دریافت راهنمایی :

"با محصولات ما در داروخانه اينترنتي پرشيا ،زیبایی پوست و اندام را دردل همه به رخ بکشید"

داروخانه پرشیا در سال 1374 توسط دکتر بابک برهانی مقدم (دکتر داروساز ، نظام پزشکی د-5311 ) در تهران تاسیس گردید.

داروخانه اینترنتی پرشيا وابسته به ( داروخانه پرشیا ) بوده و از سال 1396 آغاز به فعالیت نموده است. این داروخانه ی اینترنتی با رعایت کلیه قوانین و مقررات و الزامات سازمان غذا و دارو به عرضه خدمات و فروش کالا های مجاز بصورت اینترنتی می نماید.

نهایت تلاش ( داروخانه اینترنتی پرشیا ) این است که تمام اقشار جامعه و در هر رده سنی بتوانند معتبرترین و بهترین ها را با سرعت بالای جستجو از بین صدها قلم از محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی بررسی، انتخاب و البته با کمترین مبلغ ممکن بصورت آنلاین خریداری نمایند.

یادآور می شود اين فروشگاه از فروش اقلام نسخه اي بصورت اینترنتی معذور ميباشد ؛ برای اطلاع از کمبودهای دارویی ( مرکز ملی پاسخگویی شماره تلفن 1490 ) تماس حاصل فرمایید.

دکتر بابک برهانی مقدم

داروخانه اینترنتی پرشیا

سوالات متداول خرید از

داروخانه اينترنتي پرشیا

چگونه می‌توانم از دارو خانه پرشیا خرید کنم؟

برای خرید از داروخانه آنلاین پرشیا، می‌توانید به وبسایت ما مراجعه کنید و از بین تنوع گسترده‌ی کالاهايي که در داروخانه اينترنتي پرشيا قرار دارند، انتخاب کنید. سپس محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و در صفحه پرداخت، مشخصات و اطلاعات مربوط به ارسال و پرداخت را تکمیل کنید.

آیا ارسال دارو به سراسر کشور انجام می‌شود؟

بله، در داروخانه آنلاین پرشیا، ارسال  به سراسر کشور انجام می‌شود. 

آیا می‌توانم محصول خریداری شده را بازگشت دهم؟

بله، در صورتی که با محصول خریداری شده راضی نبودید، می‌توانید در طی ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول و در صورت عدم رضایت، به مدت ۳ روز کاری از تاریخ دریافت، با ارائه دلیل و توضیحات مربوطه، محصول را بازگردانده و هزینه خرید خود را بازگردانی کنید. در صورتی که محصولی که خریداری کرده‌اید، آسیب دیده یا ناقص باشد، لطفاً در اسرع وقت با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به شما کمک کنیم.

 
 
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من