalink, e.g., {query_var}={term_slug}.
fa_IR: با استفاده از پیوند یکتا غیر زیبا، به عنوان مثال، {query_var}={term_slug}، می توان به شرایط دسترسی داشت.

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Area
fa_IR: جعبه متن (متن چند خطی)

en: Text Only
fa_IR: فقط متن

en: Text shown when active
fa_IR: نمایش متن در زمان فعال بودن

en: Text shown when inactive
fa_IR: نمایش متن در زمان غیر فعال بودن

en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
fa_IR: از بروزرسانی %1$s به %2$s متشکریم!

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lower case and contains only letters, numbers, and hyphens.
fa_IR: "Slug" نسخه URL مناسب این نام است. معمولا تمام حروف کوچک است و فقط شامل حروف، اعداد و خط فاصله است.

en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
fa_IR: اکنون %1$s را می توان در گروه زمینه %2$s یافت

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
fa_IR: افزونه Advanced Custom Fields یک سازنده فرم بصری برای شخصی سازی صفحات ویرایش وردپرس با زمینه های اضافی و یک API بصری برای نمایش مقادیر زمینه سفارشی در هر پرونده الگو قالب فراهم می کند.

en: The base URL for the post type REST API URLs.
fa_IR: URL پایه برای پست، URL های API REST را تایپ کنید.

en: The capability name for assigning terms of this taxonomy.
fa_IR: نام قابلیت تخصیص اصطلاحات این طبقه بندی.

en: The capability name for deleting terms of this taxonomy.
fa_IR: نام قابلیت حذف اصطلاحات این طبقه بندی.

en: The capability name for editing terms of this taxonomy.
fa_IR: نام قابلیت ویرایش اصطلاحات این طبقه بندی.

en: The capability name for managing terms of this taxonomy.
fa_IR: نام قابلیت مدیریت شرایط این طبقه بندی.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
fa_IR: اگر از صفحه جاری خارج شوید ، تغییرات شما ذخیره نخواهند شد

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
fa_IR: این توضیحات به طور پیش‌فرض برجسته نیست با این حال، برخی از قالب‌ها ممکن است آن را نمایش دهند.

en: The following code can be used to register a local version of the selected items. Storing field groups, post types, or taxonomies locally can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file, then deactivate or delete the items from the ACF admin.
fa_IR: کد زیر را می توان برای ثبت یک نسخه محلی از موارد انتخاب شده استفاده کرد. ذخیره گروه‌های فیلد، انواع پست یا طبقه‌بندی به صورت محلی می‌تواند مزایای زیادی مانند زمان بارگذاری سریع‌تر، کنترل نسخه و زمینه ها/تنظیمات پویا را ارائه دهد. به سادگی کد زیر را در فایل functions.php قالب خود کپی و جایگذاری کنید یا آن را در یک فایل خارجی قرار دهید، سپس موارد را از ادمین ACF غیرفعال یا حذف کنید.

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
fa_IR: این سایت ها نیاز به به روز رسانی دارند برای انجام %s کلیک کنید.

en: The format displayed when editing a post
fa_IR: قالب در زمان نمایش نوشته دیده خواهد شد

en: The format returned via template functions
fa_IR: قالب توسط توابع پوسته نمایش داده خواهد شد

en: The format used when saving a value
fa_IR: قالب استفاده در زمان ذخیره مقدار

en: The icon used for the post type menu item in the admin dashboard. Can be a URL or %s to use for the icon.
fa_IR: آیکون مورد استفاده برای آیتم منوی نوع پست در داشبورد مدیریت. می تواند یک URL یا %s برای استفاده برای آیکون باشد.

en: The name is how it appears on your site
fa_IR: نام این است که چگونه در سایت شما ظاهر می شود

en: The name of the default term.
fa_IR: نام شرط پیشفرض.

en: The namespace part of the REST API URL.
fa_IR: قسمت فضای نام URL API REST.

en: The position in the sidebar menu in the admin dashboard.
fa_IR: موقعیت در منوی نوار کناری در پیشخوان مدیریت.

en: The post type key must be under 20 characters.
fa_IR: کلید نوع پست باید کمتر از 20 کاراکتر باشد.

en: The post type key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
fa_IR: کلید نوع پست فقط باید شامل نویسه های حروف عددی کوچک، زیرخط یا خط تیره باشد.

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
fa_IR: کلمه متنی "field_" نباید در ابتدای نام زمینه استفاده شود

en: The taxonomy key must be under 32 characters.
fa_IR: کلید طبقه بندی باید کمتر از 32 کاراکتر باشد.

en: The taxonomy key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
fa_IR: کلید طبقه بندی فقط باید شامل نویسه های حروف عددی کوچک، زیرخط یا خط تیره باشد.

en: This Field
fa_IR: این زمینه

en: This allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
fa_IR: این به شما امکان می دهد زمینه های موجود را انتخاب و نمایش دهید. هیچ زمینه ای را در پایگاه داده کپی نمی کند، اما زمینه های انتخاب شده را در زمان اجرا بارگیری و نمایش می دهد. زمینه کلون می تواند خود را با زمینه های انتخابی جایگزین کند یا زمینه های انتخاب شده را به صورت گروهی از زیر زمینه های نمایش دهد.

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
fa_IR: این زمینه قبل از اینکه ذخیره شود نمی تواند جابجا شود

en: This field must not be a WordPress <a href="%s" target="_blank">reserved term</a>.
fa_IR: این زمینه نباید یک <a href="%s" target="_blank">اصطلاح رزرو شده</a> وردپرس باشد.

en: This is the name which will appear on the EDIT page
fa_IR: این نامی است که در صفحه "ویرایش" نمایش داده خواهد شد

en: This item could not be registered because its key is in use by another item registered by another plugin or theme.
fa_IR: این مورد ثبت نشد زیرا کلید آن توسط مورد دیگری که توسط افزونه یا طرح زمینه دیگری ثبت شده است استفاده می شود.

en: This post type could not be registered because its key is in use by another post type registered by another plugin or theme.
fa_IR: این نوع پست را نمی توان ثبت کرد زیرا کلید آن توسط نوع پست دیگری که توسط افزونه یا قالب دیگری ثبت شده است استفاده می شود.

en: This post type key is already in use by another post type in ACF and cannot be used.
fa_IR: این کلید نوع پست قبلاً توسط یک نوع پست دیگر در ACF استفاده می شود و قابل استفاده نیست.

en: This post type key is already in use by another post type registered outside of ACF and cannot be used.
fa_IR: این کلید نوع پست قبلاً توسط نوع پست دیگری که خارج از ACF ثبت شده استفاده می شود و قابل استفاده نیست.

en: This provides a simple, structured, layout-based editor. The Flexible Content field allows you to define, create and manage content with total control by using layouts and subfields to design the available blocks.
fa_IR: این یک ویرایشگر ساده، ساختار یافته و مبتنی بر چیدمان را فراهم می کند. قسمت محتوای انعطاف پذیر به شما این امکان را می دهد که با استفاده از طرح بندی ها و زمینه های فرعی برای طراحی بلوک های موجود، محتوا را با کنترل کامل تعریف، ایجاد و مدیریت کنید.

en: This provides a solution for repeating content such as slides, team members, and call-to-action tiles, by acting as a parent to a set of subfields which can be repeated again and again.
fa_IR: این راه حلی را برای تکرار محتوا مانند اسلایدها، اعضای تیم و پازلی ها دعوت به اقدام، با عمل به عنوان والد برای مجموعه‌ای از زیر زمینه ها که می‌توانند بارها و بارها تکرار شوند، فراهم می‌کند.

en: This provides an interactive interface for managing a collection of attachments. Most settings are similar to the Image field type. Additional settings allow you to specify where new attachments are added in the gallery and the minimum/maximum number of attachments allowed.
fa_IR: این یک رابط تعاملی برای مدیریت مجموعه ای از پیوست ها فراهم می کند. اکثر تنظیمات مشابه نوع زمینه تصویر هستند. تنظیمات اضافی به شما این امکان را می دهد که مکان اضافه شدن پیوست های جدید در گالری و حداقل/حداکثر تعداد پیوست های مجاز را مشخص کنید.

en: This taxonomy could not be registered because its key is in use by another taxonomy registered by another plugin or theme.
fa_IR: این طبقه‌بندی نمی‌تواند ثبت شود زیرا کلید آن توسط طبقه‌بندی دیگری که توسط افزونه یا قالب دیگری ثبت شده است، استفاده می‌شود.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy in ACF and cannot be used.
fa_IR: این کلید طبقه بندی در حال حاضر توسط طبقه بندی دیگری در ACF استفاده می شود و قابل استفاده نیست.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy registered outside of ACF and cannot be used.
fa_IR: این کلید طبقه بندی در حال حاضر توسط طبقه بندی دیگری که خارج از ACF ثبت شده است استفاده می شود و قابل استفاده نیست.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
fa_IR: این نسخه شامل بهبودهایی در پایگاه داده است و نیاز به ارتقا دارد.

en: Thumbnail
fa_IR: تصویر بندانگشتی

en: Time Picker
fa_IR: انتخاب زمان

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
fa_IR: TinyMCE تا زمانی که قسمت زمینه انتخاب نشود ، اولیه نمی شود

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Placeholder
fa_IR: نگهدارنده عنوان

en: Title for a navigation link block variation.
fa_IR: عنوان یک تغییر بلوک پیوند ناوبری.

en: Toggle All
fa_IR: انتخاب همه

en: Toolbar
fa_IR: نوار ابزار

en: Tools
fa_IR: ابزارها

en: Top Level Page (no parent)
fa_IR: بالاترین سطح برگه(بدون والد)

en: Top aligned
fa_IR: سمت بالا

en: Trackbacks
fa_IR: پیگیری بازگشت ها

en: True / False
fa_IR: صحیح / غلط

en: Try a different search term or browse %s
fa_IR: عبارت جستجو دیگری را امتحان کنید یا %s را مرور کنید

en: Tutorial
fa_IR: آموزش

en: Type
fa_IR: نوع زمینه

en: Type to search...
fa_IR: برای جستجو تایپ کنید...

en: URL
fa_IR: آدرس

en: URL Slug
fa_IR: نامک لینک

en: URLs
fa_IR: آدرس ها

en: URLs for an item and items can be accessed with a query string.
fa_IR: آدرس‌های اینترنتی برای یک مورد و موارد را می‌توان با یک رشته کوئری دسترسی داشت.

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Unlock Advanced Features and Build Even More with ACF PRO
fa_IR: با ACF PRO ویژگی های پیشرفته را باز کنید و حتی بیشتر بسازید

en: Unlock Extra Features with ACF PRO
fa_IR: قفل ویژگی های اضافی را با ACF PRO باز کنید

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update %s
fa_IR: بروزرسانی %s

en: Update File
fa_IR: بروزرسانی پرونده

en: Update Image
fa_IR: بروزرسانی تصویر

en: Update Item
fa_IR: بروزرسانی آیتم

en: Update Tag
fa_IR: نوسازی برچسب

en: Update a field on the selected values, referencing back to this ID
fa_IR: با مراجعه به این شناسه، یک زمینه را در مقادیر انتخاب شده بروز کنید

en: Updates
fa_IR: بروزرسانی ها

en: Upgrade Database
fa_IR: به‌روزرسانی پایگاه داده

en: Upgrade Sites
fa_IR: ارتقاء سایت

en: Upgrade complete.
fa_IR: ارتقا کامل شد.

en: Upgrade failed.
fa_IR: ارتقا با خطا مواجه شد.

en: Upgrade to ACF PRO
fa_IR: ارتقا به نسخه پرو

en: Upgrade to PRO
fa_IR: ارتقا به نسخه پرو

en: Upgrading data to version %s
fa_IR: به روز رسانی داده ها به نسحه %s

en: Uploaded To This Item
fa_IR: در این مورد آپلود شد

en: Uploaded to post
fa_IR: بارگذاری شده در نوشته

en: Uploaded to this %s
fa_IR: در این %s بارگذاری شد

en: Uploaded to this post
fa_IR: بارگذاری شده در این نوشته

en: Use AJAX to lazy load choices?
fa_IR: از ایجکس برای خواندن گزینه های استفاده شود؟

en: Use Featured Image
fa_IR: از تصویر شاخص استفاده کنید

en: Use a stylized checkbox using select2
fa_IR: با استفاده از select2 از یک چک باکس طرح دار استفاده کنید

en: Use as featured image
fa_IR: استفاده به عنوان تصویر شاخص

en: Used by screen readers for the filter by date heading on the post type list screen.
fa_IR: توسط صفحه‌خوان‌ها برای فیلتر بر اساس تاریخ در صفحه فهرست نوع پست استفاده می‌شود.

en: Used by screen readers for the filter links heading on the post type list screen.
fa_IR: توسط صفحه‌خوان‌ها برای لینک‌های فیلتر در صفحه فهرست نوع پست استفاده می‌شود.

en: Used by screen readers for the filter list pagination on the post type list screen.
fa_IR: توسط صفحه‌خوان‌ها برای صفحه‌بندی فهرست فیلتر در صفحه فهرست نوع پست استفاده می‌شود.

en: Used by screen readers for the items list on the post type list screen.
fa_IR: توسط صفحه‌خوان‌ها برای فهرست موارد در صفحه فهرست نوع پست استفاده می‌شود.

en: Used to display a message to editors alongside other fields. Useful for providing additional context or instructions around your fields.
fa_IR: برای نمایش پیام به ویرایشگران در کنار سایر زمینه ها استفاده می شود. برای ارائه متن یا دستورالعمل های اضافی در اطراف زمینه های خود مفید است.

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Array
fa_IR: آرایه کاربر

en: User Form
fa_IR: فرم کاربر

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربر

en: User Object
fa_IR: آبجکت کاربر

en: User Role
fa_IR: نقش کاربر

en: User unable to add new %s
fa_IR: کاربر قادر به اضافه کردن%s جدید نیست

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose files.
fa_IR: از انتخابگر رسانه وردپرس برای آپلود یا انتخاب فایل ها استفاده می کند.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose images.
fa_IR: از انتخابگر رسانه وردپرس برای آپلود یا انتخاب تصاویر استفاده می کند.

en: Validate Email
fa_IR: اعتبار سنجی ایمیل

en: Validation failed
fa_IR: مشکل در اعتبار سنجی

en: Validation successful
fa_IR: اعتبار سنجی موفق بود

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Value contains
fa_IR: شامل می شود

en: Value is equal to
fa_IR: مقدار برابر است با

en: Value is greater than
fa_IR: مقدار بیشتر از

en: Value is less than
fa_IR: مقدار کمتر از

en: Value is not equal to
fa_IR: مقدار برابر نیست با

en: Value matches pattern
fa_IR: مقدار الگوی

en: Value must be a number
fa_IR: مقدار باید عددی باشد

en: Value must be a valid URL
fa_IR: مقدار باید یک آدرس صحیح باشد

en: Value must be equal to or higher than %d
fa_IR: مقدار باید مساوی یا بیشتر از %d باشد

en: Value must be equal to or lower than %d
fa_IR: مقدار باید کوچکتر یا مساوی %d باشد

en: Value must not exceed %d characters
fa_IR: مقدار نباید از %d کاراکتر بیشتر شود

en: Various
fa_IR: مختلف

en: Version %s
fa_IR: نسخه %s

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: View %s
fa_IR: %s بازدید

en: View Field
fa_IR: نمایش زمینه

en: View Field Group
fa_IR: مشاهده گروه زمینه

en: View Item
fa_IR: مشاهده آیتم

en: View Items
fa_IR: مشاهده موارد

en: View Post
fa_IR: مشاهده نوشته

en: View Post Type
fa_IR: مشاهده نوع پست

en: View Posts
fa_IR: مشاهده پست ها

en: View Pricing & Upgrade
fa_IR: مشاهده قیمت و ارتقاء

en: View Tag
fa_IR: مشاهده برچسب

en: View Taxonomy
fa_IR: مشاهده طبقه بندی

en: View details
fa_IR: کشاهده جزئیات

en: Viewing back end
fa_IR: درحال نمایش سمت مدیریت

en: Viewing front end
fa_IR: درحال نمایش سمت کاربر

en: Visibility
fa_IR: نمایش

en: Visible on the frontend and in the admin dashboard.
fa_IR: در قسمت فرانت اند و در پیشخوان مدیریت قابل مشاهده است.

en: Visit website
fa_IR: به وب سایت مراجعه کنید

en: Visual
fa_IR: بصری

en: Visual & Text
fa_IR: بصری و متنی

en: Visual Only
fa_IR: فقط بصری

en: WP Engine
fa_IR: سایت وب دنج

en: WP Engine logo
fa_IR: لوگوی WP Engine

en: WYSIWYG Editor
fa_IR: ویرایشگر WYSIWYG

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
fa_IR: ما در مورد پشتیبانی متعصب هستیم و می خواهیم شما با ACF بهترین بهره را از وب سایت خود ببرید. اگر به مشکلی برخوردید ، چندین مکان وجود دارد که می توانید کمک کنید:

en: We do not recommend using this field in ACF Blocks.
fa_IR: ما استفاده از این زمینه را در بلوک های ACF توصیه نمی کنیم.

en: Week Starts On
fa_IR: اولین روز هفته

en: Whether terms in this taxonomy should be sorted in the order they are provided to `wp_set_object_terms()`.
fa_IR: اینکه آیا عبارات در این طبقه بندی باید به ترتیبی که در «wp_set_object_terms()» ارائه شده است مرتب شوند.

en: Widget
fa_IR: ابزارک

en: Widgets
fa_IR: ابزارک ها

en: Width
fa_IR: عرض

en: Wrapper Attributes
fa_IR: مشخصات پوشش زمینه

en: Yes
fa_IR: بله

en: Zoom
fa_IR: زوم

en: [ACF shortcode value disabled for preview]
fa_IR: [مقدار کد کوتاه ACF برای پیش نمایش غیرفعال است]

en: and
fa_IR: و

en: class
fa_IR: کلاس

en: copy
fa_IR: کپی

en: genre
fa_IR: ژانر

en: https://wpengine.com/?utm_source=wordpress.org&utm_medium=referral&utm_campaign=plugin_directory&utm_content=advanced_custom_fields
fa_IR: https://webdenj.com/product/acf-pro/

en: https://www.advancedcustomfields.com
fa_IR: https://webdenj.com/product/acf-pro/

en: id
fa_IR: شناسه

en: is developed and maintained by
fa_IR: توسعه یافته و توسط

en: is equal to
fa_IR: برابر شود با

en: is not equal to
fa_IR: برابر نشود با

en: movie
fa_IR: فیلم

[ctx: noun]
en: Clone
fa_IR: کپی (هیچ)

[ctx: noun]
en: Select
fa_IR: انتخاب (Select)

en: oEmbed
fa_IR: جاسازی کردن

en: or
fa_IR: یا

[ctx: post status]
en: Active
fa_IR: فعال

[ctx: post status]
en: Inactive
fa_IR: غیر فعال

[ctx: post status]
en: Registration Failed
fa_IR: ثبت نام انجام نشد

en: post type
fa_IR: نوع پست

en: red : Red
fa_IR: red : قرمز

en: taxonomy
fa_IR: طبقه بندی

[ctx: verb]
en: Edit
fa_IR: ویرایش

[ctx: verb]
en: Select
fa_IR: انتخاب (Select)

[ctx: verb]
en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: width
fa_IR: عرض

en: ← Go to %s
fa_IR: ← به %s بروید

en: ← Go to tags
fa_IR: ← به برچسب ها بروید
